24 jún 26, 01:00:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1203259 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1230 Dátum: 11 feb 05, 22:31:38 »

Igen, akár inkább arról is.
 De tőlem beszélgethetünk a véres kéjgyilkosságokról, a gyermekhalandóságról, vagy a papucsállatkák nemi életéről, totál mindegy, csak ne legyen ennyire undorító téma. Nevet
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #1231 Dátum: 11 feb 05, 22:51:11 »

Papucsállatkák nemi életéről? Hála a biosztanáromnak, alaposan össze tudnám foglalni neked. x'D
De beszélgethetünk zenéről, táncról, történelemről, bármiről.. de ezt a népbutítást én sem állhatom.  smirksweat
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1232 Dátum: 11 feb 06, 00:47:33 »

papucsállatkák nemi életéről

FÚÚÚj Aes! Ez 18+os téma, hogy merészeled itt felhozni, úgy hogy nem írtad ki előre... most teljesen összeomlottam... Nem a gólya hozza a papucsimat? vagy papucsállatkákat?ikszdé   Amúgy miről volt szó?Nevet

a papucsállatka  az milyen? nyuszismamusz?Nevet    jó voltam bioszból, de elfelejtettem, és nincs kedvem most guglizni:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1233 Dátum: 11 feb 06, 01:01:34 »

Papucsállatkák nemi élete...  >.<# egyetértek veled Aes (és Lillie) bááármit csak a VV-t NE! Egyszerűen annyira... áááhhhááh!!  Leüt Inkább a Barátok Közt meg Magdi Anyus szelleme!  Faceg (bár ez se egy Einstein által készített sorozat, viszont Nem "Valóságshow" ként említik....)

Dancsa: ez, hogy nem tudod mi a papucsállatka komoly, vagy csak hülyülsz? ikszdé (amúgy egysejtűűű!!! nye!)

Amúgy, szerettem volna valami értelmeset is mondani.. csak közbe elfelejtettem mit.... ki tudja? o.O
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1234 Dátum: 11 feb 06, 01:18:46 »

Aes: Szerintem kétféle ember él ezen a földön. Aki kihasználja a rendszert és akit kihasznál a rendszer. Kár törődni az ilyen szegény párákkal, menthetetlenek mindig is lesznek és, aki egy megrendezett szenny műsort közvetít egy fórumra, ahol még drukkol is a prostituáltnak meg egy bűnözőnek szerintem eléggé menthetetlen.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1235 Dátum: 11 feb 06, 10:05:55 »

FÚÚÚj Aes! Ez 18+os téma, hogy merészeled itt felhozni, úgy hogy nem írtad ki előre... most teljesen összeomlottam... Nem a gólya hozza a papucsimat? vagy papucsállatkákat?ikszdé   Amúgy miről volt szó?Nevet

Bocsi, Dancsa, szólnom kellett volna. Nevet

Am igen, egy egysejtű. Nálam a papucsállatka azért nagy poén, mert általános iskolában, amikor erről tanultunk, az igazgatót úgy hívták, hogy Pakuts (ejtsd "pakucs", ez volt a vezetékneve) Szaaal, onnantól mindig a "pakutsállatkán" röhögtünk xDDDDDD


Idézet
De beszélgethetünk zenéről, táncról, történelemről, bármiről.. de ezt a népbutítást én sem állhatom.

Ez a jó hozzáállás. Mosolyog Mondjuk a tánc témához nem tok mit hozzátenni. Egy falábúnak is jobban megy mint nekem. xD De zene az jó (persze tudni kell hogy nálam zene=rock, metal, punk rock, semmi más) A történelem meg főleg jó téma. Nevet Keress vissza a "Minden ami tudomány" témában olyan 2009 április-május környékére. Milyen jó töris meg filozófiás témák mentek ott pár emberrel, meg persze nagy oltások ezerrel. Nevet (régiszépidők *elérzékenyült* Szomorú)

Kazekage-sama:

Igenis fel kell emleni a szavunkat. Mosolyog "Vétkesek közt cinkos aki néma" kacsint

Jah és van egy harmadik típusú ember is: aki megragadja a rendszert, földhöz vágja, megtapossa, és újat hoz helyette. Kúl
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 06, 10:37:38 írta Aes Sedai » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1236 Dátum: 11 feb 06, 11:38:07 »

Nálam a tánc témát illetően arról inkább ne beszéljünk xD belegondolva, hogy mekkora égés volt a tegnap ikszdé
Ah végre megnéztem az új Narniát *-* ésarra a következtetésre jutottam legyen már nyár most nincs időm olvasni és ez így nagyon nemjó xD, bár most nemtom nyáron hogy fogmenni az olvasás, mmint időbelileg -.- megkéne csinálni azt asz*rszemét angol írásbelit ikszdé na meg aaaa hajtásit (igen tudom hogy nem lovaskocsit akarok vezetni hanem autót és ezért jogosítvány, csak ez jobban hangzik és magyartanár elmondásaszerint büszkének kell lennünk a tájszóllásunkra)xD
Nemlátta vki a szemüvegem?
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 06, 11:38:42 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1237 Dátum: 11 feb 06, 12:26:53 »


Na most melyik melyik? A kép aláírása segített egy keveset.
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1238 Dátum: 11 feb 06, 12:34:06 »

Hát elég szerencsétlen arcok vannak most a villában...

Zenéről ne beszéljünk! Van külön Zenetopik! Az nem csask arra van hogy a jutubról linkelgessünk! Mosolyog
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1239 Dátum: 11 feb 06, 13:04:25 »

Visszatérve a való világba. Nevet
Lenne egy lényeges kérdésem.
Tudja-e valaki, hogy hol lehet olyan nyalókákat kapni aminek nem fehér színű a pálcikája?
(Lehetőleg valami olyan hely kellene ami a legtöbb településen megtalálható.)
Szülinapra kellene, mert bizony ezt kérték. Mosolyog
S, ha már szülinap, akkor Boldogot Cart'-nak és mindenki másnak is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1240 Dátum: 11 feb 06, 13:50:14 »

hát sztem minden boltban csak megfelelő nyalóka típust kell találni ikszdé
nemtom én ettem már egy csomó zöld meg sárga pálcikájú nyalókát és ezek ilyen rondom nyalókákvoltak suli melletti boltokból ....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1241 Dátum: 11 feb 06, 13:52:59 »

Én kb. másfél hete jöttem rá, hogy megint megy a VV, és azóta is hányingerem van.
heo: A faszárú nyalóka nyele pl. faszínű, sőt, még a neve is vicces.

Remélem, a kétértelmű szavak nem számíranak káromkodásnak. smirksweat
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1242 Dátum: 11 feb 06, 19:44:49 »

Gyere el hozzánk, itt van vagy 80 színű pálcika.
Am Dancsa, te nem egy Tesco pénztárnál dolgozol? Most olvastam valahol, hogy a Tescokban automata pénztárgépek lesznek, ami egy csomó ember munkahelyét szünteti majd meg. >.<# Ilyen önkiszolgálós elektromos izé.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1243 Dátum: 11 feb 06, 19:55:35 »

hát én ebbe nembíznék
am is dancsa csak szegény kizsákmányolt diákmunkás ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1244 Dátum: 11 feb 06, 23:30:04 »

Mekkora mázlista vagyok. Nincs holnap, se holnap után suli Faceg
Amúgy nálunk a mini ABC-ben is vagy 15 különféle színű pálcás nyalókát lehet kapni. És szerintem a kétértelmű szavak nem káromkodások, ha csak nem olyan szövegkörnyezetben használod fel. (ennyi erőből szarvas)
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 06, 23:30:35 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!