24 szep 27, 11:58:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1309975 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8550 Dátum: 11 dec 19, 14:58:38 »

Téynleg? Akkor nincs senki, akinek magasabb normál rangja van, mint nekem? Zsír Kúl
Megérte a sok hsz-huntolás ikszdé

Az üveges témát inkább áthozom ide:
Most, hogy már értem hogy van ez a cipzár-kupak dolog, kitartók amellett hogy a baloldali a legjobb.
Az a lcsonka kúpos megoldás is jó jó, de akkor meg, hacsak enm röggzíthető, folyton figyelni kéne rá, hogy ne keveredjen el.
Amúgy miylen színű cucc menne bele?
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 19, 15:05:02 írta STM » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8551 Dátum: 11 dec 19, 15:08:12 »

Úgy gondoltam, hogy több különböző ízű lenne és akkor az adott gyümölcs ízének megfelelő színű, de a sima tutti-frutti ízű az mondjuk átlátszó lenne meg lenne olyan is ami foszforeszkál, mondjuk nem a folyadék hanem az üveg.
Van még egy pár vadabb ötletem, de megtartom őket addigra amikor elkezdem gyártatni a saját energiaitalomat.

Mondjuk neked sem lenne ennyi, ha törölnénk pár hozzászólásszámot növelő témát.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8552 Dátum: 11 dec 19, 15:12:06 »

Ja, ha törlik a dumatopicot egyszer, csúnyán vissza esek majd. Meg most a "ki ő?" is megy elvileg a sülylesztőbe, oda sem tudom, mennyit írhattam.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8553 Dátum: 11 dec 19, 15:30:05 »

Nincs, a két adminisztrátor után Gabesz-nak (Aki nem rég még moderátor volt) van a legtöbb hozzászólása, de ő VIP szóval neki alapból nincs rangja, azok közül aki nem csapattag vagy VIP tehátegyszerű mezei felhasználó, nos azok közül STM-nek van a legtöbb hozzászólása.

Egyébként még a 2000 hozzászólás felettiek vagy közeliek is eléggé ritkák, mondjuk Ritka pont köztük is van. ikszdé
Itt egy LISTA az ilyesmiről.

Király, ott virítok a listán a 2 oldalon Kúl figyeljetek csak, 1 év és ott leszek az elsők között Nevet mmint első oldal...ikszdé

hát suliban alaposan beégtem :/ mmint a szarvassal...ez kész eddig 1× adtuk elő de ááá nagyon égő volt Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 19, 15:31:49 írta ^^ » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8554 Dátum: 11 dec 19, 15:31:34 »

...

Kis kiigazítás a csapattagok többségének sincs ám meg, ha nem számoljuk a csapatfórumot, amit mi nem is látunk. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8555 Dátum: 11 dec 19, 16:26:01 »

A csapattagok nagy része csak a csapatfórumban meg a munkájához szükséges topikokban aktív...

Én meg ha nem lennék VIP, akkor Naruto-Kun Fórum Isten lennék, szóval térdre!  Ördögi
A nemrég moderátor voltam szövegen behaltam... Fél éve nem vagyok modi... Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8556 Dátum: 11 dec 19, 16:29:01 »

Az nem rég volt szinte. Én néha még midnig meglepődöm, ha látom, hogy nem vagy az ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8557 Dátum: 11 dec 19, 16:43:20 »

20 nappal regisztráltál hamarabb, mint én szóval fél év ennyi idő távlatából szinte semmi. ikszdé

De sajnos nem vagy az. Nyelvesít

Egyébként ez miért van?
Mármint értem, hogy sok idejüket veszi el maga a projekt amin dolgoznak, de azért néha írhatnának máshova is vagy bemutatkozhatnának vagy tudom is én, de jó lenne, ha lealacsonyodnának a pórnéphez.
Vagy csak szégyenlősek. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8558 Dátum: 11 dec 19, 16:46:03 »

Hogy milyen idők vannak -.-''!!! Ma például reggel iskola fele erős szél fújt meg eső is esett. Meg még délután esett az eső meg sütött a nap.....elég durva, persze látható ilyen gyakran  de nem kissé idegesített fel. Hallom otthon is van hó már de mekkora?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8559 Dátum: 11 dec 19, 16:49:00 »

BAZ megyében még nincsen hó.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Putir
Vendég
« Válasz #8560 Dátum: 11 dec 19, 16:49:54 »

Hát én kimentem a házból és vagy a fejemig ért úgyhogy gyors befutamodtam....Nevet
Heo
Szerintem félnek tőlünk ,gondolom ők értelmiségi emberek és az ilyen alja nép /trollokkal nem szívesen találkoznak... xD
Egyébként ez itt lehet off ,de valahol megvan hogy ki mit fordít?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8561 Dátum: 11 dec 19, 16:52:35 »

Az nincs odaírva, hogy ki mit fordít, de itt van egy LISTA, hogy ki melyik oldalon tevékenykedik, ha érdekel küldj nekik üzenetet, biztos válaszolnak.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #8562 Dátum: 11 dec 19, 16:57:59 »

Akinek van ideje az írogat ide, de kb. mindenki melózik/tanul/etc. és még mellette az oldallal kapcsolatos cuccát végzi, vagy ennek megbeszélését. Nevet
Régebben amíg több időm volt én is többet írtam a Dumába és többet "alacsonyodtam le a pórnéphez". ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8563 Dátum: 11 dec 19, 17:01:15 »

Az a fránya idő, nos egyszer csak lesz még fórumtalálkozó vagy valami hasonszőrű képződmény és akkor majdcsak sikerül bepótolni ezt is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8564 Dátum: 11 dec 19, 17:16:13 »

Víí esik a hó!~
Igaz kicsi szemekben és kevéske, de szerintem reggelre egy 1-2 centis össze tud gyűlni. A kedvemért persze. Pojén
Mikor lesz megint barlang amúgy? ikszdé
Szilveszter? Hmm hmm?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!