24 jún 26, 07:04:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1205767 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Levander
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #10455 Dátum: 12 feb 05, 12:29:25 »

Régóta lehet. Nyelvesít Meg hát rejtetten a fiatalokat a heteroszexualitás felé vezeti, ami valljuk be, nem hátrány. kacsint

Hát telón hallgatni egy másik kategória! Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én mindig ismeretlen dalokat állítok be csengőhangnak... Pl. a hívásjelzőm a Dr. Gray-man openingje, az sms jelző meg a Bleach egyik openingje. De filóztam már, hogy lecserélem valamelyiket a Vampire Knight 2. évadának endingjére...


hanii, nekem engedte. Nevet Bár én a dallal először az X-faktor amcsiban találkoztam, mikor a fú de szexi srác mellé benyomták a dalt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 12:30:11 írta Levander » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10456 Dátum: 12 feb 05, 12:31:46 »

Masashi: Örülj, hogy csak megdobáltak xD Viszont Tankcspad az jó. A mennyország touristnak szerintem kb. nincs ember, aki nem tudja a szövegét :DD
Tényleg egyik nap ment barátnőm fejébe egy szám, és megkérdezte, hogy tankcsapda-e, én tudtam, hoyg nem, és egész nap azon gondolkodtam, de aztán beugrott: Vasmacsó powaaa
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Lgf_sz5yPpU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Lgf_sz5yPpU</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10457 Dátum: 12 feb 05, 12:33:04 »

Az enyém a Nana 2. openingje. Vagy az 1.? Már nem is tudom... Az a Broken rose-os, annyit tudok. ikszdé
De kapcsolat szerint is vannak csengőhangjaim, pl. amikor barátnőm hív, akkor Snufi nyuszi kezd el énekelni. Direkt ezt állítottam be, mert utálja. Nevet De ő kedves volt és én Avril Lavigne- Smile-ra csörgök neki. Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10458 Dátum: 12 feb 05, 12:52:09 »

Nanával én is úgy voltam, hogy egy kalap szar, aztán megnéztem és még több részt kívántam.ikszdé

Nekem Mindless Self Indulgence - Never Wanted to Dance a csengőhangom, SMS jelző meg a Caramelldansen.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Levander
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #10459 Dátum: 12 feb 05, 13:04:54 »

Szerintem a Nana tiszta Mizu kategória! Attól remek, hogy nagy rakás... Nevet

Amúgy ezek a csengőhang dolgok jópofák, amiket írtatok. Nevet
Naplózva
Levander
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #10460 Dátum: 12 feb 05, 13:12:20 »

Őt? Mosolyog
Nekem meg patiszont és hagymát kéne sütnöm, de ahhoz ki kéne menni a konyhába és nem itt ülni. Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10461 Dátum: 12 feb 05, 13:16:22 »

Már megint Madara a nagy Ő-d, ó hatalmas perverz királyném? Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10462 Dátum: 12 feb 05, 13:21:29 »

Jujj itt a kedvenc kis perverz szobalányom.Ördögi (ahogy meglátlak egy zene klippjéből a szobalány jut eszembe, mindjárt megkeresem néked ikszdé)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10463 Dátum: 12 feb 05, 13:26:07 »

Már Madara is, Kabucsmarut szegényt megcsalod? xD Bár egí plusz pont neked, Madara tényleg jó pasi  Pirul  Ördögi
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10464 Dátum: 12 feb 05, 13:32:49 »

Akkor miér nem Uchiha Madarné?  Pojén vagy Uchihané Uchiha Mashashi x) És gondolom járt egy plusz pont Kabutónak, amiért visszahozta őt...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10465 Dátum: 12 feb 05, 13:49:20 »

Felfedeztem az egész családunkat a dalban.ikszdé Kár, hogy csak egy Vocaloidos zene, de én ezt is imádom.ikszdé

Na de itt van a szobalányka, ezen a képen annyira haniis kisugárzása van ikszdé: http://i39.tinypic.com/2yvp92p.png
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Putir
Vendég
« Válasz #10466 Dátum: 12 feb 05, 13:51:14 »

Ha már perverz szobalány akkor inkább http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/057/a/b/Virgo_Fairy_Tail_by_Moreno87.png
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 14:02:44 írta Putir » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10467 Dátum: 12 feb 05, 13:54:42 »

Virgo nem haniis, kikérem magamnak... akarom mondani haniinak.ikszdé Virgo túl fegyelmezetten perverz.ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 14:20:49 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10468 Dátum: 12 feb 05, 14:41:55 »

Esküszöm mostmár tudom mi leszek bolondballagáson. ikszdé

De ha már szobalány akkor inkább így nézzek már ki:


Hajszín szerint a bal oldali, arcra inkább a középső, popóra a jobboldali. ikszdé

Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10469 Dátum: 12 feb 05, 14:58:01 »

Nekem te mindig is a zöld hajú maradsz.:3 De olyan ismerős ez a kép amit betettél, először azt hittem Mayo chiki, de az mégis csak egy más kategória.ikszdé Viszont a középső arca az tiszta olyan mint Shana.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!