24 okt 06, 06:14:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1319799 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2685 Dátum: 11 márc 31, 16:42:16 »

Am elég nagy tévedés az hogy ha valaki külföldön kissebségben él már alap, hogy 2 nyelvet bedszél... sok ember ilyenkor csak töri az államnyelvet...
én azt birom mikor tölünk irigylik azt a lehetőséget hogy a magyarországi tanulmányokhoz az államnyelvünkből nyelvvizsgázzunk... ez annyira szánalmas ikszdé
másrészt viszont én biztos vagyok benne, hogy ha még magyarországon is ragadok a gyerekeimtől megfogom követelni, hogy beszéljenek szlovákul, annak ellenére, hogy én 100%ig magyarnak vallom magam, mégiscsak bennük is folyik a szlovákiai magyar vér ikszdé érezzék át milyen az, hisz ilyen őseik is vannak ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2686 Dátum: 11 márc 31, 16:52:13 »

Noe, ezt az elvet én inkább nem veszem át. ikszdé Bennem van magyar, német, szerb vér biztosan, és lehet még más is. ikszdé Azért a gyerekeimtől nem várom el, hogy ennyi nyelvet tanuljanak meg, az egész életük rámenne.xDDD

Am apai családom a Felvidékről származik. Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 11 márc 31, 16:53:37 írta Aes Sedai » Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2687 Dátum: 11 márc 31, 16:58:35 »

Tudtommal az én őseim között csak "magyarok" voltak. A felmenőim mind a falumban éltek, ezt az is bizonyítja, hogy a családnevem az ország más pontján nem igazán fellelhető, itt pedig rengeteg ember viseli ezt a nevet.  Még elvileg nemesek is vagyunk, az oklevél még a középkorból való.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2688 Dátum: 11 márc 31, 17:04:42 »

Az én családom is nemesi származású. Nevet Elméletileg IV Béla óta. Mosolyog Amúgy valami német lovagok voltak eredetileg, az Árpád-korban sok ilyen járkált errefelé. ikszdé Aztán magyar nemesi címet kaptak. Mosolyog A Felvidéken még mindig meg van az a kastély ami az őseimé volt. Ha meggazdagszom egyszer, akkor meg fogom venni a mostani tulajtól. ikszdé
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2689 Dátum: 11 márc 31, 17:30:18 »

Az én ükapám hadtápos volt az olasz fronton az első vh idején. Dédapám meg volt orosz fogságban 2. vh után, majd 40 kilósan, tetvesen, de legalább élve jött haza.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2690 Dátum: 11 márc 31, 17:38:35 »

Az én egyik ősapám meg Australopitecus törzsfő volt Afrikában 3 millió évvel ezelőtt. Faceg
Ezt übereljétek.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2691 Dátum: 11 márc 31, 17:58:38 »

hogy te de izé vagy xD
Am az én családnevem is nemesi származású de nem tok róla sajna pontosabbakat...
Hát na Aes éna gyerekeimtől majd egész nyárra megakarok szabadulni ikszdé fél nyarat majd mindenképp kell nekik "hegyvidéki" levegőt szívniuk xD ajánlom nekik hogy megtudják magukat értetni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2692 Dátum: 11 márc 31, 18:19:59 »

Az én ősöm annak a cickány-falkának volt az alfahímje, amelyik egyedüliként túlélte anno a "nagy kihalási eseményt", és ettől a hordától származik minden mai emlős. (bár ez tudomáynosan kevéssé elismert történet egyébként)  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 31, 18:22:39 írta STM » Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2693 Dátum: 11 márc 31, 18:29:39 »

Az én ősöm egyike volt az első baktériumoknak a Földön 3,5 milliárd évvel ezelőtt.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2694 Dátum: 11 márc 31, 18:32:20 »

Ezt mindannyian elmondhatjuk, Dani. Faceg

Hacsak nincs itt valaki aki nem földi lény...  Gondolkozik
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2695 Dátum: 11 márc 31, 18:35:50 »

De ennél távolabb legalább senki nem tud menni. Nyelvesít

És itt láthatók távoli rokonaim:
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 31, 18:38:18 írta CsiziDani » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2696 Dátum: 11 márc 31, 18:38:29 »

Kihívás elfogadva!

Az én őseim azok az aminosavak voltak, amikből létrejött az első DNS!
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2697 Dátum: 11 márc 31, 18:45:50 »

nem mondod a tieid is O.o az enyémek is xD
hmm fura xD nehogy aztmond, hogy valami közöd van a földrehulló elektronhoz is smirksweat
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2698 Dátum: 11 márc 31, 19:06:03 »

Én csak élőlényekben gondolkodtam, de ha te így, akkor az én őseim között szerepelnek páran azon szubatomi részecskék közül, akik közvetlenül az ősrobbanás után keletkeztek.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2699 Dátum: 11 márc 31, 19:09:51 »

ha belegondolok az ösmassza is ottvan az öseim közt aminek hála megtörténhetett az ősrobbanás xD asszem ez egy végetnemérő játék lehetne
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!