24 jún 29, 03:26:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1213511 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #450 Dátum: 11 jan 10, 04:29:11 »

Az a baj, hogy hiába akarnak ezek egyesülni a szájuk nagy, de az irigység meg a verseny szellem nem engedi. Ha felveszem a projectet amit ők köpködnek.
Érdekes, hogy Yuri/totemkopf vitte a Dtb mi is vittük még is soha egy rossz szót nem írt rólunk és úgy érzem ebben mi is  partnerek voltunk. Soha nem fikáztuk őt. Jó fordítónak tartom és szeretem a munkáit. Azért vittem dtb-t mert vinni akartam. Nem azért mert hű Yuri viszi akkor ellopom. Engem nem érdekel, hogy fele annyian nézték az én subommal. Leszedtem 3-500 ember elég az.
Szal engem nem érdekel melyik csapat vergődik amit vinni akarok vinni is fogom. Ha ez az "egyesült anime világ" ellen van akkor én ellenség leszek. Összetartani meg csak nem fogok idegenekkel akik a konkurenciám és köpködnek uton út félen. Ehhez képes az én egoizmusom meg, hogy lenézem és nem veszek tudomást róluk igen is szép dolog.

Mi nem puncsolunk mindekinek éjjel nappal. Elvagyunk a kicsi világunkba egyenlőre nagyon is jól.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #451 Dátum: 11 jan 10, 06:11:55 »

Hiei, te még mindig itt osztod az észt? ikszdé

Egyébként akármennyire is mondják, hogy isteneknek képzeljük magunkat, ez nem így van. Még én magam sem értem mitől van az, hogy ez az oldal népszerűbb, mint oly sok más oldal. Mert tudok mondani hasonló kort megélő, színvonalas munkákat kiadó fordítócsapatot, mégsincs ekkora látogatottságuk.
Mi csak azért csináljuk a projekteket amiket felvettünk, mert megtetszett. Sosem az irányított minket, hogy "Na most ezt csakazértis felveszem, és letaposok vele 20 kis csapatot". Lásd vannak olyan munkáink, amiről előtte a kutya se hallott.

Ja Hiei, az hogy összefognak ellenünk, nem jelenti azt, hogy puncsolnak a másiknak. Csupán segédkezet nyújtanak egymásnak a szent cél elérése érdekében. Előbb-utóbb egyébként ez az oldal is meg fog szűnni (reméljük utóbb). Kíváncsi vagyok, ha a Naruto-kun nem lenne, képesek lennének e más csapatok betölteni az utána maradó űrt?

Ám jó reggelt mindenkinek! Most megyek aludni.
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #452 Dátum: 11 jan 10, 06:21:52 »

Nem erre gondoltam. Ott az AA- Ljk meg oldják egymás között. Teljesen korrekten. Viszont amit egy másik szépség csinál már s*ggnyalás. Mindegy nem érdekel:D.

Kipucoltam a fórumot. Egy téma még van. Azt én is megyek aludni asszem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #453 Dátum: 11 jan 10, 08:59:36 »

Bakker tud valaki jó tanácsot adni fizika szóbeli vizsgára?

Ha nem méltóztatik beírni az ötös osztályzatot, akkor meglendítem a karom és az a tehetetlenségi erő következtében akcióba lép az ön arcszerkezetével és a mozgási energia átadásának következtében ön egy ívelt pályán fog a padlóra esni. xD
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #454 Dátum: 11 jan 10, 10:22:33 »

Hiei tisztára meghatott a beszéded...Amúgy igazatok van egyesülni kell ennek van értelme...

Shiro jó tanács... Nevet Kár h. lefeleltem már atomfizikából... Bár az is célravezető megoldás ha ott a shinai a hátadon és vészjóslóan lerakod az asztalra és tudatod a tanárral, ezzel bizony ütni is lehet...

Tanácsot kérek mit tegyek ha egy halom vizsgámnak nincs eredménye? Kb. a féltárgylistámból levizsgáztam de semmi eredmény...Kezdek ideges lenni...Enyhén szólva nagyon ideges...
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 10, 10:27:22 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Echi063
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12


Oi! Oi! Oi!


« Válasz #455 Dátum: 11 jan 10, 11:02:50 »

Tanácsot kérek mit tegyek ha egy halom vizsgámnak nincs eredménye? Kb. a féltárgylistámból levizsgáztam de semmi eredmény...Kezdek ideges lenni...Enyhén szólva nagyon ideges...


hogyhogy nincs eredmény? talán nem értékelték még? fejtsd ki bővebben mert így nem nagyon értem.
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #456 Dátum: 11 jan 10, 11:31:48 »

Egyébként akármennyire is mondják, hogy isteneknek képzeljük magunkat, ez nem így van.
Érdekes ezt olyanoktól hallani, akik a saját munkájukat tökéletesnek tekintik és a mienket pedig alkalmatlannak arra, hogy kiszolgálják az animés feliratra vágyó tábort. És szépen fogalmaztam. xD
A véleményemet kifejtettem a Hogy tetszik az NKW témában, ennél többet én nem szeretnék róla beszélni, hiszen van dolgunk dögivel... tekintve, hogy az elkövetkezendő időszak brutálisan mozgalmas lesz az NKWT háza táján. Nevet
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #457 Dátum: 11 jan 10, 12:37:18 »

Asthi, nálunk dimat vizsgán, vizsga után 1 órával már volt eredmény:P (Burcsi P.)

Micsudi...  nyomtasd ki az avatárod, és mondd meg, hogy ha nem kapod meg az ötöst, akkor a barátom ki fogja szívni az életet belőledXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #458 Dátum: 11 jan 10, 14:27:23 »

Cart. Írtátok a profil módosításnál, hogy válaszd ki a rejtett faludat.
http://www.nancyfishelson.com/photos/forsale/052008/0065_L.jpg
Én ezt választom és az asztalom alá rejtem!
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #459 Dátum: 11 jan 10, 14:35:21 »

Tanácsot kérek mit tegyek ha egy halom vizsgámnak nincs eredménye? Kb. a féltárgylistámból levizsgáztam de semmi eredmény...Kezdek ideges lenni...Enyhén szólva nagyon ideges...


hogyhogy nincs eredmény? talán nem értékelték még? fejtsd ki bővebben mert így nem nagyon értem.

Írtam ZHt dec. 21én 22én és semmi eredménye a tanár közölte h. majd lesz és amjd egyszer lesz pót zH is majd jan. 22-és 29 között vmikor egy alkalom mert h. sokan buktak de csak majd rakják föl az eredményt...Másból (2 tárgy) nme evszika  afáradságot h. kijavítsák így az egészről nem tudunk semmit sem...Éljen a C típusú kollokvium és a geológusok.... Szomorú
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Echi063
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12


Oi! Oi! Oi!


« Válasz #460 Dátum: 11 jan 10, 14:43:36 »

Ashti, erre akkor azt tudom mondani, hogy tanulj a pót ZH, mert biztos ami biztos és max leteszed mégegyszer. Ha meg úgy érzed, hogy jól írtad meg akkor ne idegeskedj és bízz abban hogy az eredmény szép lesz ^__^
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #461 Dátum: 11 jan 10, 14:58:41 »

Cart. Írtátok a profil módosításnál, hogy válaszd ki a rejtett faludat.
http://www.nancyfishelson.com/photos/forsale/052008/0065_L.jpg
Én ezt választom és az asztalom alá rejtem!
Áááááhhhhh.... Technikai KO Te elmebeteg vagy Ohh My God Más lehetőséget nem látok >.<# Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #462 Dátum: 11 jan 10, 14:59:48 »

Hajátok akor most folytatodnak a fordítások a Naruto meg a Fairy Tail fordítása?? Kérlek válaszoljatok ...
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #463 Dátum: 11 jan 10, 15:01:27 »

Persze hogy folytatódnak... A multhéten azért sem volt  naruto manga, mivel hoogy nem jött ki japánban sem...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #464 Dátum: 11 jan 10, 15:13:38 »

Ritli: Én csak elvégeztem a feladatot. Nevet
Te még nem választottad ki?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!