24 jún 01, 22:37:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144374 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
eszti-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 77

CsiziDani..It's YOU!!o.0


WWW
« Válasz #465 Dátum: 11 jan 10, 16:52:52 »

Gdat88
XDXDXD..áááde hülye vagy Nevet

Asthi, nálunk dimat vizsgán, vizsga után 1 órával már volt eredmény:P (Burcsi P.)

Micsudi...  nyomtasd ki az avatárod, és mondd meg, hogy ha nem kapod meg az ötöst, akkor a barátom ki fogja szívni az életet belőledXD

 Nevet ikszdé...a tanár tuti h fényfeletti sebességgel adná meg az 5-öst Nevet
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #466 Dátum: 11 jan 10, 17:38:33 »

Ritli: Én csak elvégeztem a feladatot. Nevet
Te még nem választottad ki?
Nem még nem de mindjárt kiválasztom :O
Meg is van! Lúdmon! Téged választalak! Gágogó támadás! http://ecx.images-amazon.com/images/I/41GyYY6MSzL._SL500_AA300_.jpg
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #467 Dátum: 11 jan 10, 19:52:30 »

Bézzétek meg, nekem csak most esett le ikszdé uhh ez akkora nagy fAYL volt >.< kom, mikor lefejelem a gépem a röhögéstől kb akkora! >.<# most mentem profilra, mert nincs beállítva nekem a rejtett falu és úgy beaszaltam rajta, hogy anyu felszólt az emeletre, hogy halkabban
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 10, 19:54:35 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #468 Dátum: 11 jan 10, 20:55:49 »

Nos körbe néztem a "híres" anime berkeket. Meg kell mondjam elégedett vagyok. Minden oldal úgy fogadta a dolgot ahogy akartuk. Vannak akik utálnak hözöngenek. Fennhangon beszélnek itt a anime világ egyesítéséről és arról, hogy milyen beképzeltek vagyunk.
Én egy percig nem hiszem, hogy egyesíteni tudom az anime világot. Ettől független örülnék neki. Ők meg álmodjanak tovább. Nevetséges és elérhetetlen álmokról. Amit én elhatározok azt elérem aki ebben meggátol azt eltaposom. Ennyi az egész. Sajnálatból és szánalomból nem lehet fejlődni.
Ez túl kicsi ország ennyi fansub csapatra. 1,5 éve mondtuk, hogy  a kis csapatok eltűnnek beolvadnak más csapatokba. Ez így is lett. A nagy része eltűnt. Elég nézni a mindenkit elnyelő fekete lyukat. Ha ők ezt nevezik egyesült anime nemzetnek hát áldásom rá akkor én szökött shinobi leszek:D.
Ebben az országban túl sok csapat van kevés animre és így akarva akaratlanul eltapossuk a másikat. Amit vagy zokon veszel és sopánkodsz vagy nem foglalkozol vele és haladsz a célod felé.
Azt lehet itt szépeket meg okosakat mondani, de meglehet nézni ki hol tart és eddig minden minket igazolt. Lehet tévedek és belebukunk, de legalább megpróbáltuk. Büszkén fogok meghalni, ha oda kerülne a sor.

Ez kikívánkozott belőlem. Természetesen én hiszek magamban és a csapatomban és ennek mindig hangot fogok adni.
Ejj ez jól esettxDDD

Kár hogy nem lehet a fórumon a hozzászólásokat lájkolni! Ez volt az utóbbi 2 nap egyik legértelmesebb hozzászólása ebben a támában.. Amúgy asszem ez volt a csapatok közötti sárdobálásra az utolsó reakcióm... Amúgy is már rongyosra lett tárgyalva a téma... Újat hozzáfűzni nem lehet!

Ja még valami... A saját nevemben beszélek, a saját gondolataim: A látogatottság... Írd be a Googleba azt hogy Naruto! Melyk oldalat adja ki elsőre? Innen nem nehéz kitalálni gondolom a látogatottság okát... Aki meg egyszer innen szedett le valamit, az a továbbiakban is innen szedi, hisz már ismeri az oldalt, minek bajlódjon újból más oldalak keresgélésével?

Amúgy vettem egy új billenytűzetet, és lássatok csodát, egy fokkal javult a helyesírásom a fórumon! Mire nem képes egy új billentyűzet! Nevet Azért sokat számít, hogy első leütésre működnek a billentyűk!  bow
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #469 Dátum: 11 jan 10, 21:07:28 »

Most olvastam el, hogy az OnePieceFan.Hu elkészíti a Barátok közt szuahéli feliratát. Jóban rosszban-t nem veszitek tervbe arabul? Sokat segítenétek a magánéletemben.
Ha egy új billentyűzet csodákra képes, akkor be kell szereznem egyet  Ohh My God
Amúgy vettem egy új billenytűzetet, és lássatok csodát, egy fokkal javult a helyesírásom a fórumon!
...vagy mégse?
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #470 Dátum: 11 jan 10, 21:30:47 »

Írtam, hogy egy fokkal! xD Még mindig jobb, mint korábban, hogy minden 3. betű vagy hiányzott, vagy a mellette lévő betűt ütöttem le a billentyűzeten... A billentyűk egyik fele már nem működött, a másikról meg le volt kopva a betű... Nem is láttam már értelmét, hogy javítsam az elgépeléseimet.. Természetesen becsúszik néha hiba, de kinél nem?
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #471 Dátum: 11 jan 10, 22:31:05 »

Utálom a fizikát... 1 hónap múlva pótvizsgázhatok.......   Bakker   legközelebb megkérek valakit hogy húzzon helyettem tételt... Nekem nem megy normálisat húzni
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #472 Dátum: 11 jan 10, 22:43:00 »

De amúgy ezek nem helyes (s)írások, csak elgépelések xD mondjuk ezt a billenytűzetet nem tudom meikbe kéne sorolni. De szerintem ink elgépelés xD Amúgy az meber nem egy elég tökéletes lény ahhoz, hogy helyesen írjon Pirul
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 10, 22:55:03 írta Rits » Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Echi063
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12


Oi! Oi! Oi!


« Válasz #473 Dátum: 11 jan 10, 23:11:50 »

De legalább illene az ékezetes betűket használni és a rövidítést hanyagolni mint például "h, vok, pill, cs, mit csi" ezek irritálnak a legjobban Lehánylak!!!
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #474 Dátum: 11 jan 11, 00:02:25 »

Ez egyértelműen elgépelés. Hisz ha olyan hülye lett volna, hogy azt hiszi hogy ny-el írják akkor a ty maradt volna. Nevet
De csak t maradt. Szal egyértelmű, hogy csak elgépelés.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #475 Dátum: 11 jan 11, 01:38:16 »

Echi akkor ne nézz be a játék részlegbe... Ami ott van, az a helyesírás terén katasztrófa...  smirksweat

Amúgy Rits: Igen elgépelés... Amúgy a moderátorok közül talán én örülnék a legjobban, hogy  ha csak az elgépeléssel lenne gond itt a fórumon...

Köszönöm hogy kielemzitek, hogy a moderátor hülye, vagy sem! Bátor tett...  Kúl Jutalmazzam?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #476 Dátum: 11 jan 11, 14:53:55 »

Imádom a némettanárnőmet.
Jegyeim:5,5,5,5,4
Holnap felelek az 5-ért. Persze az egész féléves anyagból. Ma tudtam meg.
És a lagjobb: doga után általában törlöm a memóriámból, amit németre tanultam.
Innen szép nyerni. smirksweat
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #477 Dátum: 11 jan 11, 14:59:48 »

gman úrsiten cseréljünk jegyeket Nevet én a négyesért hajtok németből  smirksweat és vagy 10x ennyi jegyem van hozzáteszem ikszdé

jajj ma olvastam fb-n hogy a mat ebben az évben nem szervez 1 cont se ....  Mosolyog
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #478 Dátum: 11 jan 11, 15:00:18 »

uhh az szivás miylen tanár már az?
engem is ma zártak le németből, kb 10 ötös mellé becsúszott 2 négyes és dicséretes 5-öst kaptam Nevet

meg tegnap töriből 4,29 volt az átlagom és azt mondta a tanár hogy még meggondolja hogy 5ös lehetek-e Nyelvesít más tanárok csak 4,7 fölött adják meg a jelest....
Naplózva

Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #479 Dátum: 11 jan 11, 15:00:35 »

az igen gman Mosolyog Gabesz mondjuk egy két bannal?xD akkor ne, de ha megdobnál egy modi ranggal akkor nyugodtan Pirul
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 11, 15:01:15 írta Rits » Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!