24 szep 30, 12:21:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1315596 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1440 Dátum: 11 feb 14, 21:17:26 »

Miva'? A nőknél a rövid haj büntetendő lett, vagy törvényköteles? Mi az hogy Engednék... Amúgy ÉN az ISTEN megengedem Nevet
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1441 Dátum: 11 feb 14, 21:21:03 »

Nem horkolokXD Érdekes lehet modinak lenni... de ez még egy jólnevelt fórum. az újakkal van a legtöbb baj, a régiek ismerik a rendszert.
Kikérem magamnak, én nem vagyok jólnevelt. A rémes anyám borzalmasan nevelt, és ha időnként mégis rendben vana  viselkedésem, azt csak magamnak köszönhetem.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1442 Dátum: 11 feb 14, 21:21:25 »

Manesz:
Fodrásznőm és a barátom nem engedik, hogy levágassam  xD és hogy őszinte legyek féllek Marika nénitől (fodrásznő) xD, de már találtam menő hosszabb frizut is, bár nem olyan különleges mint az eddigi, de émegy ikszdé csak hoszabb hajba félek festetni Szomorú  
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1443 Dátum: 11 feb 14, 21:23:10 »

Te mondjad meg a fodrásznak hogyan csinálja... Mondjuk én mindig ugyanolyanra vágatom a hajam, havi egyszer 800 Ft. Természetesen katonás típus. Kb.:

« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 21:25:08 írta Manesz » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1444 Dátum: 11 feb 14, 21:25:20 »

Nekem kell a változatossag ezért is nyirattam le anno a hátközépig érő hajam, már akkor se nagyon akarta megtenni xD
am meg ért a hajhoz meg az emberek fejéhez szal bízok benne ikszdé nem nagyon akarom lecserélni... She is the best Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1445 Dátum: 11 feb 14, 21:28:16 »

Hah. Én meg most eltöprengtem az élet dolgain és belegondoltam... Nemsokára (de rohadt hosszúnak fog tűnni) lesz jogsi, meló, kocsi... és akkor a haverommal a ROCKTÚRA... vizipipával, kobrával sátorral, konzervbabbal, gázrezsóval nekivágunk Magyarországnak... Sziget, Hegyalja, stb.
Naplózva


Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1446 Dátum: 11 feb 14, 21:32:49 »

tudtok élni. mi hasonlót tervezünk nyárra. Hardstyle-túra Amszterdamba Nevet
lakókocsi, ukránvodka, varázsgomba, tuctuc zene, haverok
mi kell még?!
Naplózva



 
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1447 Dátum: 11 feb 14, 21:33:20 »

Manesz:
Khm nemazért hányéves is vagy 14? Azért hidd el az odébb van, hogy legyen meló, kocsi... laza élet...
még nekem is korai beszélni róla így a 18as küszöbén, de már jópár példán okulva megtanultam hogy ha lesz meló ott már nem lesz laza élet hogy bárhová lezúzhass a haverokkal amikor kedved szottyan...  és bár nemtom milyen anyagi háttérrel rendelkezel de ha átlagossal akkor még jópár éviga ha ilyeneket akarsza lezúzáshoz marad a vonat és a busz  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 21:39:51 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1448 Dátum: 11 feb 14, 21:46:09 »

linkelj mostani képet milyen a hajad Nevet
Megy a kedvenc romantikus filmem Nevet rámfér
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1449 Dátum: 11 feb 14, 21:50:35 »

Estét Mosolyog

Én egyet bírok a Valentin napban: már csak 2 nap és névnapom lesz ikszdé akkor pedig Nevet megkapom a Naruto manga 3. kötetét Nevet kb. ennyi örömöm van a valentin napban...! ikszdé ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1450 Dátum: 11 feb 14, 21:55:05 »

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/164860_1607608065014_1080560581_31397424_7894849_n.jpg
hát ez január elejei, csak kócos Vera barátnéméknál szórakoztunk xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1451 Dátum: 11 feb 14, 21:56:47 »

Hmm... végigolvastam, azt a pár oldalt amit produkáltatok és... mire ideértem elfelejtettem mit akartam írni... smirksweat

Amúgy, mondjátok már meg, miért van az hogy hétfőn folytonosan átváltozok zombivá?  Egyszerűen megáll bennem a gondolat... -.-"

Amúgy, nem tudom. Én ha választhatnék a Sziget, és egy gyerekprogram közt a gyerekprogramot választanám. 14 éves vagyok, hová siessek? Hmm? Manesz? Szanisz?

^^.: jó neked! Az én névnapom együtt van anyáéval, és ez folyton... olyan... fura.... Hmm... Ja... a szülinapokat meg rühellem...

Noemimi: Nem vagy itt? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 14, 21:57:43 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1452 Dátum: 11 feb 14, 22:02:14 »

Noémi mikor léptél be egy mariachi zenekarba? ikszdé
Ám jó így a hajad le ne vágasd Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heloint
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 8



« Válasz #1453 Dátum: 11 feb 14, 22:16:11 »

Detto,jó kis hajzat az! Nem kell azzal semmit se művelni. Nevet
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1454 Dátum: 11 feb 14, 22:25:43 »

Zizi... elfelejted hogy egy istennel beszélsz... Mellesleg, azt is hogy egy túlérett, szuperzseni, egoista rockkeral beszélsz...
Naplózva


Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!