24 szep 27, 20:29:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311340 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2715 Dátum: 11 ápr 02, 08:33:13 »

Életem legrosszabb bolondok napja van mögöttem...  Fájt a fogam reggel elmentem fogászati ügyeletre ahol gyökérkezeltek. Az nem nagy cucc, jobb lett tőle kb 2 óráig. Aztán jött a pokol. Egész délutános szenvedés, anyum azt mondta jólvan este megyünk egy maszekhoz az kihúzza vagy megmenti de legalább csinál valamit. 10re mentünk, nagyon rendes hely volt az orvos szerintem nem volt 25 éves(igazi bombázóXD  jobb lett volna ha én húzom őt nem pedig ő a fogamatXD) Csináltak egy röntgent és mondták hogy ez menthetetlen ki kell húzni...  mondom jó. 2 érzéstelenítő után azt csináltak velem amit akartak. Elkezdi húzni de a fogam összetört, nem baj kiszedjük darabokban....  másfél órán át harcol izomból hogy kiszedje teljesen szétbombázta de nem bírt vele. Behívja anyumat hogy ezzel ő nem tud mit csinálni mindent megtett de ez szájsebészeti eset és ügyelet este csak a János kórházban van.  Zsibbadt és vérző szájjal irány a város másik fele. (azt viszont nagyon becsülöm hogy azt mondta hogy nem fogad el pénzt mert nem tudott segíteni...   maszek orvos lélekkel... ha tudtam volna beszélni elhívom randira az fix ikszdé) Megérkezünk én már szédülök, orvost felébresztjük, nagyon boldog volt....   azt mondja megnézi de most tuti nem fog vele semmit se csinálni. Megnézi szidkozódik egyet (utána sokkal együttérzőbb lett) és azt mondta hogy ezzel tényleg semmit nem tud most csinálni vésni kell, esetleg vágni is, ad egy bika fájdalomcsillapítót azzal a hétvégét átvészelem, és hétfőn reggel kiszedi ami bentmaradt.  Hát ilyen volt nekem a bolondok napja....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2716 Dátum: 11 ápr 02, 08:36:43 »

Viszont te legalább nem találtál egy hullát a házatok előtt... Nekem arról szólt a reggelem, hogy mentő, rendőr...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2717 Dátum: 11 ápr 02, 08:46:20 »

Komolyan előttetek patkolt el valaki?
Mint a filmekben?
Te találtad meg?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2718 Dátum: 11 ápr 02, 08:56:46 »

Gratula Lille! Mosolyog
Úúú, tegnap kicsit meg lett szivatva az egyik gyerek. =D A sok hülye teát öntött a székére, az meg szépen beleült. De észre se vette, sőt még kényelmesen el is helyezkedett rajta. csak amikor látta hogy mindenki őt nézi és röhög, és kérdeztük tőle hogy nem érzed nedvesnek magad ott alul, akkor esett csak le neki és tisztára be volt sértődve. xD Pojén
Aztán meg ragasztót nyomtak a székére, de abba már nem ült bele, mert észrevette.  Hmm... Tanárokat nem vicceltünk meg, de néhány másik osztály igen. Az egyik valami ragacsos izét tett a kilincsre, és amikor a tanár hozzányúlt, tiszta trutyi lett a keze. De nem volt mérges állítólag, ő is jót mosolygott. Az ilyenek a jófej tanárok, nem azok, akik minden kis csínyen kiakadnak meg szaktanárit adnak. -.-'
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2719 Dátum: 11 ápr 02, 09:02:16 »

Gman nem előttünk, hanem inkább a szomszéd előtt... A telekhatáron... De igen... A szomszéd látta meg először, és szólt nekem.. Én néztem meg hogy él-e még, pulzus, miegymás... Hívtam a mentőket, én beszéltem a rendőrökkel... Ott dekkoltam 2 óra hosszát... Tiszta szívás volt.. 8-ra kellett mennem a munkaügyre, 8 óra után pár perccel engedtek el a rendőrök...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2720 Dátum: 11 ápr 02, 09:05:04 »

Gabesz hát téged se irigyellek.. de neked legalább nincsenek fájdalmaidXD  Nevezzetek állatnak de én megnéznék egy halottat közelről... Olyat már láttam vonatból akit elütött a vonat de azt csak kb 2 percig a déliben.....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2721 Dátum: 11 ápr 02, 09:14:41 »

Én eddig csak kutyát láttam életen kívüli üzemmódban.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2722 Dátum: 11 ápr 02, 09:20:26 »

Háziállatot én is.. általában autó által elütött példányokat... Meg biosz szakkörön boncoltunk halat.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2723 Dátum: 11 ápr 02, 09:24:07 »

Halat én is boncoltam már.
De inkább étkezés, és nem tanulmányozás céljából.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2724 Dátum: 11 ápr 02, 09:58:56 »

Mi a tanárokat sem kíméltük. A legjobb a tánc tanár reakciója volt, mondtuk neki, hogy senki nem akar fellépni a gálán. A válasz keményen annyi volt, hogy "Mennyetek az apátok fülébe mááár" xd

Én is csak állatokat láttam "életen kívüli üzemmódban" és sajnos nekot is  Sír De Pesten galambokat is sokszor láttam az úton... Az se szép látvány. De itt Szentendrén ha esős idő van, akkor a békák jönnek-mennek és amerre megyek a suli felé, akkor ott autók is járnak, és szépen el van ütve 1-2 példány. Belüktől kezdve minden kilóg, és vannak méretesek is .___.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2725 Dátum: 11 ápr 02, 10:04:38 »

Én már tapasztaltabb vagyok ilyen téren sajnos.... Láttam már elpusztulva szinte mindent ami feldobja a csuszit...

Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2726 Dátum: 11 ápr 02, 11:48:28 »

Eddig én is csak állatot láttam kivasalva /macskától a vaddisznóig/  >.<# Embert nem nagyon szeretnék holtan találni se a házam előtt se máshol, főleg nem autó által halottat >.<#
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2727 Dátum: 11 ápr 02, 15:41:29 »

Senki sem szeretne...

Na más téma... Haragudtatok már úgy a legjobban szeretett rokonotokra, hogy legszívesebben felpofoztátok volna?
Mert én most nagyon haragszok valakire, és ott tartok, hogy ha meglátom lány létére megverem, még akkor is, ha az lelkileg jobban fáj majd nekem, mint fizikailag neki...
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2728 Dátum: 11 ápr 02, 17:02:59 »

Úristen! Micsudi, ez a foghúzásos dolog nagyon rossz lehetett.  ööööö

Gabesz pedig... huh, hát... gőzöm sincs, mit csináltam volna, ha ez velem történt volna meg. :O
Ami pedig a haragudást illeti... igen, haragudtam már ennyire. De, ütni nem ütöttem. (nem volt hozzá elég lelkierőm)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2729 Dátum: 11 ápr 02, 17:55:09 »

Gabesz, akárhányszor komolyan összebalhézunk öcsémmel és a képembe hajolva üvölt, azt érzem hogy úgy ki tudnék osztani egy horgot.....  De nem teszem. Te se tedd, felesleges. Ám ha megtudhatnánk mivel hozott ki téged a sodrosból akkor könnyebb lenne eldönteni jogos-e a verés vagy sem.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!