24 ápr 27, 18:21:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Legerősebb szereplők listája.  (Megtekintve 49370 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #105 Dátum: 15 aug 21, 17:53:04 »

Igen nézd meg mennyivel erősebbeket. Kakunak 10 dorukival volt több. Ráadásul újonc gyümihasználó volt. Jabura nem volt újonc gyümi használó tehát ő erősebb volt, mint Kaku. Mr 2 és Mr 1 harcolni akartak, ami elmaradt, de lehet mr 1 veszített volna. Megint spekuláció. Semmi alapja nincs. Persze tudom, hogy Zoronak erősebb ellenfelei voltak, de ha megfigyeled Oda végig figyelt rá, hogy csak egy hajszállal legyenek erősebbek. Vergo meg a legerősebb embere volt Mingonak szerintem. A hakija legalábbis nekem erről árulkodik. Tudom, hogy Pica is az egész testére használta.
Nyugodtan elkönyvelhetitek, hogy Sanji és zoro egy szinten vannak és azon is maradnak a manga végig.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 21, 17:58:57 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #106 Dátum: 15 aug 22, 09:48:45 »

Zoro lehetne erősebb Luffynál de van egy erősorrend minden kalózbandában, ami miatt nem.Luffy a kapitány és akármi történik a kapitány lesz a legerősebb.Ugyanez igaz a Sanji-Zoro dologra.Zoro az elsőtiszt, ergo a második legerősebb a hajón.Sanji is erős de sosem lesz erősebb Zoronál.Ha ez nem elég ott a vérdíj.

Zoronál akkora a badass faktor, hogy látszólag mindenhol megerőltetés nélkül lenyomja az ellenfeleit és ez így is van.Amikor  előhúz egy erősebb technikát akkor az ellenfél mindig 1 hit, csak ezt a technikát általában a legvégén húzza elő.Ryuma volt az aki ellen komolyabban kellett végig vennie a dolgot és persze Mr. 1 aki majdnem meg is ölte és tényleg gondolkodnia kellett azon, hogy hogy vágja át.

Az meg nem mond Luffy erejéről semmit, hogy majdnem megdöglött ez a sablon Odánál alap dolog teljesen mindegy ki az ellenfél.Ugyanúgy mint az ellenfelek sorrendje ami 18 év után már kezd unalmassá válni de ez itt off.

Amit tudunk, hogy Zoro 1v1-ben összecsapott Fujitorával és még ha nem is volt rendes harc egyik sem látszott jobbnak a másiknál.Valamint kettévágott egy fél szigetet.Ilyet nem sűrűn láttunk.Doffy pedig admirális szinten volt szóval ha abból indulunk ki, hogy rendes harcban MÉG Zoro egy hajszállal veszítene is Fujitora ellen, ugyanez lenne a helyzet Mingóval is és mind a 2nek komoly sérülései lennének a harc után és a halott Zorótol annyival lennének jobb állapotban, hogy ők még vesznek levegőt.

Ahhoz, hogy hasonlíthassunk meg kell várnunk mit tesz Sanji, remélem valami über-badass dolog lesz, hogy kompenzálja az eddigi teljesítményét de akár mit is tesz az elején leírtak miatt, az az erősorrend állandó.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #107 Dátum: 15 aug 22, 10:17:11 »

Utálom, mikor nem olvassátok el a mangát. Chinjao mondta, hogy Luffy elleni harc annyira kimerítette, hogy képtelen normálisan harcolni G-man ellen. Ezért veszített. Zoro soha nem volt és soha nem is lesz erősebb Luffynál. Örülök, ha van aki szereti, de ne képzeljétek túl a dolgot.
Egy picit félreértettél Hiei. Az okés,hogy fáradt volt, amúgy is  tudtam róla(azért köszi a linket^^).Csak az nem tetszett,hogy egy idióta vén fószer egy 500milliós régi legendás embert csak úgy legyőz. Ezzel nagyon lealacsonyítódták Luffy erejét. Ha már legendás és nagy vérdíjal rendelkezett,akkor legalább a harmadrangú G-man nyugodtan legyőzhette volna és utána pihenjen egy jót. Sajnos ezt mai napig nem tudom megemészteni.
Nyugodtan elkönyvelhetitek, hogy Sanji és zoro egy szinten vannak és azon is maradnak a manga végig.
Egyetértek.Másodkapitány dolgot pedig hanyagoljuk.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #108 Dátum: 15 aug 22, 11:26:22 »

Lao G ott azért hátba is támadta és akkor már harmatnyi ereje sem maradt Chinjaonak.Bár ezek ellenére nekem se jött le jól..
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #109 Dátum: 15 aug 22, 11:36:46 »

Utálom, mikor nem olvassátok el a mangát. Chinjao mondta, hogy Luffy elleni harc annyira kimerítette, hogy képtelen normálisan harcolni G-man ellen. Ezért veszített. Zoro soha nem volt és soha nem is lesz erősebb Luffynál. Örülök, ha van aki szereti, de ne képzeljétek túl a dolgot.
Egy picit félreértettél Hiei. Az okés,hogy fáradt volt, amúgy is  tudtam róla(azért köszi a linket^^).Csak az nem tetszett,hogy egy idióta vén fószer egy 500milliós régi legendás embert csak úgy legyőz. Ezzel nagyon lealacsonyítódták Luffy erejét. Ha már legendás és nagy vérdíjal rendelkezett,akkor legalább a harmadrangú G-man nyugodtan legyőzhette volna és utána pihenjen egy jót. Sajnos ezt mai napig nem tudom megemészteni.
Nyugodtan elkönyvelhetitek, hogy Sanji és zoro egy szinten vannak és azon is maradnak a manga végig.
Egyetértek.Másodkapitány dolgot pedig hanyagoljuk.

Valszeg itt Oda hibázott, mert a Lao G ellen harcoló Chinjao-nak semmi köze nem volt a Colosseumban látotthoz, ott konkrétan majdnem lerombolták az egész épületet az erős haki támadásoktól. Bár az is lehet, hogy Chinjaot teljesen kimerítette Luffy elleni harc és már nem volt 100%-os állapotban az öreg. Nekem se tetszett ez a harc.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #110 Dátum: 15 szep 08, 13:52:27 »

Lol, mi van itt? Lassan ez a topic nem One Piece-ról fog szólni, hanem a Half Life 2-ről Nevet  ("G-man")
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #111 Dátum: 15 szep 13, 17:54:12 »

Én is azért tartom azt, hogy egy kicsi erőkülönbség mindig van a tagok közt. Gondolom Luffyt senki sem kérdőjelezi meg de azért én Zoro és Sanji közt különbséget teszek Zoro javára. Persze nem nagy ez a különbség de azért szerintem érezhető. Másrészt arra is felhívnám azért a figyelmet, hogy az erő nem minden. Erre jó példa amikor Luffy a korai időszakban Enellel harcolt az Égi szigeten. Erőban meg sem közelítette Enel szintjét és mégis győzött. Szóval sok esetben máshogyan kell értékelni az erő kifejezését mert itt is az derül ki, hogy nagy körbeverések lennének végül.

Volt szó itt Chinjaoról. Már az arénában is megjegyezték, hogy milyen jól birja még az öreg. Kevésbé merítette le a hakijának használata. Ráadásul ez a "haki lemeríti a használót" később is volt szó, méghozzá Luffy esetében Doflamingo esetében. Akkor Chinjao még inkább megérezhette ezt már csak a kora miatt is.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #112 Dátum: 15 szep 13, 19:38:14 »

Én is azért tartom azt, hogy egy kicsi erőkülönbség mindig van a tagok közt. Gondolom Luffyt senki sem kérdőjelezi meg de azért én Zoro és Sanji közt különbséget teszek Zoro javára. Persze nem nagy ez a különbség de azért szerintem érezhető. Másrészt arra is felhívnám azért a figyelmet, hogy az erő nem minden. Erre jó példa amikor Luffy a korai időszakban Enellel harcolt az Égi szigeten. Erőban meg sem közelítette Enel szintjét és mégis győzött. Szóval sok esetben máshogyan kell értékelni az erő kifejezését mert itt is az derül ki, hogy nagy körbeverések lennének végül.

Volt szó itt Chinjaoról. Már az arénában is megjegyezték, hogy milyen jól birja még az öreg. Kevésbé merítette le a hakijának használata. Ráadásul ez a "haki lemeríti a használót" később is volt szó, méghozzá Luffy esetében Doflamingo esetében. Akkor Chinjao még inkább megérezhette ezt már csak a kora miatt is.

Enel egy lúzer volt, az volt a mákja h OP egyik legerősebb gyümijével rendelkezett. Amint talált magának olyan ellenfelet akire nem használt az áram már el is lett verve. Egyébként egyetértek veled, nem minden a gyümölcserőn függ, inkább a használójától h mennyire aknázza ki.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #113 Dátum: 15 szep 15, 13:38:22 »

Enel vesztének oka a saját felkészületlensége volt.Ő a gyümölcse nélkül is jó volt, ott volt a hakija (mantra) egyszerűen csak nem fordult meg a fejében, hogy a képessége bármikor is csődöt mond.Olyan ez mint amikor te egy technikás harcművész vagy aki tényleg nagyon jó de az edzések során egyszer sem pakoltak neked oda rendesen egy olyat gyomorra amitől becsuklasz és egyszer olyan szituációba kerülsz ahol tudod, hogy megüthetnek de ennek ellenére amikor megtörténik leblokkol az agyad és az a sokk elég is arra, hogy felnégyeljenek.Enelnél ugyan ez volt a helyzet csak nála még az is dobott a dolgon, hogy az ő fejében meg sem fordult a vereség gondolatának egy szikrája sem.Így ez a hatás ott többszörösen érte.Magasról lehet nagyot esni Nevet
Láthattuk rajta, hogy mennyire összedőlt az ABC a fejében egyes jeleneteknél amikor kapott 1-2t meg nem működtek a támadásai Nevet
Viszont ha nem lett volna annyira nagyképű és felkészült volna egy ilyen eshetőségre akkor máshogy alakulhattak volna a dolgok.
Tartom, hogy az OP legerősebbek közt ott van.Supernovák nem hiszem, hogy el tudnák verni.Pláne Kid-nek lenne szopós ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #114 Dátum: 15 szep 15, 13:41:06 »

Nem feltétlenül erősebb a gyúmije azoktól amelyeket már most ismerünk. Akkoriban igen, brutálisnak tűnt de azóta már igencsak megcsappant a szememben az az erő. Na persze, ha most találkoznánk vele felújított formában akkor megint más lenne a véleményem róla. Enel pedig nem volt lúzer. Azért mégis csak használta a haki egyik formáját a gyümijén kívül.  De mint mondtam, az még a korai szakaszban történt. Azon röhögnék a legjobban ha ő lenne a 7. schibukai. Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #115 Dátum: 15 szep 15, 13:49:48 »

Enel vesztének oka a saját felkészületlensége volt.Ő a gyümölcse nélkül is jó volt, ott volt a hakija (mantra) egyszerűen csak nem fordult meg a fejében, hogy a képessége bármikor is csődöt mond.Olyan ez mint amikor te egy technikás harcművész vagy aki tényleg nagyon jó de az edzések során egyszer sem pakoltak neked oda rendesen egy olyat gyomorra amitől becsuklasz és egyszer olyan szituációba kerülsz ahol tudod, hogy megüthetnek de ennek ellenére amikor megtörténik leblokkol az agyad és az a sokk elég is arra, hogy felnégyeljenek.Enelnél ugyan ez volt a helyzet csak nála még az is dobott a dolgon, hogy az ő fejében meg sem fordult a vereség gondolatának egy szikrája sem.Így ez a hatás ott többszörösen érte.Magasról lehet nagyot esni Nevet
Láthattuk rajta, hogy mennyire összedőlt az ABC a fejében egyes jeleneteknél amikor kapott 1-2t meg nem működtek a támadásai Nevet
Viszont ha nem lett volna annyira nagyképű és felkészült volna egy ilyen eshetőségre akkor máshogy alakulhattak volna a dolgok.
Tartom, hogy az OP legerősebbek közt ott van.Supernovák nem hiszem, hogy el tudnák verni.Pláne Kid-nek lenne szopós ikszdé

Nekem van olyan érzésem, hogy Feketeszakállék ellopták ezt a képességet Eneltől, én nem bánnám mert sztem közel sem használta ki teljesen az áram képességet. Titokban reménykedek h Nami-hoz valahogy eljut majd a gyümi és akkor bot nélkül is szórja majd a villámokat... ^^ na jó tudom erre kicsi az esély.... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 15, 13:51:54 írta jasek89 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #116 Dátum: 15 szep 16, 14:29:38 »

Naminak nagyon jól állna bár nagyon megoszlana a fanok véleménye arról ha eddig gyümölcstelen tagok kapnának egyet.Elvenne-e a karakteréből, több lenne vagy kevesebb támaszkodna-e még a régi képességeire stb.Annak ellenére, hogy gyümivel mindenki erősebb lenne annál ami, a badass faktorból szerintem elvenne pl. Zorónál.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #117 Dátum: 15 szep 16, 19:23:30 »

Zoronál igen, egyértelműen. Amúgy is fölösleges neki, ekkora erő mellett. Usoppnak sem feltétlenül van rá szüksége, lövésznek megint csak minek, ez az érzékelő haki viszont pont jó lesz neki, és illik is hozzá. Sanjinak? Nyilván gyümölcs függő. És az is igaz, hogy ő is elég erős anélkül is, meg hogy ő is elég badass tud lenni csak azzal, amije van. De... nem tudom. Frankynek sem biztos, hogy illik a robotcuccai mellé. Naminak talán, de az meg nagyon felborítaná az erősorrendet (ami megjegyzem nem feltétlenül baj). A többieknek meg van.
Szóval leginkább Sanjinak tudom elképzelni, csak hogy...hááát nem is tudom. Szintén felborítaná az erősorrendet, ha már így is ilyen erős, egy jól kidolgozott gyümölccsel Luffyt is vernie kéne. Akkor már inkább Nami.
Inkább egy badass új tag kéne mintsem megváltoztatni a csapat alapfelállását egy gyümölccsel. És leginkább egy csaj. Csakhogy ilyet meg nem nagyon tudok... Oké, Bonney nem lenne rossz, de rajta kívül nem jut senki eszembe. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz holnap, talán okosabbak leszünk ezen a téren is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!