24 jún 26, 00:47:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 694 695 [696] 697 698 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1203138 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10425 Dátum: 12 feb 04, 20:15:04 »

Nem, ezen kívül semmi baja. Ő maga is természetesen viselkedik... ma reggel még normális volt a szeme. Ha megtudom, hogy az öcséim csináltak vele valamit, hát én... -.-
Ilyen este már nem tudom elvinni sehová, maximum ügyeletre a város másik végébe, apa meg kiborulna, ha fuvaroznia kéne holmi macska miatt. Holnap is maximum ügyelet maradt, szintén nem vinnének el. Ilyen hidegbe pedig kivinné szobacicát, hát... nagyon ki kell hétfőre bélelnem a macskahordozót, ha nem javul a szeme.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10426 Dátum: 12 feb 04, 20:21:12 »

Olyan nicns, hogy szobacica. Még a  legelkéyneztettetebb elhízott szobacicák is kemények mint a szikla, amit te kibírsz nagykabátban, attól ő legrosszabb esetben is picit tüsszögni fog. -40 foktól egy nyolcvannal többig a macskák (rövidtávon főleg) elvannak.
De ha egyébként jól van, ráérsz hétfőig nyugodtan, nem kell aggódnod szerintem. Ők kemények, nagyon kemények.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 20:21:51 írta STM » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10427 Dátum: 12 feb 04, 20:22:59 »

Rendben. Nevet Igen, most tök jól el van, hol ide jön dorombolni, hol visszamegy zabálni.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10428 Dátum: 12 feb 04, 20:23:15 »

Na, akkor 1 hét múlva, addig valahogy bírjátok ki, sziasztok bye bye Byebög
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10429 Dátum: 12 feb 04, 20:27:25 »

Perverz dinasztia? Miről maradtam én le egy nap alatt? ikszdé
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10430 Dátum: 12 feb 04, 20:27:38 »

Nekem hétfőn viszik el a cicám, mert nevelőanyám terhes lett, és meghalhat tőle a gyerek, mert még nem oltattuk be meg bemesélték az orvosok neki, hogy már csak egyetlen szőrszáltól is oda lehet a baba. És akkor most odaadjuk valami tök random idegennek, rohadtul örülök ám...

Béreljünk fel egy perverz tanárt, akit elrejtünk Flexee táskájában és vele marad.ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 20:28:37 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10431 Dátum: 12 feb 04, 20:29:40 »

Rikan! Hozasd ide a cicád, majd én elbújtatom. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10432 Dátum: 12 feb 04, 22:28:23 »

Szegény cica Szomorú remélem nem valami 'öreg bútordarab', aki már évek óta veletek él.

Masashi: 'szaporodtok'?  Ördögi asszem ennek a félreértéséhez még perverz-királynőnek sem kell lenni x) de mindenesetre kiérdemled a címet, az biztos xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10433 Dátum: 12 feb 04, 22:58:36 »

Hat hónapos kiscica, két hónapos korában került hozzánk. Én úgy érzem, hogy pont ebben a korban lesz neki rossz, hogy csak úgy, hirtelen minden előzmény nélkül beteszik egy dobozba, és kirakják egy számára teljesen random környezetben, ahol senkit és semmit nem ismer.

Mivel a csap tisztázatlan okok miatt úgy döntött, hogy elkezd fröcskölni és spriccelni kénytelen voltam zuhanyozni, és most már a világért se kezdenék el újra fürdeni. Előtte meg azt vallottam, hogy engem ha megfenyegetnek sem veszem a kezembe aztat a cuccost amiből jön a víz és nem tudom most mi a neve.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10434 Dátum: 12 feb 04, 23:00:22 »

A ccőba valahogy levegő kerülhetett, ezért fröcsög a csap ^^ ha folyatod kicsit, elmúlik.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10435 Dátum: 12 feb 04, 23:32:52 »

Á, nem úgy fröcsög, hanem maga a cső amiből megy a víz. Már próbáltuk megcsinálni, két napig jó volt aztán újra, szóval inkább nem kísérletezünk nagyon.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10436 Dátum: 12 feb 05, 02:06:41 »

Na, nem tudom, mi volt a cica szemével, de helyrejött. Megint egységes tágul-szűkül mindkét pupillája. De azért érdekel, miért is volt olyan felemás pár órája...
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10437 Dátum: 12 feb 05, 08:47:01 »

Régebben unatkoztam és bementem apum akkori barátnőjével a munkahelyére, ilyen tök szép mintában töltötték a fürdősót az üvegbe, és csináltam párat én is, egyet megkaptam és a többit vitték boltba.Nevet Tök büszke voltam magamra.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10438 Dátum: 12 feb 05, 10:10:09 »

Haha, az egyik ismerősöméknek van egy vegetáriánus kutyájuk. Imádja az ubit, a paprikát és a retket. ikszdé

A macskád meg fürdősóval drogozik? Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10439 Dátum: 12 feb 05, 10:14:14 »

Akkor az Aceton szagot se nagyon szeretheti. Pedig azt én bírom.
Kispárnától? Miért milyen kispárnád van, tüskés? xD Az enyém (R.I.P.) imádta a kispárnámon való alvást.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 694 695 [696] 697 698 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!