24 jún 16, 14:15:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1180936 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1155 Dátum: 11 feb 02, 19:36:51 »

MAUNIKA SÓÓÓ  Ördögi az kell a népnek.

Mi tanároknak öltözünk -.- én nem megyek el Kúl
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1156 Dátum: 11 feb 02, 19:46:35 »

Mivel pasi topicba nem írhatok

Vki innen nem jár Rendészeti szaközpébe vagy jelentkezett-e már ?

hát én 1 valakit tudok bár nemtom mennyire szokott még ide feljárni de asszem elég ritkán, am egy próbát megér küldj kronosz7-nek egy privát üzenetet, kitudja lehet véletlen épp errejár
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1157 Dátum: 11 feb 02, 20:17:03 »

Mi meg "Hófehérke és a hét törpe" leszünk. És ki lesz Hófehérke? Hát én.  Faceg
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1158 Dátum: 11 feb 02, 20:22:43 »

én meg Haverommal SS tiszt-Szovjet ezredes smirksweat és mi csináljuk a zenét.
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1159 Dátum: 11 feb 02, 20:26:50 »

Nekem a mamám tanítónéni volt, amég nyugdíjba nem ment, és egyszer a kolléganőivel meg egy tanítóbácsival eljátszották a 7 törpét meg a Hófehérkét. Hát persze hogy a 7 tanítónéni volt a törpe, a tanítóbácsi meg a Hófehérke. xD A mamám Szundi volt. Nevet Nevet
Köszi az ötleteket, ilyenekre én is gondoltam, de nem feltétlenül filmparódiának kell lennie. Lehet ilyen saját izé is, mint mondjuk ez a Hófehérke. Ezzel az erővel Piroska meg farkas is lehet. Én vagyok a nagyiii!! Füligérafeje xD
Hmm Manesz, a zenével úgy tudom kicsit bíbelődni kell. Amikor mi léptünk fel, hangproblémák történtek és majdnem felrobbant az erősítő, olyan hangokat adott ki, mint amikor a tank tüzel. smirksweat smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #1160 Dátum: 11 feb 02, 21:02:51 »

mi egyszer a Megasztár-t parodizáltuk farsangon, azon a nevünk Megafrász volt Pojén
ment a zene, és mi tátogtunk mintha mi énekelnénk. De egyesével! xD

Nemtom most majd mibe öltözzek... Nálunk most ilyen diszkós farsang lesz!! remélem
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1161 Dátum: 11 feb 03, 14:12:10 »

Ah a mai napon valami rengeteg hasznos dolgot sikerült megcsinálnom xD pl 8-tól délig ****hattam a rezet a sebészeten, jaj nem is elnézést xD voltam közben röngenen is xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1162 Dátum: 11 feb 03, 14:22:49 »

Omg, mit csináltál te ott? Ohh My God

Am én is az egész délelőttömet elcsesztem az orvosnál. (vagyis inkább a váróteremben -.-)
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1163 Dátum: 11 feb 03, 14:39:33 »

Na megjöttem, és arra a következtetésre jutottam, hogy Én majd kivágom Nektek azt a két ikszdét Faceg


Chakra  a mangát alkotja, ha végzett akkor oda adom neki és kérem, hogy rakja be. Az emotikonokat... mocskos perverzek.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1164 Dátum: 11 feb 03, 14:41:42 »

Ok Hiei, akkor mi addig olvassuk mangát, amíg Chakra berakja. Nevet


Utána, amikor végeztetek, kipróbáljuk a szmájlikat xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1165 Dátum: 11 feb 03, 15:26:56 »

Amugy nem csináltam semmit csak kinylódik megint a lábam most vmi gyulladás van a térdemnél, meg alpból sántítok és most nagynak bizonyult a terhelés, szal ennyi csak hogy kissé szarul van szegény ikszdé
De imádom, hogy 1hónap és éretségi én meg most robbanok le ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1166 Dátum: 11 feb 03, 16:37:07 »

:S  Pihentesd kicsit a lábad.  Esetleg menj át House-ba és használj botot...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1167 Dátum: 11 feb 03, 16:58:15 »

Najóó mégis elmegyekk Nevet mivel nincs az ofő ezér nem felügyel senki Kúl viszem a fejpántot meg valami fekete cuccot ikszdé nameg a símaszkomat. majd meglátjuk mi sül ki belőle  Hmm?
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1168 Dátum: 11 feb 03, 18:16:52 »

Hmm Manesz, a zenével úgy tudom kicsit bíbelődni kell. Amikor mi léptünk fel, hangproblémák történtek és majdnem felrobbant az erősítő, olyan hangokat adott ki, mint amikor a tank tüzel. smirksweat smirksweat

Épp ezért mi ketten vagyunk a hangtechnikusok... Én értek az erősítő és magnó kezeléséhez, ő meg ahhoz, hogy milyen zene legyen... mert ha egyedül csinálnám teli lenne a dvd metallicával, és tankcsapdával.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1169 Dátum: 11 feb 03, 18:19:10 »

Micsudi: jah elképzelem magam hausként xD majd az osztálytársaim neve helyett számokat fogok használni xD
kíváncsi vagyok a szombat esti fellépésünkre (tánc) reméllem arra majd jó lesz -.- de csak mert megfizetik xD am nemigen lenne kedvem menni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!