24 jún 13, 20:54:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bijuu és Jinchuuriki (Avagy démonok és hordozók)  (Megtekintve 214065 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #345 Dátum: 09 jan 06, 18:42:33 »

Úgy látom, hogy fogós kérdés lett az, hogy a chakra-szörnyek ereje összeadható-e, vagy sem és hogy a begyűjtésükkel pontosan mi is az Akatsuki célja...

Szerintem egyesíteni akarják őket, irányítani pedig azt tervezték, hogy Itachi fogja a gyeplőt - lásd a Shippuuden első részeiben, amikor Naruto-ba belelát Sasuke és itt említést tesz a Kyubi Madara úrról.

Azt sem értem egészen, hogy a Kyubi el akarta pusztítani Konohát, de előtte hol volt? Ki hozta létre? Vagy mi? És milyen célból? Az 1...9 farkúak pontosan milyen célt szolgálnak a történetben? Miért vannak szétszórva és emberekbe bújtatva?

Szerintem valamilyen egyensúlyt akarnak velük fenntartatni, talán ezért is zárták bele emberekbe őket - meg ne pusztítsanak, ugyebár. De pl Garában lévő Bijuu mit csinált Garaa előtt? Gondolkozik

Bocs a kérdés özönért...! Pirul
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #346 Dátum: 09 jan 06, 18:47:49 »

hát elméletileg az első hokage tudta irányítani a bijuuk erejét, és az 3. ninja háború után szétosztotta őket a nagy országok között, hogy emiatt ne törjön ki egy újabb.

az, hogy előtte hol volt, nem nagyon derült ki, csak az, hogy akkor csapott le, ha túlságosan eluralkodott a faluban a rossz/igazságtalanság/stb stb. gondolom ez egy japán vízözön legenda. Mosolyog
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #347 Dátum: 09 jan 06, 18:54:56 »

Akkor meg még jobban el kéne gondolkodniuk, miért is támadta meg a falut. A DB 3 szerint Kyuubi magától akkor jelenik meg, amikor egy korszak lezárul.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 18:55:31 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #348 Dátum: 09 jan 06, 22:09:58 »

Sheme:

Mivel a Bijuuk démonok, így egy kicsit irreális olyasmiről gondolkodni, hogy "ki hozta létre őket". ^^

Az erejük nem valószínű, hogy összeadható, mert az elemi chakráik ütnék egymást. Azt meg, hogy az Akatsuki abban a szoborban hogy oldja meg, passz. ikszdé

A többi feltevésedre pedig megtalálod a választ a mangában. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #349 Dátum: 09 jan 06, 22:16:01 »

Talán úgy, hogy mivel több bázisuk van, lehet, hogy mindenhol van egy szobor is, és egyben csak egy Bijuu-t tartanak.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #350 Dátum: 09 jan 06, 22:33:57 »

Pein meg szokta idézni azt a szobrot (kiemelkedik a földből). És a szemek is arról tanúskodnak, hogy mindegyik Bijuu ugyanabban a szoborban van.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #351 Dátum: 09 jan 06, 23:04:04 »

Nekem lenne egy kérdésem már sokat gondolkodtam rajta. Az lenne hogy Gaaraból kíszivta az Akatsuki a szobor
segítségével a Shukakut,de akkor még Gaarat most megvédi a homok és tudja irányitani mert nem a shukaku segített neki?
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #352 Dátum: 09 jan 06, 23:05:25 »

a védelemről nem tudok nyilatkozni de irányítani tudja lásd amikor gaara és naruto kezet fognak búcsu elött akkor homok kavarodik de ez csak az én véleményem.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #353 Dátum: 09 jan 07, 00:48:19 »

Gaarát azóta nem is láttuk harcolni csak feltámadni Nevet de lehet reflexből nyomja az egy farkú nélkül is hisz gyerek kora óta képes volt rá.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #354 Dátum: 09 jan 08, 10:33:55 »

Pein meg szokta idézni azt a szobrot (kiemelkedik a földből). És a szemek is arról tanúskodnak, hogy mindegyik Bijuu ugyanabban a szoborban van.

Igen, az a "szemes" szobor. Ezért is kérdeztem, hogy ezek a chakra-szörnyek tudnak keveredni egymással? Vagy a szemek elválasztják egymástól őket és minden szem egy külön "fiók"?

A chakra-szörnyek egymással nem rivalizálnak? Megférnek ezek szerint egymás mellett...

Azért az Első Hokage elég durva lehetett, hogy mind a kilencet tudta uralni, nem?

Ezért be sem merek szólni neki!  bow
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #355 Dátum: 09 jan 08, 11:11:43 »

Nem tudunk róla, hogy a szobor belsejében mi van a Byuukal...
Valszeg csücsülnek és néznek ki a fejüből, hogy WTF?

Valószínűleg le vannak pecsételve valami módszerrel, hogy ne tudjanak kitörni...
De egyébként van valami kavarás, (régi infó lehet nem függ össze a narutoval) a byuuk anno harcban áltak egymással, főleg az első nyolc harcolt a kilencfarkú ellen, de a kilencfarkú mindjájuknál erősebb volt... Még egyesült erővel se tudták a Byuuk a Kyuubit legyőzni... De ez asszem valami japán legenda...
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #356 Dátum: 09 jan 08, 14:46:37 »

A legenda asszem úgy van, hogy a 8 farkú verte meg az összes démont mert a legerősebb akart lenni. Evvel megbontotta az egyensúlyt vagy mi... és felébresztette az alvó démont a legerősebb bijuut a Kyuubit. A kyuubi elment bosszút állni. Utána valami olyasmi van, hogy a 8 farkú egyenlő szinten harcolt a rókadémonnal, de egy dologban nem voltak egyenlőek... Míg a kyuubinak korlátlan chakra állt a rendelkezésére addig  Yamata no Orochinek véges volt.

Valami ilyesmixDD elég nagy vonalakban írtam lexDD rég olvastam és nem emlékszem pontosan.

Abban nem vagyok biztos, de asszem a 8 farkú azóta is mindig le akarja győzni a 9. farkútxDD ezért rendszerint felébreszti az álmából ilyenkor vannak a katasztrófákxDD.<---- ebben már nem vagyok biztosxDD.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #357 Dátum: 09 jan 08, 16:37:33 »

Egen... 100 éven át harcoltak. A 8 farkúnál volt a Kusanagi penge, de Kyuubi egy lyukat tört bele.

Mondom: a DB 3 szerint Kyuubi magától akkor jelenik meg, amikor egy korszak lezárul.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #358 Dátum: 09 jan 08, 22:27:56 »

hányas vagy töriből? :o

amúgy milyen imba már ez a kyuubi.. végtelen chakra, 9 farok, mi kell még? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 08, 22:28:51 írta Loah » Naplózva
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #359 Dátum: 09 jan 09, 08:55:16 »

Míg a kyuubinak korlátlan chakra állt a rendelkezésére addig  Yamata no Orochinek véges volt.

Valami ilyesmixDD elég nagy vonalakban írtam lexDD rég olvastam és nem emlékszem pontosan.

Ezeket hol olvastad? Nem is hallottam Yamata no Orochi-ről - kissé Orochimaru-s beütése van a tagnak, netán az apja? Jó tudni, hogy korlátlan a chakra-ja a Kyuubi-nek, ezek szerint:
- kár befogni a másik nyolcat, ha egyedül is le tud nyomni mindenkit
- vajon mi történne Naruto-val, ha - a Kyuubi megkörnyékezte - odaadná neki az ÖSSZES  :hmmm?:chakráját, cserében, hogy szedje le a pecsétet? Ezek szerint nem tudná odaadni az összeset neki, mert felemésztené Naruto-t.

Még egy apróság, pont most jutott eszembe a chakra kapcsán! Amikor a 13x részben összecsap Sáskával, hogyhogy nem kell egy klónt csinálnia a Rasengan-hoz? Izomból nyomott egy rasengan-t, ha jól rémlik, pirosat.
Nem értem... Pirul
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!