24 ápr 28, 04:22:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Legerősebb szereplők listája.  (Megtekintve 49373 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #90 Dátum: 14 feb 07, 17:49:58 »

Szabika Shirohige a gyümölcse nélkül is nagyon erős lenn/lett volna, pusztán a hakija és a harci képessége miatt.
Gyümölcs nélküli Shirohige úgy 35-40 évesen szerintem a jelenlegi, szintén gyümölcs nélküli Shanks szintű harcos lett volna.

Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #91 Dátum: 15 máj 18, 11:51:59 »

Most h képbejött Issho admirális is, illene őt is rangsorolnunk.

Én valahogy nem érzem, hogy olyan erős lenne, még voltak is rá utalások, hogy a tengerészet inkább csak kapkodásban nevezett ki + admirálisokat meg hát kellett valamivel pótolni Aokijit is. Így összegezve sztem nem kizárt h Issho a leggyengébb admirális, még Sabo is könnyedén tartotta vele a lépést, pedig egy Kizaru ellen már rendesen megizzadt volna szvsz.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #92 Dátum: 15 máj 19, 17:18:27 »

Fujitora nekem rohadt erősnek tűnik. Talán mind közül a legerősebbnek. Ráadásul hidegvérű, megfontolt és még okosnak is tűnik. Felkötheti a gatyáját bárki ezen a szigeten ellene. Feltételezem, ha komolyan harcol Saboval, akkor nem biztos, hogy a sziget egybe maradt volna.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #93 Dátum: 15 máj 19, 20:00:24 »

Fujitora nekem rohadt erősnek tűnik. Talán mind közül a legerősebbnek. Ráadásul hidegvérű, megfontolt és még okosnak is tűnik. Felkötheti a gatyáját bárki ezen a szigeten ellene. Feltételezem, ha komolyan harcol Saboval, akkor nem biztos, hogy a sziget egybe maradt volna.

Azért kétlem, hogy Akainu-nál vagy Kizaru-nál erősebb. Akainut csak az egyik Yonkou Shanks, Kizarut pedig Rayleigh vagy Beckman tudta megállítani. Addig Fujitora-nak már egy Sabo is nehézséget okozott, én úgy gondolom h r*hadt nagy mázlija van a szalmakalaposoknak h nem éppen Kizaru vagy Akainu van a szigeten, Luffynak egy admirális meg Doffy már sok lett volna egyszerre.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #94 Dátum: 15 máj 20, 08:10:53 »

De ha onnan nézed hogy Szabó Dragon jobbkezének minősül,
akkor még jobban felértékeli Fujitorát mint egy Kizaru pl.

Itt is lehetett volna sok ha ténylegesen összefognak, csak használta az eszét az admirális; meg ott volta közelbe Zoro/Sabo.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #95 Dátum: 15 jún 09, 09:12:40 »

Szerintem is borzasztó erős Fujitora, szóval egyet kell értsek Hiei véleményével. A különbség csupán annyi, hogy az ő ereje nem annyira 1v1 alapú mint inkább nagy területen pusztító. Ilyen szempontból inkább Shirohige erejére hajaz. Gondoljál bele, hogy egész szigeteket, flottákat lehet vele megtizedelni. Az 1v1 része már nem annyira erős ha megfelelően erős ellenfél ellen kell összecsapnia. Másrészt megfordíthatom a kérdést. Megállította Sabot aki erős haki és a Láng gyümölcs használó. Szóval így is kijelenthetjük, hogy erős. Egyébként nekem úgy tűnik, hogy Fujitora erősen imbolyog az igazság keresésében. Megpróbál igazságos is lenni de őrlődik a rákényszerült törvények mentén egyensúlyozni.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #96 Dátum: 15 aug 18, 17:16:53 »

Kíváncsi vagyok,hogy mit gondoltam a saját top10 listámra.
1:Whitebeard   Szerintem ő volt a legerősebb ember. Démonhasználóként szerintem Roger erejét és túlszárnyalta.
2:Gol D.Roger  Legerősebb haki használó,aki egálban volt régen Whitebearddal.
3:Monkey D. Dragon .Ha Garp erejét nézzük,akkor Dragon nagy erős lehet. Talán ő az egyetlen,aki elérte az Roger,Whitebeard szintjét.
4:Gorosei tagok elsőre politikusnak látszanak,de szerintem nem csak a  tudások  alapján vezetik az egész tengerészetet. Szerintem nem olyan gyengék,mint az hisszük. Legalábbis a legfiatalabb tagot erősebbnek tartom,mint a Yonkokat.
5:Yonko(de Marshall D Teach itt a legerősebb)
6:Admirálisok. Igazából rakhatnám őket az 5helyre,mert lehet,hogy Whitebeard legyőzte Akainut,de azért egálban kihozta a győzelmet,mert azokat a sérüléseket nem tudták volna megmenteni.(Végül pedig Akainu nyerte meg harcot és az egész Yonko parancsnokokat egymás után legyőzte)
7:Erősebb Yonko parancsnokok ,szamurájok,e forradalmi emberek(Sabo)(Kuma,Mihawk,Doflamingo és az új szamuráj)Luffy,új generáció kapirányok.
8:Az új kapitányok legerősebb emberei.Zoro,Sanji,gyengébb szamuráj tagok. Vergo,Enel,altengernagyok
9:Innentől már holtversenyek.
10:Ide sorolnám a Nami erősségű embereket.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #97 Dátum: 15 aug 20, 11:03:08 »

Egy részével nem értek egyet.

Azt tudjuk, hogy Luffy Zoro kb. Admirális szinten vannak Sanji pedig szerintem épp egy al-admirális fölött.

Az admirálisok meg sehol sincsenek egy Yonkohoz képest.WB megöregedve is felért egymaga szinte az egész tengerészettel.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #98 Dátum: 15 aug 20, 11:52:16 »

Bár tudnánk, hogy hol vannak erőben... de nem tudjuk. Még mindig elképzelésünk sincs milyen erősek Luffyék. Zoro és Sanji se mutatott semmit eddig. Ahogy Doffi elleni harc se volt nagy erő felmérő, mert előtte harcolt egy csomót Mingo és Luffy is.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #99 Dátum: 15 aug 20, 18:57:12 »

Azt tudjuk, hogy Luffy Zoro kb. Admirális szinten vannak Sanji pedig szerintem épp egy al-admirális fölött.
Kezdő vagyok,így nem akarok okoskodni,de Zoro egy admirális szinten?Ezt ugye nem mondod komolyan?Azért 2év edzés és pár harc még nem elég egy admirális és Yonko szinthez. Luffy is nagy nehezen győzte le Doflamingot,sőt ezt igazából nem is mondanám győzelemnek,mert 1vs1 már rég hulla lenne .Ahhoz képes,hogy Law legyengítette és első Gear4 után még mindig harc képes volt Doflamingo.Egy igazi tank volt^^.
Zoro és Sanji ereje szerintem a történet eleje óta egálba voltak. Másodkapitány dolgot pedig hanyagoljuk .Ahogy Hiei mondta,Sanji erejéből semmit se láttuk.
Az admirálisok meg sehol sincsenek egy Yonkohoz képest.WB megöregedve is felért egymaga szinte az egész tengerészettel.
Szerintem vannak olyan erősek,mint Yonko tagok.Az a gond az egésszel,hogy egyik se vette komolyan a harcot(kivéve Akainu).Mert Kizaru csak trollkodot Wb ellen,Aokiji ellen pedig segítséggel menekült meg és Akainu Wb Enrage ellen ledarálta a fél fejét és elég durva sérüléseket adót Wbnek. Haki ide vagy oda,sokat számít a démongyümölcs.
Wb teljes erejét csak Akainu ellen láttuk,de az is döntetlen lett. Végül pedig Akainu győzött mert ő túlélte és még mindig harc képes volt.

Azért köszönöm,hogy értékeltem a válaszomat.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 20, 18:58:06 írta Dungeon Lord » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #100 Dátum: 15 aug 20, 21:20:57 »

Azért Luffynak is akadt harca a fúró fejüvel. Aki azért ott volt a szeren. Mégha nem is volt ereje teljében Luffy eléggé lefáradt addigra. Utána meg Doffi csicskái akadályozták. Így Mingonak nem volt, akkora hátránya.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #101 Dátum: 15 aug 20, 22:17:56 »

Csak annyit mondok hogy szerintem megláttuk Luffy jelenlegi korlátait, míg Zoroból semmit nem láttunk szinte, én még mindig úgy gondolom hogy az is esélyes hogy Zoro erősebb mint Luffy, azon gondolkoztam hogy ő lehet hogy Doffy ellen is jobban bírta volna.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #102 Dátum: 15 aug 21, 12:20:25 »

Azért Luffynak is akadt harca a fúró fejüvel. Aki azért ott volt a szeren. Mégha nem is volt ereje teljében Luffy eléggé lefáradt addigra. Utána meg Doffi csicskái akadályozták. Így Mingonak nem volt, akkora hátránya.
Ez igaz,csak van egy kis apró probléma. Don Chinjao karakterét annyira legyengítette Oda,hogy egy harmadrangú vén fószer se perc alatt legyőzte G-man szövegel .Aki még régen Garpnak is nehéz volt a fejét lelapítani. Doffi embereit pedig a Colosseum tagok vették át a harcot. Tehát ezt annyira nem mondanám,hogy lefárasztottak. Másik pedig Doflamingo nagyobb sérüléseket kapott,mint Luffy.

« Utoljára szerkesztve: 15 aug 21, 12:33:23 írta Dungeon Lord » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #103 Dátum: 15 aug 21, 17:34:12 »

Utálom, mikor nem olvassátok el a mangát. Chinjao mondta, hogy Luffy elleni harc annyira kimerítette, hogy képtelen normálisan harcolni G-man ellen. Ezért veszített. Zoro soha nem volt és soha nem is lesz erősebb Luffynál. Örülök, ha van aki szereti, de ne képzeljétek túl a dolgot. Még az ötlet is nonszensz.

Pontosítom magam, mert selytettem, hogy másképp volt megfogalmnazva. Ki is kerestem neked.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/771/17
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 21, 17:49:24 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #104 Dátum: 15 aug 21, 17:36:00 »

Pontosan. Másrészt ha Doflamingo admirális szinten van, márpedig két admirálissal is szembe kellett néznie, és egyiktől se rezelt be, akkor Luffy is van. Vergo, aki Doffy embere volt, egy baromi erős aladmirális volt. Én ebből indulok ki. Tehát Sanjit egy erős aladmirális szintjére, Zorot az fölé, Luffyt pedig egy admirális szintjére szoktam helyezni. De ez nagyrészt csak spekuláció.
Azt meg sosem értem, hogy ha valaki azt mondja, hogy Sanji ugyan olyan erős, mint Zoro. Oké, sosem harcoltak egymással, de mindig Zoro kapja az erősebb ellenfeleket, ennél világosabban Oda már csak akkor utalhatna az erősorrendre, ha kimondatná magával Sanjival.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 21, 17:39:02 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!