24 jún 26, 00:34:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1203014 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1275 Dátum: 11 feb 09, 20:10:58 »

Nálatok a tanár is beöltözik? Nekünk nincs ekkora szerencsénk. Eddigi iskoláim során a farsangi bulin soha nem öltözött be egyik tanár sem... Pedig külön meg is kértük, de hát akkor azt mondta, hogy milyen dolog már, ha egy tanár beöltözik. Amúgy tényleg jó ötlet Lille, sok sikert a megvalósításhoz Mosolyog

OFF, vagy mégsem?: úr isten, mindjárt meglesz a 600 hsz... Észre sem vettem  Gondolkozik
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1276 Dátum: 11 feb 09, 20:14:25 »

Igen, a mi ofink meg főleg egy vállalkozó szellemű férfi. Hümm-hümm Tavaly pompomlány volt, mint már említettem. ikszdé
De általában szórakozásból beöltöznek, csak úgy. Jófejek! Nevet
Hajrá Rikan, még 1 hsz!
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1277 Dátum: 11 feb 09, 20:23:01 »

Ma voltam harmadik napja suliban, de már úgy érzem mintha több hete bejárnék. Nevet
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1278 Dátum: 11 feb 09, 20:24:52 »

Nekem ne beszélj, új nyelvtan és irodalom tanár, a régi jó arc he3lyett, a hétfői laza tizenegyre járás elb@szva, nyolcra bemászunk, lyukas óra, és akinek úgy van idegennyelve, az amrad négyig... az új tanár amúgy egy dögunalmas, buta, begyepesedett nőci, aki minden hüyleség miatt unottan kötekedik.... ccc...
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1279 Dátum: 11 feb 09, 20:33:03 »

Nekünk a is ilyen a magyartanárunk... Tanulj dogára, írj egy kb 4-5 oldalas olvasmánynaplót, és 28 feladatot csinálj meg hétfőről csütörtökre... az összes többi tanár egy hónapba nem ad ennyi órán kívüli feladatot egy hónapba (rajta kívül). Utáljuk azt a szemét madarat... lehet bagolyvadászat lesz...
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1280 Dátum: 11 feb 09, 20:46:42 »

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Z7izpAJ6Am0J:naruto-kun.hu/forum/index.php%3Fboard%3D94.600+trollbarlang+csizidani&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a&source=www.google.hu

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:w9ZFVTbQ1tQJ:naruto-kun.hu/forum/index.php%3Ftopic%3D5002.0+trollbarlang&cd=8&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a&source=www.google.hu
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:NpuiSEZNhDcJ:naruto-kun.hu/forum/index.php%3Ftopic%3D5016.0+trollbarlang+magdin%C3%A9ni&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a&source=www.google.hu
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Akr8pc2TPX0J:naruto-kun.hu/forum/index.php%3Faction%3Dprintpage%3Btopic%3D5053.0+Leitan%C3%A1d-e+Dancs%C3%A1t%3F&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a&source=www.google.hu
Nézzétek mit tárol még a google Faceg
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 09, 20:54:12 írta STM » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1281 Dátum: 11 feb 09, 21:00:05 »

Régi szép idők Nevet Gao.
Nekünk nagyon jó fej irodalom és nyelvtan tanárunk van. 10 órából 2-n ad házit, néha verset kell tanulni, és óra végén mindig mond valami tök jó viccet, olykor közben is. És olyan beszólásai vannak, amin az ember nem tud nem nevetni Nevet

Na megvan a 600 Faceg
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1282 Dátum: 11 feb 09, 21:16:25 »

nekünk meg rohadt nehéz 5-6 oldalas tz-ket ad, és közbe minden másrol pofázik
Naplózva


Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1283 Dátum: 11 feb 09, 22:44:12 »

am dancsa ne a vevt hibáztasd arendszer rossz most hogy ne tanuljuk már meg minden vásárolt termék pontos nevét igy ok kenyér meg ilyenek de azért na xD
Persze hogy nem, de azért az a másik véglet, hogy foggalma sincs arról, hogy mit vett...
60 000 Ft-t egy vevő ma kifizetett 200, 300, 400, 500, 600 forintos utalványokkal  de rendes volt a fickó, segített szétvállogatni címlet szerint, hogy gyorsabban le tudjam számolniXD

Ma voltam harmadik napja suliban, de már úgy érzem mintha több hete bejárnék. Nevet
hmm nekem csak hétfőn fog kezdődni:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Hamano
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Perverz és Gonosz Dög..^^ <3


« Válasz #1284 Dátum: 11 feb 10, 15:13:32 »

Jaj, olyan rég vtam itt. O.o MEgint megjött a kedvem a fórumozáshoz! Mosolyog)
What's up ppl? Nyelvesít
Naplózva

Life is short.Live while you can.
Mindegy, milyen tehetséges vagy,egyedül nem változtathatod meg a világot!De pont ez az, ami szép benne!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1285 Dátum: 11 feb 10, 15:28:08 »

Jééé egy kisfiucska Nevet
Itt is happy birthdayt neked  Nevet
Ah máma tök jó napom volt tegnap végre megint erőt vettem magamon a tanuláshoz és ez olyan jó érzéssel tölt el (ráadásul holnap végre péntek utánna meg már csak 1 hét és tavaszi szünet Nevet) csak ne  fájna annyira de annyira a torkom -.-"
Ma poén volt fizikatanárbejelentette hogy kb március közepe tályt el fog dőlni milyen jegyünk lesz év végén O.o
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1286 Dátum: 11 feb 10, 16:04:21 »

Heppi börsztdéj!:D Nálunk holnap lesz szívás a történelem. Tanárnő azt mondta, hogy úgy írunk dogát, amilyen kedve lesz. Tehát vagy holnap, vagy pedíg szerdán.  Szal áhh... Félek a sok kérdéstől. ikszdé
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1287 Dátum: 11 feb 10, 16:36:18 »

Nem hiszem, hogy még követi a duma topicot vagy ilyesmi, de Isten éltesse Ritkát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hamano
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Perverz és Gonosz Dög..^^ <3


« Válasz #1288 Dátum: 11 feb 10, 16:54:45 »

Köszönöm néni.Pirul hogy-hogy eszébe jutottam? Pirul

Kössz Dawe, én ma írtam Nyelvtan TZ-t, meg hnap felelek irodalom,töri,elektro... Mosolyog húzós nap. Mosolyog

Edit.: jah am aki régebbről emlékszik még rám és emlékszik az arcomra a hajamra, na a hajam lelett vágvam szval már nem olyan. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 10, 17:01:28 írta Hamano » Naplózva

Life is short.Live while you can.
Mindegy, milyen tehetséges vagy,egyedül nem változtathatod meg a világot!De pont ez az, ami szép benne!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1289 Dátum: 11 feb 10, 17:42:34 »

aaaaah most nézem a szalag tűzős DVDm olyan jó érzésem van aaaah olyan szép kíváncsi vok milyen lesz a ballagás
fura ért ebben az osztájban egy csdomó sz*r dolog is de ilyenkor eszébe se jut az embernek aaaah
van ilyen régi képes rész ami alat a Múlnak a gyermek évek szól és megkellett állapítanom hogy egy baromi jó szám és a fenébe hogy ilyen szépek ezek a "ballagásos számok"
Nemakarok majd bőgni a ballagásomon és ugyvolt nem is fogok, de mér kell ezeknek ilyen ah de ah nak lenni -.-"
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!