24 okt 06, 06:12:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1319791 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2700 Dátum: 11 márc 31, 19:14:49 »

Az enyémek közt ott volt a "valami végtelenül sűrű létező dolog" az ősrobbanás előtt.

Amúgy az aminosav belefért, vagy legalábbis határán volt az "élőlénynek", és valahogy le kellett köröznöm, de kcisit vacilláltam, meglépjem-e., viszont, ami léynegesebb most, hoyg nnem rég jöttem rá, hogy ma van bolodndok napja, és nem csinált senki a környezetemben smemi hülyeséget. Már azt hittem, mind felnőttek, vagy iylemsi, de aztán rájöttem, hogy rossz a naptár a gépemen és holnap lezs, azonban erről eszembe jutott, hogy akkor viszont ma van márccius utolsó napja, és hoyg, hogy nem, talán a faceg smile-ról, ezsembe jutot,t hogy azt mondták, még márciusban lesz trollbarlang. Ergo négy órán belül elkezdődik. Faceg
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2701 Dátum: 11 márc 31, 19:36:17 »

Tudtommal tavaszról volt szó, nem konkrétan márciusról.
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2702 Dátum: 11 márc 31, 19:54:24 »

Hé! Én az Uránuszról származom. Ne kérdezzétek, hogy kerülök ide. Én sem tudom!   WTF?

Ami ezt a katonás dolgot illeti: apám és nagyapám is volt katona. Ezen kívül nem tudok semmit, mert nem szoktak velem ilyenekről beszélni.  smirksweat (pedig érdekel)
A származásról pedig: apai ágon szlovák/magyar vagyok, anyai ágon magyar.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2703 Dátum: 11 ápr 01, 07:02:37 »

Éljen, meglett a nyelvvizsgám, a némettől 3%-kal eltérve!  Nevet Leteszem még az érettségit, és nem kell már intenzíven foglalkoznom az angollal, végre visszatérhetek a jó öreg német nyelvhez.  Ámor
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2704 Dátum: 11 ápr 01, 08:34:11 »

Az én őseim között aztán nincsenek se egysejtűek, se majmok, és főleg semmiféle afrikaiak. ikszdé

Hát na Aes éna gyerekeimtől majd egész nyárra megakarok szabadulni ikszdé fél nyarat majd mindenképp kell nekik "hegyvidéki" levegőt szívniuk xD ajánlom nekik hogy megtudják magukat értetni xD

Hehe, meg sztrapacska zabálás ezerrel. Nevet Amúgy az tényleg finom kaja, de a tótok tényleg annyira szerezik? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 01, 08:35:28 írta Aes Sedai » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2705 Dátum: 11 ápr 01, 08:46:29 »

Am elég nagy tévedés az hogy ha valaki külföldön kissebségben él már alap, hogy 2 nyelvet bedszél... sok ember ilyenkor csak töri az államnyelvet...

Ezt sajnos tanúsíthatom... Szomorú
(Viszont, nagyban közrejátszhat az eféle nyelvtanulásnál az, hogy milyen közegben nevelkedik fel a gyerek... Például, egy 90%-ban magyarok által lakott településen, elég nagy az esélye, hogy a maradék 10%-nyi ember fogja megtanulni a magyart, mint a másik 90 az államnyelvet.)

Egyszer, amikor bevittem a gépem a suliba, hogy azon rajzoljak, lelepett az egyik csoporttársam, hogy felmehet-e face-re... Jól bele is bonyolódott a magyar win-be, és megkérdezte, hogy "Ez mind makedónul van?". Mondom, magyarul, de nem baj... ÁÁHÁ akkor ő most ezt nem érti... Minek költöztünk mi MO-ról ide? Esetleg, itt születtem és később mentünk át utána meg visszajöttünk? Hogy van ez? nert ö nem érti... smirksweat
Egyik ismerősömtől, aki meg Miskolcon tanul, megkérdezték, hogy hogy tud magyarul, amikor Szerbiából jött...

U.I.: Eddig szép csendben vártam, hátha megérkezik a nekom... Tegnap azzal keresett meg 2 rendőr, hogy egy furcsa macska legyilkolta a fél postai személyzetet, és mivel, nekem volt címezve a csomag, amiből kiszabadult, engem vonnak érte felelősségre...  smirksweat ikszdé
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2706 Dátum: 11 ápr 01, 14:42:57 »

Nane.. A-chan ez most komoly???Mellesleg miaz hogy egy macskát dobozban feladnak a postán ? ikszdé Nevet
Ennyi agya legyen valakinek..

Erre a nyelvi dologra visszakanyarodva,a nagyszüleim,szüleim azért tudnak románul,mert hiába éltek magyarok között,
valamilyen szintem kötelező volt a román nyelvet tudni.Az unokatesóim viszont már nem tudnak románul,mert Sepsiszentgyörgyön elvan az ember anélkül is. Mosolyog

Az én szüleim nem tanítottak meg a nyelvre.Biztos azt kérdezték maguktól:MINEK?Itt nem vagyok kisebbségi,nem kell tudjam még külön az államnyelvet is,mert alapból az az anyanyelvem.De szerintem akkor is szerencsésebb ha valaki alapból 2 nyelven beszél. Mosolyog

Abban az időben mikor őseim gyerekek voltak,sok szász vagy szász származású is élt arrafelé.Ha meg olyan településen lakott, ahol sok volt a magyar,az meg oltári tutiság!!Apja-anyja (vagy legalábbis az egyik)német,románul tudni kell, + még a környezetben megtanult magyarul is.3 nehéz nyelvet beszélni  >.<#....Onnan már megy minden úgy,mint a karikacsapás.(Az más kérdés,akkoriban nem volt egyszerű az égvilágon semmi)
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2707 Dátum: 11 ápr 01, 14:50:35 »

Tasketeee!! Sír
tudom nem ide kéne, hanem a segítség topicba, de sürget az idő (és ez a leglátogatottabb topic)
kell egy jó sztori bármiről!! mind1 csak beleférjen 2-3 A4-es oldalba, mert egy versenyre kell, de a tö*öm tele van hogy mindenhova el akarnak küldeni >.<# na mindegy már 4-5 v :nugget:rsenyről különböző gyenge indokokkal ellógtam, de erről nem tudok  Neeem végső megoldás: egy One Shot-ot szeretnék csinálni, egy képregényversenyre, 5letek privát üzibe pls, nagyon sürgőőős
megmentőimnek előre is köszönök mindent bow
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2708 Dátum: 11 ápr 01, 14:55:36 »

Boldog bolondok napját Pojén Sok mindenkit szivattunk, egyesek be is vették, de a tesi tanár lehetetlen volt. Ő szivatott minket xd 5 kör kellett futni hátra fele, meg még óra elején is jól megviccelt minket.

Nekem megjött a neko, este ott nyávogott kinn. Köszi Kallen néni :3
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2709 Dátum: 11 ápr 01, 15:02:33 »

nekem amúgy borzalmas napom volt, de inkább nem mesélek >.<#
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2710 Dátum: 11 ápr 01, 15:15:17 »

Nane.. A-chan ez most komoly???Mellesleg miaz hogy egy macskát dobozban feladnak a postán ? ikszdé Nevet
Ennyi agya legyen valakinek..

Nem komoly... ikszdé
Az előzményeket pár oldallal ez előtt elolvashatod. Nyelvesít
Gondoltam, hogy Kallen postán küldhette el a nekom, mert úgy lehetne a legegyszerűbb ilyen messzire eljuttatni...
(vagy ha tekintettel vagyok a boszorkányos múltjára, akkor át is tudná teleportálni - gondolom ikszdé)
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2711 Dátum: 11 ápr 01, 15:30:36 »


Hehe, meg sztrapacska zabálás ezerrel. Nevet Amúgy az tényleg finom kaja, de a tótok tényleg annyira szerezik? Mosolyog

Hát az nem pontossan sztrapacska nálunk ugyhívják Brindzové haluąky... tájszólásban brindzáscsusza... de lefordítva magyarra ez is juhsajtoscsusza csak kicsit más a receptúra ami alapján készül ikszdé
de igen itt kb mindnki szereti jósok szalonnával a tetején *-* ah főzni kéne... multkor láttam is lefagyasztva egy kis brindzát Nevet

am A-chan a vinyós dologra visszatérve nekem meg az egész vinyóm szlovák és nem is igen tudom megérteni a magyart xD a billentyüzeten is alig igazodom el ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2712 Dátum: 11 ápr 01, 17:35:20 »

Hát, elméletileg minden ugyanott kellene, hogy legyen, csak mást ír rajta.  Gondolkozik

Képzelheted, hogy néztem, amikor megkaptam a gépem és kiderült, hogy olasz billentyűzet van rajta... ikszdé + az összevonás miatt, pár olyan bill-kombináció, amikről még az életben nem hallottam... Például, az is csak egy évre rá esett le, hogy hol találom a print screent...  smirksweat
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2713 Dátum: 11 ápr 01, 18:57:18 »

Örülök, hogy épségben megkaptátok a nekokat^^ de aztán vigyázni rájuk! Sly

Nem komoly... ikszdé
Az előzményeket pár oldallal ez előtt elolvashatod. Nyelvesít
Gondoltam, hogy Kallen postán küldhette el a nekom, mert úgy lehetne a legegyszerűbb ilyen messzire eljuttatni...
(vagy ha tekintettel vagyok a boszorkányos múltjára, akkor át is tudná teleportálni - gondolom ikszdé)

Gondoltam rá, hogy teleportálom, de ez csak akkor jutott eszembe amikor már feladtam a csomagot ikszdé

Bolondok napját mi is kihasználtuk, igaz nem a legnagyobb kreativitással Nevet vissza is kaptuk a viccelődést, mert meg kellett keresni a tejünket /kapunk sulitejet Nyelvesít / ikszdé
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2714 Dátum: 11 ápr 02, 07:52:00 »

HAHAHA!! Nevet
Most aztán jót röhögtem...A-chan elolvastam az előzményeket...Hihetetelen,csak én vagyok az egyetlen, aki Bolondok Napján bedől mindennek??  ?...(tegnap kishíján azt hittem télleg osztályfőnökit, kapunk mert lógtunk az 1.óráról,benéztünk az 5.-esekhez ikszdé )

Sulitej???IMÁDOM A TEJET!!!(akár egy neko  Pirul )Nekünk sajna nem jön,pedig egyszer egy évben megszavaztuk,de nem lett belőle semmi...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!