24 jún 13, 17:15:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787569 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #4770 Dátum: 14 aug 14, 14:51:01 »

Mentem ma 3 rankedet, mind 3-mat nyertem is. Lassan silver 1-be leszek mostmár! Nevet

Láttam egy Gnart is rankeden, még reggel. Esélye sem volt Nyelvesít
Nem értem, hogy az emberek miért first playelnek rögtön rankeden vele Nevet
Oké, hogy mindig túl OP a legújabb karakter, de kicsit túlzás, hogy azonnal rankedezni próbálnak vele.

Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4771 Dátum: 14 aug 14, 17:50:02 »

Túl vagyok egy olyan meccsen, ahol majdnem szívinfarktust kaptam. ikszdé

Középhaladó botok ellen mentünk és minden oké volt. Levertük minden Lane-n az első 2 tornyot, viszont értelmetlen volt az egész, mert Ezreal és Fiddlesticks ( nem ismerem annyira még őket de fiddle idegesítő középen nagyon... ) nem vett szinte semmit. Később vették meg amikor már jól álltunk és mind mentünk középen hogy befejezzük, de ők ketten pont jöttek és bedaráltak mind az ötünket ( fele volt az életem kb meg Nidalee-nek is ). Szóval meglepetés volt eléggé és akkor néztem hogy vannak már jó cuccaik. Addig fajult hogy 3 ütés kellett volna a Nexusunknak és vége, de sikerült visszaverni őket és amikor megyünk be mi is akkor verjük a nexust és minden jó de feltűnik a miénknél is Ezreal. Na ott azt hittem beszarok. ikszdé
A megmentőnk az Nasus volt, aki lerakott oda egy wardot és volt egy olyan summoner spellje hogy visszateleportáljon. Megmentette a csapatot, de nagyon. ikszdé
Ilyen meccsek nem esnek jól az egészségemnek, de jól éreztem magam. ikszdé
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #4772 Dátum: 14 aug 14, 19:04:32 »

Van egy csaj, akinek nincsen kezei, így a lábaival játszik, szokott streamelni is, lehet is látni, hogy nincsen kezei, illetve a facecam felett van egy másik cam, ahol lehet látni, hogy tényleg a lábaival játszik.
Jelenleg GOLD 3as, jobban játszik mint mások kézzel  Nevet Habár azt mondta, hogy neki ugyanolyan, mint ahogy más kézzel játszik, hiszen így született.
Naplózva

klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #4773 Dátum: 14 aug 14, 19:28:00 »

Ez a Gnar kemény egy hős lett, szerintem a Mega-Gnar alakját majd nerfelni fogják, a normál alakját meg buffolni. Ma láttam rengeteget belőle, az egyik nagyon kiemelkedett. Egész nap Gnarral játszott, Challenger I player volt és Top a mainje, szóval érdekes volt. Az elején azt hittem simán bealáz, de mégsem. Én Teemoval voltam, szóval alapból elvoltunk egymással, viszont, amikor átalakult direkt tartottam a távolságot, igaz buktam last hitet, de féltem a közelében maradni, mert elég CC-s. Amikor meg lett az ultija torony alá bejött értem, pedig full hp-s voltam én is. Egy burstből majdnem megölt. Sütis potival épp hogy túléltem valami 40 HP-n. Szóval Mega Gnar alakban elég nagyot bursttöl. Későbbi időkben is lazán leszedett rólam 1600 hp-t egy bursttel, pedig volt armorom és resistem is. Szóval, ha Mega alakban van hagyjátok békén, kb olyan ez, mint amikor az AD Sion ultizik és nincs rá CC-d. Meg kell várni, míg lejár róla.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4774 Dátum: 14 aug 15, 02:57:42 »

Na gyerekek, lehet végre kijutok ebből a szemét bronze pokolból! B1 Voltam, sikerült ma nyernem legalább 9-10 rankedet, most ott tartok, hogy 2 win még, és Silver 5! Nevet (Eddig egy meccset toltam le promoból, azt hoztuk (Az is igaz, a first pick bannolt Braumot, Leona-t, Tresh-t meg enemy bepickelte úgyhogy kénytelen voltam Annie supportot menni) Vicces volt, főleg, hogy 5. gamem volt vele LolSkill szerint, de tényeg szinte semmit nem játszottam vele, csak a skilljeit ismerem. Gnar-t még nem vettem meg igazából, megvárom a leárazást, pedig ip-m az lenne rája. Úgyhogy most majd alvás, aztán holnap igyekszem megoldani azt a Silvert! Remélem valahogy belehúzok, és októberre esetleg meglesz a Gold is, még Season vége előtt!
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #4775 Dátum: 14 aug 15, 12:10:32 »

Találkoztam rankeden 1 új troll fajtával. Azt mondta, hogy pickel nekem 1 supportot, én meg pickeljek neki egy adc-t, mert hát ő előbb következett.
Rendben, pickelte Thresht. Azt mondta, hogy pickeljek ashet. Kérdem tőle, hogy biztos? Az a leggyengébb adc leginkább. Nem válaszolt, pickeltem neki ashet. De végül nem cserélt.
Végül az első 5-10 percben afkozott, és egyedül kellett mennem 1 lulu és 1 draven ellen.

Többet soha a büdös életben nem hallgatok senkire, ha cserélni akar. Inkább pickelem magamnak. Max elpickelik előlem a karaktert, vagy mást counterelnek, de akkor legalább nem érdekel ha veszítünk.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4776 Dátum: 14 aug 15, 12:19:34 »

Krisz, egy jó tanács: Ha nem vagy premade valakivel, és megkér, hogy cseréljetek, soha ne tedd, mert legfőképp csak a lane-t akarja. Nem szabad cserélni!

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/hu/#match-details/EUN1/918779280/205286811

És meglett! Ennek a meccsnek hála, Silver 5 vagyok végre!  Nevet
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #4777 Dátum: 14 aug 15, 12:34:26 »

A support lanet nem hiszem, hogy sokan akarják. Szerintem leginkább azt akarta, hogy veszítsünk, különben nem azt mondja, hogy ashet pickeljek neki. Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4778 Dátum: 14 aug 15, 12:53:06 »

7 ranked után azért veszítettem, mert kivételesen support helyett jungelezni akartam éppen megérzésből. Utólag hoztuk is volna ha én megyek mert yit hihetetlen módon elfeedelte a junglerünk. Az adc-m is gyökér volt, a mid nagyjából elment a toppos jó volt. Ott meg a bot premade volt és elég jól tolták meg egy elffedelt yi. A 20 percben még csak a yi-nek volt killje tőlük de 9/1-be volt. Utána végig be campelt teamfightban majd bejött az ultival, hamar szétcsapott minket.
Naplózva


 
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4779 Dátum: 14 aug 15, 14:17:44 »

Ti hülyék vagytok  Pojén, ilyet meg ne halljak, hogy Ashe gyenge, meg Supportot senki nem akar vinni. ikszdé

Kb azért van a többi ADCnek minden féle menekülő, meg burst képessége, hogy sakkban tudják tartani a játék elején.  ikszdé

---

Rájöttem valamire, ha nem használom a nagyon rondává átalakított karácsonyi skint, akkor Sona egész jó. S most végre úgymond van egy konterem Leona ellen.

Ja és egyedülálló módon a B1-es rankedeket nem vereségekkel, hanem ezidáig két győzelemmel kezdtem.
No megvan a harmadik is.

Új Sonához kezd kirajzolódni a buildem.

Vélemények róla:

Sightsotne. (ez maradt.)

Spuri cipő kapitánnyal. (Ez is maradt.)

Frozen Guantlet. Ez jön a Frozen hearh helyére.
Az egyik ok, az, hogy már nincs folyamatos védő aurája,a  másik, hogy Sona passzívját elsődlegesen a W-vel kell kombinálni. A Frozen Guantlet passzívja meg helyettesíti a Q és az E passzív kombót.

Abyssal/Iron Solari/Mikael? (csere/marad)
Mivel a W gyógítása , pajzsa és passzív kombója is Ap-ból skálázódik, így nem árthat, ha van belőle.
de ha Az ellenfélnél van egy erősebb AP-s, akkor inkább az Iron Solari. Mindkettő egész hasznos a W-hez.

Ohmwreccer/Twin Shadow/Mikael
Kell egy taktikai tárgy.

Zeke/Rabadon/egyéb support item
A Zeke még mindig jó neki, de ha úgy néz ki, hogy inkább  a társak védelme a fontosabb, akkor inkább egy Rabadont.  (Vagy egy support itemet)


------

Miéret van az, hogy megtanulnak egy szabályt, de ami az akot szolgáltatja, vagy ami ellent mond neki, azt már nem ismerik.


Egy példa.

Zyrával supportolsz az ADC-s egy Lucsia

Ellenfeleitek egy MF és egy Braum.

Alap szabály az ADC fókusz.

De, mi szerintetek a teendő?

A. Rámész az ADC-re. (Braum fagyit nyom a seggetekbe)
B. Pókolod Braumot. Még nem túl tankos, Így lvl-3 tól már elég jól lehet sebezni Zyrával. Ja és aranyat is nyersz belőle.

A játék elején a wardok száma korlátozott.
Van egy bokor amihez már nem marad. Egyértelmű, hogy ott van Brarum.

Lucian bemegy...

Lucian lvl2 Braumot kikerülve ráfut MF-re...

A dzsungelszökevénynek csak farmolni a kellett volna, Zyrával meg gyakorlatialg egyedül kipakoltam volna őket.
Nem biztos, hogy a farmtól elijesztem őket, de egy harcot kétszer is meggondoltak volna.

No hát Lucian mivel házalt nála a Rambó, há ő is menni rambó.

---

Most olyat tapasztaltam, hogy nem tudok ideges lenni.

Ranked Lobbyban ketten is beírják, hogy ők mekkora nagy smurfok. Az egyik Gold1-et mondott, a másik meg talán Dia valamit.

Én toppon ra kerültem mint last pick, ahol hát nem vagyok túl jó, de gondoltam Shyvanával elleszek Goku ellen.

Sikerült kizónáznom. Lefarmoltam, ami nálam nagy szó, mert topon tényleg rosszul farmolok. (valamint 1x megöltem)

Egyszer csak mit látok. Mid és Bot totálisan elveszítve.

Nálam jött a dilemma.
Ha én innen lemegyek, bukom a tornyot.
De hát van nekünk két smurfunk, csak megoldják...
Tudnék én ott valamit tenni, ha gyakorlatilag semmi csapatmunkájuk nincs?

Meccs után közlöm az ellenfél csapatával, hogy van nálunk két smurf, s az egyik G1-es. De úgy vélem valójában ők a polák óvodából jöttek.

Az egyik elkezdett győzködni, hogy ő G1, valamint még egy accot is mutatott.

Valaki aszem az ellenféltől beírja a G1-es accra válaszként, hogy elo boost.

A G1-es smurf tovább győzköd, minket, hogy hát ő G1, de a csapat az noob.

Aztán a G1-es smurf hát nem polákul kezd el dumálni?   Na itt kiégtem
...
Na mindegy, lényegtelen honnan jött, csak hát ha annyira smurfel akarnak menőzni, akkor legyen is valami foganatja, s ne a bronzba is szégyen szintet hozzák.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 15, 22:15:28 írta Shiro » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4780 Dátum: 14 aug 15, 22:44:52 »

Na összejött a 6300 IP. Mit gondoltok szerintetek melyik champet érdemes megvennem?

Érdekelne mindenki véleménye és tapasztalata. A játék stílust is figyelembe tekintve.

A nevem a játékba egyébként Avarus25. Hozzáadhatnátok a listához itt és EUNE-n játszom. Esetleg játékba is barátnak felvehetnétek.

Kha'zix-nak az ultiját csak én tartom hasztalannak?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4781 Dátum: 14 aug 15, 23:09:00 »

Igen.

Azt a championt vedd meg, amelyikkel már játszottál, jól ment vele és élvezted. Vagy Urgotot.
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4782 Dátum: 14 aug 15, 23:23:59 »

Ha freeben kipróbáltál egy champet akkor azt vedd meg tényleg amivel játszottál ÉS be is jött, úgy gondolod, hogy tolni fogod vele egy ideig. Nevet

Én elsők között Janna-t vettem meg, de csak azért mert akkor jött ki a legjobb skinje, amit én megláttam és mondtam, hogy KELL!!!! úgy, hogy kipróbálás nélkül megvettem a kis csajt, bele szerettem, ahogy a skinjébe is. Ha nem lenne a skin, amúgy nem játszanék vele, pedig jó champ.

Később, kiszemeltem magamnak Lulu-t (én legtöbbször supportolok) mert, hogy milyen cuki. Pirul Egyik kedvenc champem máig.

Szóval, mindenkit más motivál. ikszdé

Én utána is szoktam olvasni a champnek, néha videókat is nézni szoktam, hogy megtudjam mikre képesek, ne zsákba macska legyen.
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4783 Dátum: 14 aug 15, 23:34:48 »

Neked melyik skined van meg Jannára, Mini?  Pirul Nekem a Frost Queen, bár az új, az időjárásnős is tetszik de arra nem adnék ki már pénzt. xD
Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #4784 Dátum: 14 aug 15, 23:40:45 »

Szabi Namit NE vegyél! Nevet

Tapasztalatból mondom, sokkal több skill kell egy Namihoz mint azt az ember elsőnek gondolja.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!