24 szep 27, 18:21:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311084 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
DeX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 105


« Válasz #285 Dátum: 11 jan 09, 19:57:34 »

Hiei-nek rá kell szoknia a szeretetre mert az idei utálat termés elég elenyésző xD csóró éhen fog halni xD
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #286 Dátum: 11 jan 09, 19:59:53 »

Egyébként az alkonyat sztorija zseniális egy csaj nem tud dönteni egy halott és egy kutya között. Nevet
Alkonyat: Nekrofília, vagy zoofília?
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #287 Dátum: 11 jan 09, 20:00:03 »

Maga a Twilight könyvvel nem lenne semmi baj, de az, hogy ilyen felkapott lett és minden 2. tinilány ha meglát egy Edward fotót felsikít miközben azt se tudja ki (mondjuk) Lugosi Béla, így elveszíti az értékét. Felém a film vontatott, unalmas, túl nyálas. Az eredeti "vámpírokhoz" semmi köze. Aztán ha valaki negatív kritikát mer írni a filmről, az elvakult; agymosott fanok sz*rba oltanak, persze a szokásos primitív; érvek nélküli hozzászólásaikkal.
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #288 Dátum: 11 jan 09, 20:03:09 »

Edwardban vajon van vér? Mert ha nincs nem áll fel neki és akkor nem sokra megy hosszútávon a szerelmével. Nevet
Naplózva
mii-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 32


WWW
« Válasz #289 Dátum: 11 jan 09, 20:05:10 »

hmhm vámpíros könyvek. az alkonyat nekem elrettentő példa. vámpírok meg vérfarkasok nélkül is megírhatta volna. talán nem tűnne ennyire erőltetettnek. sőt, jobb lenne mítikus lények nélkül, szerintem. engem régen leszóltak, mert szeretem a vámpírokat. most mindenki vámpír akar lenni. szerintem ez rohadt szánalmas.

az író talált erre valami megoldást. hogy mit, azt nem tudom.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 09, 20:11:08 írta Hiei D. Legend » Naplózva

" border="0

Egy kicsit elszórakoztam vele, hogy megijesztettem az autókat, az utolsó pillanatban futottam át. Az emberek félnek tőle, hogy gyereket találnak gázolni, és élvezet volt érezni, hogy nem voltam mindegy nekik.

Tele volt csodálatos dolgokkal, amikre nincs kifejezés, és így benne maradtak a szívében.
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #290 Dátum: 11 jan 09, 20:06:16 »

Hát basszus olyanokat bírtok mondani hogy a röhögéstől mindjárt kiesek a székből..xD...De ezek még igaz állítások is.. Nevet
Na ez tényleg szánalmas :/
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
eszti-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 77

CsiziDani..It's YOU!!o.0


WWW
« Válasz #291 Dátum: 11 jan 09, 20:07:07 »

Gdat88...megnyugtatlak..van Nevet bnőm olvasta a könyvet és a nemkicsit retusált sz*x rész az elejétől a végéig"ámuldozva"elmondta.... Nevet
Nekrofília, vagy zoofília?xDD(Y)
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 09, 20:08:29 írta eszti-san » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #292 Dátum: 11 jan 09, 20:09:29 »

Edwardban vajon van vér? Mert ha nincs nem áll fel neki és akkor nem sokra megy hosszútávon a szerelmével. Nevet
Ugyan már ott van neki a hullamerevség Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #293 Dátum: 11 jan 09, 20:12:56 »

hmhm vámpíros könyvek. az alkonyat nekem elrettentő példa. vámpírok meg vérfarkasok nélkül is megírhatta volna. talán nem tűnne ennyire erőltetettnek. sőt, jobb lenne mítikus lények nélkül, szerintem. engem régen leszóltak, mert szeretem a vámpírokat. most mindenki vámpír akar lenni. szerintem ez rohadt szánalmas.

az író talált erre valami megoldást. hogy mit, azt nem tudom.

Ki az az elvetemült aki egy ilyen lény akar lenni?:O Annyi gyenge pontja van a vámpirnak, hogy nem lehet őt szeretni. Ne haragúdj, de nem ehetek fokhagymát? Az kell az ételek ízesítéséhez.
Ráadásul nem nézhetem a bikinis csajokat mikor napoznak. Tiszta vicc. Hullaspádt leszek  és az ajkam b*zisan vérteli lesz. EsélytelenxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
mii-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 32


WWW
« Válasz #294 Dátum: 11 jan 09, 20:13:46 »

Nem egy embert - illetve lányt - tudnék sorolni ismerőseim közül, akik vámpírok akarnak lenni. Isten segítse őket ebben...
Naplózva

" border="0

Egy kicsit elszórakoztam vele, hogy megijesztettem az autókat, az utolsó pillanatban futottam át. Az emberek félnek tőle, hogy gyereket találnak gázolni, és élvezet volt érezni, hogy nem voltam mindegy nekik.

Tele volt csodálatos dolgokkal, amikre nincs kifejezés, és így benne maradtak a szívében.
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #295 Dátum: 11 jan 09, 20:15:36 »

én a Darren Shan vámpírkönyveket kiolvastam (az összeset) és nagy tetszik. nagyon izgalmas Pattog, durva Kiüt, megható Sír, és értelmesebb mint az alkonyat kacsint
én is vámpír akarok lenni, de félvámpír
vmit akartam még, de elfelejtettem  smirksweat

Moderátor: ne írj dupla hozzászólást inkább szerkeszd az előzőt.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 09, 20:22:09 írta Hiei D. Legend » Naplózva
mii-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 32


WWW
« Válasz #296 Dátum: 11 jan 09, 20:18:52 »

Darren Shan kegyetlen jó író. A vámpír és a démon sorozata is elképesztően jó, fordulatos. Szörnyek, vér, torokszorító félelem, adrenalin, kiemelkedő sztori... Imádom.
Naplózva

" border="0

Egy kicsit elszórakoztam vele, hogy megijesztettem az autókat, az utolsó pillanatban futottam át. Az emberek félnek tőle, hogy gyereket találnak gázolni, és élvezet volt érezni, hogy nem voltam mindegy nekik.

Tele volt csodálatos dolgokkal, amikre nincs kifejezés, és így benne maradtak a szívében.
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #297 Dátum: 11 jan 09, 20:19:50 »

Zizi:..írjál!!! Nevet
tudod hogy "bírom a fajtád" Nevet (tegnap kacsint)


Áhh! köszönöm Eszti-san! de tanulnom kell! na meg ehhez a témához nem tudok mit mondani.. csak linkelni. megtegyem?Nyelvesít

Egyébként az alkonyat sztorija zseniális egy csaj nem tud dönteni egy halott és egy kutya között. Nevet
Alkonyat: Nekrofília, vagy zoofília?

Ne lopd a szövegeeeeeeemm! ezt akartam írni én is! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 09, 20:22:20 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #298 Dátum: 11 jan 09, 20:25:49 »

Ha már alkonyat, akkor megmondom, hogy szerintem marha gáz xD
Egy ilyen akármi, amiért mindenki annyira odavan, hogy még a suliban órán is azt olvassák és Facebook Mobile-on írogatják ki, hogy "Jaaaaaaaaj Edward ííígy JAAAAAJ Edward úúúúúúúgy *wwwwwwww*" meg hogy "Edward olyan kis cukiiii <333333"..  smirksweat Kicsit nagyon elegem van belőle, a filmbe meg 2 percet néztem bele, annyi jött le, hogy "ezt ne nézd tovább" smirksweat
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #299 Dátum: 11 jan 09, 20:26:39 »

Jaja. A Darren Shan az már valami. De a film az rettenet volt. Nevet
Az én képzeletem sokkal jobb, azt kellett volna néznie mindenkinek és Oscar-díjat kapott volna.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!