24 ápr 27, 22:57:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Son Goku  (Megtekintve 18783 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Dátum: 10 dec 24, 14:45:22 »

Az idióta, de mégis erős főhősünk topic-ja.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1 Dátum: 11 jan 13, 13:07:16 »

Jappán hangja kicsit érdekes Nevet
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #2 Dátum: 11 jan 13, 13:28:47 »

Az Idiótát Kikérjük magunknak!!

Son Goku az egyik legjobb karakter a Shounen történetében, sok mai Shounen főhős is (pl: Luffy) róla van mintázva. És amúgy a kevencem az összes Animéből ikszdé

Először én is meglepődtem a Japán hangján, de a szememben már teljesen Hozzánőtt Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #3 Dátum: 11 jan 13, 13:36:26 »

Pont a butasága miatt olyan szeretnivaló, különösen gyerekként Nevet
Egyébként persze, hogy érdekes a japán hangja, hiszen egy 70 éves nő szinkronizálja xD Úgy tudom, hogy nemcsak Gokunak, hanem Gohannak és Gotennek is ő a hangja. Azt gondolná az ember, hogy egy erős férfikarakternek egy... nem is tudom... erős férfihangot adnak xD De egyébként már én is megszoktam a hangját, és nincs vele semmi bajom Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 13, 13:38:55 írta Beatreex » Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4 Dátum: 11 jan 13, 16:41:46 »

Nem hiszem, hogy buta lenne. Nem szocializálódott rendesen és a saját világában él. De Nagyon is megvolt az esze, hogy mindent elérjen az életben amit akar.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5 Dátum: 11 jan 13, 16:49:14 »

Maradjunk abban , hogy borzasztó egyszerű lélek Goku! Egy egyszerű , szeretnivaló "példakép" , Ikon akire több generáció is áhítva felnézhet.
Az idióta jelzőt szerintem a személyisége és nem a szellemi képessége miatt lehetne ráaggatni. Szerintem Idióta , ugyanolyan jó értelemben , mint a One Piece Luffyja.
Nagyon örültem , hogy a történetünk végén , hogy főhősként nem ő lett a legerősebb , mert ez is egyedivé teszi a Dragon Ball szériát a többi Shounnen-nel*általánosítás , persze kivétel mindig van* szemben...
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #6 Dátum: 11 jan 13, 17:41:20 »

Persze, a butát én sem az értelmi képességeire értettem, hanem úgy gondoltam, ahogy Ishida olyan jól megfogalmazta Mosolyog (nézzétek el nekem hiányos fogalmazási képességeimet xD ) Hiszen a csatákban sem nyerhetett volna, ha ész nélkül elkezdi csépelni az ellenfelét, aztán meg hirtelen hoppá, elfogyott minden ereje. Jól beosztja az erejét és kigondolja a stratégiát.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #7 Dátum: 11 jan 13, 18:14:36 »

Amúgy félreértés ne essék, nekem is ő a top 1 DB karakter, és az idióta jelzőt kb úgy értettem mint One Piece Luffy-jára.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8 Dátum: 11 jan 13, 18:37:53 »

De ő lett a legerősebb.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9 Dátum: 11 jan 13, 18:43:24 »

Zben nem . Sima sorozatban és a GTben ő volt a legerősebb , de ha mangát/Z-t vesszük csak figyelembe akkor Gohan a legerősebb Zharcos .
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 13, 18:44:37 írta Ishida » Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #10 Dátum: 11 jan 13, 20:29:40 »

A Z végén meg utalnak arra, hogy Uubu még Gokunál is erősebb lehet majd.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #11 Dátum: 11 jan 14, 11:05:39 »

Maradjunk abban , hogy borzasztó egyszerű lélek Goku! Egy egyszerű , szeretnivaló "példakép" , Ikon akire több generáció is áhítva felnézhet.

Ámen!

Az Idióta az erős szó rá, kicsit más értelme van Mosolyog

Mellesleg a Z végére Goku lett a legerősebb. Már a Buu Sagában erősebb volt Gohannál, a végére Gohan meg már prof lett, míg Goku még mindig tornán versenyzett Mosolyog Ám Uub továbbra is erősebbé válhatott a végére amit nem láttunk már. Mosolyog
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
vegetto
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #12 Dátum: 11 jan 15, 13:32:25 »

A Z végére nem lett UUB erősebb Gokunál Amikor harcolnak a Tenkaichi Budokain akkor még SSJ-be sem változik át nem veszi "komolyan" a dolgot meg a GT elején sem változik SSJ-ben amikor a templomban csatáznak:D
Naplózva

Mindörökké Dragon Ball!!!
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #13 Dátum: 11 jan 15, 16:34:08 »

Persze, Goku "mindig , minden körülmények között" a legerősebb xD. Tetszik , hogy imád harcolni , és mosolyog, ha 1 újabb gonosszal találkozhat xD. 1vmi nem tetszik , hogy a Db elején a harci ereje 124 egység, a sorozat végére meg184. Majd jön a Z, ott már sokkal gyorsabban ,sokkal nagyobb eröre tesz szert, ami még türhetö is lenne. De ott a Namek saga. Érkezésekor 200.000 , majd a végére 3 millió. Picit orbitális hülyeség, hogy 15ször erösebb lessz, de mind1.
Ha vkit érdekelnek aharcierök , itt:http://mindeningyen.gportal.hu/gindex.php?pg=7528630 meg lehet nézni. A Dermesztös részekig , biztos hogy igaz a forrás, mivel a fürkészek is megerösitik , de hogy utána, igaz-e, azt nem tudom.
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #14 Dátum: 11 jan 15, 17:31:10 »

Én se tudom, hogy jók-e a számok, de gondolom azért lesznek a számok egyre nagyobbak, mert amikor súlyos sérülésekből gyógyul fel, akkor saiya-jin mivoltából adódóan az ereje megsokszorozódik. És minél többször sokszorozódik meg az ereje, annál nagyobb lesz a harci egységek közötti különbség. Gondolom én Mosolyog
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!