24 okt 05, 22:47:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856336 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2625 Dátum: 13 okt 20, 00:18:59 »

Gangplank csak full criten játszható, de akkor nagyon fun. Offtanként gagyi, mert keveset sebez és kevésbé defenzív, mint  a többi offtank. AP-n nem stackel a Q-jával a magic penetration, latebe abszolút semmit nem ér. Jó az ultija, de túl nagy rajta a CD. Tehát 5 rabaddon és 1 lich bane esetén fele akkorát sebez a Q-ja, mint egy critical Q full crit builddel.

Emlékszem, mikor 7/0ba voltam és a level12-es, full hp-s malzahart egy szimpla Q+ignitivel megöltem.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 00:21:10 írta Stance » Naplózva



Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2626 Dátum: 13 okt 20, 09:58:05 »

Én tryndra gondoltam egy 100% os critet adó buildet(runákat) ,de akkor majd ő rá is kitalálok valami hasonlót ,kösz a tippet.

Amúgy szerintetek hány rune page ből uszhatom meg a fennt említett 16 hős runázása(pl akkor trynd és gp kaphat hasonlót mondjuk kis armor ,crit arm pend vagy hasonlót). Már csak azért is érdekes a kérdés ,mert sok helyen direkt arra mentem ,hogy minnél több félébb legyenek a típusok.
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2627 Dátum: 13 okt 20, 10:08:33 »

Nekem 2 runepagem van összesen. Van egy AD, meg egy AP. Eddig túléltem vele, de tankoknál kicsit zavarba vagyok, hogy na most akkor AD-t kapjon, vagy inkább AP-t?   Gondolkozik
Az első 16 championra talán elég az a 2 runepage, ha olyanok a karakterek.

---
Mentem még egyet Hecarimmal. 5/11/13 lett a statom. Ez inkább tank karakter, az feltünt. Odarakom a killt a társaim elé, erre jó. Nem rossz karakter így, de akkor inkább Lee Sinnel mennék. Lee Sinnek a sightstoneval még durvább a mobilitása,
és könnyebb vele elkapni az ellenfeleket. Szóval nem rossz a Heca', de Lee sin jobb sztem.

És asszem meg fogom majd venni Gangplankot is. Rohadt jó volt, amikor játszottam vele Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2628 Dátum: 13 okt 20, 10:16:05 »

Hát én nem hiszem ,hogy 2 page be beleférnék ,mert van itt full Ap tól az full tankon keresztűl még full AD is ,szóval már csak ha ezt nézzük akkor 3 és akkor még nincsen benne az olyanok akiknek spéci lenne a legjobb (mint pl a 100 critet ígénylők)
Ha nagy átlagot is nézek akkor is kellene szerintem:
-full ad
-full ap
-offtank ap
-offtank ad(még ez a 3 egybevonható nagy átlagolással)
-full tank
-crites
-armor pendes off tank

Szóval alaphangon 5 min ha ugy akarom öket ,hogy mindegyik a legtöbbet hozza ki magából.
Naplózva



Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2629 Dátum: 13 okt 20, 10:43:29 »

Én Silver 3-tól Platinum 1-ig 2 rúna pageval játszom (1ad 1ap), mert csóró vagyok és sajnálom rá a pénzt. xD

Verbatimo szerintem ezek rossz rúna page összeállítások. Full ad például olyan 22 AD-t fog adni, de semmi armorod, penetrationod, magic resisted nem lesz. Balancebe kell hozni őket, amúgy meg se farmolni, se tradelni nem fogsz tudni az ellenféllel, mert kifüstölnek. Nem a te karakteredtől függ, hogy milyen rúnákat raksz, hanem, hogy milyen ellenséget kapsz.
Például egy zed mid ellen ha lux, veigar, ahri, nidalee vagy valami squishy AP vagy, akkor raksz armort, rusholsz egy armguardot és meg is van oldva, hogy counterelve vagy. Mert ha full ap rúna pagevel neki mész egy zednek vagy pantheonnak, akkor level 3-on teleportálhatsz vissza, mert beléd lőnek két skillshotot vagy megütnek háromszor és 1/4ed hp-d van.
Ha lenne jó sok ip-m, akkor úgy állítanám fel, hogy:
magic penetration + armor
magic penetration + magic resist
attack damage + armor
attack damage + magic resist
magic penetration + armor/mr
attack damage + armor/mr
Ez a legegyszerűbb. Ha tudod, hogy kit kapsz ellenfélnek, akkor nincs gond a beállítással. Ha nem tudod pontosan, mert a meta szerint egy karakter több helyre is mehet, és például négy ilyet pickelnek, akkor a hybridet állítod be.

Ezen kívül lehet még speckókat csinálni, de a fentebb leírt a legprímább.
Pl move speed rúnák (én azokkal játszom az AP-t), ráadásul egy Janna passzív és Lich Bane mellett még királyabb, ráadásul ha nidalee vagy. Nevet Vladimirnek például raknék spell vampot, mert nem kerülnek semmibe a spelljei és spammolja őket. Olyan, mintha egy ADC 2 dorans bladevel kezdene. ADCastereknek meg raknék cooldown redurectiont (pl ezreal, riven, corki).

szerk.
Tryndára meg nem kell crit rúna, mert 3 itemmel és full ragevel már 95% crit chancevel rohangál.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 10:52:19 írta Stance » Naplózva



Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2630 Dátum: 13 okt 20, 11:22:55 »

A full ap meg ezeknél nem konkrétan arra gondoltam ,hanem olyan champra ami full ap ra buildeli magát és ahhoz megfelelő runák nem feltétlen csak ap t adó runák, de köszi a segítséget és megfogadom.
Hát ha már mindeki kettő pageel mászkál akkor én is megoldom majd valahogy velük , addig amíg nem szerzem meg az összes olyan champot ami tetszik.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2631 Dátum: 13 okt 20, 11:31:32 »

Miért jobb a 100%- crit, mit a 75%? (3 infy) Szerintem az is gyakorlatilag tekinthető 100%-nak.


A rúnáim meg egyszerűek és univerzálisak, éppen ezért, csak egy oldal van feltöltve.  ikszdé
http://www.lolking.net/summoner/eune/37848145#runes

Az a tier egyes glyph azért van ott, mert  amikor vettem a resisteseket, már nem volt pénzem a kilencedikre, aztán valahogy így
 maradt.

Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2632 Dátum: 13 okt 20, 12:25:13 »

Játszottam egyet gangplankkel, közben megy a másik gépen netről a film, totális lagg.. Erre mi történik? 17 killel fejezem be a játékot, volt 1 triple killem. Azt se tudtam hogy mi történik, hogy hogyan ölök, de ennyit ölök. Tud valamit ez a Gangplank Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2633 Dátum: 13 okt 20, 12:49:50 »

Érdemes pedig legalább az alap 3 rúna oldalt feltölteni.  Egy full rúna tekinthető a játékban 7. itemnek, ami kezdésből megvan.  Nekem ad, mage, tank   így van 3 rúna oldalam.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2634 Dátum: 13 okt 20, 18:14:53 »

Ashe vs Ashe middel kezdődött. á mondom ez érdekes lesz.

Lee és Gangbang elfeedelték az egyik oldalt.

Az Ashe vs Ashe mondjuk úgy, hogy döntetlenre végződött, mert egyikünk se ölte meg a másikat.

Aztán jön Lee genkelni, vagy minionokat lopni és pusholni a lénem. Aztán húz tovább top irányába, és persze, hogy ezután botról jön Darius genkelni. Ezt sikeresen megúsztam.

Darius váltotta az enemy Eshet. viszonylag enm volt problémás, csak hát a manaigény...

Valahogy csak sikerült összeizzadnim azt a manát, na akkor egy ulty és pár lövés... Lee el káeseli.

Leenek lett 1:3-as statja.

Mondom a farmokat (kb 10 percben)

Nekem 40 tudom gyengefos, de figyeljétek a többit.
Enemy Ashe 25 mivel sikerült kissé sikerült távol tartanom a minikéktől, egyébként a csapatából neki volt a legtöbb.

Tőlünk a második legjobb farmer 17 (nem az andorid a db-ből)

Aztán ilyen 10 alattiak

és Lee 0.

--------

Ilyenkor van egy olyan érzésem, hogy az emberek jó része nem vitte végig a tutoriált.

Pedig a legbölcsebb narráció a játékban a "Sztéj bihájd jór minijönsz!" Ars poetikámmá fogadtam.


röff: s eredetileg botra készültem menni...

--------------------------------------------

Ismét boton.

Társam egy Mordeser ellenfeleink pedig Draven és Warwic.

A lént azt szépszerével megnyertük, Az első halál is csak a 6. killel együtt jött. Az a tipikusan az a torony a  alá is bemegyek érted, még ha bele döglök is.

Megépült a full build 26:16:16-os a meccs legjobb satjával végezve vereség... Draven a 35-40. perc környékén kiment afk-ra.
Aztán meg megfeledkeztünk a bázisról és Warwic szépen rácuppant a Nexusunkra.
Szóval gyors haza teleport és már csak egy lövés hiányzott, mikor beindult a detonáció.

Az meg érdekes, hogy Amumu jóval kevesebb feeddel is, de konterelt engem.

Jó kis meccs volt. ikszdé

 
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 21, 12:56:50 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2635 Dátum: 13 okt 21, 14:47:29 »

Megint nyertem egy rankedet, ez csak 7 pontot adott. Most van 29.
A meccs érdekesen alakult, mert ilyen s*gghülye emberek még az én csapatomba se voltak, mint most az ellenfélnél.

Úgy alakult a meccs, hogy midre mentem volna, de first pick gyanánt egy fizz beelőzött, miközben én írtam először, és a meta miatt nem kéne rögtön elsőre midet választani, de végülis tök mindegy. Én tarickal mentem botra, a társam egy ashe volt. A többi meg: jungler udyr, topos yorick.
Az ellenfélnél boton egy vayne volt, és egy janna. Mivel a jungleresnek kellett segítenünk, így ők már a bokorban vártak. Ránk támadtak, csak nekem ment le az életemből kb a harmada, nekik meg mindkettőjüknek alig maradt a negyede... Na itt már elgondolkodtam hogy mik ezek az ellenfelek?!
Kicsit később már le is győztük őket, aztán bepusholtuk a többi lanet. Volt, hogy én meg 3 ellen simán álltam a sarat egy support karakterrel, míg megérkezett az erősítés.
Végül elértük a 20 percet, és ők azonnal feladták, noha már amúgy is a nexusuknál jártunk. Ilyenkor azért létezik talán isten is, hogy nem az én csapatomba rakja a noobokat, akik még cuccokat se tudnak venni normálisan.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2636 Dátum: 13 okt 21, 19:40:51 »

Soloqban teljesen mindegy, hogy ki mikor hoz mit Nevet Leginkább az számít, hogy hanyadik pick vagy. Minél előrébb vagy, annál könnyebben mész oda, ahova szeretnél Nevet.
Csak ranked teamesdiben van ez, hogy a midet az utolsó pickeli, mert akkor meg tudják oldani. Itt viszont nem, szóval inkább pickek szerinti sorrendet veszik figyelembe Nevet. High elon már ha beírod, hogy midezni szeretnél, akkor általában beengednek, ha szépen kéred Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2637 Dátum: 13 okt 21, 20:12:54 »

Újonnan kigondolt Shyvana build teszt.

A build leginkább AP offtank, de ennek ellenére elég szépen erősíti a W hatását.

A lényeg a Kristéály bot és a Liandry párosában rejlik. Együttesen a az ellenfél jelenlegi életének 4%-át adják bónuszként, ha valamijen spellt használunk ellenük.

Természetesen előtte még bekerül a szettbe a Sunfire.

----

A másik három item.

Az ellenfelektől függ.

Ha erősen CC-znek, főleg lassítással, valamint előszeretettel szaladgálnak akkor érdemes lehet egy Boost of Swiftness és egy Zephyr kombóval hatástalanítani a lassításokat és az egyéb cc-ket.

Ha iszont erősebek AP sebzésben, akkor inkább egy Merkúr javallott.

Tivábbi item ként lehet mondjuk még egy BotRK, ami segíti a W fentartását, valamint az aktívja kiváló végső csapásként egy harcban.

Még jól jöhet a Gunblade, hiszen az eddigi AP-kből már van egy kissé értelmesebb sebzése, nem mellesleg jól jöhet menekülők ellen.


de természetesen, ha a helyzet úgy kívánja, tankosíthatunk magunkon Bansheevel AP és/vagy Randuinnal AD ellen.

Ha pedig perverz módon a gyújtó hatást tovább akarjuk fokozni, akkor egy Spirit of the Elder Lizard is bekerülhet a settbe.


Ha ez benne van názzük csak mit eredményez nekünk a W az első másodpercben. lvl18-on, egy alap 30-as resistel rendelkező 2000HP-s ellenféllel szemben.

A W alpból sebez 85-öt. Az ellenfél 15-ös resistje ezt csökkenti 74-re
A
Sunfire passzívját pedig 35-re.

A kettő együtt levesz neki 109 életet, ami elsőre nem sok.

Ezután érvénbybe lép az égés.
Liandry és Kristály kombó (2000-109)*0,04=75 (ha esetleg csökkenti a resist, akkor is mard 65.
Aztán jön még a 13 true damage a Lizardból.

Ez összesen 187 sebzés az első másodpercben, később csökken, hiszen a Liandry a jelenlegi HP alapján számol, de összességében egy low hps ellenféllel szemben sem megy nagyon 130 alá a másodpercenkénti sebzés

Megjegyzem, hogy 6 darab felsztekkelt Vérszopó is csupán 160-ra növeli a W-másodpercenkénti sebzését.


Első próba hozta a szokásos Shyana score-t sok kill death és assist 15:16:12.

Talán lehetett volna jobb is, ha Lux és Jinx nem feedelnek.

cset pillanatok.

Surrender szavazás után. (természetesen a NO-ra nyomtam)

Lux: Just the noobs say no (0:14-es stattal)
Shyvana: Say the feeder
Talon: :DDDD

Shyvana: I say no because i am a little shy girl

kis poénkodás a nevének kezdő betűivel.    Nevet

Hasonlót el lehet sütni Annie esetében olyan beszólásokkal, mint pl "Any problem?"

Ha ti is ismertek, vagy ötletetek hasonló beoszlásokhoz, akkor gyűjtsük már őket össze.  ikszdé



---------------------------------------

Azt jól látom, hogy Tryndamere ultijénak szintenként erősen növekszik a Fury igénye?

lvl1-en 110-es a cd-je lvl3-as on 90-es. A 20 másodperces cd csökkenésen kívül más erősödést nem ír.

Ugyanakkor a Fury igénye lvl1-en 50 lvl3-on pedig 100.

Az szerintem így ránézésre kissé olyan, mintha gyengülne, így joggal sejthetem azt, hogy a tapasztaltabb Tryndások csak 1 pontot raknak az ultyra?

--------------------------

AP Ashe, csak botok ellen próbáltam ki mivel nema kart játék indulni.

Az ötelt egy része Shyvana buildjéből származik, mégpedig a Lianry Rylai kombó.

Persze aztán közbe eszembe jutott, hogy hát Ashe alapból lassít, így a Liandry passzívja eleve duplázódik.

Végső build

Attack speedes cipő
Gunblade (alap támadás erősítése, plusz egy ap spell,  lifesteal és spell vamp)
Nashor (AP hozzárendelése alaptámadáshoz)
Leech Bane (AP hozásrendelése alap támadáshoz)
Liandry (W sebzésének növelése, magic pen)
Rabandon. (AP növelés)

... de várjunk csak, hogy a francba jelzett nekem 40%-os cdr-t? Oké, hogy este van, de szerintem tuti nem néztem el a Nashorból származó 20%-ot.









 













« Utoljára szerkesztve: 13 okt 22, 01:50:55 írta Shiro » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2638 Dátum: 13 okt 22, 08:22:20 »

Juppi, most van egy csomó champ akit kiakarok próbálni a heti freeben.
Xerath az én ősellenségem mikor supporttal vagyok, úgy, hogy nagyon kiakarom próbálni azt a karit, ahogy Luxot is, Karmat és kb most mindenkit. >_<
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2639 Dátum: 13 okt 22, 09:41:21 »

Xerathot majd én is, habár fogalmam sincs mit csinál, csak érdekesen néz ki.

Jinx, nem rossz, de team fightban nekem kissé nehezen ment vele.


Jaj hát Tryndamert milyen szépen lehet Konterelni, ha nem hagyod harcolni (nuku furyval nuku esély)  ikszdé

Naplózva

Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!