24 szep 28, 23:50:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313122 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #585 Dátum: 11 jan 14, 12:25:12 »

Ez nagyon szemét szerintem. Nem tudom hány éves, de én összetörnék a helyében.
Cserébe ezt mondanám anyud helyében (ha rájön erre) "az éjjeli manók majd jól meglepnek és lerágják a... aztán reggel bőgve ébredsz, de ha panaszkodni mersz, körberöhögünk." Na? Pojén
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #586 Dátum: 11 jan 14, 12:34:55 »

Ez de poén! Nevet
Amúgy 5 éves.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #587 Dátum: 11 jan 14, 12:44:04 »

Pont ez járt a fejemben. Tipikusan beriasztható. Ne bántsd szerintem.
Piszkáld inkább azzal, h rendszeresen puszit nyomsz a feje tetejére. Nem tudja majd mirevélni^_^
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #588 Dátum: 11 jan 14, 13:03:08 »

Pont ez a baj, bámul és kedvesen mosojog.
Irritáló. Ja és "miért" kezdetű kérdéseket tesz fel.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #589 Dátum: 11 jan 14, 13:14:56 »

5 évesen detto ugyanez voltál hidd el. Minden gyerek fejlődése során uazon szakaszokon megy végig, ezért kérdez most. Hidd el a válasz sokszor nem is érdekli, vagy csak minimális válasz.

Mindenesetre úgy tűnik,h nem tetszik,h hepi: D Ne irigykedj:D Hagyd,h rád ragadjon a mosolygása:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #590 Dátum: 11 jan 14, 14:01:27 »

Miért vagyok én még midnig a  miért korszakban?
Mások miért növik ki a miért korszakot?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #591 Dátum: 11 jan 14, 14:14:56 »

és miért van az hogy nem csak te vagy vele egyedül?
am komolyrafordítvaa szót egy kIsgyerekkel nem szabad ilyen szemétnek lenni sosem tudhatod milyen változásokat idézhetsz ilyenekkel elő a személyiség fejlődésében... -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #592 Dátum: 11 jan 14, 14:20:47 »

gman! Ne bántsd, a húgod! hiszen ez ilyenkor természetes! Nevet (amúgy lol, eszembe jutott kb, 5-6 évesen telibe fejeltem bátyám térdét miközben veszekedtünk, eltört az orrom  smirksweat ) Ilyeneket, hogy "anyu nem szeret" nem érdemes mondani, egyrészt mert összetörne, másrészt mert ezután azzal nyaggatna hogy "miért nem szeret?" szóval inkább, ha kérdez válaszolj, és utána ha le akarod koptatni, inkább törődj a magad dolgával, talán ez árt neki legkevésbé.  smirksweat Amúgy azzal nem próbálkoztál még, hogy udvariasan megkéred, hogy hagyjon egy kicsit békén? ikszdé

STM! A miért korszakból, sosem lehet kinőni. Legalább is, én sem nőttem még ki. (sőt még a nagyapám sem ikszdé)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #593 Dátum: 11 jan 14, 14:27:59 »

Félig-meddig vagyok, csak Death Note-ot olvasok
(ezt a bejelentést ki nem sz*rja le? ikszdé csak meg akartam szólalni  Bébi Pattog)
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #594 Dátum: 11 jan 14, 14:31:09 »

Azért nem olyan intenzív a hátramaradt miértezés, mint 5 évesen:D
Mellesleg a húgod SZERET! Azért nyaggat, és mosolyog neked:) Te vagy a nagy és az okos és a hős meg minden, hidd el:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #595 Dátum: 11 jan 14, 14:33:07 »

Haha! Nevet Én meg hétvégére való tekintettel. (YESSSS!!!) Tovább fogom nézni a Bleacht. Azzal a csekély 42 résszel amit eddig láttam, nem fogok tudni megszólalni a Bleach témakörben! ^^"

Zemori-san: Egyet értek veled! Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #596 Dátum: 11 jan 14, 14:51:42 »

Mondjuk az 5éves miértezés, vagy egy ehez hasonló korszak, még jó ideig fog tartani. Én már csak tudom, az öcsém és a hugom 8évesek, az egyik "kicsi sógorom" meg 10 xD és még mindhármuknál igen erőssen megjelenik a kérdezősködés, bár hugom már kezdi kinőlni, vagy csak túl ritkán látom ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #597 Dátum: 11 jan 14, 15:09:09 »

gman: ne feledd, téged is elviseltek amikor miérteztél, ha mások nem, akk a szüleid Nyelvesít
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #598 Dátum: 11 jan 14, 17:15:56 »

LOL.. Videokártyát nézek a Média Markban, kiveszem a dobozt a polcról, leszakad a fölötte lévő polc... Anyáztam márgemben egy akkorát, hogy! xD Áá nem volt cink.. xD
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #599 Dátum: 11 jan 14, 17:48:06 »

hallod ez durva xD biztonságiak nem támadtak le..? : D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!