24 szep 27, 20:32:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311353 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2805 Dátum: 11 ápr 05, 15:24:25 »

jééjj fura napom volt...elméletileg kaptam irodalomból egyest  Szomorú Szomorú

múlt órán beadtuk a mf-t mert abba volt órai munka, de pár hónapja pont ott volt nyitva, és a haverom belenyomta a tintás ujját kéccer Nevet  na én ezt kiegészítettem egy furcsa fejre (tollal)
bedtam a múlt órán, gondoltam csak nem lesz baj
erre csak nekem adott "füzetvezetés: 1" címen
jegyet
mondták nekem hogy ne aggódjak úgyse írja be
mert 1: mindent elfelejt 2: ha kérdezi, azt mondom hogy leragasztottam
és ez igaz
xd
rem nem írja be 
tényleg, csak 1 kis roh*dt fejecske most mér
én vettem azt a sz*r mf-et
jogom van összefirkálni! ><
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2806 Dátum: 11 ápr 05, 15:42:51 »

Látnád a németkönyvemet!
Egyik órán, miözben aludtam, unatkozó padtársam telerajzolt egy oldalt két tojásból és egy virsliből álló képződményekkel. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 05, 15:43:41 írta gman » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2807 Dátum: 11 ápr 05, 15:54:32 »

jesszus ikszdé na de neked nem osztogatnak egyest -tudtommal- ikszdé
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2808 Dátum: 11 ápr 05, 16:33:54 »

Ja, nem neked szóltma Gabesz, én sem húzódnék le (amíg nincs nagyon közel, akkor lehet, hoyg elkapnám a kormáynt), hanem a leköpés lehetőségére...

Viszotn az igenis rosszabb, mert, ez is ugynaoylan ostoba, kisstílű, mocskos egy lépés, amivel ráádásul ki si fejezed, hogy elért hozzád amit csinált, hogy komoylan sértett, heves megvetést váltott ki belőled, és ez és abban is biztos lehetsz, hogy az a szó nélkül leszállsz rész azzal folytatódik, hogy utánad megy a tag. Ami további kellemetlenséghez vezet, egy kelelmetlen, megalázó, nehezen kezelhető helyzet, és a busz utasainak is felslegesne okozol gondot.
Jó, nyilván enm oylan vészue,s mint egy ksé a nyaknál, de azt Stance nem gondolta komyolan, és éppen verekedés, vagy mit tudom én, az lehetne belőle, ami meg ár egy iylen helyzetben már akár bíróságras is vezethet.

Mondjuk kétlem, hogy komoylan úgy érezné bárki is egy iylen nevetséges apróságtól, de mondjuk igen. Tényleg így van? Bármiféle értékelhető hatsát gyakorol rád? Számít brámit a véleméyne?
Én többynire letudum az iylesmit egy fölényes, lenéző érdektelen vigyorral, és nyugodtan továbbmegyek.
Most mit foglalkozzak én ilyen csiricsáré apróságokkal?
Ez amúgy mellékesen, de lássuk be, szórakoztatóan, eléggé bosszantani is tudja és meg tudja alázni azoakt az embereket/legyeket/férgeket, akik így is legalább annyi jól érezhető megvetést kapnak, mint amit némi nyál eljuttatna hozzájuk.

gman, ^^, nekem minden könyvem és füzetem tele van firkálva a legkülönbözőbb agymenésekkel, de én megtehetem Nevet
... na jó, pár tanárbácsi/néni azért már megjegyezte, hogy nem tetszik neki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 05, 16:43:46 írta STM » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2809 Dátum: 11 ápr 05, 16:43:44 »

Hát megnézném, hogy te mit választasz, felengedsz vkit a buszra, és várod, hogy a főnök lecsesszen, vagy tudtára adod, hogy legközelebb érjen a buszhoz időben. Meg attól is függ, hogy milyen busz. Én amivel járok suliba, egyik helyen felvesz egy félbusznyi "nap nélkül barnultat" és képzeld el, hogy ilyeneket kell fuvarozni órákon keresztül, miközben hangosan visítanak, röhögnek, "énekelgetnek" a busz végében, és napi 8 órában akár hajnalban is... Meg az oké, hogy az aki építkezésen dolgozik alapból koszos lesz, de azért felismerhető, hogy valaki szimplán igénytelen, és 3 méterről érződik, hogy jön, vagy festékes simán a ruhája.

Elég stresszes szakma, attól függ, hogy ki hogy bírja a stresszt. De ha neked az egy konfliktusmegoldási mód, hogy leköpsz vkit, az rólad árulkodik, nem az illetőről.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 05, 16:50:10 írta Zer0 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2810 Dátum: 11 ápr 05, 16:47:34 »

Na, Zero, te sme ismered a buszosokat. Azzal nicns godn, ha éppen nem vár... de ha rácsukja valakire az ajtót, aki megy a buszfelé, mikro egy méterre van, vagy amikro a tükörbe vigyorogva nézik, hogy közeledik futva néni/bácsi/srác/lány/egyéb, aztán mikro közelér, nyitott ajtóval elhajtanak.. na, ahhoz seggfejnek kell lenni.

Az meg nem az ő dolguk eldönteni, hogy buszozáshoz illő öltözeted van, vagy sem... ha valaki igéyntelen, attól mgé johga van hazsnálni a tömegközlekedést.
Meg az is egyértelmű amúgy, hogy midnen diák kap ingyenes helyi bérletet, úgyhogy joguk van hazsnálni a buszt, de azért muszáj a kisiskolás sráccal ordibálni, ha nincs nála éppen... aztán vagy lezavarni, vagy hőbörögve leültetni, azt vagy elsírja magát, vagy nem...
..ha jól emlékszem, végül arról dohogott még magában, hogy azért engedte fel, mert nem kell neki a cikk az apukától Kisalföldben, hogy ő mit csinált az ő kölykével...
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 05, 16:50:08 írta STM » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2811 Dátum: 11 ápr 05, 16:55:11 »

Ja és a Du.ni 3 buszból amivel jövök ált. az egyiken nagyon jófej a sofőr, még beszélni is lehet vele. És am ennyi erővel mindenkiről elmondható ez, aki a szolgáltatásban dolgozik... Csúnyán néz a pincér, ha nem adsz borravalót, bunkó a tanár stb...

-Lehet, hogy nem ismerem őket, de te biztos magyarország minden sofőrjét ismered, hogy nagyrészük seggfej...
-A sofőr eldöntheti, hogy kit enged fel, és kit nem.
-A legtöbb buszon (én csak volánosokon járok) van egy olyan használati utasítás utasoknak, és még azért is lezavarhatna, ha az ülést táskával foglalod -ha akarna-. Ok nélkül senkit nem küld el, szal nem kell rá okot adni, és a 6:10es buszhoz se 6:10kor megyünk hanem korábban, hogy ne késsünk  Hümm-hümm
-A kisiskolás meg bőgjön akkor, mikor a kedves ellenőr bácsi 3000ftos számlát ad neki. Gondolom a gyerek azért sírt, mert ki kellett fizetnie a jegyet, hogy utazzon. OMG mi lesz itt? Szolgáltatásért fizetni? Az kéne még...


_______________________________________

SZERK:

És ha tényleg ok nélkül csinál ilyet, ami az esetek kisebb része, meg van a mód a bejelentésre, ott a kamerás telefon, felveszed beküldöd a céghez és lerendezik maguk közt.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 05, 16:59:21 írta Zer0 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2812 Dátum: 11 ápr 05, 16:58:16 »

Ájájájj, ti ingyen kapjátok a bérletet!?
Nekem meg kell vennem!
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2813 Dátum: 11 ápr 05, 17:01:12 »

Helyi bérlet, kb 5-10 km ~1000Ft havonta
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2814 Dátum: 11 ápr 05, 17:07:49 »

Komlói, távolsági, pécsi bérlet havonta 5810 forint, még jó, hogy van 50%-os diákkedvezmény.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2815 Dátum: 11 ápr 05, 17:09:18 »

Hát megnézném, hogy te mit választasz, felengedsz vkit a buszra, és várod, hogy a főnök lecsesszen, vagy tudtára adod, hogy legközelebb érjen a buszhoz időben.

Ismételten köszönöm, hogy legtöbb esetben kizárólag a hozzászólásom második felét olvasod el.

Egyébként meg minden szakmának meg van a maga előnye és hátránya. De a te szemlélted körülbelül azt az álláspontot mutatja, hogy ha fáradt vagy, akkor bánj úgy az emberekkel, mint a kutyákkal, vagy a patkányokkal. Egy pincér attól, hogy végig dolgozott 8 órát nem jelenti azt, hogy a 9. óra munkaidejében bunkó módon bánjon a vendégekkel.

De ha neked az egy konfliktusmegoldási mód, hogy leköpsz vkit, az rólad árulkodik, nem az illetőről.

Nem mindig lehet megoldani mindent békés módon. Lehet te szó nélkül hagynád, hogy mint egy szolgát megalázzanak, de nálam van egy tűréshatár amikor azt mondom, ,,velem te nem fogsz szórakozni!" Plusz egy idézet Fankadelitől: ,,egy pofon a jó helyen, a kellő pillanatban, többet ér mint ezer év a kopott iskola padban!"
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2816 Dátum: 11 ápr 05, 17:16:24 »

Zero0-nak abban azért igaza van, hogy ha nem akarod lekésni a buszt, akkor állj oda időben.
Mindazonáltal ronda dolog volt.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2817 Dátum: 11 ápr 05, 17:41:52 »

Hát sztem alapvető emberi kedvesség, ha épp pont kiérszvagy látja a sofőr, hogy futasz útánna bevár és felenged... pl. elég idegesítő mikor legyaloglok 40percet 1ik busztól másikig nagy táskával a vállamon és az orrom előtt megy el a busz Egomban -.-"még mázli, hogy 40perc és jön a másik ikszdé
Máskor viszont volt velem már olyan is, hogy hiába mentem ki 5percel előbb a buszhoz (Miskolc-Debrecen útvonalnál) a busz már elment... -.- pedig akkor is sürgős lettt volna, hogy elérjem utánna a vonatot Pestre Pestről odaérjek Egomba Egomból meg haza xD és így ugrott a terv, 1 busz miatt remek xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2818 Dátum: 11 ápr 05, 17:59:42 »

Zero0-nak abban azért igaza van, hogy ha nem akarod lekésni a buszt, akkor állj oda időben.
Mindazonáltal ronda dolog volt.

Mint ahogy írtam - neked is köszönet, hogy elolvasod a hozzászólásaim -, félkor indul a busz és 27-re értem oda. 3 éve buszozom, tisztában vagyok a buszom "szokásaival". Példaként reggeli buszomhoz mindig úgy megyek, hogy amikor odaérek a buszmegállóba, pont akkor kezdem hallani a hátam mögött a busz motor zúgását. Pedig negyed óra séta az otthonomtól.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2819 Dátum: 11 ápr 05, 18:15:28 »

Ez kérlek Magyarország.
A 30-at úgy kell értelmezni, hogy 30 plusz-minusz 10.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!