24 szep 29, 04:34:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313888 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #600 Dátum: 11 jan 14, 17:55:13 »

Hát Gabesz meg is érdemled, ha MediaMarktban veszel ilyen cuccokat. xPP  Pojén Hardvert csak szakboltban. Ott olcsóbb, néha egész sokkal, meg jobb cuccokat is lehet kapni. Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #601 Dátum: 11 jan 14, 18:28:01 »

Hm öö... Ott nem fogadják el anyám hitelkártyáját! xD

Nem támadtak le... Pedig még vártam is rájuk... Vettem anyámmal egy olajradiátort, meg egy villanykonvektort... A villanykonvektor nagyon zsír... Csak most az első beindításnál olyan büdös mint az állat...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #602 Dátum: 11 jan 14, 18:41:25 »

Nekem is van, az régi. A beleragadt, égett portól bűzlik...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #603 Dátum: 11 jan 14, 18:52:24 »

Tudom... Csak kissé frusztrál a dolog, hogy most legalább meleg van a szobámban, viszont büdös! xD
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #604 Dátum: 11 jan 14, 19:14:38 »

Gabesz! ez durva! ikszdé Nagyapám egyik mondása: "Ahol meleg van ott büdös is" ikszdé

Amúgy! Békés megyeiek figyelem! Egy 4 tagú család, (1 öregebb házaspár, és a 2 gimnazista lányuk)  szélhámoskodik! Azt csinálják, hogy bekérődznek 1 házba, aztán ott, lógnak, és a Te vizedet, gázodat villanyodat fogyasztják, majd a végén sunyin lelépnek fizetés nélkül! Vigyázzatok! (minket is átvertek) Ismertetőjegyük: A nőnek vörös festett a haja, és hiányzik pár foga, a férfi meg kopaszodó, bajuszos, a lányokról nincs infóm de azt hiszem szőkék, vagy barnák. És ilyen fura régi, koszos piros kocsijuk van. Szóval, akármilyen sztorit adnak be, ne fogadjátok be őket, és ne is adjatok nekik pénzt! Köszönöm!
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #605 Dátum: 11 jan 14, 19:20:22 »

Hm... Ki az az őrült, aki csak úgy be is engedi őket?  Hmm? Mert ha még csak az albérletért nem fizetnének, vagy valami... Amúgy hozzánk jöhetnek... Szereti a kutya a friss húst!  Ördögi

>Zizi te Békásmegye mely pontján laksz?  Ohh My God Lehet már kérdeztem, de akkor elfelejtettem... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 14, 19:22:00 írta Gabesz » Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #606 Dátum: 11 jan 14, 19:27:28 »

Ha, nem baj, PÜ-ben küldöm el! Nevet Amúgy, ha szembetalálkozol velük, ráengedheted a kutyát! Biztosan élveznék!  Ördögi Na jó, nem gonoszkodom inkább! smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 14, 19:31:49 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #607 Dátum: 11 jan 14, 22:54:49 »

Az új duma topicban egyből egy kérdéssel kezdenék  Pirul
Most hétvégén nyílik a troll barlang ajtaja  ? Vagyis már csak 1 óra 7perc múlva  ?
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 14, 22:55:27 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #608 Dátum: 11 jan 14, 23:13:19 »

A trollbarlang majd akkor nyilik, ha itt lesz egy admin valamikor szombaton...
A trollbarlang nem itt lesz! Hanem a fórum egy elkerített részében.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #609 Dátum: 11 jan 14, 23:14:09 »

Hmm egész hétvégén tanulnom kell. pont lemaradok a barlangról a fene egye meg...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #610 Dátum: 11 jan 14, 23:17:54 »

ajj nemtud valaki vmi hatásosmódszert fogsorfájás ellen... nől abölcsességfogam és az ínyem sem bírja jól a strapát vmi kéne arra az esetre ha a fájdalomcsillapító nem segít már kajak a halántékcsontom is belefájdult T_T
amugy ez aszélhámosdolog engem is érdekelne részletessebben hogy hogyisvan :O
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #611 Dátum: 11 jan 14, 23:24:37 »

Demalgon. Az jó ilyesmire. és öblögetés valami jó erős pálinkával... esetleg ha nagyon rossz elmenni  fogdokihoz.. az is lehet hogy ki kell műteni
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #612 Dátum: 11 jan 14, 23:32:24 »

ajj nemtud valaki vmi hatásosmódszert fogsorfájás ellen... nől abölcsességfogam és az ínyem sem bírja jól a strapát vmi kéne arra az esetre ha a fájdalomcsillapító nem segít már kajak a halántékcsontom is belefájdult T_T
amugy ez aszélhámosdolog engem is érdekelne részletessebben hogy hogyisvan :O

Szerintem az a legjobb, ha édesanyád kérdezed meg, hogy kiskorodba mi vált be, én például mikor nőtt a bölcsességfogam ugyanúgy fagyasztott babapiskótát rágcsáltam, mint kiskoromban, nekem bejött.
Másik módszer ami még jól működik, legalábbis általában.
Fogsz egy kis darab vattát, beleáztatod valami tömény szeszbe és odarakod ahol fáj aztán ráharapsz és úgy tartod amíg le nem zsibbad.
Előnye a babapiskótához képest, hogy hordozható, hátránya, hogy nem mindenki tűri meg az alkohol ízét a szájában.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #613 Dátum: 11 jan 14, 23:52:43 »

Nah hazaértem. ^^
Ismerősöm szallagavatóján voltam , utánna meg mentünk kicsit afterezni. Nagyon nem vagyok szomjas és ez nagyon kultúrcsomagolása az állapotomnak. x'D Mindenkinek szép estét!
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #614 Dátum: 11 jan 14, 23:54:27 »

Igazából az a gond hogy nekem sose volt gondom a fognövéssel már másfélhónapossan kinn volt teljessen az 1. fogam meg ez is már félig kinn van és rajta kívül még 2 meg a halrmaidik is növöget...
van egy olyan érzésem hogy inkább csak az ínyem alegnagyobb gond gyökérkezeléskor lehet nemlett minden rendbehozva... de majdcsak eljutok már dokihoz =/

oh milyen kései szalagavató és milyen korán végelett xD
enyémről fél6tájt jöttünk haza és még akkor is  azon versenyeztünk osztálytársakkal h mindenki utsó előttinek akart eljönni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!