24 jún 01, 07:45:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 773703 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3795 Dátum: 14 márc 08, 04:40:47 »

Két promó bukta.

1. Adc-vel mentem, Tresh gyütt velem.

Olyan laggom volt, megvettem az AP alixirt. Eladtam, de mivel nem telt semmi értelmesre, vettem egy rakat potit.
Élmény volt már a lénen is 5fps-el tolni. azért végül egy 6:8:18-at sikerült összehozni a szépítés kedvért.

Aztán top Fiora Lee ellen.

Hát gondoltam defelek invéd ellen.

Li előbb lett lvl2. megtudtam micsoda börsztöt tud osztani. Innentől már torony alatt se volt esélyem...

----
Az angol tudásommal vannak problémák, nem is kevés.

De az ilyen szójárások szerint a z angoloknak is meg van a maguk székelyei.
X: I say ferst
Y: hi say hi first


----

Emmeg fakin jó lett, már vártam hogy jöjjön a teljes film.  ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Hx7q4F3K0Oo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Hx7q4F3K0Oo</a>


« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 05:27:54 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3796 Dátum: 14 márc 08, 14:49:49 »

The adc vel szépítesz 6:8:18 ra , én teljes bedobással tudtam sivirrel produkálni 2:9:10 et rankeden.
Mondjuk tény ,hogy zilean többet volt máshol mint boton (és ashe+leona elég sok stun tud adni),de akkor is ,ez siralom.
Tegnap összesen 8 ranked ,eredmény 5:3 ,az az igazi poén ,hogy 5x voltam support abból 4 win .

Régebben nem értettem ,hogy leonat miért bannálják ,már kezdem kapizsgálni.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3797 Dátum: 14 márc 08, 17:48:01 »

Team Buildert visszaaaaaaaa 2 napig volt és már nem is akarok nélküle játszani, minőségibb volt a játék.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3798 Dátum: 14 márc 08, 21:40:00 »

mmm...
Már a supportot is kezdem nem szeretni.

Megint nyertük volna lént. Genkeltek is ránk. Cit 2:0 volt, farmja kb 60, mikor Dravené alig volt több mint 20 De amikor már topról úgy jön le Shen, hogy az utolsó bokorban kezd el teleportálni.

Meg a midről megjelenik Ezreal. Az már úgy egy kicsit sok.

Na Katarinával ott próbáljatok meg alkotni, ahol Fidle van ellenetek miden, és még van az ellenfélnél egy Lux és egy Morgana is.

Én meg már Iker árnyakat vettem ellenük.

Egyébként ezzel kapcsolatban. az iker árnyak az gondolom jó lehet egy Teemoellen is?
Igaz a gombáit nem találja meg, de őt gondolom igen.


« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 22:32:42 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3799 Dátum: 14 márc 09, 00:47:17 »

http://pudding-neaw.deviantart.com/art/Sona-Never-support-noobs-again-342643765
Ha akarsz röhögni nézd meg a mai ranked meccseimet (én leona társam vayne , enemy sivir mondom ne pickeld vaynet ,mert sivir megeszi reggelire , erre pickel ,amikor volt neki minimum egy cat je is, grat grat).

Tegnap makker voltam ,mert relativ normális társakat kaptam ,de ma?
tegnap 5:3 , csak hogy szépen mondjam ,úgy mondom ,hogy 2 nap 7:7 (ha így nézzük viszont nem is rossz a +30 pont)


Azért elég poén ,hogy bukunk amikor kaylel carryzem midet és gankelek topra midre , vagy amikor garent eszem meg egy pantal topon egyedül 3x egy húzamba.
Ma ilyen crazy adc nap volt:
-annie + cat , cat mindig egyedül hagyott és szólóztam jinx és voli ellen egyedül ,utána meg flamer ,mert feedelek , felhúztam magam és összekortam magam , így nekem lett annie supal a 2. legtöbb killem  bukta
-leona+vayne , erről még beszélni sem akarok ,egy ugráló majommal többre megyek
a kayles meccset is az adc miatt buktuk el , a pantosat meg szimpla erőfölény miatt.
Az utcsó sup meccsemen sem csillogott az adc ,mázli ,hogy mid top és jungle tudta a dolgát és olyan igazi hardcore fightban nyertünk .(ekkor dobta honorokat ma elösször)s

Ez nem panaszkodás akart lenni ,csak annak a kifejtése ,hogy együtt érzek veled.

A twin shadow működik elviekben teemo árnyék formáján ,több fizzes buildben is láttam ami kifejezetten teemo top counter. Gyakorlatban passz ,de szerintem igen, hisz ha minden igaz a 2 legközelebbi enemyt támadja meg.


Bakker voli eddig is ilyen kemény volt?
aramon egy full tank (inkább minden item ad hp armort vagy resistet)  buildel 12:11 et csinált.
Jah és viszonyitás képpen enemyk :
karthus,  cassio,  shaco,  kog ,   gragas
Ez a micimackó kell nekem , jó lesz sup meg topra is a jungleről nem is szólva.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3800 Dátum: 14 márc 10, 13:02:48 »

3 mácsa ami marad alapon.

Első. Volt Cait, hát gondoltam Leona. Kiderült, Teemo jön botra.
Övék lett a förszt blád, mert Teemo előbb támadott, minhogy én odaértem.De aztán nyertük a lént és a játékot.

Másodikra topra kerültem Yi mellé Vial.
Persze beszólózik a bokorba ajándékozva egy förszt bládot.
Ellenfeleink Phanteon és Sejuani.

Nem tudom Yi-t hogy szoktákbuildelni, de ennek az első tárgya  amit nagy nehezen kirakott, a statikk volt.

Meccs vereség.

Harmadik.


Megint support, hátakkor legyen Janna.

Lobbiban mondják nekem,ember Janna az nehéz.
Mondom annyira nem,csak boostolni kell az adc sebzését oszt jó van.
Az Adc Tris volt. Ellenfeleink MF és Blitz. Hát itt gondoltam mást kellett volna hoznom.
De végül Tris agyon lett feedelve.
Mid össze vissza afk. Aztán Tris is kibe lépkedett, így ez is bukól lett.

Megj 1 killem lett. Az milyen már, hogy Blitzrankot a saját tornya alatt ölünk meg egy Jannával?  Pojén












 

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 13:04:44 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3801 Dátum: 14 márc 10, 20:51:03 »

egy op cc combo ellen beugró yiről csak ez jut eszembe: http://theboldcorsicanflame.files.wordpress.com/2011/03/harakiri.jpg


Ezt a jannat nekem is ki kell próbálnom.
Gondolom érdemes minnél ap sabbra húzni ,de ha sup akar maradni akkor wardkő alap marad.
Hát én elsőre ezt mondanám neki:
wardstone
spiri cipő
rabadon
zhony
athene
lich (ha nem kell a damage akkor deathfire)
saccra olyan 600 ap már nem lenne neki rossz talán  ez mellett van egy kis védelme is .
Oszt mittom én ,az fix ,hogy aramon szoktam valami hasonlók buildeni ,de ott nem is sup vok hanem mage.


Ti e 5 adc közül melyiket javasolnátok kezdőknek?
Ezreal, caitlyn , jinx, rat , varus

Spec én cat és jinx között vacilálok ,de nem vok elfogult. Sőt ezen 5ön kívül mondhattok ,csak annyi a feltétel ,hogy nem szeretem annyira a pingpong karikat(vayne, draven , quuin)

Akárhogy is nézem hiába vagyok relatív jó urgottal ,ő akármennyire is akarom nem lesz normál adc.
A meglévő adcimmel meg elég useless vok (ashe,sivir,tristana,teemo)
Nem tom valahogy velük úgy vok ,hogy hiába kapnak adc buildet(attack speed csuka, bloodtwis, phantom, infinity ,LW +def item) abszolut semmit sem sebeznek. 1vs1 ben sosem verem enemy adct .
Talán pont ezért szoktam rá urgotra ,mert őrá nem lőnek vissza ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 20:53:15 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3802 Dátum: 14 márc 10, 22:01:42 »

Cipőt szerintem felesleges, mivel AP-ből, meg passzívokból annyi movementet kapsz, hogy csak azokat nem futod le, akik nem rendelkeznek movement boostal és egy spuri cipővel.

Szóval a cipő helyére mehet a Twin Shadow. (az is ad 5% movementet, meg úgymond egy pót wardnak is elmegy)

Athénét gondolom a mana regen miatt rakod.
Nos én eddig nem éreztem hiányát, szóval mehet a helyére a Zeke, valamint ez mehet az első vagy második tárgynak.

Lich Bane se kell, mivel nem  dps-elni akarsz, az egy másik buiéd, ha gondolod leírom megint.
Szal oda mehet a Deathfire, vagy az Abyssal, az ad resistet, meg segíted vele a midest is.













« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 22:05:15 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3803 Dátum: 14 márc 10, 22:10:07 »

Na, még 500 kell, és megvehetem Luciant. ^^
Ma mentem jungleba Lee Sinnel, hát szerintem kicsit fejlődtem. Van egy zsír új egerem, valahogy egyszerűbb játszani.

Verbatimo, nem tudom hogy te mennyit vettél észre ebből, de azért csintem pár jó trükköt, meg jól összekombóztunk  ketten néha Nevet .

 Max az ellenfelek voltak hülyék, de most tényleg határozottan jobban játszottam Leevel. Nem öltem sokat, de sok assistom volt, és volt pár jó pillanatom.

Még a helyzetfelismerésemen kicsit csiszolnom kell, mert ritkán már, de néha 1-1 szituban ott döglök még így is.


Egyébként én Caitlynt javasolnám leginkább. Legtöbben azzal próbálkoznak kezdésnek, és nem kell hozzá annyi ügyesség. Jinxxel keveset játszottam, nekem könnyedén ment az is. Ezreal... Egyszerűen nekem nem tetszik az egész karakter. Megvettem régen, de valahogy számomra useless. Twitch is lehetne 1 kezdő karakter. Nincs meg nekem, amikor ingyenes volt, akkor elvoltam vele. Varussal játszottam, nekem nem nagyon ment, de nem tudok nyilatkozni.  Leginkább én Caitlynt javasolnám.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3804 Dátum: 14 márc 11, 00:32:43 »

Azért a hajamat téptem volna, ha pont most rakják be Justicar Syndrát  ikszdé
http://eune.leagueoflegends.com/en/news/store/sales/champion-and-skin-sale-1103-1403

És... lehet ingyé próbálgatni Velkozt. ikszdé

Egyelőre csak bot gémben, az esetleges irányítási és fps drop problémák miatt.

Q gyorsabban repül mint hittem. Így az irány váltás időzítése is elég nehéz. Meg úgymond elég nehéz vele találni.

Amondo vagyok, hogy hiába low cd, szerintem örliben nem érdemes rárakni.

Elsőnek az E-t, majd  a W-t maxoltam. Ez a két spell egy baromi erős kombót ad.

A Q inkább a menekülők ellen, illetve majd  a későbbi tiszta terepes 1v1-ekre jó

Az ulty fordulatszáma  alacsony, így ez is inkább egy kivégző spell.

Itemek.

Ajánlva van a Liandry Liray kombó, amit meg is vettem, de ugyan az a kétely merült fel bennem, mint  Katarina esetében.

Ott van, hogy másodpercenként sebzi a ez ellenfél jelen hp-jának 4%-át (pontosaban fél másodpercenként 2%-ot), viszont  a nagy börszt miatt elég kis hp-ból kell dolgoznia.

Így a helyüket lecseréltem egy Lich Bane-re és Voidra, mert Void szörny és jól nézz ki az AA-ja.


Eddig úgy néz ki megvételre termett, csak egy valami kell, hogy biztos legyen.




« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 01:45:43 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3805 Dátum: 14 márc 11, 02:15:03 »

Shiro
Jó öreg megszokás ,ezért van benne a lich a buildben ikszdé
Folyton kimegy a fejemből ,hogy normál supnak nem kell az enemyt damagelni (nagy mértékben) ,folyton aramba gondolkozok ,mert csak ott szoktam használni.

Köszi a tippeket.

tkrisz2
Durva comboid voltak ,nem 1x kaptuk el a rugásod által őket.
Jó párosítás lee+leona ,2 jumper tank sok cc vel.
Amúgy lehetett is látni a gamen ,ahogy kibuildelődtünk egyre jobban kezdtünk is dominálni.
A vége már poén volt ,amikor 2 jumpotunk 5 közé és nem haltunk.

Combo párosításokat még lehetne keresni érdekes meccseket lehetne nyomatni.


Ezreal is jó adc ,csak ő is kacsingat arra a kategóriára amiben urgot is van , azaz elsősorban spellshoter, de annak op.
Fura ,mert tényleg nincs nagy diff a 2 champ között aztán az egyik legtöbbet használt a másik ,hát mondjuk ugy ,hogy talán nem a legkevesebbet használtam champ a gameben.
http://www.lolking.net/charts?region=all&type=champion-unpopularity&range=monthly&map=sr&queue=5x5&league=ranked
Uff...


Amúgy a tegnapi bukott meccsünkön érdekes felfedezést tettem.
Úgye lényegében volt 3 champjuk ami mehet midre ,tf,fidle, akali.  
Lehet csak beképzelem ,de órjási lehetőséget láttam ebben.
Akárhogy nézzük a 3 között van olyan ,ami az enemy midesét countereli (pl engem fidd evett meg ,ha a másik kettő közül kapok egyet jó esélyeim vannak kaylevel).
Ha ment volna valami meele champ a lanere akkor mehetett volna tf is ,távolról hajigál a közelébe sem tud menni.
Ha valami papír mage ,akkor meg akali és kész is.


Érdekes ötlet ,de ki lehetne olyan párosításokat dolgozni ,hogy top mid jungler cserélgethesse magát (pl fiddle smite nélkül is tud junglizni csak 1 picivel lassabb, akali meg lazán mehet toposnak)
Erre pl elise tökéletes alany lehetne ,mert mind3 posztra jó és smiteles junglet is elbírja, mellé még egy phanteon ,aki szintén bírja midhármat ,meg még kéne 1.



Én is úgy vettem észre ,hogy caten lehet talán legkönnyebben megtanulni rendesen adczni ezek közül. Slow ,stun, escape , poke és sniper ,kevés adcnek van ilyen kollekciója.


all

Omg ezt a velkozt már most rühellem ,akkor most ezen a héten mind meccsen lesz legalább 1.
Brutális burstöket lehet vele nyomni. Néha csak pislogtam ,hogy ez most wtf. Majd úgy is megoldják az ő gondját is a nerfek.



Egy hülye kérdés , csak nálam van egyszer többször az enemyben alistar sup?
Mindig valami unstopable tankot buildelnek ,de figthokban mégsem mennek sokra.
Ma is nem egyszer mentett meg az enemy alistart hülyesége ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 02:30:47 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3806 Dátum: 14 márc 11, 03:12:30 »

Lejátszottam a második bot meccset is vele, méghozzá adc-re buildelve.

Az aspd-je gyér, így kellet neki  a BotRk is.

Érdekes animációja van a critnek. Három csáppal egyszerre tolja a villámokat az ellenfél arcába.


all
Omg ezt a velkozt már most rühellem ,akkor most ezen a héten mind meccsen lesz legalább 1.
Brutális burstöket lehet vele nyomni. Néha csak pislogtam ,hogy ez most wtf. Majd úgy is megoldják az ő gondját is a nerfek.


Hú de mennék ellene Syndrával, csak hát az a fránya irányíthatatlanság Szomorú

Csak mondjuk most ellene se igazán tudnál menni, mert tuti valaki  a csapatodból szintén szalámizná, és lenne veszekedés a midért.


Alistar?
Lomha egy állat, nem igazán keltette fel érdeklődésem.





Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3807 Dátum: 14 márc 11, 03:36:32 »

Hát igen ,ezen a héten mindenki mides lesz.
Valahogy csak én vok úgy ,hogy az új champokat annyira nem szívesen próbálom ki?
Már csak azért is ,mert friss kiadás ,még tuti lesz valami módosítás és nem akarok elsőre rossz következtetéseket levonni.
Az utóbbi 5-6 új champobol csak jinxet próbáltam ki frissiben ,mondjuk ő az az adc aki után azóta is vágyakozok ,de valahogy sosem kerül megvételre.
Mindig van valami ami aktuálisabb nála.
Most is rögtön tudnék mondani 5-6 champot amit akarok előtte.
pl: thresh , már csak azért ,mert leona már jól megy és threshben legalább akkora potenciált látok mint benne.
malp, amumu top jungle
kha mid top jungle
cat (hogy megtanuljak farmolni adcvel, fura mert magekkel olyan középkategóriásan megy ,de adc-vel nagyobb damage ellenére sem, lehet pont az zavar)


Syndra méltó ellenfele lehet ,mert kb a range határán mozog,de pl egy kaylenek nem egy leányálom ,mondjuk  velnek sem kayle a counter burstel. (valamelyik meccsen 6x csináltunk velkozzal kölcsönös killt, az adc már nem hitte el ,hogy nem direkt csináljuk)

Alistarral még elképzelésem sincsen hogyan lehet jól játszani.
Rossz irányba pushol ,azon kivül vagy egy fellökése healel meg kb nehéz ultiban sebezni.
Nem tom nála még mundo is jobbnak hangzik, pedig ő csak slowolni tudna ott kb.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 03:45:21 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3808 Dátum: 14 márc 11, 09:37:43 »

Velkoz nélküli meccs.
Jannával supportoltam Jinxet, aki Team figtra 10:1 lett.

Ez csak a szokásos, a lényeg Yasuo.

A második sárkányt szedjük, Yasuo jön oda. Én pajzsolom itet, meg közben ütöm a a süsüt, és hát én ölöm meg.

Egyből mit látok:
Yasuo: REPORT JANNA NOOB BASTARD
Yasuo: MY DRAGON BASTARD

Most az a 30gold fájt neki, vagy nem tudja, hogy a többi kétszáz valamennyit mindenki megkapja.

Egyébiránt Yasuo ekkor 1:4-ben volt, s biztos vagyok benne, ha nem is döglik bele, low hápéval kellett volna hazaszaladnia.
Állandóan flémelt, valamint  Meccs végére pedig 2:14 lett.
Jó én meg 0:8, de megtettem amit megkövetelt  a haza.



Ezt most számolom:

Ha 9 halált beszedsz a supportal ölés nélkül, akkor az érted járó arany mennyiség csupán 58

Ha valaki megült, és van volt már egy killje, akkor a  vérdíja 60-al emelkedik.
Ha 2 killje volt, akkor 72-vel
Ha 3 killje volt, akkor 58-vel

Ugyanakkor ha előtte feedlet, akkor a vérdíja felugrik 300-ra


Szal mekkora trollság már, megül téged, aztán többet ugrik a  vérdíja, mint a mennyit nyert, így aki megüli, az több goldot kap, valamint ha felét kapod assitba, akkor még te is többet nyersz, mint ő. ikszdé


Ezt elnéztem.

Ha 300 alatt van a vérdíjad, akkor minden assist egy szintel növeli.

Habár, ha jól stratégiázod a halálodat, így is kijöhetsz belőle  jól.

Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy ehhez profizmus kell.

Hogy attól a kettőtől még beszedem az assistot, az a  harmadik az pont az öljön meg, és a halálom után a maradék kettőböl is származzon assist





« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 09:49:22 írta Shiro » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3809 Dátum: 14 márc 11, 09:50:04 »

Az komoly Yasuo lehetett, bár tényleg elég sok skillt igényel jól használni, nagyon papír ad melee létére. Viszont így megnézve kik lesznek a jövő héten midesek Nevet Vicces lesz. Egyre inkább azt érzem top lane-en akarok maradni max support
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!