24 jún 13, 20:38:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bijuu és Jinchuuriki (Avagy démonok és hordozók)  (Megtekintve 214064 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #930 Dátum: 12 jan 22, 19:24:57 »

Én még most is tartom magam ahhoz, hogy a mostani bijuuk pontosan olyanok, mint az összes többi idézhető állat, csak a bijuuk egy nagy chakra gombócok. ezáltal maguknak megfelelően képesek ninjutsu használatra is. Mint Bunta olaja, Manda gyors vedlése, vagy a 3. által idézett Enma átváltozása a bottá.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #931 Dátum: 12 jan 22, 19:27:07 »

Putir Tisztában vagyok vele, hogy a Bijuuk tudnak Bijuu Bombát  smirksweat 

Én nem arra gondoltam "Ninjutsu alatt" Hanem inkább- Katon: Gouryuuka no Jutsu, Katon: Housenka no Jutsu  kacsint
Ha feltételezzük, hogy Kurama tűz elemű akkor ezeket elvileg tudja-e használni. (tudom, hogy az angol Wikin annak van írva, sőt animében is láttunk tőle tüzet köpködni, de mangában még nem volt konkrétan említve. És én még mindig azt mondom, hogy szél az ő eleme. Nem érdekel, hogy az 1 farku is az volt. De remélem tisztázva lesz ez is.)


És mielőtt még valaki pofán röhögne, a gondolat onnan jön, hogy a Békák is tudnak ninjutsu-t PL: átváltozás (bár ez igen nyögvenyelős, de megy) a varangy olaj ágyú és az idézés is marha jól megy nekik.

Ronyszkusz: bakker mindig sikerül beelőznöd ikszdé (am mekkora már, hogy pont te is Buntára gondoltál Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 19:49:27 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #932 Dátum: 12 jan 22, 19:30:43 »

Szerintem mind képes valamilyen egyedi ninjutsut használni. Vegyük csak a nibit Nevet ő pl képes volt egy bazi nagy tűzgolyót lőni Hidanra, vagy az ichibit, ő képes volt a homokot irányítani és szélgolyót lőni Gamabuntára.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #933 Dátum: 12 jan 22, 19:47:56 »

Szerintem az összes ilyen cucc annak vehető, csak az idézett "állatoknak" nincs szüksége kézjelek formálásra, hanem jön minden megkülönböztetés nélkül. Mint Danzo porszívójának. Bár ott még beszélni sem volt alkalma az idézett izének! Mindjárt rákeresek! Meg is van, baku a becses neve!
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 19:51:25 írta Ronyszkusz » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #934 Dátum: 12 jan 22, 19:55:37 »

Hát valamilyen szinten idézett állatokhoz hasonlítható hisz madara is idézgette a kyuubi-t.

"Én nem arra gondoltam "Ninjutsu alatt" Hanem inkább- Katon: Gouryuuka no Jutsu, Katon: Housenka no Jutsu"
Szóval arra vagy kíváncsi hogy van-e elemi ninjutsujuk?
Son goku is használt láva elemet a 8 farkú ellen.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #935 Dátum: 12 jan 22, 20:07:03 »

Az Ichibi meg szelet, a niibi tüzet, kyuubi az animében szintén, és elvileg tényleg tűz elemű. Az Ichibiének neve is volt, és tök jutsu jellegűen tolta, a nyolcfarkú forgása meg nem elemi jutsu, de ide vehető.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 20:08:33 írta STM » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #936 Dátum: 12 jan 22, 20:18:44 »

Egyébként, pl gamabuntát is bele lehetne zárni egy shinobiba? végül is emberhez képest sokkal több chakrája van, meg hasonló méretei vannak mint egy bijunak,Ha egy bijuut meg lehet idézni, akkor vajon egy idézett állatot lehetne bijuunak használni?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #937 Dátum: 12 jan 22, 20:23:12 »

Az Ichibi meg szelet, a niibi tüzet, kyuubi az animében szintén, és elvileg tényleg tűz elemű. Az Ichibiének neve is volt, és tök jutsu jellegűen tolta, a nyolcfarkú forgása meg nem elemi jutsu, de ide vehető.
Pontot teszek a dolog végére, kerestem egy angol fordítást a mangából, ahol Bunta harcol Shukaku ellen: Itt is van! Utolsó kocka, Fuutonnal indít, vagyis ezt már nevezhetjük ninjutsu használatnak?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #938 Dátum: 12 jan 22, 20:26:52 »

Batai15 nem hiszem azért mert a bijuuk csak csakrából állnak gamabunta meg nem ő normális élőlény.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #939 Dátum: 12 jan 22, 20:29:13 »

Szerintem, náluk egy vagy ilyen instant skill, vagy pedig, tényleg tudnak ninjustut használni, bár szerintem nem tudnának pl egy chidorit megtanulni.Madara is tudott az  sussanooval ninjutsut lértehozni, szerintem,meg az idézett állatok is tudnak ninjutsut létrehozni, szóval tudnak a dolgok jelenlegi állása miatt.Lehet hogy anyira pron nyomják a jutuskat hogy pecsétek sem kellenek hozzájuk.

Putir, eddig énis ezt gondoltam, de ott a bizonyíték, hogy rendesen van biológiai testük is,Pl mikor beet megsebzik 8 farkú formában és vérzik, vagy naruto bemászik son szájába is.egyedül a niibi tűnik csak charka lénynek azokkal akék lángokkkal.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #940 Dátum: 12 jan 22, 21:03:41 »

Azt nem tudom, hogy a hachibi miért vérzett, de a bijuuk biztosan csak chakrából állnak.
Rikudou mikor legyőzte a juubi-t a testét különválasztotta a chakrájától (mármint a juubiét) és bezárta a Hold belsejébe majd a chakráját magába pecsételte. És ezt osztotta szét halála előtt 9 részre, ezért állnak csupán chakrából.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/529/7 itt mondja a Raikage, hogy ettek a kilencfarkú chakra-húsából vagyis a bijuuknak is vannak rendes testrészeik csak azok chakrából vannak. kacsint
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #941 Dátum: 12 jan 22, 21:20:32 »

Szerintem egyértelmű, hogy rendelkeznek testtel, másként mi tartaná egyben a chakrájukat. Hova termelődne vissza az elhasznált chakra. Ha nem lenne akkor megérinteni sem lehetne őket. Olyan lenne mintha ködből állnának. Amit Rikodou elzárt az a 10 farkú teste volt de szerintem mindegyik kapott egy másik testet a farkaik számának megfelelően.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #942 Dátum: 12 jan 22, 21:46:27 »

S akkor mi van a kilencfarkuval? neki több chakra jutott, mint a többinek? azért erősebb? Egyáltalán van különbség a bijuuk ereje között? Azt tudom, hogy nem a farkak számától függ, de akkor mitől?
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #943 Dátum: 12 jan 22, 21:57:49 »

És akkor, amikor egy bijuut bezárnak egy jinchuurikibe akkor a teste hová tűnik szerinted?
Pl. mikor a sandaime lepecsételte orochimaru karjait akkor tulajdonképpen megmaradtak neki csak egyszerűen használhatatlanak voltak. De mikor a yondaime lepecsételte a kilencfarkú felét akkor annak a teste is felére csökkent majd  miután a másik felét Narutoba zárta akkor teljesen eltűnt.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #944 Dátum: 12 jan 22, 22:08:17 »

A Bijuuk csak Chakrából állnak az tuti, ezen nincs mit filózni. Csak egyszerűen annyira tömény, hogy már látszik, sőt külső szilárd alakot vesz fel de attól még Chakrából van.

Gondoljatok csak bele a Mokuton technikák is csak Chakrából vannak, de igen durván bezúzná az ember fejét ha lefejelné a létrejött fát.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!