24 okt 05, 22:50:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856342 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2655 Dátum: 13 okt 23, 11:25:47 »

AP Ashe-ről írnál még egy kicsit milyen vele játszani. Ám a free Jinx még nagy nagy hiba volt! Bukom a hülyék miatt a meccseket. Először próbálják ki és hülyeségeket csinálnak. ADC-zek Asheel Ellenfél Jinx meg Yi én meg tökéletes suppot kaptam Blitzcrank személyében. Berántotta a bémákat és volt is 2 killem early game-ben Szóval nem igazán arcoskodott velem az ellenél csapata. Viszont volt egy Jinxünk is, akik áhh csak kipróbálom alapon Top-ra ment vele, ahol vagy 6x halt felfeedelte topot és utána sorban le Gankelték a laneket....  Fogtam a fejem.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2656 Dátum: 13 okt 23, 12:47:50 »

na meg voltaképp csak egy sebző alap skillje van, a Q.
Ott az E is, de a hatásra kell várni 5 másodpercet. (ezalatt meg bőven szétvernek)
Szóval kell az a bónusz skill.

Öhhm... Shiro...
Ahogy újrahasználod a képességet (E) rögtön berobbanthatod. Ha jól csinálod még be sem ért a helyére már is felrobbant. Szó szerint úgy működik mint a Gragas Q!

És hogy ne csak off legyen, a ranked nekem is megyeget, csak legyen meg a silver 5! Kár volt lebukni...
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 12:48:27 írta GepgurU » Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2657 Dátum: 13 okt 23, 13:45:28 »

Ja hogyha 2x nyomom meg az E-t azonnal robban, jaj hogy ez mijjen fajin Nevet

-------------------
Mi volt ebben off?

-------------


AP Ashe...

A 3. vagyis a magefighter névre hallgató mastery-t használtam vele
http://www.lolking.net/summoner/eune/37848145#masteries.


Örliben, első 10 perc, nincs különösebb különbség.

iTem vásár.

Elsőnek a kard-kasza-szabja.
Majd Sheen és és Stinger.

Ugye ezzekkel még mindig van esélyed AD irányba tovább menni.

Ezután a Szabjából csinálunk egy Gunbladet. Ez megint csak plusz 20 AD, szóval erősödik az auto attack és a W is.
A W ezentúl spell vampol is, valamint van egy plusz lassító skilled.

Ezután kirakhatod a Nashort, majd a Leech Banet. Valamint, ha esetleg valamire nincs elég zséd, akkor párhuzamosan nekiállhatsz egy Liandrynak.
Na meg persze időközben egy sárga cipő

idáig.
Sárga cipő
Gunblade
Nashor
Leech Bane
Liandry


A Cipő és a Nashor együtt adja az attack speedet.

A Nashor és a Leech Nane AP-t rendel az auto attackhoz.

Gunblade. Auto attack erősítés AD-ből és Ap-ből. hozzá life steal.
A W-hez sziintén kis sebzés növelés és spell vamp.
Lassító lövés, mint plusz egy AP spell.
A támadási sebességednek köszönhetően viszonylag hamar leveheted a cd-jét.

Liandry.
Ez erősíti AP-ből az auto attackot, a Leech Bane-t és a Gunbladet.
Valamint a passzívjával a W-det. (dupla hatás a frost miatt)


Aztán ezekre egy Rabadon, hogy minden mégerősebb legyen.

-------------

Játékmenet és gyengeség.
Én úgy éreztem, hogy kb 15-20%-kal gyengébb mint az AD-s Ashe buildem.
éppen ezét, nagyon ajánlott az örli dominancia.

Ugyanakkor a W gyújtó hatása miatt egész szépen lehet vele Tankokat pókolni team fight-ban.

Ja igen az Ultydnak meg lesz vagy 1000 a sebzése plusz az égetés.

Szóval kicsit nehezebben kezelhető, de azért lehet vele boldogulni. Na meg inkább börsztöd van mint folyamatos sebzésed.


--------------------------------

Mentem egyet Ahrival

Zed lett ellenfelem, akiről úgy halottam a legjobb mides.

Első körben megsínylettem a mana hiányt, így sokszor haza kellett mennem, de enenk kompenzálásakjént sikerült azért Zedet farm távolban tartani és megszerezni az első killt, majd fél hp-val elvinni a rám genkelő Karmát, akit szépen feedeltek boton.
Utána meg elvitt a visszatérő Zed genkje...

A meccs legnagyobb problémája Lucian volt, gondolom sejthetitek miért.

Következő meccsen volt Fizün, volt Luxunk, Jinxünk, na akkor gondoltam megyek topra Shyvanával.

Kaptam valakit, aki förszt tájm Ashe.
Én is csodálkoztam lvl30-on.

A játék indulása után még valaki meg is kérdezte, hogy ki hányas szintű...


Ki jött velem topra, újonc Ashe

Nem volt vele különösebb gond, még úgy is tűnt hogy jól játszik...

Visszatérve a  lobbira, mit hozott a drága... Heal és Revive
Montuk neki, hogy Flash, Ignice, Ghost, Barrier

Szóval top. Ellenfelünk Caitlyn és Janna.

Ashe feedelte őket, ők engem egy picit.

mid.
Fizz elkezdi, hogy nem tud Katarina ellen játszani, és hogy surrendeljünk.

Caitlynt simán vertem 1v1-ben Kata is asszem meglett volna, akkor enemy Jinx is... Tryndamer se volt gond.

Caitlyn egyszer rám ultyzott, amikor volt kb 5-6% életem. Na annak ép csak a felét vitte le, így meg is jegyeztem számára, hogy weak shot.

Aztán Fizz ment afk-ra.

Az is poént volt, amikor ott vannak mind az öten a bázisunkon én meg össze vissza kergetem őket ultyval vagy egy percig. Nem volt annyi, de jó sokáig.



A legnagyobb problémát Janna jelentette, a hülye tornádójával.
Szóval megtanultuk, hogy kiválóan tudja konterelni a Shyvana ultyt









Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2658 Dátum: 13 okt 23, 13:46:55 »

Tiszta mázli ,hogy felemlegettétek a rankedet ,már csak 1-2 nap lehetett hátra a bronz 2 ig.
Mi is elég könnyedén megnyertük a rankedet ,mivel folyamatosan  mászkálhattam gankekre maoval kicsit lassan indult el a buildje (17 percnél még nem volt 1 itemem sem kész ikszdé), viszont a counter junglet létem elösegítette midest ,mert vihette a mi buffereinket és lazán hozta midet utána meg már teamfightoknál átvettem a fal szerepét és szépen 24 percben feladták.

Ha ,ha így menne még a pont akkor 2-3 győzelem kéne ,hogy mehesekk promora(2 win 49 pont).
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2659 Dátum: 13 okt 23, 14:54:19 »

Nagyon érdekes build, megyek is egyet haverokkal kipróbálni
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 14:55:40 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2660 Dátum: 13 okt 23, 16:20:35 »

Újabb ranked win!! Zsinórban ez már az 5. kb.
Az elején mindenki könnyedén elrendezte, hogy hova megy. Rendben, aztán a boton sorra haltak meg, miden tartottam a frontot ahri ellen oriannával, sima ügy volt. Topon meg szintén viszonylag rendben volt minden. A csapatunkból malphite volt a support, és ő 1 db wardot nem vett. Az ellenfélnél a leona meg agyonwardolta az egész pályát, minden bokorba rakott... Hát eléggé elbizonytalanodtam, sorra vadásztak le minket, nekik volt vagy 30 ölésük, amikor nekünk 20.

Már az inhibitorunknál jártak, de vaynet megöltem könnyedén. Aztán miden megindultunk, betörtük a tornyot, aztán az inhibitoruknál meg jött a teamfight, de 5-en mentünk 4-nek, szóval mindenkit megöltünk, tőlünk meg mindenki túlélte. Aztán utána 1 percig szabad volt a pálya, hát a hecarim egyedül meg csak rohangált oda-vissza, de nem tudott semmit se csinálni már ellenünk Nevet Betörtük a 2 tornyot, és végül a nexust.

Franc se gondolta volna, hogy értelmesebb ellenfeleket legyőzünk kevésbé értelmes társakkal... Bizarr Nevet
Kaptam 7 pontot megint, mostmár 50 van. Haladok Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2661 Dátum: 13 okt 23, 19:30:29 »

Ó hát Luxal ópébb vagyok miden, mint Ashevel, főleg így ezzel az E ismerettel. Kötelező vétel, én azt mondom.
Az ellenfelem is Lux volt, így féltem, hogy esetleg nem leszek olyan jól feedelt. S erre még az si rájátszott, hogy az elején egész szépen lekombózta házipáleszem.
De hát mint kiderült, nem nézett elég dragon ballt, így az ultyja is gyengébb volt. (igen, csináltunk sugár szkandert)


Lux E-je. Akkor is maxot sebez, ha én aktiválom a detonációt?

Valamint melyiket érdemes előbb fejleszteni a Q-t vagy az E-t. Mert eddig mindig a Q-val kezdtem, és azt maxoltam, majd ezt követte az E.


Lehet hülyeséget kérdezek, de dzsungel Leona van?

Mármint ugye sajna solo topra szerintem nem igazán alkalmas supportként veszít az erejéből, genkelni meg baromi jól tudna.

-------------------------------
Meggondoltam, hogy mégis tudok e olyan jól játszani Ezreal ellen boton... tiszta rage volt...
Habár ha fent kezdek, akkor rosszabb vagyok.


-----------------------------------

Én úgy hallani, hogy van ez a referál dolog, és ha van 10 referálod, akkor kapsz 900rp-t.

Utólag is lehet valaki referálja valakinek?.
Ha igen, akkor csinálunk valami kersztbe referálgatást?

Ha nem, akkor csinálunk egymásnak referálokat?
Tudom lehet úgy is, hogy magadnak csinálsz 10-et, de ha mindenki csinál mindenkinek egyet, az talán korrektebb.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 24, 08:42:30 írta Shiro » Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2662 Dátum: 13 okt 24, 13:39:30 »

Az E-d: Ha rögtön robbantod akkor is ua-it sebez, csak akkor nem lassít annyit... mivel ha benne áll lassabb. És szigorúan az E-t fejleszd! És csak azzal harassolj, mert a Q az túl fontos, hátha beganekelnek vagy tudom is én.

Jungle Leona van, ahogy Taric is csak nem sok. Az oka because csak!

Referal az hogy meghívod a játékba, így utólag már nehéz lenne...

És azért volt az OFF mert már késő 10-11 óra volt. Abban se voltam biztos milyen nyelven írtam be AKÁRMIT!

Éééés szép napot!
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2663 Dátum: 13 okt 24, 14:00:05 »

Lux E-je. Akkor is maxot sebez, ha én aktiválom a detonációt? Valamint melyiket érdemes előbb fejleszteni a Q-t vagy az E-t. Mert eddig mindig a Q-val kezdtem, és azt maxoltam, majd ezt követte az E.

Igen, akkor is ugyanakkorát sebez. Én egyet rakok a Q-ra és a W-re, az E-t maxolom. A Q amúgy se biztos, hogy mindig célba talál, meg kevésé alkalmas farmolásra, nincs is akkora damageje, tehát csak a snare miatt érdemes használni earlybe.


Lehet hülyeséget kérdezek, de dzsungel Leona van? Mármint ugye sajna solo topra szerintem nem igazán alkalmas supportként veszít az erejéből, genkelni meg baromi jól tudna.

Hát szerintem speckó runa pagevel meg valami irtó jó masteryvel összelehetne hozni, de nincs elég damageje a jungle clearhoz. Meg lomha is, simán counterjungleolják. A metaba csak supportként állja meg a helyét sajna. Bár normal gamebe el lehet vele funolni.

Én úgy hallani, hogy van ez a referál dolog, és ha van 10 referálod, akkor kapsz 900rp-t.

Level 10-esnek kell lennie az összes referralnak. Régen csak level 5-ösnek kellett lennie. De mivel túl sokan kihasználták, maguknak csináltak referralt (ami bannt követ maga után a szabályzat szerint) így felemelték level 10-re. Persze aki kihasználta, az nem kapott bannt.
Most ha valakit meghívsz és eléri a level 5-ös szinten kapsz azt hiszem 250 IP-t.
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2664 Dátum: 13 okt 24, 14:53:44 »

Még egy ranked, amit megnyertem! Ez már a 6. zsinórban. 57 pont ^^
Most Tariccal mentem botra, supportolni. Miss Fortunet kellett supportolnom, aki 1 mészárszék volt. Pentakillt csinált, meg egyszerűen megölt mindenkit akit talált. Csak sajnos később meg aggódnom kellett, mert a társaim rohadtul nem akartak pusholni, csak baronozni akartak folyamatosan, meg dragonozni, meg levadászni az összevissza mászkáló ellenfeleket.

De végül könnyedén megnyertük. Talán meg lesz a silver 5 Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2665 Dátum: 13 okt 24, 15:54:35 »

Kipróbáltuk azt az égetős troll buildet Shyvanával.

A végső build

Merkúr cipő
Sunfire
Liandry
kristálybot
Spirot of the Elder Lizard
Gunblade.

Eredetileg spuri cipő lett volna, és zephyr a cc-k ellen, de mint kiderült,a kettő együtt nem fért el.

A meccs további érdekességei.

Mondom megyek topra, az az én lénem. Ide jön még Jinx Kenen és Warwick is... Teemo ment botra.

Végül maradt mellettem Jinx, szegény életcsíkja nem bírta, meg az ellenfél Nidaleejé sem.

Jinx úgy vándorolgatott a lének közt, én meg 1v2-ben is jól elvoltam.

15. perc környékétn 21:14 re álltunk, nagyba írtjuk az ellent.

Jinx: surrend at 20 or i leave

... és megtette.

4v5-ben folytattuk.


Majd valahogy Keken is hasonló döntésre jutott.

Indított egy surrendtet, majd kudarcát látva távozott.

3v5...

Amiből majdnem 2v5-lett, mert Warwick és Teemo kissé összerúgták a port a ks-ek miatt.

Szóval kissé troll build, de így is betankoltam a tornyot Teemonak.

Na meg végül Nidaleet a respawn helyen öltem meg.

Meg kb az egész az volt, hogy elszaladtam valaki mellett és meghalt.


Nyertünk kicsit több mint egy óra után77:46
---------

Van olyan item, ami passzívan slowol és resistet is ad? Azt tudom armorosban van.

habár... nem...


---------------
Ha Shyvanával sárkáyn alakban halok meg, és van rajtam egy anygalka páncél, akkor ember, vagy sárkány alakban éledek újjá?

---------------------------------------------


Ó hát a 70 fps merőben más, mint a 7. ikszdé

Sikerült végre igazi AD Carryvé lennem.  25:15:12 Hatos volt a legjobb sorozatom, volt pár triplám.

Mondjuk Morgana az baromi veszélyes volt, mert egy kombóval olyan börsztöt nyomott rám, hogy utána bármi elvitt, főleg hogy full build esetén nincs már poti.

Oké life steal, de akkor meg egyből rámfókuszoltak.

Aztán egyszer csak sikerült elsőként Morganát leszedni és meg is nyertük.

Ja és persze mikor elkezdtem, már mindenki lvl5 (happy dc) és Jax is afk volt. mondjuk a végén ő is beszállt.

Na meg álmos is voltam.

« Utoljára szerkesztve: 13 okt 25, 16:53:55 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2666 Dátum: 13 okt 25, 19:16:25 »

Shiro
Ugye milyen furcsa normális léptékben játszani?
Tegnap nekem is leesett egy fél percre 6-7 fspre ,mondjuk full graf volt ,de egyszerűen használhatatlan volt , szóval átérzem végre mit élsz át.


Tényleg hihetetlen ,hogy nidalee mire nem képes.

Látom jinx belép gondoltam (én hülye naiv lélek) ,megyek supolok neki nidaleeval.
Elindul a game ,erre elhúz topra és jön mellém tf, ellenfél meg jinx + pant.
Hát eléggé fogtam a fejem,de nem volt mit tenni. Tf kb fél percenként mellédobott egy triplát én meg ahogy tudtam tartottam őket fel.
Csak hogy jól érezzem magam TF elkezdett gankelni én meg egyedül  Fegyverek.

Nagy nehezen kibekkeltem azt az időt amíg eljön a mid game és közben csak 1 tornyot buktam és 1x haltam ,sajna ölni esélyem sem volt.
Midgameben az ellenfél hiába volt sokkal jobb , GP és én dobáltuk őket torny alól ,leszedtünk 1-2 öt ezzel utána meg 5 en végigtoltuk, kb 4. ilyen után feladták ,eddigre adtam 17 assistot és csináltam egy 8 as kill sort .

Totál kiment a fejemből ,hogy full ap Nidalee leo formában 2 skillje elég ütös lesz .
Ciki volt mikor 1/4 életen ful hp s luxot egy Q-R-W-E-Q val lecsaptam és még meg sem tudott ütni .
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2667 Dátum: 13 okt 26, 02:39:44 »

6-7 fps? Ugyan kérlek én azzal még ópé tudok lenni. Próbáld meg milyen az ha 2 fps-ed van.

Meg uyge mondtátok, hogy Lux E-je felrobbantható, ha újra megnyomjuk.
Én eddig azt hittem, hogy van egy fél másodperces késleltetése, és csak akkor működik, ha a kurzor rajta van a bombán.

Na szóval akkor most kicsit hozzászokni az új körülményekhez aztán ezerrel rankedezni.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2668 Dátum: 13 okt 26, 10:15:34 »

Amúgy luxal kapcsolatban igazad volt.
aramon kaptam tegnap egyet , elsőre csináltam vele 20:8 at ,igazából én vittem a gamet 2x triplám és egy quadram is és csak fél buildem volt meg. Sajna csak én produkáltam ,szóval vesztettünk ,de meggyőzőtt ,lehet majd beszerzem és megy a supok közé.

Omg 2 fsp nél full grafon nem ,hogy nem tudnék játszani ,hanem 2 frissités közben kiérnék lane-re meghalnék és fel is élednék. Alap grafon még talán valahogy ,csak azt nehéz váltani mikor így megy ikszdé


Röhely ,hogy mit művelek trnydrával , vagy túl egyszerű nekem ,vagy hülye vagyok csak hozzá (de kegyetlen mennyire).
Normál körülmények között ,ha gyakorlok egy champal akkor ha lassan is ,de egyre jobban kezelem ,hát nála ez inkább romlik.
Ha tényleg meg akarom tanulni sokat kell még gyakorolnom főleg az ulti időzítést.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 10:25:40 írta Verbatimo » Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2669 Dátum: 13 okt 26, 11:01:49 »

Tudnátok nekem segíteni hogyan is kell jungle-özni ? Még sose csináltam. De amikor a picknél valaki duo topot akar általában frászt kapok. Szóval meg akarom tanulni ezt hogy vész esetén csinálhassam.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!