24 okt 05, 22:50:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856339 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2670 Dátum: 13 okt 26, 12:52:01 »

Kell neki egy smite, valamint mellé flash, vagy ghost.

Olyan kell, aki tankos és területi sebzése van, és a legfontosabb rá tud ugrani az ellenségre, vagy meg tudja csákjázni


Mindig valamelyik buffos monsztánál kezdesz. A karakteredtől függ) Ezt ugye  a smitével meg tudod ölni egyedül is, de ha a társaid segítenek, akkor az megmarad, a másik buffosra.

Ezután irtod a dzsungel népet, s közben fiygeled a mapot, hogy hol van kevés hp-s ellenfél, vagy hol tolta meg az ellenfél a lént, vagy hol vannak túlerőben. Odamész ráugrasz, oszt megülitek.

Leírva nagyjából ennyi, gyakorlatban már más tészta.

ui Shyvana jungelt nem ajánlom oké op meg minden, de sajna vagy genkelsz nekik gyűjtögetsz tárgyakra.
lvl 6 sunfire, merkúr (és gunblade) beszerzése előtt nem ajánlom a genket. (de mire ez megvan, már team fight jön)

-------------------


Megyeget ez a ranked dolog.

Tegnap nyertem egyet Shyvanával, ma vesztettem egyet Ahsevel  Szomorú

Kyla szott wardolni, meg rám dob valami szpides cuccot, amikor arra semmi szükség volt, de legalább alig tudtam irányítani.


Aztán mondom midezünk, nem érdekel ki mit mond én szalámizom a midest.
Megvettem Luxot a célra. Á mondom a következő meccsen kiszalámizom.

Túl sokat vaksi szalámiztam...
Főzött pick én meg a gyorsan gyorsan Luxot mielőtt még elhappolják...

... sikeresen bannoltam.

Aztán mentem Ahrival, és nyertünk.

A következőben már Luxot vittem. megint én bannozgattam.
Lehet Fizz helyett Kassadint kellett volna, de mondjuk úgy Kassadin ellen is megálltam a helyem.
2:1-lett ami csak a mi harcunk.

Na meg Kassa mondta, hogy várjak csak a nerfre.
Jó ezt egy ópé csempjöntől hallani, akit kötelezően bannolnak minden rankeden.

Ez is win.















Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2671 Dátum: 13 okt 26, 13:42:53 »

Shiro te nagyon szereted a gunbladet, de tök fölösleges item. Egy-két karakternek jó csak, Shyvana nem tartozik ezek közé. Jax, akali, kayle - ezeknek nem rossz. Lassításra ott van a frozen mallet, trinity vagy a randiuns.

Kassadin csak akkor ér valamit, ha earlybe segít neki a jungler, amúgy meg a legtöbbb champion, akit counterel, az countereli. Nekem Lux a mainem, aztán siránkoznak, ha nem bannolom kassadint, vagy rápickelem. Aztán néznek, mikor egy shotolom akár late gamebe is, vagy 2-4 creepje van, mikor nekem 20 és first bloodolom.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2672 Dátum: 13 okt 26, 14:02:17 »

A trinity-ből már kivették a lassítást,  A frozen malet nem teszik, se crc se life steal.

A randuin már okés, ha tankra csinálom.

Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2673 Dátum: 13 okt 26, 14:32:29 »

.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 15:54:18 írta GepgurU » Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2674 Dátum: 13 okt 26, 14:54:33 »

Az az 50%- a regebléden van nem?

Amúgy nem csak a slow miatt. plusz stívás


A láthatatlan Akali látható pink wardal?
Naplózva

Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2675 Dátum: 13 okt 26, 20:50:15 »

Aha, látható Mosolyog
És ha már annyira gunbladet akarsz, a blade of the ruined sokkal jobb. A gunblade, az atma's impaller, a wriggle's lantern és a warmog a legrosszabb itemek közé tartoznak Nevet
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2676 Dátum: 13 okt 26, 21:41:19 »

Jaja ,sajna az a kis cuki ward átlát mindenen.
Miatta csaptak agyon nem 1x evelynnel is ,pedig ő all time láthatatlan.

Szerintem nincs olyan ,hogy rossz item ,csak a megfelelő helyen kell használni (nah jó az atmát tényleg nagyon nehéz jó helyen használni ,talán ha 3% ot adna a passzívja).
Pl.: warwicknek a gunblade nagyon jó ,ráerősit az alap passzívjára , segít sokáig mapon maradni,legalábbis a megölt ellenségek száma és a győzelmek alátámasztják
aramon minden buildben benne van ,a tankban is

warmog ,ha egy full tankot építek elöszeretettel veszem 6. itemnek ,mivel a guard armor/resistje max 2-5% al csökkenti tovább a sérüléseket és amíg újraéleszt akadálytalanul leszedik a csapatomat, ilyen szempontból jól tud jönni az az 1k tp ,másra nem jó (azaz kb 25% al tovább védhetek)


Amúgy a itemeknek is szoktak nerfet/buffot csinálni illetve még adnak ki néha új itemeket?


Nidaleevel végre teljesült egy régi vágyam:
bot 1vs1 nidalee:nidalee
Kezdetben ő állt jobban ,mert tear of the goddlesst hamarabb tudta megvenni ,mint én a harmonyt ,de a meccs végére akkor különbség volt kettönt között ,hogy egyszrre dobott lándzsánál és életének 1/2 edét vettem le (rabadon nélkül) ö meg talán 1/5.
Vicces volt 1vs3 ben tartani midet úgy hogy közben 15 kill szedtem és csak 3 at kaptam.

A nyerés meg mesébe illö volt, igazi backdoor nidaleevel ikszdé
top 3vs3 ban toljuk 2-2 halott , nálunk 1 elhull tőlük 2 közben a másik kettő ideér , én ebben a holtidöben go mid bepusholtam utcso két tornyot és leszedtem nexust 1vs2 ben.
Csodálatos volt.


Miért van az ,hogy sosem jön össze a full buildem?
Igazából még nem is láttam ,hogy teljesít a végső buildem.


A másik furcsaság ,amit nem igazán értek nidaleekkel kapcsolatban:
Miért kezd minden nidalee  serappal?
Jól jön az a sok mana ,de én inkább reg-gel szoktam megoldani.
Normál körülmények között nidaleenek még serappal sem lesz olyan eszméletlen sok manaja (kb 2 k) és több manat itemet már nem igazán érné meg venni ,mert többet veszítene mint nyerne. Jó persze végjátékban az a 60 ap sokat ér ,de odaáig el is kéne jutni amiben az athene többet segít(Ap,reg,resist,cd)
Szóval ha én be is építem ,mert kell a mana akkor kb 2-4 item (úgy szoktam ,hogy a 700 as részét veszem és azt stackelem ,mert olcsó és öröklödik)

A másik kérdésem ,hogy az abyssal aurája mekkora?
Benne van a buildemben ,már csak a resist miatt is ,de még sosem értem odaáig ,hogy megvegyem.
Szóval az aurája nagyobb mint nidalee Q ja?


Poén ,hogy nidalee kb az első olyan champ akivel tényleg élvezem a játékokat (még akkor is ha kikapunk).
Nagyon élvezetes vele taktikázni.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 21:47:43 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2677 Dátum: 13 okt 27, 09:17:27 »

AD Syndrát próbáljátok ki, nagyon ópé. ikszdé

kezdetben vala ellenfelemül Xerath. Első csatát megnyerte, mivel nem helyezkedtem még el rendesen a székemben.
Utána olyan kontert tettem rá, hogy el is hagyta a lénjét. na aztán jött oda Fizz váltásnak.
 Itt egy kissé megijedtem, hisz adc-kel elég bajos ellene harcolni, főleg hogy egy nem kimondottan adc-nek való karaktert használok erre a célra.
No de egy Q-val sikerült rávennem, hogy csapdába ugorjon, majd stun, meg néhány autoattack meg talán egy ulty, és ez is letudva.

No ezután már aszem megvolt a bf swörd.

S akkor most Varus várt a végen.
Ő messziről sebez, én messziről stunolok.

Varus el is kezdte nekem, miután az első kisebb akcióm, levitte a fél hoját, hogy  Syndra az nem ápé, te tiszta núb vagyol.
Miután vagy kétszer háromszor megöltem, visszahagyott a lelkesedése.

23:8:21-es végeredmény
Megjegyzem a második legjobb 12:3:11

A két orodzsinále ádácá
Jinx 11:10:22
Varus 11:10:6


Tryndamer. Az ellenfélnél volt egy.

Egyre inkább beigazolódik a gyanúm, hogy az ultyja nélkül nem ér semmit.

De ha van egy flessed, akkor pl Luxal, vagy Syndrával az is kijátszató. Persze, ha cd-n van minden spelled, akkor már bajos.


Amúgy a itemeknek is szoktak nerfet/buffot csinálni illetve még adnak ki néha új itemeket?

Amire úgy nem régiből emlékszem, (s csak erről tudok)
Az az Infy. Levették a lassítását, és megnövelték a spell blade bónuszt 125%-ad-ről 200% ad-re.



Miért van az ,hogy sosem jön össze a full buildem?
Igazából még nem is láttam ,hogy teljesít a végső buildem.

Mert túl hamar megnyeritek, hagyjatok egy kis teret az ellenfélnek is. ikszdé

Miért kezd minden nidalee  serappal?
Mert a Szeráf jobb.
Sok manát ad, e mellé ad regent is, valamint a teljes amnád 3%-át megkapod AP bónuszként. Így az item, Ap bónusz tekintetében legalább anyit ér, mint pl  Zuhyan , vagy  a Deathfire.

Másik dolog, ha megvan az angyal bot, onnantól kezdve folyamatosan növekszik az AP-d, tehát nem kell feltétlen haza rohangálnod új itemekért.

------------------------------

Másnak sem müxik rendesen a lol recorder?

Van egy olyan probléma, ha elindítom a lol recordert, akkor lol dc-zik.



------------
Syndrával a 3 legutóbbi statom
http://www.kepfeltoltes.hu/131027/AD_Syndra_stat_www.kepfeltoltes.hu_.png
plusz a legutóbbi kicsit részletesebben
http://www.kepfeltoltes.hu/131027/AD_Syndra_www.kepfeltoltes.hu_.png


van más a lolkinghez hasonló oldal?



-------------
Ha mondtam bármi olyat, hoyg Syndra jobb AD-vel, mint AP-vel akkor visszavonom, köszönhetően a tudatlanságomnak.

Aza z igazság, hogy egyszerűen csak túl jól megy vele és ezért tudtam AD-vel olyan jó eredményt produkálni.
Most viszont direkt mentem Ápésen és hasonló eredmény, kevesebb halállal.
S a mindezt mondhatni Soloban többek ellen, míg AD-sként inkább Teamfightban, vagy 1v1-ben sikerült a jóság.

Meg amúgy Syndra harcstílusa eléggé hasonlít Luxéhoz. Ez az egy kombóval sokat sebzel, meg cécézel oszt az ellenfeld kisimul mint az ékágé.

Valamelyik skillje ad valami olyan bónuszt az auto attackhoz, mint Lux passzívja. Mert úgymond egy kombó után az auto attackom látszólag egy kissé erős volt

... Hülyeségeket beszélek
... Leech Bane


« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 15:06:12 írta Shiro » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2678 Dátum: 13 okt 27, 17:18:23 »

Legújabb lol recordered van? Amúgy alapból fusson, utánna kapcsold be a játékot. Legalábbis nekem így van és még nem volt vele probléma.
Én sose rakok seraphot. Talán Ryzenak raknék csak. Ha mana itemet rakok, akkor chalice a legjobb, mert általában ap midesként rakod ap mides ellen. Én szeretem, ha tearral kezd az ellenfelem, mert abszolút nem ér semmit earlybe. Például nidaleevel mindig megverem a tearos khazixet vagy jaycet. De ha brutalizerrel kezdenek már sokkal nehezebb dolgom van.
De legtöbbször mana itemet se rakok, mert jobban szeretek egyből damagere menni, nem vagyok az a 25 percig csak farmolós, safeplay típus. A kék buffra alapozok és a biztos killekre midesként.
AD Syndra hát ez nagyon troll. Nevet

Szerk-
Lolnexus sokkal jobb, mint a lolking. Míg tölt a játék, beírod a neved és kiadja a csapattársaid, ellenfeleid rangját, rúnáját és masteryét, meg hogy ki premade. x)
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 17:19:20 írta Stance » Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2679 Dátum: 13 okt 27, 17:23:17 »

Enrage topic következik.
Ashe-el mentem de már a picknél láttam bajok leszenek. 2 kretén összeveszett ki megy dzsungelezni végül már csak a supp volt szabad megkaptam mundo-t suppnak. Aki nem tudott suppolni. Ward nuku előllem farmolt feedelt. Pedig ki merem jelenteni életem legjobb adc teljesítményét nyújtottam. Ha bárki olyat kapok aki tud supportolni akkor ők adják fel. így mi. 15x halt a szerencsétlen 5v1 fightokba ment bele. nézni is rossz volt. Bővítettem az ignore listámat a jó ég óvjon titeket az ilyenektől.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2680 Dátum: 13 okt 27, 20:18:27 »

A rekorder felakva új verzió.
Meg kellett volna nézni a letöltés szekcióan is, nem csak a fő oldalon a híreket.

Mentem egy draftossat.

Szokásosan kaptam az ívet, mert Jinx ellen Ashet mertem pickelni...

Az ellenfél Jinx és Janna mi pedig Ashe és Nidalee.

Mondanom se kell, hogy írták, hogyinstant vereség a boton meg minden. Hát ööm fordítva történt...
botot nyertük meccset vesztettük.

---

Egy hetet itthon vagyok és arra gondoltam, hogy nem e játszanánk egypár ötös meccset innen fórumról.

Megdumálnánk, hogy ki melyik lén, melyik karival jó, meg hogy a lénjén mi ellen nem tud igazán játszani, és azokból állítanánk össze a bann listát.








Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2681 Dátum: 13 okt 28, 00:05:20 »

Újra leszedtem ezt a gamet, és nem engedélyezte egyik általam ahsznált jelszót sem az accmhoz, mondom jól van majd átverlek így is, regelni akartam újat erre fglalt ugye az emailem. Mondome gye fene megtrükközlek password changerrel (mondjuk azért a lvl8 accért nem kár...), erre átírom engedélyezi is, de így se enged be. Pedig most azt írom be 50x amit 1 perce adtam meg. Ez a játék nem akar a barátom lenni Nevet
Vagy mi lehet a hiba valami ötlet? vagy mindenképpen regeljek új accot, és erre tegyek nagy ívbe (kb ha 2 karakter volt megvéve yi meg garen)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2682 Dátum: 13 okt 28, 08:05:42 »

Ha nagyon ragaszkodsz az accounthoz, akkor biztos jó szerver-t állítottál be belépésnél?
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2683 Dátum: 13 okt 28, 09:35:22 »

Igen, de mindegy regeltem újat. Na majd ezzel emgváltom a világot Nevet
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2684 Dátum: 13 okt 28, 15:53:32 »

Megvettem Kha'Zixot, nem rossz. Majd még tesztelgetem többet Nevet

Na, és ezen kívül; seriesben vagyok! Sok rankedet nyertem, és már csak 3-at kell megnyernem, hogy átkerüljek silver 5-be ^^
Na ezért még küzdeni fogok Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!