24 okt 06, 09:12:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856584 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2505 Dátum: 13 okt 03, 12:53:47 »

Shiro, ez a ashe build troll build, de annak nagyon jó. Nevet Ha már support vagy, akkor ugye 21-et teszel a support talentfába. Így nem is érdemes damaget, avagy muramanát vagy bloodthirstert tenni. Én egy lassító itemet se tennék, mert a Q-d és a W-d is slowol, az meg bőven elég. Shurelya-t mindenképp tennék ashe supportnak, mert jó engager az E-R kombója, és menekülésre/mentésre is tudod funkcionálni a slowoddal párhuzamosan. Meg ugye philo stoneből építed, az meg biztos item a supportnak. Egyedül maximum az iceborn gauntletet hagynám meg neki és cooldown redurectionra építeném.
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2506 Dátum: 13 okt 03, 13:35:57 »

Tanuljatok a mestertől Nevet A troll buildek királyától Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SpIiEhL-U00" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SpIiEhL-U00</a>
Naplózva


Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2507 Dátum: 13 okt 03, 13:39:59 »

Ma kiadtak egy ilyet Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PX_IQkeXq9g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PX_IQkeXq9g</a>
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2508 Dátum: 13 okt 03, 17:02:38 »

Mentem pár aramot ma is. Mai észrevételeim:

Egyre kevésbé csodálkozom ezen az "antipolska" rasszizmuson.
Ma két lengyellel dobott össze a játék. Én AP tristanával voltam, az egyik lengyel katarinával, a másik lengyel meg malphittal. Katarina volt olyan jó fej, és mindent igyekezett be ks-elni. Támadni nem akart, csak amikor már meghaltunk, ő meg ebből csinált quadra killt magának néhányszor. Kedves. "-.-

De ez még hagyján. Ami még durvább, hogy full hp-val felveszi a health packeket, hogy ne tudjam healelni magam. Haveromtól meg direkt felkapta a health packet, miközben éppen futott a csomaghoz, hogy gyógyuljon, mert teemo megmérgezte. Erre Katarina odaugrik a képességével, és felveszi, hogy meghaljon a társunk a teemo méregtől. (Neki mellesleg még bőven volt kb 1000 hp-ja). De direkt arra ment hogy megölesse a saját társait.

Ennél nagyobb pofátlanságot nem lehet csinálni. Amikor meg mondtuk neki hogy ezt mégis hogy gondolta akkor csak lengyelül makogott valamit, meg spammelte az xD-ket, meg hogy noobs.

A malphite annyira nem volt vészes, de ő is csak spammelt nekünk lengyelül amiért megmertük kérdezni hogy miért kell ilyet csinálni.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2509 Dátum: 13 okt 03, 18:24:02 »

Az ilyet reportolod, aztán csókolom.

Ha meg egy társad a csapatharc közepén beírja, hogy elloptad a quadráját, mert netán megöltél egy ellenfelet, akkor tedd a következőt.

beírod csetbe,  hogy: bocsi, legközelebb segítek neked egy pentában.

Majd all csetbe: a társam pentakill-t szeretne, kiáll ellenetek 1v5-ben és nem fogunk beleavatkozni.

---

A kíváncsiságom meg nem tudtam kiélni. Miközben sztekkeltem a manamunét, megvettem az arkangyalt is. Mindkettőnél kiírta a bónuszt, (de gondolom, csak az egyik adta meg) s hát kíváncsi voltam mi lesz 750-nél, hogy melyik változik át előbb.

Erről az unilumos same name dologgal kapcsolatban.

Az unikumos passzív nem sztekkelhető, de ugyanannak lehetnek változatai pl a spellbladnek, ami az egyik itemben 200%AD bónuszt, a másikban 75%AP bónuszt ad..stb.

Mi van, ha megvan mondjuk a Trinity és a Lich Bane is? Abban az esetben melyiknek a passzívja fog érvényesülni?
Mert ha jól tudom szabályszerűen kettő nem érvényesülhet egyszerre.

---
Ketten Baronoztunk, aztán ugye ránk támadt Katarina s mivel kb fél hápén voltunk, ezértmindkettőnket kinyart, de mivel előtte sikerült belelőnöm párat, Baron a spelljével kinyírta Katarinát, és hűt a korábbi lövésekért én akptm meg érte a killt.
Beírom az all csetbe: thx baraon
Erre Annie, aki ellen miden voltam:
u r a noob ashe
u r dont know how to play with ashe
Aztán kb fél percre rá szétlőttem a seggét, amit  nyugtáztam a következő üzenettel
and this noob kill u annie.

na meglehet maradoka flash ghostnál. Az utóbbi elég szépen megmentette az életemet, amikor low hp-val kellet menekülnöm egy ultizós Shyvana elől.

Valmint úgymond az iglicének túl kicsi a réndzse, így max örliben éri meg. Egyébként meg garantált, hogy egy valami eltalál, ha használható közelségbe mész.

« Utoljára szerkesztve: 13 okt 04, 02:24:00 írta Shiro » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2510 Dátum: 13 okt 04, 13:44:23 »

Idézet
Mi van, ha megvan mondjuk a Trinity és a Lich Bane is? Abban az esetben melyiknek a passzívja fog érvényesülni?]

Mindkettő érvényesül. Ameddig az egyik cooldownon van, a másik aktív.


Én a flamelőket egyszerűen figyelmen kívül szoktam hagyni, leignorálom vagy széttrollkodom őket, hogy még idegesebbek legyenek. Nevet


AP GP is eszméletlen, csak az a baj, hogy a q nem stackel a magic penetrationnal, pl liandry+lich bane esetében sem. De ez a csákó oltári fej Nevet :
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3ATWA07B6Jk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3ATWA07B6Jk</a>.


Egyébként Ashenek szerintem flash+barrier/cleanse a legjobb.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 04, 13:45:21 írta Stance » Naplózva



Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2511 Dátum: 13 okt 04, 21:58:40 »

Régi szép idők mikor még a fő accomon syndraval harcolgattam ma újraéledtek bennem.

Syndraval mentem aramra 3 adc és 1 trandra társaságában.
Gondoltam ez könnyű menet lesz ,mert ha csak 2 a 3 adc ből normálisan játszik már hozhatjuk , persze ,hogy 3 noob adc kaptunk akiknek az össz killje a játék végén meg sem közelítette az enyémet ikszdé

Tryndra és én nagy nehézségek árán megnyertük ,24:11:29 el végeztem ,olyan gyönyörű volt látni ,hogy egy stun+slow vagy Q-R combotól a magek pusztultak ,hogy az nem semmi.

Most nagyon örültem ,hogy egy olyan champot kaptam amivel "van közös múltunk".
Naplózva



Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2512 Dátum: 13 okt 04, 23:47:48 »

Haverjaim átmentek Nordic and East-re, úgyhogy ott most nyitottam egy új karit! név: Dawe Da Cunci

Westes karimmal meg ki tudja mi lesz, egyenlőre ezt húzom, legalább így lesz egy alt karim. Nevet
Naplózva

P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #2513 Dátum: 13 okt 05, 12:44:00 »

Hát ez a döntő elég egyoldalú lett, izgalmasabb meccsekre számítottam Szomorú
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2514 Dátum: 13 okt 05, 13:23:31 »

Én még meg se néztem. Annyi hogy reggel láttam, kik kerültek ki győztesen, de a döntőt majd ma estére tervezem megnézni. Bár ahogy láttam röpke fél óra volt csak. Szomorú
Naplózva

Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2515 Dátum: 13 okt 05, 19:49:47 »

Hát az első meccs olyan 30 perces volt, a második is 30-40 körül, a 3. meg 48 asszem Nevet azért több, mint fél óra Nevet
De ja, én is jobban örültem volna valami izgalmasabbnak :/
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2516 Dátum: 13 okt 05, 19:52:40 »

a 3. meccs 20perces volt, totál szétverték őket  Nevet
Gambitnek kellett volna ott lennie   Hümm-hümm
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2517 Dátum: 13 okt 06, 15:34:18 »

Azért az már tényleg rossz, ha pont nekem van 7 killem és 1 halálom, az összes társamnak meg 1 killje és 7 halála?

Ráadásul közben még telefonálnom is kellett, s miközben a hedszettel bajlódtam csináltam egy triplát.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 15:43:36 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2518 Dátum: 13 okt 06, 16:19:22 »

Nekem régebben karthussal sikerült olyan, hogy el kellett futnom, aztán közben a körrel sikerült 2-t ölnöm Nevet

Megvan hogy melyik lesz a következő karakterem: Ahri
Jó karakternek tűnik, talán majd kezeli is tudom.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2519 Dátum: 13 okt 06, 17:17:46 »

Na megint a legjobb a csapatból. 2 halállal kezdtem, és 18:10:11-el végeztem. S mivel most nem voltak olyan noob társaim mint előzőleg, így meg is nyertük.

Lehet ez a szerencsenapom. Vagy FSN Archer hatás van rajtam és ezért sikerül most ilyen jól játszani Ashevel?  Pojén

De az jó amikor kifókuszálsz egyet az ellenfél sorai közül, várod a pillanatot a lövésre, majd ellövöd az ultyt és örömködsz a  találatban, míg nem meglátod, hogy a hátad mögött a társaid ellentétes vektorral futnak.

A meg milyen már, hogy ne ne fejezzük be, játszunk még, legyen nagy az influenzánk, vagy 10x megnyerhettük volna, aztán a Yijük soloban bepusholt minket és game over  Pojén

--
Kipróbáltam milyen ágyból fekve játszani.

Ashivel voltam miden, egy Brandot kaptam ellenfélnek.

1. Ágyból kényelmes filmet nézni, de kevésbé alkalmas lolozni.
2. low fps miatt laggoltam
3. Ez a Brand már az elején ügyesebbnek látszott, mint az eddigiek (használta a stun kombót)

Mindezek ellenére 5:0-ra vertem.

Azt kell mondjam, hogy Ashevel, vagy Katarinával simán verem Brandot miden 1v1-ben.

A probléma akkor lesz, ha többen támadunk rá.

Lehet hülyeséget mondok, de Brand ellen a pókolós karik a legjobbak.
Ugye Ashe pl  a papírsága, meg nuku menekülő képessége miatt nagyon rá van kényszerülve a pókolós játékstílusra.

Katarina pedig egy Shunpowal könynedén átugorhatja Brand W-jét, s utána elég szép börsztöt tud adni neki.


Na de hiába ment megint olyan jól Ashivel a mid, a többi lén vereségre állott.

Mikor a csapat társaimnak volt kb max 2-3 killje, és 6-7 halála nekem volt 8 killem.
Az ellenfél Ahrijának kb 16 killje, valamint Brandet kivéve a többi másiknak is legalább 5-6.

Aztán ugye Brand is felhúzta magát.

Egy stratégiai meglátás.
Ha Brand van az ellenfél csapatában, akkor miden 1v1-ben lepókolni, valamint úgy alakítani, hogy minél később legyen team fight

A mai másik két meccsről.

Ashe bot, és mit hoz az  ellenfél hát szintén Ashe.

Mi Ashe és Lee Sin az ellenfél pedig Ashe és Vi.

Szerintem nyertük volna, vagy legalábbis nekem nem volt gondom...
Na de a Dariusunk is botra jött. 3v2 és csak a farmot loptuk egymástól...

Jegesteddy dzsungelezett, így top üresen volt, Gran jól felfermolta magát.

Darius és Lee Sin mellettem olyan gyorsan vesztették az életet, hogy nem bírtam rá kontrázni. Mire az egyik ellenfélnek felére pókoltam az  életét, addigra ők ketten elvesztették legalább a háromnegyedét.
S ezt elvesztettük.

S az egyetlen amit nyertünk.
Ashe mid vs Articuno. Baromi jól elfarmolgattunk a kis pokemonnal. persze párszor sikerült megölnöm.

Elsőre elég szívatós Articuno passzívja

Gyors meccs volt, feedet is alig szereztem.

Visszatérve a Brand ellenire.

Ha jól rémlik Singedünk volt topon Ahri ellen. (a párjaikat nem tudom)

Singed folyton oltotta Ahrit, miután az megölte őt, meg ki akarta hívni 1v1-ben..stb

A legjobb az volt, amikor Singed beírja, hogy: full build.
Én még csak másfél vérszopónál tartottam, hát mondom wtf?
Nézem tabbal 6 doran shield

Azt kell  mondjam, hogy az elmúlt hetek alatt szerintem Ashevel szintet léptem.
Nagyon jól bevált ez a két vérszopós kezdés.

Viszont most arra gondoltam, hogy mivel lét gémig Ashe úgy is csak pókol, mi lenne, ha a harmadik item nem a Fantom lenne, hanem az Infy, ami ugye eddig az utolsó volt.

Ami mellette szól.
Két Vérszóval könnyű összefarmolne egy újabb nmagy kardot, a kaszának is lesz egy szabad slot, s így olcsóban is összerakható.

Ha utolsónak veszem az infyt, akkor ugye először egy nagy kard amit majd kb 2200-ba kerül upgradelni.
Ha a második fantomot veszem utoljára, akkor zeal, amit majd csak 1600 upgradelni.



« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 01:13:11 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!