24 ápr 28, 19:33:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Son Goku  (Megtekintve 18786 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
X-Con
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21

MISZTER


« Válasz #15 Dátum: 11 jan 17, 14:28:14 »

De ez is akkora hülyeség:) Akkor én egész nap ütném magamat, vagy szólnék egy havernak hogy üssön, aztán kilószámra zabálnám a senzu-kat, és olyan erős lennék egy nap alatt... Mosolyog SSJ45-ben lennék:D Azt még megérteném, hogyha mondjuk másfélszer erősebb lenne, de hogy ennyiszer...
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 17, 15:20:46 írta X-Con » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #16 Dátum: 11 jan 17, 14:59:36 »

Jogos, minek edzenek bármit is, ha elég lenne simán leamortizálni, azt' helyre rakatni magukat párszor?
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #17 Dátum: 11 jan 17, 16:03:09 »

Hát végülis Vegeta is kihasználja ezt a Freeza elleni harcban, amikor megkérte Kurirint, hogy gyepálja már el egy kicsit xD De gondolom 2 okból nem alkalmazzák olyan gyakran ezt a módszert: 1. Nem lehet valami kellemes félholtra veretni magad xD Azért ők se mazochisták xD 2. Goku szerintem inkább a saját erejéből szeretne erős lenni, nem pedig úgy, hogy na megyek és ma is agyonveretem magam hogy megduplázzam az erőm xD
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
X-Con
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21

MISZTER


« Válasz #18 Dátum: 11 jan 17, 16:58:13 »

Most nem mindegy hogy egy ellenfér ver félholtra, vagy félholtra vereted magad 2x, és már le is verheted az ellenfeled Mosolyog)
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #19 Dátum: 11 jan 17, 17:23:52 »

Nem teljesen... de csak mert az ellenfél nem biztos hogy életben hagy xD És azt se várja meg, hogy meggyógyítsd magad, hogy aztán még erősebben visszaüthess xD
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #20 Dátum: 11 jan 17, 19:03:28 »

Amúgy eléggé offulunk, de azt még megkérdezem, hogy ha ez így ovlt, mirét nem volt minden Sayan ötvenszer erősebb? Vagy olyan Freeza szintü.  Nekik biztos nem voltak iylen gátlásaik, és az életmódjukból adódóan párszor szét is törhették őket.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #21 Dátum: 11 jan 17, 19:06:42 »

OFF: Amúgy ha figyelmesen néznétek nem az agyonverésen van a hangsúly hanem a harci tapasztalaton. Attól mert Krilin átlőtte Vegetát meggyógyult és erősebb lett de közbe harcolt Freeza ellen nem 1et meg Zarbon ellen stb... Szóval nem így működik azért a dolog Nevet
Gokuról annyit hogy egy szerethető karakter és nagyon komoly stratéga ha harcról van szó, igaz bugyuta de nem hülye... inkább szeleburdinak hívják az ilyen embert ikszdé meg nemtörődömnek xD
Naplózva


--->3D Modeller<---
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #22 Dátum: 11 jan 19, 00:40:48 »

Jah csak ezt a tapasztalaton alapuló kraftosodást elfelejtették néha Mosolyog
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
vegetto
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #23 Dátum: 11 feb 07, 21:20:59 »

Erről a harci erő dologról annyit szeretnék mondani, hogy minden saiyanban ott van az a bizonyos "büszkesége" Legjobban Vegetában de érthető mert ő volt a herceg:D Goku inkább meghalt volna hogy úgy nyerjen hogy mindig megvereti magát egy ismerősével és aztán Senzu és máris győztem. Ez is a büszkesége miatt volt Nevet Amikor Vegeta Kérte Kirilint hogy lője keresztbe akkor az kényszer helyzet volt nem volt más választása csak ha meghal Nevet és mivel utálta dermesztőt ezt kicsit félre tette szerintem ezt a büszkeséget hogy erősebb lehessen és győzön:D
Amúgy Goku 4EVER csak hogy a témához is hozzá szóljak Nevet
A legjobb Mosolyog   
Naplózva

Mindörökké Dragon Ball!!!
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #24 Dátum: 11 feb 23, 20:10:25 »

Király karakter:D
NEm csak mert irtó állat ssj3 ban, hanem hangja a techinikái is minden, maga az egész karakter.
Bár az untam hogy az egész Z altt le nem rohadt róla a narancs sárga Gi xD
De legjobb karakter.
Kevés shouenben van ugy hogy a szereplő apa, és ez gokunál jó pont.
Jó apa meg minden.Legjobb shouen szereplő mindenkit überel:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
vegetto
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #25 Dátum: 11 márc 01, 20:38:32 »

Egyetértek bár az a narancssárga ruha király szerintem Nevet
Naplózva

Mindörökké Dragon Ball!!!
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #26 Dátum: 11 ápr 06, 11:21:09 »

Mit lehet Gokuról írni? A kétarcú saiya-jin, aki tud mérhetetlenül naiv és vicces lenni, valamint ha a helyzet megköveteli, akkor ellenállást nem tűrő komolysággal harcol.
Ott van a kedvenc karakterek között pont azért amiért Vegeta is, mert igazi harcos és sosem adja fel az edzéseket, még békeidőben sem.
Naplózva

papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #27 Dátum: 11 ápr 30, 16:26:28 »

Aki mindig bír meglepetést okozni.  Nevet Azért sajnálom, hogy egy hárpiát vett feleségül. (Tudom, hogy megígérte a Dragon Ballban). A többit már ti elmondtátok.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
median
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #28 Dátum: 11 jún 02, 19:21:47 »

goku legtöbbször a legerősebb karakter volt a dbz-ben vegita meg mindig felül akarta mulni a sok edzéssel
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #29 Dátum: 11 jún 02, 19:27:39 »

Mivel főszereplő neki kellett a legerősebbnek lennie. Fiai is örökölték a csillagharcos erőt. De engem az fogott meg benne,hogy amikor emgmentette a világot,nem dicsekedett vele,hanem visszament apáskodni Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!