24 jún 13, 13:15:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787376 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4020 Dátum: 14 ápr 13, 23:09:35 »

Érdekes, nekem is majdnem  ugyan az let a statom.

Második mecsben már haltam is...

Cset hülyeségem:

Remélem jól írtam angolul az első mondatot, habár úgy tűnik megértette.

Én: I see 1 sec before the future.
Akali: What do you mean?
Én: I have 5fps.
Akali. I see.
Akali. Are u a dragonborn?
Én: ...Yes

A poén az egészben, hogy ez nem csak vicc.
Sajna  Szomorú



----
melyik az a  csampi, amit még nem láttatok free rollban?



Nem is tudom, botok ellen, vagy hülyékkel jétszak?

Ha hülyékkel jészom, akkor vereség eseén kapok annyi ikszpét, mint botoknál győzelem esetén, de a lelki békémnek nem biztod, hogy jót tesz hosszú távon.


Hogy lehet egy Zig annyira hülye, hogy három minion wév tömörülést ott hagy a francba?

---

Másik, nekem valahogy eltünt a ping manü. Azt hogyan tudom visszahozni?

Nyakamba teszem a barnámat.
Hát Ashevel van a legnagyob laggom.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 20:56:24 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #4021 Dátum: 14 ápr 14, 23:02:19 »

Yorick ő nem ugrik be annyira ,a többi hát talán.
Ez az én formám ,pont tegnap vettem meg zigget.
Annyira nem is egyszerű mint aminek tűnik ,pláne nem earlyben.
Viszont endgamere kötelező neki a lich bane , a passzivjával fűszerezve majdnem nagyobbat üt mint a Q ja (vagy lehet többet is).
Ha full builden van és megkaparint egy bluet ,akkor mondhatnám hogy tűzijáték ,mert kb olyan pokeja lesz mint normál esetben 2-3 távolságinak.

Kíváncsi leszek ,mikor lesz rá alkalmam ,hogy kipróbáljam élesbe.


Shiro
Hát miért nem mondtad nekem ,hogy fiora ultra op aramon ?
Majdnem full tankra húzva carryztem 2 meccset ,ahol én szedtem a teamben a max kill és majdnem a legkevesebb halált.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4022 Dátum: 14 ápr 15, 09:37:24 »

Megvettem Szirszakállt.

Csak én vagyok akkora elvetemült, hogy valami fél asszasszin-médzsnek képzelem? Amikor tank.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4023 Dátum: 14 ápr 15, 14:08:32 »

Yoric-ot nem is fogjátok látni, mert hivatalos tiltón van és nem lehet free roll-ba rakni, pedig szívesen kipróbálnám, mielőtt venném! Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4024 Dátum: 14 ápr 15, 19:06:42 »

Ezt a tiltólistát hol lehetne megnézni?
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #4025 Dátum: 14 ápr 16, 21:18:36 »

Tegnapi ranked elég gyászos volt , talán 1 meccs mentett meg a visszeséstől.
Ma felhúztam magam és silver 2 0 pontról silver 1 0 pontra mentem ikszdé
8 meccsből 7 et nyertem ,6 ot sorba ,amiben 5 support 1 adc és 2 topot játszottam .
Akkor most mondhatom, hogy ki suppoltam magam sil2 ből ?  smirksweat


Amúgy ez a tiltólista ilyen speckó ,hogy csak yoricknak van ,vagy más champ is van rajta ?
Annyira nem rémlik ,hogy lenne még olyan champ akit nem láttam volna freeben (esetleg poppy?)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 21:19:15 írta Verbatimo » Naplózva



Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4026 Dátum: 14 ápr 17, 01:54:17 »

Ezt a tiltólistát hol lehetne megnézni?

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Free_champion_rotation Ezen a linken ha aljára mész a cikknek, van róla egy kis leírás, de ilyen hivatalos tiltón most csak Yoric van, mint olvasom, az indok az hogy kéne neki újradolgozás. Hát nekem is jól ment ma a ranked, nyertem jó néhányat, 95 ponton vagyok, bronze 5 sajnos, de ha elindul a nyári szünet és lesz rá időm, célom a silver 5 lesz. Így haverral premade-be egész jól meg lehet oldani, mert ha nem feedel agyon a csapat ő általában topra megy, vagy Zeddel midre, és mivel eléggé érti a dolgát ezért nincs gond a győzelemmel. Szóval akár még B3 is lehetek majd ha jól haladok még holnap (tudom, már hivatalosan az ma lesz, de nekem felkelés utántól lesz holnap csak. Nevet)

Kérdés: Az a nagy helyzet, hogy van nekem egy 3. Rune page-m, ami még totál üres, és azt szeretném kérdezni hogy szerintetek mit vegyek bele, mert gondolkozom azon hogy ki kellene tölteni teljesbe a kicsikét. Szóval Rúna neveket, illetve a rúna fajtáját szeretném kérni. Neten kerestem, de kézenfekvő dolgokat nem találtam annyira. Persze alap AD/AP rúnák megvannak, csak mondom kitöltöm ezt az oldalt még, mert most van rá 7368 IP-m. Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4027 Dátum: 14 ápr 17, 14:08:55 »

Itthon jó gépnél.


Végigpróbálom a skines campijaimat, meg egypár fontosat (pl Syndra)

oszt nekiállok rankedezni.

Habár lehet előtte egy alvás sem árt.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #4028 Dátum: 14 ápr 17, 22:14:30 »

Ma egy egész jó napom volt lolban... De érthető is miért; Szünet van, egyik osztálytársam, meg a húga otthon voltak ma. O.társam 17-es szintű, húga 8-as. Egész nap bot gameket mentünk, meg néha 1-1 normált.
Olyan jó érzés volt, hogy senki nem mondta az ellenféltől hogy "******** reported cheater noob ...", meg nem menőztek ha nagy nehezen meg tudtak ölni engem 3-an. 1x. A 10-es szint alattiak gyakorlatilag egyáltalán nem flamelnek.

Társak végig jó fejek voltak, akiket beadott a játék. Amikor meg persze összeszedtünk még 2 embert -akik igazából talán összesen nem érték el a 30-as szintet- mentünk normált velük. Természetesen carryztem a meccset luciannal, és volt pár quadrám is. De az érzés, amikor nem írkál 1 k*csög sem, az felbecsülhetetlen.  Mosolyog

Bot gamekba is jól el lehet szórakozni, ha jó a társaság. Gyakorlatilag végig arra játszottam, h o.társamnak, meg a húgának szerezzek minimum triplát-quadrát. Karthussal persze nem lehet nehéz ha van ultija, és már le vannak gyengítve. Sok bot gameből végül meg lett a pénz Ziggsre, és megvettem. Nem rossz karakter szerintem, majd még próbálgatom. Talán meg lesz az új mides karim Nevet Mert ugye Gragasnak annyi, már nem is tetszik, Galió meg csak AP-k ellen jó inkább.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 17, 22:16:05 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4029 Dátum: 14 ápr 18, 01:26:36 »

Végre kipróbáltam miden AP Maokait. S ezzel meglett a mai 1. vereségem.

Talont tök jól kipókoltam a z E-vel. Egyszerüen tök jó kis spell. Meg volt egy Quadrám is. Szal úgy néz ki az elképzelésem nem rosz a karaktert illetően.

Bot. Soroka és Lulu.
Mindkettő full AD-ra buildelt. és feedelt. Lulu 3:10 Soraka 0:10.


Leírom az AP Maokai buldemet, aztán mondjátok, mit lehetne javítani. VerbaTeemo, aszem neked van. Maod.

Merkúr cipő A resist és a tenalédy miatt.
Athéné szennygrálja A manaregen, resist és a CD-r miatt)
Zuhany óra A def miatt
RoA. A Hápé és a mana miatt.
Rabadon Hogy megdobja az AP-t.

és a nem tudom ide mit vegyek
Amik szóba jöhetnek.

Lich Bane, mivel révén melee, valamint a tankossáka miatt akár többször is tudná használni egy harcban.

Deathfire. még több AP, valamint a cdr jól jönne az E miatt.

Rilai még több HP, a lassítás jó lenne, az E-hez.

Void...

Gunblade

Valami defes item.
Randuin, Sunfire, Banshee, Iron Solari







Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #4030 Dátum: 14 ápr 18, 03:19:07 »

Hát normál körülmények között mao tankol ,viszont ha mid re viszed akkor is eléggé figyelembe kell venni ezt az oldalát ,mert alapvetően közelharcos.

Az ahene és a cipő megadja az alap resistet neki (+ athene nélkül életképtelen ,rém sok manat eszik).
Ha megveszed neki zhonyát ,akkor asszem 18 on lesz olyan 120-140 armorod (rune page és miegymás függő).

Kell neki még hp amire két item jó roa vagy rylai (ez utóbbit jump mentes enemynél előnyös , brand , ryze ect).

A lich bane feltétlen kell neki jump után van egy hitje ,ha az ember jól időzíti az ultit lehet akár 3 hit is belőle.

Utcsó itemnek 2 mehet , void (2 ütös tank ellen már ezt éri meg ,legalábbis ahogy én láttam) ha sok a tank vagy rabadon ha inkább papírok.


Eredmény egy ütös jumper off tank ,aki jó távolsági és közelharcban is. Ha valakihez hasonlítanom kéne akkor eléggé hajaz ebben a formában dianahoz.

Én őt így tudnám igazán jól elképzelni midesnek.

Szóval normál esetben
resist csuka
athene
zhony
roa
lich
rabadon
A többi helyzetfüggő.

Szóval amit írtál szertem jó neki ,a hexteck szerintem annira nem (talán egy pokeos ellenfél ellen elmegy ,a hp potlás miatt ,de alapban biztos nem)

Hátránya:
Annyira nem tank ,hogy több ellen tartósan bírja , szóval teamfihtokban useless ha nincs egy jó tank a csapatban (dobálja az E-t ,de az egy team ellen mint halottnak a csók).
Elönye:
1vs1 ben kegyetlen kategória.


Ha 1 combozni akarsz 1vs1 ben ,akkor:
pend
3 120 aps
serap
roa
kell neki . 1 szer kibuildeltem neki , elég durva burst az a 700+ ap




Ha már így szóbahoztad régebben még szoktam toposnak is vinni ,az szokott igazán érdekes lenni ,mert úgye ott tankolni kell ,de ap nélkül halott.
Ott volt valami ilyesmi buildem:
resist csuka
athene
sunfire
zhony
roa
resit/armor/hp item

Kicsit érdekes volt ,de leszoktam róla ,mert earlyben (amíg nincs athene vagy legalább harmony ,addig kb useless ).
Mondjuk általában ha kellett akkor szoktam még egy kicsit tankosabb írányba elvinni.




A mai  ranked a tegnapi ellentetje volt , 5 meccs 5 bukta ,de amit nem értek ,az hogy 5 meccset buktam el 0 ponton és nem dobott vissza silver 2 be  Hmm?
Ezt nem értem , pedig régebben b2 alpján 1 vereség után dobott b3 ba, vagy ennyivel tulhaladtam a háttér pont alapján silver 1silver 2 közti választót?
Nah mindegy is ,ha még 1-2 et bukok tuti ledob ikszdé
Szóval szerintem idáig húztam a solo val.

Az igazán a legnagyobb baj ,hogy itt egyre beképzeltebbé válnak az emberek ,szinte 1x sem tudtam arra a lanere menni amit bemondtam (egyszer még a supot is elpickelték előlem ,nah ott kaptam csillám pónit
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4031 Dátum: 14 ápr 18, 03:30:43 »

Lol hungary fészbúkján nagy a nyüzsgés a skin kód halászat miatt

létszi katt rá, meg nete, meg lájk, meg...
http://splur.gy/r/Mw7Pk/r/2L59SbzfZzp


meg itt osztogatnak kódot, ha szemfülesek vagytok
https://twitter.com/search?q=%23RiotWardSkin&src=hash

---------------------
Ha azt nézed, még így is tankolhatsz valamennyire, hiszen ezzel az AP buildel így is van kb 3000HP-ja 140 armor és olyan 80 resist.

Oké nem túl sok, de arra elég, hogy ne tudjanak egyből leburstolni. Valamint erre rá tesz az ulty védelme is. Így ha team fightban meg tudja osztani a sérülést a többiekkel, akkor úgy más okés szerintem.

Egy Leonával baromi jól tudna kombózni.

Leona és stun, Mao stun, Leona Ulty, Mao ulty oszt ott a többi meg darálhat.

Első ranked hosszú idő óta:
http://kepfeltoltes.hu/140418/Screen07_www.kepfeltoltes.hu_.png

Nyertünk, de a csapatmunkával volt némi probléma...



A második meccsnél már előre rosszat sejtettem.

Bannok nálunk

Caitlyn
Ezreal
Leona

Ezután a förszt szalámi

Nálunk Sivir
Ellenfélnél Fizz.
Ellenfélnééla  második Amumu
...

Ha már annyira kibannolt az adc-ket, meg a supportot, hát hittem benne, hogy bot meg lesz nyerve...

http://kepfeltoltes.hu/140418/Screen12_www.kepfeltoltes.hu_.png

Amikor Leenek még csak 5 killje volt, akkor gondoltam harasolásra, de 2 killel rámenni?

Meg kezdjük azzal, hogy eleve Fizztől is féltem. Hiába konterelem, most mentem elsőre Akalivel Fizz ellen.


A 3. viszont sikerült. 4v5 Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 08:39:52 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #4032 Dátum: 14 ápr 18, 10:04:22 »

http://eune.leagueoflegends.com/node/14475
Na végre adtak valami infót az új karakterről.
Végül 1 Braum nevű tank support lesz. Eddig mindenki folyamatosan írkált a Ritonak, hogy legyen végre 1 support. Hát ezek szerint érdekli őket, h a játékosok mit akarnak Nevet
Most így 1 kép alapján arra jöttünk csak rá, hogy pajzsa van. Kicsit nagyon alap karakternek tűnik nekem. Egy csávó, akinek van pajzsa, és védelmezi a gyengéket. Engem inkább a képességei fognak érdekelni, mert inkább azok tehetik érdekessé, mert amúgy kicsit tényleg sablonosnak tűnik Nevet Meg 1 kis infó kéne a történetéről.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4033 Dátum: 14 ápr 18, 10:09:21 »

Jelen pillanatban elég jól állok ranked terén. Csomó meccset sikerült hozni tegnap haverral, B4 32 pont. Nevet Remélem még a nyár előtt, vagy legalább akkor Silver leszek, kell az a keret az év végén. Mosolyog Btw, Shiro, vagy Thunderhawk, vagy valaki át tudná írni a nevem az első postban? Azt hiszem akkor említettem, hogy átírtam a nevem. Nem Davidnfs, hanem Dawe néven találtok meg, de a szeró ugyanúgy EUNE. Mosolyog

Jinxet megvettem, de rankedre még nem nagyon merem vinni, félek attól, mégis hogyan jönne ki vele a lépés ott. Egyenlőre Ez marad a main adc-m. Nevet

Még valamin agyaltam... Nyáron majd ilyen Nkun-os "házi lol bajnokságot" nem kéne tolni? Jó kis 5v5-ök, meg mittudomén. Nevet

Igen erre a csávóra amúgy én is kíváncsi leszek, a trailer videó alapján érdekesnek tűnik. Szerintem megveszem amint kijön, ahogy Yashuoval és Vel'Koz-al is tettem, amikor megjelentek.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4034 Dátum: 14 ápr 18, 11:14:15 »

A lehetetlen ranked mecs is megnyerve, és ezzel meg van a mai 3. győzelem.

Én lettem a support. Sonával

Ashe egy ilyen masteryvel jön:
http://www.lolking.net/summoner/eune/39246298#masteries

Minek neki az AP?
De rúnákba is csak AD-t rakott.

Ignájtot hoz Heal hejett.


Játék elején

Első gondolotam hogy hát egy kombóval meglesza  kill.

Én felsztekkelem a Q-amt. Felkészülök az Exfaust nyomására.

Ashe megáll toron alatt se farm, se pók.

...Amiíga  supportot támadják, az ADC lövöldözze az ellenfelet.

Persze, hogy nem.

3 halál után, rájöttem, hoyg ez nem akar semmit se csinálni.

Goldolos itemet eladtam, vettem longs worodot. és nekiálltam farmolni.

Kiraktam a BotRK-t, majd a Statikkot, Runaan. ... Infy, meg még lett volna esetleg egy Frozen Mallet.
8:14:23

Nem azt mondom, hogy tökéletes, de ezzel az on hit effekt szórással jobban járt a csapat, mintha lett volna 1 db aurás itemem. (mert max annyira futotta volna)


Naplózva

Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!