24 jún 13, 12:42:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787341 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3420 Dátum: 14 jan 24, 17:41:50 »

Micsoda jó kis teszt eredmény  Nevet

Az, hogy nem láttam az ultimat, az csupán lagg volt, de micsoda jó kis felfedezést tettem.  ikszdé


Sonával összehoztam a 72% spell vampot.


Ami a következőkből állt
WotA
Gunblade
Revolver
Spirit Visdage
Regepléd (vagy Rageblade?)


A dolog úgy néz ki, hogy az első három a felsorolt közül önmagával ne stekkelhető, de egymással viszont stekkelődnek.

Ha van két WotA-d, Gunbladed, akkor csak 20-ot kapsz. (2 Revolver esetén 12%)
Ugyanakkor, ha egy WotA-d és egy Gunblaed van, akkor 40% lesz.
Ha ehhez hozzáveszed a Revolvert, akkor felmegy 52%-ra, de ha utánna tovább fejleszted Gunbladre, vagy WotA-ra, akkor a spell vamp visszaesik 40%-ra.

A Spirit Visage passzívja csak a WotA-re, a Gunblde-re és a Revolverre hat. A Regeplédre nem..

Tovább vamelyik tárgy (feltehetőleg az 1. három közül az egyik vagy mind három) felülírja a masteryből származó spell vampot, tehát az a 3% ami onnan elérhető már nem lesz beleszámítva.


Az egész, hogy megnézzem a Nashor része miatt jutott eszembe.
A Stingeren és a Codexen is 10-10% CDR van.
Ugynakkor mindkettő unikumos, (ami úgytudom nem stekkelődik), ennek ellenére megadta a 20% CDR-t.

S akkor gondoltam nézzük meg spell vampal és micsoda remek felfedezés.  ikszdé

ui remélem hasznos kis infó volt.
ui2: akinek van spell vamp runája, az megnézné, hogy az bele e számít, vagy az is felülíródik, mint a mastery?



----
szerk javítás: masteryben nem is raktam rá, így persze, hogy nem számolt a bele.

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 17:47:31 írta Shiro » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3421 Dátum: 14 jan 24, 18:13:46 »

Az a baj hogy én Sonával ritkán rakok dmg itemet.

Spell poweres relic, Ward item , Mikael , cdr cipő , Locket of the Iron Solary és ha nagyon nincs dmg a teamben rakok egy rylai-t =D
Naplózva


tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3422 Dátum: 14 jan 24, 18:39:11 »

1 órás normál meccset veszítettünk, miközben aláztuk őket, mert a gyökér társaim nem voltak hajlandóak befejezni. Mondogatták, hogy ne fejezzük be, még ne!
Aztán az egyik társam fogta magát, aztán el ment afkozni, mert mennie kellett...
Akkor minek irogatta az is, hogy ne fejezzük be?!
Persze, hogy elveszítettük Szomorú
De hogy miért jó az, hogy húzzák a meccset 1 órán keresztül, aztán még teamfightra sem hajlandók... Utálom ezeket a noobokat.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3423 Dátum: 14 jan 24, 18:51:39 »

Normalon az ilyen nem gáz. Ott a fun miatt játszol. rankeden már én is rageeltem volna =D
Naplózva


tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3424 Dátum: 14 jan 24, 19:36:43 »

De attól még nem kellemes érzés, miután veszítettem 3 rankedet, és utána még normálban is szivatnak.
Most mentem még egyet, hát már megint kaptunk egy afkost. Most khazix ment afkozni. Viszont ezt 4v5-be megnyertük, mert lehoztam a játékot Gragassal. Meg a yasuónk is sokat segített Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3425 Dátum: 14 jan 24, 22:31:27 »

Esküszöm feldobták a napom Nevet amikor meccs végén az adc ilyet ír best support ever és kapok teamworköt friendly-t helpfult és honorable-t is Nevet  5/5/19 lett sokszor áldoztam be magam. Thresh voltam Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3426 Dátum: 14 jan 24, 23:53:34 »

Bakker ,csak én vagyok az egyetlen elvetemült aki az Ip ért nyomja a normált?
Funnak ott van a aram , mert ott tényleg bármi lehet.
Amúgy nagyritkán én is szoktam ilyen várjunk egy kicsit taktikát alkalmazni aramon ,csak ,hogy több Ip jöjjön. Ma is volt valami meccsem aramon amit 9 perc alatt lerendeztünk(meghalni sem volt időmXD).

Amúgy ti kit ajánlanátok nekem ha ezek lennének a feltételek:
-topos ,de szinte azonos rune pageel mehet junglernek is (szóval csak a smite a változás ,esetleg egy másik mastery)
-lehetőleg ad legyen és a spelljei is (legalábbis nagyobb része legyen ad)
-alap tekintetben sebző ,de jól használható tankosként is (és tankosabban is jól tudjon támadni ha kell)
-legyen valami poke képessége

Röviden valami olyant keresek ,aki tulajdonságait tekintve hasonlít Vi-re. (jah én Lee-t ne mondjátok ,mert tudom ,hogy rá illik meg minden ,csak hozzám nem illik, nem szerettem sosem teniszezni)
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3427 Dátum: 14 jan 25, 02:27:48 »

AD-s top-dzsungelek.
poké, mint táv támadás?

Shyvana
van pokéja, lehet ad, fél tank, full tank, vagy akár ap-is.
 van speed buustja, területi sebzése, és ugrása.

Riven
pokéja az nincs, de van stunja és pajzsa
az E-je nem tudom mennyire jó genkre
ugyanakkor meg talán ő hasonlít Vi-re, játékstílusban

Udyr
movement speed, stun, attack speed, lifesteal, pajzs

Leonidász
poké van, ugrás van, stun van, hárítás van
nagy ugrás van

ui: dzsungel riven
http://www.youtube.com/watch?v=hXbM6-qcd_I
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 02:44:45 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3428 Dátum: 14 jan 25, 07:31:45 »

Hát igen hasonlókra gondoltunk, konkrétan rivenen gondolkoztam én is ,sőt igazából még neki is van pokeja ,csak ez nem nevezhető teljesen annak és csak meelek ellen jó (Q nak a 3. jával ráugrasz elnyomsz egy stun és mire lemegyróla E vel hátraugrasz).
Mondjuk ha Vi vel hasonlítjuk össze ,akkor riven cserébe egy kicsit jobban sebez illetve stunol (meg nem 15+ os CD vel kezd).
Teamfightban kb egy húsdarálónak lehet nevezni azaz amíg életben van eléggé kaszál a sok területi sebzése mellett(+ ha van hidrája ami nálam tuti lenne ,mert mért ne)


Leonidaszodat elsőre leonának olvastam ,aztán leeset ,hogy az kicsit merész lenne.
Ha jól tudom ő is az a vegyes vágott szóval top jungler(bár azért neki az elején nem biztos,hogy olyan könnyen indul a jungler) és végső esetben még miden szoktam nagyritkán látni.
Endgameben nagyon jó lehet backdoor illetve gyors mozgásra is használható az ultija (ha jó az időzítés még baron steal is kinézhet vele)


Udyr
Hát számomra ő olyan ezermesternek tűnik már csak azért is ,mert lehet full ad és ap is (poén ,hogy mindkettő egyenlően durva lehet ,csak másik alap speelre épít). Már csak akkor is brutális tud lenni ,ha critet meg kevés damaget kap.
Igazából egyetlen okom volt ,hogy egyik accomon sincsen megvéve , ami nem más mint ,hogy szeretek aramon nyomulni és ott az egyik legnehezebb kari (ha be vagyunk szorulva).


Shyvana építési szempontból tényleg közel áll Vi hez , azaz jól érzi magát a védelmi fokozattól függetlenül.
Van fix damage mint Vi W jének.
Nagy előnye még ,hogy nincs manája.


Akiken még én gondolkoztam:
-xin zhao
Bár range pokeja nincs ,az alap comboit használhatja ,mert aa vel szépen visszahealelheti magát már early gametől fogva.
Kb hasonló elosztás elképzelhető neki mint Vi nek , azaz 1 attack speed és 1-2 ad item a többi tankos item

-wukong
igazából ő maga a poke , valamint nem kell neki attack speed item (vagy ha nagyon rá akarom erőszakolni egy zefir és kész ,az úgy is ad ad-t is és jó a passzívja minden tanknak)

-Darius
Igazából ő az ,aki annyira semmiben nem emelkedik ki ,de mégis kegyetlen tud lenni.
Bár mondjuk az is igaz ,hogy pont a fennt említett miatt nem olyan nah mos megveszem és überkirály vagyok vele .

-Zed
Tudom ,hogy ő nem azaz ember ,akit tanknak lehetne húzni ,de pokeolás és gankekben is durva tud lenni ,nem beszélve ,hogy mit tud sebezni egy durvább armor pend hatására.



Hát az a poén ,hogy main accomnál kicsit porul jártam ,hogy mindig azt a champot vettem meg ami aktuálisan tetszett és ez miatt minden lanen volt pár champom ,de egyik lanen sem voltam annyira domináns. Viszont most lehet már annyira megfontoltan próbálok dönteni ,hogy az miatt lesznek bajaim.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 07:33:17 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3429 Dátum: 14 jan 25, 16:59:57 »

Hamarosan új játékmód:
http://www.lol-hungary.hu/hirek/patchek/pbe-frissites-124---hexakill-uj-thornmail-reszletek-es-egyebek_2014-01-25


http://www.lol-hungary.hu/hirek/patchek
Ha a 4.1-es pecstől kezdve elolvassátok a PBE frissítéseket, látható, hogy Kassadint összeviszsa balanszolják, revörkölik, nerfeleik..stb.

A W-jét összavissza variálják, az ultynak nőtt a mana költsége, a Q, E sebzése csökkent.

Szóval gyakirlatilag a sebzésére mennek rá

Ugyanakkor nem dudom, de szerintem inkább a mobilitásával, illetve a cécéivel kéne valamit kezdeni.

gyakorlatilag
Kassadint üldözni és elkapni lehetetlen. ugye Ulty, de ugye problémás e szempontból az E és a Q is.

A Q-nak csökkent az AP szorzója? szerintem helyette inkább a szájlenszét kellene lejebb venni








Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3430 Dátum: 14 jan 25, 18:08:07 »

Nem tudom mi bajuk van Kassadin sebzésével. Egyáltalán nem op. Max late game-ben, de akkor már mindenkinek durva sebzése / védelme van . Ami miatt nagyon erős az az ultija. Dobnának rá egy 15 sec dc-t és kész is lenne. Ehelyett variálnak itt és úgy fog járni mint olaf. Op volt de úgy szétbarmolták hogy senki sem játszik már vele.
Naplózva


tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3431 Dátum: 14 jan 25, 18:35:32 »

Gondolom ezzel is azt fogják csinálni, mint anno nunu ultijával. Vagy 5x megváltoztatták a sebzését. Nem tudták eldönteni, hogy 400-at, vagy 600-at sebezzen egy bizonyos szinten, és folyamatosan váltották 400-ról 600-ra, meg vissza. Nem hogy 500-ra állították volna... Nevet

De egyébként Kassadin tényleg nem OP. Régen mindig istenítették, mindig azt kellett bannolni. Most meg kiválasztják midre, aztán semmit nem érnek vele. Van némi damage, de szerintem nem túl erős. Gragas szerintem brutálisabb. Legalábbis amit én művelek miden Gragassal, az valami brutál Nevet Nem csoda, hogy nerfelni fogják.

Ez a hexakill meg érdekes. De mégis hogyan lesz? 2 adc, egyik topon, másik boton, 1 tank topos, meg 1 support botos, 1 mides, 1 jungler?
Remélem eljutunk a "dodecakill"(20) játékmódig is Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #3432 Dátum: 14 jan 25, 18:39:04 »

Ja, mert végülis kassa ult, e q adcre aki meghal, majd elteleportál onnan, hát ez tényleg nem op  Nevet
Habár fizz is hasonlóan müködik, de őt earlybe meglehet fogni,  és nem feltétlen csak lvl6ig, de egy jó  kassa playert nehezen fognak meg earlybe is.. Mosolyog érdemes néha nézni xpeke streamet, ő szokta használni solo q ba  Hümm-hümm
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3433 Dátum: 14 jan 25, 19:35:01 »

Nézzük csak, ma játszottam egyet Katával Kassa ellen.

Adatok alapján Kassadin kontereli Katarinát

27 farmom volt, amikor neki csak 7, ami persze tovább nőtt.

Beleszámított  szaggatásom is, de a hülye szájlensze miatt nem tudtam megtámadni. Ő meg nem mert engem.

Persze mondhatjátok, hogy a Kassa Q-ját egyszerűen csak á kellett volna ugrani Kata E-jével, de emelje fel a kezét, aki rajtam kívül ezt végrehajtja 10fps-el? 

(mondjuk 7 fps-el meg már nekem se megy  Nyelvesít)

Ugyanakkor meg ha már ulty-Q kombót tol,akkor már jóval kisebb esélyed van kikerülni, hiszen egyből z arcodba tolja.
2,5 sec szájlence, az egy midesnek gyakolratilag egyenlő a halállal.


Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3434 Dátum: 14 jan 25, 23:56:41 »

De attól még nem kellemes érzés, miután veszítettem 3 rankedet, és utána még normálban is szivatnak.
Most mentem még egyet, hát már megint kaptunk egy afkost. Most khazix ment afkozni. Viszont ezt 4v5-be megnyertük, mert lehoztam a játékot Gragassal. Meg a yasuónk is sokat segített Nevet

Nekem hasonló volt Aatrox-szal. Az volt aszerencsém, h biting az elején jól elfeedeltek és aztán Olaffal bepusholtuk az egészet. Nevet
Habár nem igazán botra valók ketten, de lejött szerencsére segíteni topról, aztán a vége felé Kata is besegített Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!