24 jún 17, 15:50:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182528 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #990 Dátum: 11 jan 27, 20:37:39 »

Hát, nem tudom mit mondjak... volt már haosnló esetem, d eén emgúsztam. Mindenstre részvét meg iylesmi.
A pihenéshez meg... jó kívánságok.

Egylbként abból, hogy így összerepedeztél, de megúsztad repedésekkel, csak egy dolgora tudok következtetni: elpusztíthatatlan vagy. *_*
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #991 Dátum: 11 jan 27, 20:44:05 »

A háziorvosom is hasonlót mondott 13 év alatt 6-szor voltam nála és mindig ételmérgezés miatt vagy valami vírusos gyomorfertőzés miatt.
Mindenesetre nem jó érzés a talptól ágyékhajlatig tartó gipsz.
Szóval senki ne próbálja ki otthon Nevet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #992 Dátum: 11 jan 27, 22:13:18 »

Hát, nem irigyellek. Jobbulást! Utálok beteg lenni... 2 nap után már szétunom a fejem, csak szenvedek a társasághiány miatt... belegondolni is rossz.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #993 Dátum: 11 jan 27, 23:39:59 »

Ember....  nem kicsit vagy peches, és mázlista. gyógyulj meg.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #994 Dátum: 11 jan 28, 14:29:16 »

Ez arra emlékeztet, amikor óvodában nekirohantam az ajtónak (azt hittem, nyitva van  smirksweat).
Orromból és számból ömlött a vér, de a fogaim még csak meg sem lazúltak.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #995 Dátum: 11 jan 28, 14:36:23 »

Eeeegen, ez pont ugyanoylan, mintha nekifutnál egy ajtónak óvodás erővel, és kicsit vérezne a szád meg a nózid.

Amúgy én egyszer egy ablakpárkányból haraptam ki egy darabot. nem vicc, sikerült ráesnem, gipszkartonból volt, és egy darabot szépen kivágtam belőle... két meglazult fogam bánta, de nem lett belőle gond.

És akkor már "elpusztíthatatlan" sztorim is van, egyszer leestem egy lépcsőn, nem legurultam, lezuhantam oldalt, mert még nem csináltak korlátot, ráestem pár méter magasból egy túlméretezett kaktuszra, majd tovább a betonpadlóra. Pár nap bicegés, röntgen, semmi repedés, vagy hasonló.  Kúl
Tulajdonképpen a kaktuszunak hála, valami asztalszerűségen volt, jóval magasabban, meg nagyban tompíthatta is az esést. De ezt csak halkan teszem hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 28, 14:42:41 írta STM » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #996 Dátum: 11 jan 28, 14:52:50 »

Akkor is ömlött. Nyelvetnyújt
Külünben én a szerencse mitt vagyok halhatatlan, többnyire centiken múlik az életem.
STM, ha ebbe is belekötsz, küldök egy virtuális pofontot! Leüt
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #997 Dátum: 11 jan 28, 14:56:58 »

Ebbe nem akarok belekötni. Már az előzőnél is neccesnek éreztem, hogy megint beléd kötök, de aztán objektív voltam, és megtettem.  >.<#
Ezzel viszotn semmi bajom.

Bár erre is rátudnék kontrázni... >.<#  
...ha nem is "állandóan" jelelgü dologgal, de egy esettel, amikor én is igen szerencsésnek éreztem magam (vagy azt képzeltem, hogy természetfeletti módon menekültem meg). Mondjuk az iylen helyzetet hajlamos túllihegni is az ember.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 28, 14:59:43 írta STM » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #998 Dátum: 11 jan 28, 15:05:54 »

Én nekem csak 1 hajszálon múlott történeteim vannak. Anno egyszer egy hegyoldalon kirándultunk és lecsúsztam egy szakadékba de elkapták a kezemXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #999 Dátum: 11 jan 28, 15:17:09 »

Ez a szakadék dolgo azért nagyon durva...
Naplózva
DeX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 105


« Válasz #1000 Dátum: 11 jan 28, 15:23:02 »

Az jó kis élmény lehetett...gondolm utána volt egy kis adrenalin löket Nevet Nekm szerencsére még nem volt súlyos sérülésem meg halálközeli élményem  >.<# Ha már az elpusztíthatatlanság szóba jött...egyszer autóval karamboloztunk,fellyel nekiszáltam a szélvédőnek,a felyemen csak egy kis púp lett a szévédő meg enyhén berepedezett  >.<#
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1001 Dátum: 11 jan 28, 15:33:07 »

Piskóta.
Szlovéniában, osztálykiránduláson, valahol a Júliai Alpokban, kb. 35 m magas vízesés mögötti barlang szélén csústam meg. Magam sem tudom, hogyan, de fejjel lefelé lógva kapaszkodtam nemtudom miben.
Úgysem hiszitek el, de így volt.
Az egyik lány még sírva is fakadt.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1002 Dátum: 11 jan 28, 15:40:34 »

És akkor már "elpusztíthatatlan" sztorim is van, egyszer leestem egy lépcsőn, nem legurultam, lezuhantam oldalt, mert még nem csináltak korlátot, ráestem pár méter magasból egy túlméretezett kaktuszra, majd tovább a betonpadlóra. Pár nap bicegés, röntgen, semmi repedés, vagy hasonló.  Kúl
Tulajdonképpen a kaktuszunak hála, valami asztalszerűségen volt, jóval magasabban, meg nagyban tompíthatta is az esést. De ezt csak halkan teszem hozzá.

a tesómmal régen hasonló történt meg Ohh My God csak annyi a különbség, hogy nem volt kaktusz, hanem jukka, vagy hogyisírják smirksweat a kizuhanás meg minden egyezik Hmm?
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1003 Dátum: 11 jan 28, 17:34:13 »

Hú hát grat nektek hogy ennyivel megúsztátok.   Ohh My God

Egyébként én nem élek olyan veszélyes életet, hogy ilyenek miatt kelljen aggódnom, de egyszer 4-7 éves koromba (mind 2 eset ezidőben volt kb) volt az, hogy....
1: Bicikliztem és a beton szélének szépen nekiestem. Hogy anyámat idézzem: "Azt hittem hogy az ilyen nagy púpok a Tom és Jerrybe, csak kitaláltak. Hát tévedtem." Bár tény hogy ilyen ökölnyi púp lett a fejemen, de megúsztam annyival, hogy lelapult és pár hétig még ott volt a helye. ikszdé
2. eset: Bátyámmal összevesztünk valamin, én elkezdem őt tombolva, fogakkal körmökkel tépkedni, majd érthetetlen okokból combcsonton fejeltem. Azt hiszem, hogy akkor eltört az orrom (ugyan is ma látszik hogy ferde) de akkor nem látszott, és nem is fájt nagyon, csak vérzett. ikszdé (bár ez a fejelés kicsit okító volt. egy kisebb ideig magamba szálltam és nem veszekedtem vele ikszdé)

Amúgy EMBEREEEEEKK!!!! HÉTVÉÉÉGEEEEEEE!! YEESS!!  Nevet

Szerk: Egy pillanat! Még eszembe jutott az, hogy az egyik bátyám mikor kicsi volt, kiállításon volt keresztanyunkkal, és egy szürke marha majdnem fejbe rúgta, vagy felöklelte volna. o.O
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 28, 17:38:04 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #1004 Dátum: 11 jan 28, 18:58:37 »

Nekem nem jutnak eszembe ilyenek Szomorú Ja de egy:
Kicsi koromban a biciklinek a hátulján űltem, és a biciklikerék szépen bekapta a lábam, a sarkam megrepedt, és gipszet kellet viselnem. De én annyira élvezem,hogy gipszem volt, nem úgy mint ti. Kúl Nem kellett oviba menni, csak otthon kedvem szerint lustulhattam. Vhogy annyira jó volt nézni, amikor meglátogattam őket hiányoltak Ördögi Kúl


Vki nem tudja hol tom leszedni a Naruto Shippuden Opening 8-at magyar karaokéval, ahogy az animéban van? bow

Mindenki látja, ha nem írod 20-as betűmérettel akkor is.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 28, 19:35:00 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!