24 okt 06, 13:19:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856687 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2445 Dátum: 13 szep 26, 01:55:54 »

Ashe-el nagyon óvatos 5x meggondolom mit csinálok játékot kell űzni az elején mert papír a drága. Torony alatt állós ellenségbevárós taktika a nyerő. ma sikerült vele összehoznom egy 13/2/3 as statot Nevet olyan büszke voltam Nevet végül feladták Nevet aki meglátott menekült Nevet 27 perc volt az egész kör Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2446 Dátum: 13 szep 26, 10:28:45 »

Ja ez igaz. Most volt vele egy meccsem,amiben sikerült hozni a régi formám.

Boton auto atackal csak last hitelünk, közben pókolunk (rohangászunk, mint pók a falon) a W-vel pedig az ellen felet piszkáljuk.
A W-vel mindiug egy kicsit oldalról lövünk, kissé megkerülve a minionokat, de ügyelve rá, hogy a lövés után vissza tudjunk menni a minionok mögé.

S a végére meglett a szupercsilalgharcos build. Előtte mindenki elintézett 1v1-ben, és csak team fightban tudtam killt szerezni, na meg boton párat előtte.
De utána, hogy meglett a full buildem, csináltam egy nyolcas sorozatot, amiben volt egy tripla.

Fizünk a játék kezdete óta afk volt, ez nem volt túl nagy probléma,isz lehoztuk volna. A legnagyobb gond inkább az volt, hogy Katarinának is le kellett lépnie, így már csak hárman maradtunk.

Utolsó esélyként elvittem egy bluet, majd solo baron, amihez csatlakozot Nidalee és Nunu meggyorsítva a folyamatot, majd pedig vissza a bázisra és sorba szétlőni az ott levő ellenségek seggét.

 Aztán irány pusholni mjidet. Szóvaleljutottunk a nexusig, és még talán párat sikerült belelőnöm az egyik toronyba...

De hát az ellenség se volt rest, mert rájöttek, hogy valami itt nem stimmel velem, eddig ők picsáztak el engem, most meg fordítottja van a dolognak, tehát ergo kaptam egy szép kis fókusz szereplést.

Egyszer még újra éledtem, de szerencsére az irányító konzol tökéletességének, újra meghaltam. kis szaggatás, még elviselhető, de beakadt a kezem az asztalba és nem tudtam visszahúzni az egeret és szépen belerohantam az ellenfél ötösébe.

Ilyenkor érzi úgy az ember,hogy rajta múlott az egész smirksweat

ui.
A purpleside a rúnákból származó criticalt  számolja rosszul, a mobafire, meg az attack speedet.


-----------------------------

Csináltam egy Buildet róla mobafirén

Az nem tudjátok, hogyan lehet Full Guide-t csinálni, mert az enyém valamiért még csak Build Olny.


Angol káromkodás bújik meg a magyar nyelvben.
http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/-350553?revision&nocache
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 12:34:22 írta Shiro » Naplózva

Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #2447 Dátum: 13 szep 26, 15:27:48 »

En ezreallal szeretek adc-zni am meg aatrox solo top meg fizz mid esetleg egy taric support
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2448 Dátum: 13 szep 26, 15:42:32 »

Ezreal az jó, egyszer kipróbáltam, be is került a megvevendők közé.

Aatrox kb akkor a szemétség örliben, mint egy Blitzrank.  >.<# Egyik kap egy passzív pajzsot. a másik meg feltámad.

Ekkora bakit, mobafirén összekapcsoltam a profilomat a lol accommal. ehhez létre kellet hozni egy kódnévvel ellátott masteryt.
Hát én random csináltam egy utility-set. Ja csk játék elején elfelejtettem visszaállítani Ashenek a mastery-t, szörnyű vége lett.
Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2449 Dátum: 13 szep 26, 16:38:09 »

Azt hiszem hivatalosan is elküldöm a pokolba a "régi" accomat. Ugyan is ranked-visszadob-iziéra, és a 3v3-as rankedet nem fogadta el, na jó üsse kavics elfogadom. Játszok egyet.

Karam support, kicsiket hibáztam, a végén megnyertük. Juhé!
1 LP...
Na jó van Riot, rágjál követ fog nélkül.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2450 Dátum: 13 szep 26, 17:05:23 »

Foggal fájdalmasabb,mert úgy beletörik, így meg gyakorlatilag szopogatás.

Szemét vagyok?

A fídelő Kha'zinczink lelépett afk-ra.

Én meg mondom full buildet csinálok, a fene fenét eszik is.

Szóval játszatok velük csak 3v5-öt, én mentem farmolgatni.

Amint meglett a full build, egyből nyertünk. Tuti hamarabb is nyerünk, de mégis csak poénabb odamenni egy olyan hőssel ami ellen gyakorlatilag esélye sincs az ellenfélnek, elvenni tülök azt a kevéske reményt is.

lehet be kéne vállalni egy rankedet, csak félek a stressztől, meg a low fps-től

----
Lehet Nunuzni fogok egy kicsit és hát ki kéne alakítani neki egy buildet. Gondolom,hogy Tankra kell gyúrni,hiába a brutál ap bónusz.

Ezzel kapcsolatosan egy-két kérdésem lenne.

Nunu esetében a Cristal Scepter passzívja és az E lassítóhatása összeadódik?

Az E maxolva 60%-kal lassítja a mozgást 4 másodpercig, a Crisrtal Scepter 35%-kal 1,5 másodpercig.

Ezek szerint az első 1,5 másodperben 95%-kal lassítom az ellent, ami gyakorlatilag egy stun?

Továbbá, a Randuinon ott a Cold Steal ami lelassítja a téged támadók mozgási sebességét 10%-kal.

Így már ugye 105%-os a lassítás (visszapörgetjük az időt)

Vagy a három együtt az ellenséges bajnok alap mozgási sebességét veszi figyelembe, és a szintek és a tárgyak bónuszait redukálja le? Magyarán nagyon lelassítjuk, de nem nullára.

Randuin passzívja és a Frozen Hearth aurája működik együtt a támadási sebesség lassítást tekintve?

« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 18:12:10 írta Shiro » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2451 Dátum: 13 szep 26, 18:12:24 »

2 phantom? érdekes elgondolás. De az egyik helyére inkább hp reges cuccot vennék vagy armorosat. De eskü még ma kipróbálom Nevet  A neve tetszik Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2452 Dátum: 13 szep 26, 18:57:30 »

HP regenes cuccnak ott a Vérszopó kard, a fantom meg boostolja annak hatását.

A tank páncél nélkül mit sem ér.

Kaptam egy nagyon jó kis akalit magam  mellé topra, olyan jól feedelte őket, hogy esélyem se volt kirakni valami normális védelmet.

Egyébként ezt a buildet szeretném tesztelni:

Frozen Hearth
Randuin
Spirit Visage
Banshee
Merkúr Cipő

Cristal Scepter/Warmog, esetleg valami más.

Mint látható nagyon a lassításra álltam rá, a cél az, hogy ne tudjanak kifutni az ultimból, vagy az idő alatt leverni.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2453 Dátum: 13 szep 26, 19:21:21 »

Remélem nem találkozol majd Nunu-ként, mondjuk egy Darius-sal, mert rájössz majd, hogy egy darab E kell neki ahhoz, hogy hiába használod az ultid, semmit se sebezz vele és még a CD is rajta legyen... Csak egyet említve. Jó-jó, minimális sebzése mindenképpen van, de csak a rangen belül és ha nem halsz meg. Nem éri meg csak erre a képességre  gyúrni, főleg nem AP nélkül.

Nunu egyébként inkább Junglebe vagy Supportnak való. Nem kell neki HP regen sem, gyakorlatilag mana sem sok a passzívja miatt, szóval nyugodtan lehet CD-re és AP-re buildelni. Tekintve, hogy inkább tankos support és nem egy Sona vagy Janna így mehet rá HP és Resist is, de nem kell túlzásba vinni. Inkább olyan cuccokat vegyél, ami egyszerre ad AP-t és valami resistet, vagy HP-t és még Resist-et, CD-t, vagy akár AP-t is.

A Consume és a Ice Blast a két fő spellje, szerintem. Junglebe én az előbbit vinném. A Blood Boil pedig bárkinek jól jön, amikor supportolsz.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2454 Dátum: 13 szep 26, 20:23:34 »

Szóval mind aki el tud mozdítani, gyakorlatilag megszünteti az ultimat?

Mana nem kell neki? Zabálnom kellett a gólemet, hogy ki ne fogyjak
Egyébként nem is arra terveztem, hogy pentózok vele, hanem inkább tankolásra, s aszem be is jött a 7:9:26-os végeredménnyel.


Vaksi meccsekre szerintem egyenlőre jó lesz, habár akár még supportnak is mehetne, hisz a buildje gyakorlatilag csak 5 tárgyból áll, a 6. helyre meg mehet az 5 ward.

Következő áldozati próba egy Spárta

Nem is rossz, egy hidrát és egy gunbladet sikerült kirakni neki.
Lanen nagyon ott voltam, jó az a W-E-Q kombó. Viszont, ha jól sejtem mid és late gémre kell neki egy kevéske védelem is talán.


Gondoltam kipróbálom Fiorát, erre, mennyek midre...
De észrevettétek, ha midre akar menni az ember, akkor van másik három jelentkező is a posztra, de, ha esetleg más pozícióhoz lenne kedved, akkor tuti midre kell menned.

A másik ami nagyon szeretni való.
Jön valami ks-er bajnok, összeszed egy csomó kill-t, aztán lelép afk-ra.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 23:02:24 írta Shiro » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2455 Dátum: 13 szep 27, 06:43:27 »

Tekintve, hogy 5 ütés után a kövi képessége nem kerül manába, így nem nagyon fogy. Nekem legalábbis.
Viszont, akkor némi AS nem ártana, ugye? Szerencsére ez az egyik spellje.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2456 Dátum: 13 szep 27, 11:04:17 »

Most vagy állandóan valami tankal kéne mennem pl Shyvana, hogy legyengítsem az ellenfélcsapatát, vagy hagyni a fenébe a tímfájtot és menni farmolni?

Shyvanával voltam és nyertünk, ahogy az lenni szokott...


« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 11:56:20 írta Shiro » Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #2457 Dátum: 13 szep 27, 13:05:40 »

Szerintem a teamfightot válaszd és nyerjétek mindet, vagy ha a split-pushra gondolsz, akkor az inkább tryndá-val, yi-vel, vagy shaco-val ajánlatos.

Kinek hogy tetszik Vi tesója? Nálam instabuy lesz amikor le lesz árazva 6300-ra mert a global ultija van. Fél éve várok már ilyen karira draven, ashe és ez után ^^ (http://www.youtube.com/watch?v=uc2eWsrYses)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 14:22:22 írta Viktor-sama » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2458 Dátum: 13 szep 27, 13:36:44 »

Én arra gondolok, hogyha túl hamar akarják elkezdeni a  team fightot és nincsenek meg hozzá az alaptárgyad sem, szóval ott szerintem hülyeség feedelni.


Ez akkora poén karakter, hogy én is össze kapargatom rá azt a 6300-at. ikszdé
Van egy olyan érzésem, hogy Ezrealhez hasonlóan ő is inkább AP-s lesz.

Mobafirére tettem a Shyvana buildemet is:
http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/-350674?revision&nocache


Jinxről pedig egy Gameplay:
http://www.youtube.com/watch?v=WaFVRDa_aYI

Nem mégis csak AD-s.

Ultija érdekes,véletlenszerűen osztja  a sebzést

Bónusz AD-ból kap csak sebzést (60 vagy 120%-ot) Továbbá a célpont elveszett életének 25%-a még a sebzés bónusz.
A közeli ellenfelek a sebzés 80%-át szenvedik el

Ezek szerint bandázáskor érdemes lehet egy low hp-s tankot targetelni.

Ha azt nézzük, hogy egy 5000hp-s tank elvesztett  3000Hp-t, az 750 bónsz sebzést jelent  a tankra és 600-at a körülötte levőkre.

(Persze csak akkor, ha az ellenenfél elveszett HP-jából származó bónusz sebzést mindig a célpontból számolja)
Amennyiben ez így van, félek hamar fog egy nerfet kapni. Szomorú

A videó viszont nem a legjobb példa...
... vagy mégis?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 14:40:56 írta Shiro » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2459 Dátum: 13 szep 27, 16:18:57 »

Nálam Jinx insta buy Nevet I smell op  Nevet

Bár már előre látom hogy Manamune kötelező item lesz neki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 16:22:58 írta Lew » Naplózva


Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!