24 jún 26, 00:50:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1203161 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1245 Dátum: 11 feb 07, 11:11:22 »

Ma elkezdődött a suli.  Szomorú Felkeltem 6-kor és bementem 7:45-re egy előadásra. Most haza jöttem, de mehetek vissza a 3 órási busszal, mert 1,5 év után először egy tanár úgy dönt, hogy 1. héten is lesz gyakorlat. De nem tudom mit fogunk alkotni, előadáson semmi hasznos információ nem hangzott el, ami segítene a gyakorlaton. Technikai KO
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1246 Dátum: 11 feb 07, 14:18:56 »

Ma tudtam meg, hogy emeltszintűzök angolból.
Meg azt is, hogy ballagáskor kapok valami díjat, és a pofázmányom ki fog kerűlni a dicsőségfalra.
Az élet rossz. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 07, 14:24:30 írta gman » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1247 Dátum: 11 feb 07, 14:30:44 »

Ha ogre király lennék én sem örülnék, ha kinn lenne akármilyen köz/magán területen az arcom.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1248 Dátum: 11 feb 07, 14:50:19 »

Dicsóség fal, az hagyján, én valamikor úgy úsztam meg eg ydíjátadáson a helyi tévében való szereplést, hogy kitakartam az arcom az oklevéllel, meg a könyvvel amit adtak Faceg
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1249 Dátum: 11 feb 07, 15:05:10 »

Jó csel STM.
Én egyszer hasra vágtam magam az osztályba, hogy ne kerüljek rá a fotóra.
Erre a csaj csak engem fényképezett le, mert akkor én kicsit érdekesebb voltam. smirksweat
Természetesen a kép még a szalagtűzőn is bemutatásra kerűlt.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1250 Dátum: 11 feb 07, 16:26:16 »

Új szmájli a fórumon, a Durci, alias kettőspont e (Durci). Nevet

Mától nekem is suli, de nem bánom, az egész januárom szabad volt, épp itt volt az ideje, hogy vége legyen a semmittevésnek. Kúl
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1251 Dátum: 11 feb 07, 16:31:52 »

Egyre több smiley. Ezt a durcát el kell lopnom és felhasználni MSN-en. Faceg
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1252 Dátum: 11 feb 07, 16:44:23 »

nekem msnen a kedvencem a testvérkéjével együtt
ritkafárasztó volt a maj biosz versenysikerült az ujjamra sósavat pipettálni ügyesvagyok xDDDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1253 Dátum: 11 feb 07, 17:01:31 »

@hanii, @Noé, @Rikan
Automata pénztáros... az vicces... öreg mámi odamegy...  dee ez a zsemle 7 forintnak volt kiírva nem ötnek... mit csinál a gép?  A gép megkérdezi, hogy zwilling pontot adhatok-e?  söt! A gép megkéri a k. vásárlót, hogy emelje fel a kabátját, és mi van a zacskójában?  persze:D

Automata pénztáros... az vicces... öreg mámi odamegy...  dee ez a zsemle 7 forintnak volt kiírva nem 10-nek és csapkodhatja a botjával:D... mit csinál a gép?  A gép megkérdezi, hogy zwilling pontot adhatok-e?  és a gép mit kezd azzal a napi soook kódhibás termékkel?  felemelteti a kabátot, hogy megnézze, nincs e véletlen még egy házimozi rendszer a kosárban?  ...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1254 Dátum: 11 feb 07, 17:08:32 »

Teljessen igazad van egyépbként én nemtom miért is írtad oda az én nevemis de elég érdekesvmint jórészt abszurd dolognak tartom az egészet ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1255 Dátum: 11 feb 07, 17:16:17 »

Azért írtam oda a te neved is, mert ma reggel hattól volt egy műszakom egy új helyen, egy teszkó expressben, egy idegbeteg főnök alatt, és hulla vagyok, nem fogtam fel, hogy mit írtál, csak láttam hogy szereplek benne, és hogy a teszkó is:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1256 Dátum: 11 feb 07, 20:59:59 »

Egy szabadon választható tárgy, éjféli egy perces túrázás:
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 07, 21:04:21 írta CsiziDani » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1257 Dátum: 11 feb 08, 17:41:23 »

Úr isten, ma még senki nem is írt ide?
Csak én érzem úgy, hogy eddig ez a mai nap nagyon gyorsan eltelt? :/ Mondjuk megnéztem sorozatban 3 Bakemonogatari epizódot, meg hasonló okosságok, de valahogy úgy érzem repül az idő..
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1258 Dátum: 11 feb 08, 17:41:43 »

a k. vásárló

Kedvenc kifejezésem tavaly nyári munkából.
Ülök a kasszában blokkolok egyszer csak a vásárló hölgy megszólít:
-fiatal ember ez nem is úgy volt kirakva
-telefon felemel... (végre felveszik) "A k. vásárló hibát észlelt megkérném a főpénztáros kollégát, hogy a hiba elhárításának érdekében szíveskedjen idefáradni."
-tudod mit kifizetem a különbséget, mert sietek
-nekem megfelel (visszajáró, blokk átadva, a hölgy elveszi majd az utolsó kedves mondat elmondása után sebesen távozik)
-egyébként meg te vagy a k*rva te kis mocsok

Mire a mellettem lévő kasszából az 50 éves kollegina utánaszól: "Köszönjük a vásárlást kedves hölgyem."
A nő megáll aztán szinte már már teret váltva távozik az épületből.

Én meg magamban: "FATALITY" (á nem vagyok kocka  Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1259 Dátum: 11 feb 08, 18:47:17 »

Dancsa Jól leírtad. A tesco egy káosz. semmi automata nem képes még arra milyen improvizációkat ott le kell nyomni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!