24 jún 17, 17:20:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182631 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2820 Dátum: 11 ápr 05, 19:37:59 »

Na mindegy.

Szerintetek lehet összefüggés?
Mivel tegnap nagyon fáradtnak éreztem magam, ezért lefeküdtem már este tíz órakor. Általában éjfélkor szoktam, mert akkor már csönd van a házban és tudok aludni (zajban egyszerűen nem tudok, annyira megszoktam nyáron, hogy mindig későn feküdtem le és egy kutya ugatást se lehetett hallani). Mivel örömömre szólt a nappaliba a házimozi, (aludjál kisfiam...) ezért úgy aludtam el, hogy füles volt rajtam. Annak ellenére, hogy tízkor lefeküdtem, olyan fáradt voltam ma egész nap, meg most is olyan vagyok, mint egy lőtéri kutya.
Naplózva



STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2821 Dátum: 11 ápr 05, 20:32:42 »

Talán pont az a baj, hogy túl sokat aludtál. Bevallom, soha nem nétzem utána, mi az élettani oka, de szerintem sokan tapazstaták itt mrá, hogy tök álmosak, miután szokatlanul sokáig aludtak.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2822 Dátum: 11 ápr 05, 20:34:19 »

Idézet
Hát megnézném, hogy te mit választasz, felengedsz vkit a buszra, és várod, hogy a főnök lecsesszen, vagy tudtára adod, hogy legközelebb érjen a buszhoz időben.
LoL. Milyen főnök? Láttál te már élőben buszt? Nincs semmi főnök aki figyeljen.  Nevet
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2823 Dátum: 11 ápr 05, 22:36:54 »

Talán pont az a baj, hogy túl sokat aludtál. Bevallom, soha nem nétzem utána, mi az élettani oka, de szerintem sokan tapazstaták itt mrá, hogy tök álmosak, miután szokatlanul sokáig aludtak.

Mi tegnap az osztályban pont erről vitatkoztunk ikszdé Mert mondta az egyik srác hogy milyen álmos, pedig tök korán lefeküdt, én meg mondom neki hogy talán "túlaludta" magát. A srác tagadta hogy létezne ilyen, de a barátnőm mellém állt hogy igenis van, egy másik barátnőm viszont a srác véleményét osztotta, hogy ilyen márpedig nincs ikszdé És egész szünetben erről folyt a vita. Azért örülök, hogy mások is vannak akik így gondolják Mosolyog

Buszos téma: Tény hogy a legtöbb sofőr bunkó. Azon, hogy mindegyik dohányzik a buszon, már meg sem lepődök >.< Egyszer engem egy sofőr nem akart felengedni a buszra, merthogy havas voltam ikszdé Jó, a buszmegállóban egy kis hócsatába keveredtem a fiúkkal, de ezért nem akar felengedni? ikszdé Ez kész ikszdé De nem törődtem vele csak elmentem a busz végébe ikszdé De láttam már olyat is, hogy a sofőr elkezdett üvöltözni egy színesbőrű emberrel, mondván hogy "EZ" nem szállhat fel a buszra :S Na az azért durva volt hogy milyen hisztit levágott, azt hittem mindjárt leüti szegényt...
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2824 Dátum: 11 ápr 06, 04:34:48 »

Gdat, ha egyszer buszon jársz, kérdezd meg a sofőrt, mi az a tachográf.

Stance: Velem akkor van ilyen, ha felkelek, és még utána lustálkodok, meg nem kelek ki az ágyból. Ha egyből kiszállok, mikor felébredtem, akkor nincs ilyen gondom.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2825 Dátum: 11 ápr 06, 09:24:27 »

Az az a lapos, kerek, papír bigyó (grafikon), amin a busz "lejegyzi" a sebességet, időt, stbstb?  Ohh My God

Mi a véleményetek erről: http://www.youtube.com/watch?v=wcJzO__z_gA&feature=player_embedded ?

Szerintem a horgászzsinór ki van csukva. Ha a testéhez lenne erősítve, akkor totál belegabajodna, ha pedig valamilyen külső tárgyhoz (pl a menyezethez), akkor meg nem cserélgethetnék a helyüket, vagy át kellene adniuk egymásnak az ufo-t, mivel az oda van kötve... Különben is, méter 20 centiről simán ki lehet a zsinórt szúrni...
Valószínűbb a mágnesesség vagy a statikusság, de azt meg a pasi tagadta... (attól még persze lehet...) A trükk maga nem lehet valami nagy cucc, mert mondta, hogy 20 fontért (ikszdé) bárki képes lesz rá.  Gondolkozik
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2826 Dátum: 11 ápr 06, 12:46:23 »

Nem tudom mi ez, de akarok iylet.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2827 Dátum: 11 ápr 06, 13:57:00 »

http://kacatshop.com/uploads/shop/kacatshop.com/fajltar/18664.jpg Itt a "nagy trükk" megfejtése.
8700 HUF darabja kacsint Am látványos, nekem is tetszik. Anno mikor kirándultunk, láttunk hasonlót, csak botokkal. Nekem az jobban tetszett, bár a fickó nagyon pro volt, de akkor is, kezdőknek is hamar van sikerük benne. Ha megtalálom annak mi a neve, majd linkelem.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 06, 13:59:28 írta Zer0 » Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2828 Dátum: 11 ápr 06, 14:50:14 »

Hmm érdekes Mosolyog legelső tippem nekem is a mágnesesség volt. Aztán azt hittem /ne röhögj ki!/, valami hőérzékelő kütyü van benne, azért lebeg így ikszdé
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2829 Dátum: 11 ápr 06, 15:11:53 »

tök jó volt a műtét, a szuri az fájt ikszdé de poénos volt, kérdezik:
-mit érzel?
-éhes vagyok....de fájni nem fáj semmi
-nha akkor műtét tán irány a meki? (a meki a kórház mellett van szinte)
-nem én utálom a mekit
*itt egy pillanatnyi habozás*
-mostanában kevés az olyan tini aki utálja a megdonáldzot

és így elvoltunk, el voltam érzéstelenítve helyileg, csak az arcom égett a fertőtlenítőtől. dee megvoltam.

mégegyeszr akarok egy ilyen műtétet ikszdé anya a várakozóban lemérte a pulzusomat műtét előtt, 120/pec volt Nevet ez van xd
amikor át kellett öltöznöm ilyen steril cuccba, köpenykébe, valami borzalmas látványt festettem papucsba, köténykébe és mintás térdkniban smirksweat smirksweat jónéhányan röhögőgörcsöt kaptak volna ikszdé
a műtét után a nagyiékhoz mentünk, és ott jól elvoltam,de...egyszer csak elmúlt az érzéstelenítő hatása és elkezdett ez az izé csípni :S még mos is csíp ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2830 Dátum: 11 ápr 06, 15:29:18 »

Biztos nem csíp az annyira, legyél egy kicsit flexibilisebb.  Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2831 Dátum: 11 ápr 06, 16:42:52 »

xD nekem is voltak ilyen beszélgetéseim tavaly a műtét alatt. pl: meséli az orvos, hogy az egyik kislány akit műtött, azt hitte hogy a sertésinfluenzás betegek szép lassan malaccá mutálódnak.. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2832 Dátum: 11 ápr 06, 17:06:10 »


Azóta már én is rájöttem... Képesek elkérni egy madzagon rángatott valamiért 8700 forintot. -.-

Amikor kicsi voltam, mindig mentünk Szegedre a fül-orr-gégészhez, mert arcüreg gyulladásom volt. A 10 éves gyereknek persze, hogy az utána következő meki vagy pizza hut volt a pláne. ikszdé
Ha jól emlékszem, csak ott kaptam rendesebb érzéstelenítést, amikor leszívták a gyennyet (bocsi a gyengébb idegzetűektől) az arcüregemből egy szép nagy (kb 25-30 centis, fém fecskendővel). Az érzéstelenítőnek hála nem éreztem semmit, de apu inkább kimenekült a rendelőből (nem tudta hallgatni a csontropogást ikszdé).
Az egészben az volt a legjobb, hogy be volt zsibbadva a fél fejem. Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2833 Dátum: 11 ápr 06, 17:24:30 »

Valaki tudna nekem segíteni? A barátnőmnek angol szavalója lesz majd 1-2 hét múlva, és lehet dalszöveget is választani. És kéne egy olyan dal, aminek ilyen mélyebbre ható szövege van, és nem szerelmes. Persze angol legyen. Tulajdonképpen annyi a lényeg, hogy legyen mondanivalója. Ha valaki tud egy ilyen ANGOL zenét, az légyszives dobjon egy PÜ-t, vagy írja le ide az előadót és a címet, meghallgatom, illetve nem is meghallgatom hanem megnézem a szövegét. Mert nagyon kellene. Köszi. ^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2834 Dátum: 11 ápr 06, 17:35:55 »

de mért nem választ verset szerintem az nyerőbb lenne mert hát mégiscsak... és annyi remek angol költő van
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!