24 okt 06, 19:22:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856815 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2340 Dátum: 13 szep 12, 22:03:46 »

A héten még nem játszottam. Mi a véleményetek Lucianről? Csak hogy tudjam megéri e felmenni kipróbálni.
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2341 Dátum: 13 szep 13, 14:49:37 »

Játszottam egyet luciannal, de csak botok ellen, szóval normális véleményt nem tudok mondani. Nagyjából erősnek tűnt, de annyira nem izgat a karakter. Ultija inkább akkor hasznos, ha menekülnek előle visszafele a lanen, mert meglehetősen nagy a range. Azon kicsit meglepődtem. Mást nem nagyon tudok mondani, mert bot game volt.

Tegnap játszottam 4-5 meccset oriannaval.
Majdnem minden körben ilyen 20-30 között volt az ölési statom, kivéve egyikben. Ott miden túl sokat gankelt a warwick, de a végére képes voltam felhúzni a statot kb 15-re, úgy hogy a játék közepe felé 2-t öltem.

Miden nagyon erős, és könnyű kezelni, és lategameban meg még mindig erős a passzívja miatt, meg a + cooldown miatt. 2 másodpercenként tudok dobálni a lasztit, meg rohadt gyakran tudom dobálni a pajzsomat is. A végére egy nagyon jó védelmező gyilkos lesz belőle. Volt, hogy 100 hp-val még ott nagyban rohangáltam az ellenfél bázisán, mert annyira jó képességei vannak, hogy egyszerűen nem kaptak el. Lassítom őket, pajzsot magamra, odahúzom őket a társaimhoz, ők meg megölik őket. Imádom! Nevet Nem is értem, hogy miért mondják annyira, hogy nagyon nehéz kezelni. Persze kicsit nehézkes néha, de csak taktika kérdése, és onnantól könnyedén lehet vele játszani.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2342 Dátum: 13 szep 13, 16:47:17 »

Aki próbálkozott már skin fabrikálással, az meg tudná nekem mondani, hogy a gallba tudnám megnyitni a dds fájlokat?

Photoshophoz hozzáraktam a plugint,, nem jött össze. Letöltöttem a gimpet, hozzáraktam a dds plugint, azzal se.

Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2343 Dátum: 13 szep 13, 23:09:24 »

Elvileg valami külön program volt hozzá, csak bedurcizott a Riot és leállította (pedig csak a felhasználó látta). Szóval valószínűleg ezenkívül valószínűleg valami plusz védelmet is hozzácsaphattak.
Ha rosszul tudom, javítsanak ki. Mosolyog
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2344 Dátum: 13 szep 14, 11:42:31 »

Játszottam egy meccset, oriannaval voltam. 62 percig tartott a meccs. Meglehetősen szoros volt a meccs. Egy csapatként mozogtunk a végén, és megnyertük nagy nehezen, mert egyébként ők is folyamatosan együtt mentek. Volt olyan, hogy 4-5 percig az ellenség bázisánál  piszkáltuk egymást folyamatosan, mert annyira nem bírtunk egymással mit csinálni xD

A csapatunkban ilyen ölési arányok voltak: 10, 10, 10, 8, 8. Ha jól emlékszem.
Ilyen szoros csatát még sosem játszottam szerintem. Több ilyen kéne, mert azt már unom, hogy sz*rrá vernek minket folyamatosan, vagy az ellenfél sík hülye a játékhoz.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #2345 Dátum: 13 szep 14, 16:15:01 »

Holnap kezdődik a világbajnokság. Nézi esetleg valaki?
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2346 Dátum: 13 szep 14, 16:23:37 »

Kezdek egyre jobban rájönni a trükkökre oriannával. Nagyjából jól tudom kezelni szerintem. Az előbb veszítettem egy meccset, mert a jungleres nem hajlandó gankelni sehol. Imádom az ilyesmit. Az ellenség meg valami nagyon profin játszott. Malphite odaultizott közénk, meg lee sin beugrott, kifókuszoltak, és végünk volt.

--
Jah, és szeretnék mutatni nektek valamit:
http://kepfeltoltes.hu/view/130914/wukong_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Barátom születésnapjára építettem, már 1-2 hete készen van, viszont ma mutattam csak meg neki. Ő meg szintén fórumozik, szóval csak most tudtam kirakni ide is. Tudom, nem "minecraft" topic, de ez Wukong. Ez a kedvenc karija a lolból.
--

Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #2347 Dátum: 13 szep 14, 18:45:35 »

Én fogom nézni a vb-t, persze csak ha ráérek/jó időpontban van.

Amúgy most egy nagyon durva meccset mentem, gyerek kb. fél óráig töltött a loading screen-ben. xD Nem viccelek, fél óráig. Ha ilyen gépem lenne sztem kidobnám az ablakon minden meccs előtt, mert (valószínűleg) mindig annyit várni kicsit durva lehet. Maga a játék rövidebb ideig tartott kb mint a betöltés.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2348 Dátum: 13 szep 14, 19:19:20 »

Az nem én voltam?  Pojén Mondjiuk nekem se tart olyan soká.

Kétszer játszottam és kétszer nem volt a Lucsian és kétszer is nyertem egy 14:7:12 és egy 10:18:18-es stattal,ami felüdölés az elmúlt napok 1:9:12, 3:12:2, 0:13:4, és 4:16:5 -ös arányaihoz képest.

Most tényleg mintha azon múlna,hogy van e Lucsian vagy nincs. Nyelvesít Egyébként ja smirksweat

Meg úgy tűnik, hogy nem annyira érdekelt már az emberek körében... szerencsére, vagy csak én vagyok szerencsés...
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2349 Dátum: 13 szep 14, 19:20:56 »

Holnap este 9kor kezdődik, és hétfő 6ig tart az első kör asszem.. Nevet

gambit FTW

Amúgy van egy oldal, ami leírja hogyan kell skineket csinálni, berakni, az még mindig működik, persze csak te tátod a skinjeid
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2350 Dátum: 13 szep 14, 19:33:12 »

Az jó, denekem valahogy nem akar jól működni. A SIU 3.x megakad 45%-nál,  a béta 4.0 pedig rosszul rakja be.magyarul egy kék árny lesz a karakter helyén.

Egyébként a karakter skinezéssel* nem sokra megyek,mert a gondot leginkább a spellek blur effektje okozza, főleg Lucsiájé.

*nyúzás? Hmm? ...hunglish Pojén
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2351 Dátum: 13 szep 14, 20:13:22 »

Hóó, gyerekek! Nevet Azt hiszem nem sokára megvehetem Teemo-t, nagyon várós már. De sajnos nem jó a West, és gondolom, nem én vagyok az egyetlen. Eddig legalább rá tudtam nyomni a play gombra a kliensben, és a loginnál ki akadt, most már addig se jutok el.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2352 Dátum: 13 szep 14, 20:57:58 »

Mondanám ,hogy gyere át eastre de valszeg itt sem lenne annyival jobb (talán itt egy picivel kevesebb embernek van "kiskarija"). Teemo a játék elején rettenetesen erős karakter, olyan ellen aki még nem látta vagy ismeri könnyű ölni.
Én úgy vettem észre ,hogy lvl 10 ig eléggé megéri 3vs3 ba nyomni ,mert gyorsak a meccsek,utána már gyakran elhúzodik jobb a 5vs5 (+ azt is jól ki kell ismerni lvl 30 ig, én itt szúrtam el ,mert talán lvl 22-23 on kezdtem el 5vs5 öt).


Én is most tervezgetek egy kis/új accot és ha jól tudom egy embernek több accja is lehet ,de egyik accal nem segíti a másikat illetve nem ad neki honort (magyarán ha a két accal nem mecsezek egyszerre nem lesz gond).
Plz javítsatok ki ha tévednék ,mert minnél hamarabb el szeretném az újat kezdeni



Úgy gondoltam ,hogy 3 posztot fogok megcélozni:
-jungle (main)
-top
-support(mert ha ez marad rám agyon vernek ha nem megy)

Így lényegében 3 poszton oszlik meg a 16 champ , azaz 5 jut egyre , ha ellenfél netalán 3 at bannol a még mindig választhatok (a + egy nidalee lesz méghozzá elsőnek ,mert kisszinten könnyű vele dominálni , és végülis elmegy supportnak vagy akár topra is ha nem valami full tankos ellen kell mennie)).

Pont ez miatt akarok új accot ,mert a mostaniban minden posztra van 1-2 emberem 1-2 re meg van akár 4-5 is , szóval nagyon egyenlőtlen az eloszlásom.
pl.: nincs értelme ,hogy van 3 adc-m (+ még 1-2 champ ami mehet botra ) ,ha nem szeretek rankeden azon a poszton játszani ,ha helyette lenne 2 tankom meg 2 junglerem máris jobban érezném magam.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 14, 21:08:30 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2353 Dátum: 13 szep 15, 00:30:24 »

Mint mondtam Lucsian nem igazán érdekel, de Riven annál inkább. Szerkezetem révén, eddig csak botok ellen próbáltam ki.
Riven egy melee AD hasiszabáló. S akár tanknakis jó a srtatjai és a skilljei alapján gondolom.
De én inkább az AD-s dologra állnék rá, mert aztat szeretjük.

Féligmeddig az ajánlott itemekből válogattam.

Ionina cipő ezt ajánlva volt, gondolom a spelljeinek kell a cdr

Hidra, nagy sebzés, life steal aloe vera, és ógy néz ki a lifesteal működik a Q-ján is.

Infy, nagyot üt és esetleg nem árt ha egykét csapás critel.

Szellemkard. Igaz nem üt túl nagyot,de van pennája, critje, cdrje és aktiválva ad attack és movement speedet

Vérszopó, Ártani nem árt, egyéb nagy sebzésű cucc úgy se maradt

Trinity, Igen a spellblade miatt. S tudom,sajnálom azt a feleslegesen megvett manát ás ap-t, de a spellek utáni 3x-os alap sebzés azért bőven kárpótol, nem beszélve arról, hogy a passzívja is kb ugyanez tudja. Így egy Q végigzongorázása után elvileg az alapsebzésünk kb 1800-at fog csapni crit esetén 2400. Aktív ulti esetén critel együtt 3000, ami szerintem egész klafa.

A Riot berakhatna egy olyan spellbladet, amin nincs mana vagy ap, hanem csak tisztán ad-soknak való.

Na meg a Trinity és a Szelelmkard nagyon jó kis üldözőt, vagy üldözöttet csinál belőle.


Combó:

E-W-A-Q-Q-Q-A, vagy E-W-Q-Q-Q-A

Ha az E-W-Q-Q-Q kevesebb mint 2 másodperc latt végrehajtható, akkor E-W-Q-Q-yQ-A.
Ha viszont a 3Q elég időt ad a spellbalde újratöltődésének, akkor E-W-A-Q-Q-Q-A

Mastery:
Vagy egy alap tankos, vagy AD-s.

Vagy egy egyedi
Utility ágrol
Insight(1) és Wanderer(1)
Mastermind(2) és Artificer (2) Artificer a szellemkard miatt.
Greed(4) és Vampirism(3) nem árthat a több aranyés a kezdeti life steal
Wealth(2) így lehet kezdésnek kard és 3 poti, vagy cipő és 5 potii.
Pickpocket(1) és inteligencs(3) na igen,pont a cdr miatt tervezemezt a mastery-t, de az arany is jó.

Nimbel(1) úgy is futunk,fussunk gyorsabban.

Defense ágról
Perseverance(3), a regen jóljöhet.

Offense ágról
Wrath(1) és Sorcery(3)

A masterinél lényegében az elérhető 10% cdr volt a célom, ami így buildel együtt már 35%.
Viszont ebből 6% az utility ág alján van. Ami inkább suportoknak vagy manazabálóknak van, de persze megpróbáltam kihozni belőle egy olyan megoldást, ami a karakter életben maradási esélyeit növeli.

A rúnákról nem beszélnék azokból úgyis csak 9-9-9 van AD/Armor/Resist.

Na próbaone.

Ő ja tök jó, megszereztem a förszt bládot, meg tök jó dolgokat csináltam az elején, csak hát az a low fps nem ép neki kedvez.
Szóval emiatt egy csomó killt elbaltáztam és beszereztem jó pár halált. Azért az viszont vicces volt első tímfájtoknál, hogy keresem az ifnicét, tudom F betű, de a nagy izgalmak közepette körbezongoráztam háromszor és hát behozza a karakter képernyőt eltakarva a játékteret, és közben szereztem egy killt,majd kikapcsolva még el is tudtam felsselni.


Az viszont már nem annyira, amikor ott van két low hp-s enemy aztán nem tudom, hogy mi lett velük,mert fáziskésése volt a képernyőmnek.

« Utoljára szerkesztve: 13 szep 15, 01:45:59 írta Shiro » Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2354 Dátum: 13 szep 15, 19:11:49 »

A mai nap 6 defeat után csak sikerült nyernem. És a végén nyomtunk egy olyan backdoor-t Nevet

De nem értem eddig olyan vele szintűekkel kerültem össze még gyengébbekkel, de most hirtelen olyan erős játékosok ellen játszok, hogy nem tudom felfogni miért van. Haver magyarázott valamit, hogy balanszolva van a játék, ha sokat nyersz akkor a játék úgy veszi, hogy jól játszol és akkor rögtön erősebb ellenfelek ellen kell már játszanod.

És valaki nézi a bajnokságot? Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!