24 jún 13, 11:42:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787285 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4620 Dátum: 14 júl 19, 03:09:51 »

Gyerekek, én most lefagytam... Nevet Próbálok menni B3-ba vissza, mert a sok trolltól visszaestem, de ez a mostani meccs, ez oda vissza ütött... Tresh trollkodott, nézzétek meg a statját. Enemy Nasus statja odavág, következőket csinálta nálunk a Tresh: Odamegy Nasushoz, kiröhögi, Nasus Q, halál. Még így is megnyertük. Remélem kivágják az ilyet,mert életemben először annyira felidegelt ez a troll, hogy az egész családfáját leszidtam. Végre nyugodtan alhatok. Na jóccakát! Nevet
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #4621 Dátum: 14 júl 19, 16:15:10 »

Na kipróbáltam ezt az új játékmódot, azt hittem, hogy legalább lesz benne valami kihívás, és nem egyszerű bot game lesz csak Nevet

5 bombásat másodszorra megcsináltam úgy, hogy 4v5-ben játszottunk xD. Hol a következő nehézségi szint? Ördögi
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4622 Dátum: 14 júl 20, 22:57:33 »

Nyertem egy olyan gamet, ahol volt egy 3/7-es rene top, egy 6/12 draven adc, egy 13/10 nami supp, egy afk heca, aki kb. már a 15. perctől afkolt, és én, aki akaliztam. 48 perces game volt, és amikor a heca elment afkolni kb 10/20-ba volt a team az 1/8-as dravennel meg az 1/6-os renektonnal. 48 perces game volt, 4v5.

ÉS NYERTÜNK OMG. dáböljútíef ájm opí. de azért ez durva, pedig 50 perc körül már amúgyis nagyon kijön egy afk, ráadásul earlyben rajtam kívül olyan lowok voltunk, szét is flameltem mindenkit. i cant believe it
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4623 Dátum: 14 júl 21, 16:00:42 »

Idézet a support Luxtól, akinek 190 farmja van és 10/15/2-ben van, miután a 8 ks után megjegyeztem hogy ha már kisemmizett pár wardot lerakhatna: bay dmage naab asholles kid.
Naplózva


 
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4624 Dátum: 14 júl 21, 16:29:17 »

Lux/Nidalee/Morgana supportokra jellemző :DD

I am gonna go support guys !

Doran's ring 2 hp poti....

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 21, 16:33:19 írta Lew » Naplózva


Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #4625 Dátum: 14 júl 21, 16:58:54 »

"Supportolja" a csapatot... ikszdé
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4626 Dátum: 14 júl 21, 18:00:54 »

Nem azért kezdenek dorans ringgel, mert annyira ap-sok akarnak sztem lenni, azért azt beláthatja mindenki, hogy pénzileg jobban kijön valaki, hanem mert nem akarnak annyira papírok lenni.
Legalábbis én néha néha mikor azt veszek, akkor ezért teszem. Mielőtt kinerfelték még a dorans shield is jellemző volt néhány suppon kezdésnek.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4627 Dátum: 14 júl 21, 18:39:48 »

Szabi, túl sokat nézel ki  az átlagos játékosból. Ezt írja a mobafire oszt jól van, ezért buildelnek ezek eszetlenül. Ha meg nem a metát tartod megölnek, de ők nem tudják a választott role feladatait. Ha pedig Katarina vagy Akali pentázik egyet mindenki a gatyájába élvezik, én csinálok egy triplet vagy egy quadrát egy karakterrel akit nem ismernek (pl. Anivia, Shaco) akkor teamfight közepén leáll írni hogy ks.

Amúgy csak én szoktam kapásból reportolni ha egy Katarina vagy egy Yi beírja hogy GG Easy?  ikszdé
Naplózva


 
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4628 Dátum: 14 júl 21, 19:19:48 »

Lehet, hogy igazad van a doranst illetően. Egyébként nem te vagy az egyetlen, egyesek akárkit reportolnak ha beírják hogy ízi. xDBár én nem vagyok az a szilszarért reportolós típus.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4629 Dátum: 14 júl 21, 19:20:39 »

Én minden meccs végén, attól függetlenül, hogy megszenvedtünk-e érte, vagy sima győzelem volt, beírom hogy gg easy.
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4630 Dátum: 14 júl 21, 19:25:28 »

Én csak ha felb.ssza az agyam egy ilyen no skill yi vagy Katarina, nem ha egy normális ellenfél írja be.
Naplózva


 
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4631 Dátum: 14 júl 21, 19:43:06 »

A dorán ringes szuppártok. Na szerintem ők azok, akiknek Braum előtt fogalmuk sem volt eme poszt létezéséről.

De még mindig jobbak lennének, mint a topról eltévelyedett bruiserek, ha nem törne le a körmük attól, ha valamit is kéne csinálni.

Az meg szerintem hülyeség, hogy azért kell nekik a dorán, mert papírok.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 21, 19:47:21 írta Shiro » Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4632 Dátum: 14 júl 21, 20:08:27 »

Hát én nem tudom. Mondjuk egy zyra olyan szinten papír, hogy az valami fájdalmas. Az ilyeneken még az a kis 60 hp is sokat segít.
Egyébként lehet erről beszélni hogy trynda vagy yi mekkora noskill vagy éppen kata, de akármennyire is, ha tényleg semmi skill nem kellene hozzá, akkor bárki lehozna vele egy meccset. Mégis elég sok noobot látni mindegyikből, ráadásul ha nincs el alap skilled meg a játék átlátásához egy képességed, akkor nagyobb szinteken ezekkel a karikkal sem érsz el semmit.
Lehet szidni őket, hogy mekkora ízi champek, de amíg lehoz egy meccset addig ő van előnyben. Én például sose tudtam carryzni se yivel se tryndával, és kata is akármekkora easy champ a mai metában nincs könnyű dolga miden. És szerintem sok más champ se nehezebb ezeknél, csak épp nem akkora carry mint ezek, ennyi az egész.

Én minden meccs végén, attól függetlenül, hogy megszenvedtünk-e érte, vagy sima győzelem volt, beírom hogy gg easy.

Ez meg azért van mert tróger vagy xDD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #4633 Dátum: 14 júl 21, 20:55:43 »

Igazából a "easy" kifejezés  a meccs végén sértésnek számít, s ez az új Tribunal még jobban annak veszi xD

Amúgy meg tény, hogy yi vel, fiorával, tryndával könnyű snowballozni, és utána carryzni, de ezt minden karakterrel ellehet érni, tehát azért ez eléggé erős kifejezés, hogy non skill karakterek...De az is igaz, ha jobb vagy, mint amelyik Tierbe tartozol, akkor egy ilyen karaktert célszerű választani, mert velük könnyebben hozol le egy meccset.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4634 Dátum: 14 júl 21, 21:07:56 »

Én minden supportnaka tankos rúnákat viszem és ezt a mastery-t: (kiévtel Lona, akinek nem akok az utilitire)
http://gameinfo.eune.leagueoflegends.com/hu/game-info/summoners/masteries/#0.2y8wSO4.1-HLA.PGktew80

Aztán Zyra fene jól elvan, csak célozni kell az E-vel, aztán bevégod közéjük, mögéjük a két virágot és fosni fognak

Nem véletlenül kontereli az összes többi supportot.  Kivétel Morgi, de szerintem ő is lenyomható, vagy hozható a döntetlen.
---

Ennyi erővel Ashe is unskilled, hisz ő se csinál szinpadi trükköket... Pojén

Mi az, hogy katának nincs könnyü dolga miden a mai metában?
Eddig nem cécé huszár mágusok és más hasis zabálók jöttek szembe miden?

Egyébként mi a mai meta?
Mert nekem lövésem sincs róla, azon kívül, hogy melyik karinak mi a posztja.

ui. hány Hodor kell a szalagokhoz?
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 21, 21:09:10 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!