24 okt 06, 19:24:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856823 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2370 Dátum: 13 szep 17, 18:16:06 »

Uh. Én a magyarokat többnyire nagyon utálom a LoL-ban. Nem hazudok,  ha azt mondom, sose találkoztam még olyannal, aki normális lett volna... nem tudom miért van ez. Akik haverjaim magyarok, azokkal semmi bajom úgy általában (amíg nem kezdenek el trollkodni, kilépni meg ilyesmi addig ez így is marad), de ma is kifogtam egyet rankeden. "Szisza bannold ez meg azt" jó bannoltam, reméltem normális lett, de egész meccsen blamelt, flamelt, ki akart lépni... hát csodás volt.

Verbatimo: Akit te keresel az vagy Zed, vagy Elise. Mindkettőjük olyan, hogy látom őket hol topon, hol miden hol jungle-ben, bár boton egyik se szokott előfordulni, mert bot az adc és a supp helye.
Vagy igen, Nidalee, de ő elég régi hős, és sok kill kell, hogy a mostani hősök szintjére felhozza magát, akik csuklóból nagyon sok bónuszt kapnak.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2371 Dátum: 13 szep 17, 18:35:06 »

Vagy talán Teemo. Ő ugye eredetileg adc. Aztán szépen átvándorolt midre, majd topra.

Nami az bot (support) de elég erős a mágiája, hogy megállja a helyét miden. Meg talán a cécéi és a hílje miatt talán megállná  a helyét topon is

Ashe és a nap első nyeresége meglett, igaz csak 5:5-ös aránnyal de az is jó.

Ti ezt milyen sorrendben buildelnétek?
Sárgacipő
Vérszopó
Infy
Statikk
Fantom

Vérszopó/Lódoki/Trinity/Banshee

Mert amint megvan a vérszopó infy statikk fantom négyes, hirtelen elég nagyot ugrik az ereje, de előtte egy kicsit gyenguska.

« Utoljára szerkesztve: 13 szep 17, 18:42:05 írta Shiro » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2372 Dátum: 13 szep 17, 18:45:38 »

A support maradjon csak support, szerintem. Régen még nagy divat volt a Sona, Janna, Soraka mid is, de 1-2 hónap alatt ki is mentek a divatból, nem véletlen. Midre ott vannak az erre kitalált karakterek, mint pl. Kassadin vagy Fizz... top meg pláne nem Naminak való. Egy Jayce, Vi vagy Riven (sőt bármilyen más normális) top úgy kizónázza és lealázza a lane-t, hogy azt rossz nézni.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2373 Dátum: 13 szep 17, 19:09:54 »

Hallod tkrisz2, maradj csak szépen supportkodni Oriannával.  Pojén Ja hogy csak másodlagosként support.

Sonát megértem, hogy miért jobb neki supportkodni, mert hát végül is aurázós hős, sebzése meg alig.

De pl Jannának, vagy Naminak megvan hozzá a kellő sebzése, vagy nem?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 17, 19:11:56 írta Shiro » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2374 Dátum: 13 szep 17, 19:30:01 »

Közel sincs. Egy egy átlagos mides karinak általában minimum 3 képessége sebzésre alapul, nem úgy mint egy supportnak. Janna pl hogy sebez? 10 másodpercenként tol egy tornádót, amiből kiugranak? Ezen kívül lassítása van és pajzsa, meg az ulti ami ellök. Egyszer normal game-ben mondták, hogy menjek Janna midet, és teljesen felesleges voltam már a játék közepén is. Killeket kaptam a gankekből, last hitelni meg tudtam, de az ellenfél midese így is lealázott, mert csak dobálni tudtam. Teamfightoknál se értem semmit, mert még aurát se kaptak a társaim az itemekből, vagy bármi. Egy kis plusz gyógyítás meg pajzs jött az ap-ból, de ennyi. Namival még nem játszottam túl sokat, de mikor vele toltam, ő se volt sokkal különb. Kicsivel több sebzést tol, ez igaz, de nem annyit, hogy később hasznát vegyék. Ahelyett bár sokkal jobb, ha veszi az aurás meg kicsit tankosabb itemeket, hogy minél tovább tudja támogatni a társait egy teamfightban.

Orianna pedig elsősorban mides tudtommal. Talán azért szorulhatott vissza supportnak (bár én ha látok egy-egy Oriannát, ők azért midelnek), mert nerfelve lett sokat, vagy túl sok counter pickje lett... sok ilyen mides van, pl. Zyra, vagy Lux, ő 50-50% hogy miden vagy boton lesz. Úgy gondolom, a mides kariknak miden a helyük, hiszen ha ap-ra akarnak építeni, mindenképp kell nekik is kill, last hit, így viszont nem lesz kiemelkedően erős az adc. Inkább lesz egy so-so adc és egy ap kari, aki valamiért mégis botra akart menni, ahelyett hogy miden farmolja el magát, és akkor két kiemelkedően erős hős lesz belőlük a játék végére.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2375 Dátum: 13 szep 17, 20:01:35 »

Ma én is elég szemét voltam akaratom ellenére. Botok ellen játszottunk akkor is, és troll dolog, hogy ugyanannál a netszolgáltatónál van a netünk, és jött egy gyors vihar, így félórára mindkettőnk nete megszakadt, és kiléptetett a játék. Csak azt nem tudom, meg lehet-e azt nézni valahogyan, hogy reportoltak-e minket, vagy sem. Amúgy egy másik kérdés: Szerintetek kit vegyek? Lux, vagy Brand? Az az igazság hogy mindkettőt nagyon szeretem, és van éppen 3000 ip-m, úgyhogy nem sok kéne Brandhez se. Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2376 Dátum: 13 szep 17, 20:06:59 »

Ja értem így már.
S azt is, hogy miért nem szeretsz magyarokkal játszani. Noobozgatott össze vissza szétverve a csapat morált, persze neki volt a legrosszabb statja 0 killel. Végül már odáig fajult, hogy az ellenfél reportolta.

Ha akarsz vele rankedezni is, akkor Lux,mivel Brandot elég gyakran reportolják... várjunk aznem report... ugye? kick out? shoot out? go to hell?

Egyébként meg Brand elég veszélyes, főleg egy team fightban.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2377 Dátum: 13 szep 17, 20:31:25 »

Egyébként karma az rohadt ritka mides, egyetlen egyszer láttam miden, de akkor alázott! Simán verte midet, meg rohadt nagy sebzése volt. Később kicsit legyengült, de kezdésnél rohadt erős miden.
Ezt az egy supportot tudom inkább csak elképzelni miden, bár lehet hogy ez kivételes alkalom volt, hogy ennyire OP volt.
Játszottam párat ma is. Tristanával úgy lehoztam a játékot miden, hogy Brand besétált midre, odaugrok, e, ulti, és már meg is halt. Na akkor már szerintem teljesen elvettem a kedvét. Mégis mit érezhet az, akit úgy ölök meg, hogy épp hogy csak a látómezőmbe ér, a saját turretje alatt, és én instakillt csinálok?!?! Sajnálom őket. Azon a meccsen egyébként 2x csináltam quadra killt ap tristanával. Bírom, hogy 2-en harcolnak, a többi menekül libasorban, én meg csak végigugrálok rajtuk, és quadra. A másik quadra meg szerintem red buffal sikerült. Odaugrottam a teamfightba, 2 emberre ignitet raktam, közben meghaltam, és egyszer csak quadra... Akkor kicsit néztem. Rég meghaltam, a csapattársaim ütötték őket, és nekem lett Quadra killem.

Játszottam oriannával, miden, nagyon op volt ma is. Sok noob brand bejön midre, és azt se tudják, hogy mit csinálnak.
Meg volt egy adc, akit a végén 2 skillel + 1-2 autoattackal megöltem, mert annyira noobolt.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2378 Dátum: 13 szep 17, 20:55:49 »

Ja igen, noob Brand... Elvileg kontereli Katát, low fps miatt szaggat a  játék, én is elég béna vagyok, mégis 3 halál után ment afk-ra. 

Volt egy Lulunk topon és a chatből ítélve elég op volt.
Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #2379 Dátum: 13 szep 17, 21:18:00 »

aki mindenhol jó?

Vayne-el meg Quinn-el LCS-ben is volt, hogy mentek midre meg topra is (bár nem lett túl jó vége), mostanában AP Corkit is többet látok, és szerintem topon se lehet annyira rossz, habár ezen a téren semmilyen tapasztalattal nem rendelkezek.

Régen  még az átdolgozás előtt "gyakoribb" volt a Karma mid, most inkább ha játszanak egyáltalán vele inkább topon, (habár talán a Gambit vitte a dzsungelbe is), supportnak meg hát nagyon határeset, de mehet. Szóval ő is ilyen univerzálisabb karakter lenne.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2380 Dátum: 13 szep 18, 13:24:02 »

Gp-t lehet mindenhol játszani.

Jó support
Adc-re is lehet buildelni.
Midre is lehet vele menni
Topra is és Jungle-ben is jó.
Naplózva


jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #2381 Dátum: 13 szep 18, 15:22:18 »

...


Az a bajom még hogy elég kevés ember van Westen, aki magyar. Haverom nagyon mondja, hogy jó lenne csak magyarok ellen játszani egy 5v5-öt! Nevet
Nem, egyáltalán nincs kevés ember Westen Nevet nekem az ismerőseim lolba csak magyarok és összesen 155 ember van a chatembe... ebből kb 30-40 mindíg aktív, 2 hét játék után ne csodálkozz hogy kevés a magyar, nekem is majd 2 évbe telt összeszedni őket (mivel 2-2,5 éve játszok)
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2382 Dátum: 13 szep 18, 16:13:09 »

A supportokat azért nem érdemes midre vinni, mert a base damage-ük lehet, hogy nem rossz, de az ap rátájuk alacsony, ami lategameben elég nagy hátrány.
Topra karakter akit érdemes megvenni: Kennen, Zac, Elise, Shen, Malphite, Vladimir, Jayce
Jungle: Jarvan, elise, vi, aatrox, lee,
Midre: Zed, Ahri, Fizz, Kassadin, Gragas, Lissandra, Orianna,
Adc: Corki, Caitlyn, Ezreal, Vayne,
Support: Sona, Thresh, Fiddlesticks, Nami, Lulu, Zyra

Normális játékosból pedig egyre több lesz, minél jobb divisionben vagy Nyelvesít
Csak egy alap játéktudással és pozitív hozzáállással könnyen fel lehet jutni platinába.
Nálunk már mindenki szereti egymást, ha valaki elront valamit felvidít, vagy a pozitív oldalát nézi a dolgoknak Nevet
Csak ezért akartam feljutni high elora Nevet Ott kezdődik el, hogy tényleg élvezed a játékot Nevet
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2383 Dátum: 13 szep 18, 20:23:07 »

Köszi a tippeket , zedre mindenhogy goldoltam ,hogy bekerül a 16 közé nálam ,mert mindkét fő posztomon jó ,de totál kiment a fejemből ,hogy assasin lazán mehet midre is .(bár mondjuk még sosem csináltam ilyent ikszdé)

Lehet ő lesz a választottam.


Dawe
Brand előnye ,hogy nagyon sok comboja van (stun,terület ,multi hit stb). Nagy a sebzése viszont van egy fontos hátránya , 0 menekülési képessége van ,max egy flash meg ha 1vs1 ben kell akkor a stun és kifújt ,mana nélkül halott.
Lux ,zárda képesség ,területi skill ,nameg a kamehameha.
Jó a sebzése ,ha le van sebezve az ellenfél jó esélyel csapja agyon az ultija távolról és teamfightokban nagyon jól jön egy elkapott "védtelen" ellenfél a csapat számára. Nem beszélve a védelmi képességéről mely az egész teamet védheti akár.

Ha figyelembe vesszük ,hogy brandot elég gyakran bannolják (Shiro itt a válaszod) a ranked gameken én inkább luxra szavaznék ,de ez egyénfüggő
Naplózva



Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2384 Dátum: 13 szep 18, 20:35:54 »

Pedig most az assasin karakterek a legjobbak midre. Nyelvesít Én viszont ha muszáj e közül a kettő közül választani, akkor inkább luxot választanám, ő több mindenre jó és nem annyira kombó függő. Brand sokkal manaigényesebb és ha kitérnek a kombód elől, akkor nem tudsz túl sok mindent csinálni. Szóval én inkább lux párti vagyok, még ha egyik karaktert sem használják versenyeken. Azért is jobb Luxal megtanulni játszani, mert Luxnak goldtól nagyobb hasznát veszed, mint Brandnek. Én ha jól tudom még egy Brand ellen sem játszottam rankedeken 200 játék alatt. Lux ellen viszont sokat Nevet Mindkét karakterrel farmolni kell. Szóval ha nyerni akarsz és feljebb jutni, akkor Lux, ha funolni, akkor pedig mindkettő alkalmas a célra Nevet
(lux: lefogod, alányomod az e-t, ulti->kill)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!