24 jún 01, 10:35:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 773777 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2280 Dátum: 13 szep 02, 17:16:21 »

Jama-Dharma Egyszer barátaimmal játszottunk 3v3-mat, és volt 1 mordekaiser. Azt mondta a játék elején hogy "i'm brazil numero 1 mordekaki"Ezt a hülye csapattársai is alátámasztották. Elvesztettük, de a mordekaiser feedelt mint állat. Ha ő a "numero 1" mordekaiser játékos a braziloknál, akkor megérné ott játszani xD


Egyébként ma játszottam barátommal 2-3 menetet, és volt megint egy érdekes emberke. Ellenségnél volt egy leblanc, aki az elején beírta hogy "gg wp too easy". és én mentem midre ap tristanával. gondolom tudjátok hogy mit írt 10 perccel később... nem?

"W00T I GO AFK, ******* KILL YOUSELF kill youself kill youself blablabla i go afk". Az ilyenekkel mostanában viszonylag jól bánok, mondom neki hogy nyugodjon le. de csak a fölöttebb említett szavakat emlegette csak. Játék végéig ezt mondogatta, de nem ment afkozni egyszer se Nevet
Végül elveszítettük, mert nocturne túl erős lett. A leblancnak meg a végén volt pofája beírni hogy "too easy". Ahhoz képest, hogy elmebetegen viselkedett, eléggé idegesen írta már be az easyt is.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2281 Dátum: 13 szep 02, 19:41:46 »

Ameddig pozitív maradsz sokkal több játékot nyersz Mosolyog ne veszítsd el ezt a játékszellemet, sajnos sokan megteszik  Szomorú
Ne írj semmilyen negatív dolgot a csapattársaidnak, biztasd őket. Hálásak lesznek érte és több játékot is nyersz vele Mosolyog
Ha valamit elrontotok akkor először gondolj bele, hogy nem te hibáztál-e valamit. Ha nem te voltál, akkor is csak mondd el nekik, hogy mit kéne máshogy. Ha leszidásnak veszik, akkor válaszolj azzal, hogy nem az volt Nevet Nekem relatíve sok időbe telt megtanulnom ezeket a dolgokat, de lolon belül is és a játékon kívül is sikerült jobbá válnom, ami külön jó dolog Mosolyog
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2282 Dátum: 13 szep 02, 20:12:42 »

Normál körülmények között engem elég nehéz kihúzni a sodromból, így hirtelen 1 max 2X volt hasonló kiborulásom, az is egy olyan annie miatt aki 35 percre 0:26:1 et csinált de váltig hajtogatta ,hogy ő OP. Nah akkor borultam ki végleg és teljes angol tudásomat latba vetve "szépen" megkértem ,hogy távozzon.

Valahogy nálam ez a pozitív hozzáállás nem igazán akar működni , pont ugyan annyiszor kapok ki mint nélküle (vagy még többször is). Valamelyik nap csak ezt a hozzáállást alkalmaztam végeredmény 2:9 lett 11 game után , nem vonom kétségbe ,hogy működik ,de azért ez tényleg demoralizáló volt.

Én is végigolvastam azt a kis leckét ,az tényleg eléggé tetszik ,hogy 2 main poszt kell össz 2-2 champal.
Junglebe evelynn és main két egészen jó választásnak tűnik , mao ha tankosabb kell ,evelynn ha támadó jungler.
Másik mainem még nem tom mi lesz ,ha a champjaimat kéne néznem range lenne a legjobb választás ,de monjuk néznének rám érdekesen ha urgotot beválasztom Adc nek ikszdé
Ha megvan a manas itemje ,elég jól tud minikéket ölni ,ha clever is ,még nem is kell last hitre mennie ,mert minikéket lazán végigtartolja.

Amugy kipróbáltam urgotot attack speedesként és nem igazán értem ,hogy miért van annyira lehordva. Ha valaki rátámad rapid Q és alaphittel rettentes mit tud sebezni pillanatok alatt.
Érdekes lenne csinálni neki egy olyan buildet amiben full CD és attack speedje is van az alap sebzés mellé, majd a hétvégén nézegetek neki valamit.


Ha már videó akkor tessék Shiro :
http://www.youtube.com/watch?v=1hjzTWcgvo8
Naplózva



Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #2283 Dátum: 13 szep 02, 21:33:28 »

Szerintem az még a jobb eset ha valaki szimplán csak rosszul játszik, neki még lehet is próbálni segíteni, az értelmesebbje még reagál is rá. Például amikor supportként azt látom, hogy Ashe doran's ring-el kezd, mondtam neki, hogy ne építsn ap-t (többiek már report-al fenyegetik közben), ezt szerencsére jól is fogadta és visszakérdez, hogy milyen buildet akarok? Mondom neki ad-t. Ezután szerencsére már nem volt gond Nevet
Ha valaki sokat feedel akkor lehet én is mérgelődök a gépem előtt magamban, de szerintem felesleges a szemére vetni, mindenkinek lehet rossz napja.

A rosszabb (és sajnos jóval gyakoribb) ha összekerül az ember valami idegbeteggel aki folyton sír, spamel vagy report-al fenyegeti/szidja a csapattársait, esetleg még az ellenféllel is összekap. Ezekre szerintem szimplán nem kell figyelni, esetleg végső próbálkozásként egy szimpla "just shut up" is megteszi, hátha bejön. Utána pedig tényleg a legjobb ha ignorálja az ember. Ettől pozitívabban valahogy nem megy nekem.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2284 Dátum: 13 szep 03, 09:42:06 »

Észre vettem egy érdekességet, eddig azt hittem, hogy a spell vamp, csak az AP-s spellekkel működik, viszont mint kiderül, működik ashe W-jével is, ami AD-s. Ebből fogva gondolom akkor a többi ADC AD spelljével is.

Ez egy kicsit hozzájárult a Janna Buildem átdolgozásához.

Oké Support, viszont elég szép asebzése a nnaka  tornádónak, meg a pajzs is elég erős, meg amúgy minden skillje elég magas AP bónuszt kap.

Hogyha szokványos supportként van használva, akkor kihasználatlanok maradnak a képességei.


Ward, az gondolom mindenképppen kell.
Elég e 5 pinky, vagy kell mellé egy Ruby Sightstone is?

Marad 4, jobb esetben 5 hely, de maradjunk, csak a 4-nél.

Will of the Ancients
Rabandon
Zuhany
Deathfire

Ez így 570 AP

Offenzív.
Q 590-780 Inkább ez fontos, hiszen ez ad "területi" sebzést.
W 620

Defenzív
E 750-es pajzsot ad.
Ulty max gyógyítása pedig 1400

Spellnek pedig Flash és Exhausr, vagy pedig Flash és Ghost, ha már a W-ben van lassítás.

szerk--

Talon ellen Ashe mid, csak óvatosan, mert megjárható. Ahogy én is tettem.

Talonnal illetve ellene még nem igen játszottam. (Az hogy lét gémben szétlövöm 1500 dps-el, az nem soka tárul el, hogy miért is veszélyes, vagy sem.

Játék eleje.

Nekem voltak a  fagyasztós nyilaim, neki meg a shurikenjei Mindkettő lassít, de az ő dobálója átmegy a minikéken. Ezzel megtudm tanulni bánni és úgy nézett ki, hogy uralom midet.
Jóval többet sebeztem rá, ellehetetlenítettem a farmtól, valamint, nekem nem igen kallett potit se kortyolnom.
Szóval úgy nézet ki  dolog, hogy ez könnyű menet lesz.

Amikor lvl6-on lesebeztem fél életét, na mondom ideje az ultynak...

Szóval ő fél élettel én teljessel, ráultizok, W, lövöm, ignice, gondoltam ez így okés lesz. Csak hát ő is koskodott egyet, és dupla halál lett belőle.

Na akkor csak óvatosabban, é most már csak én haltam meg, és neki maradt egy kevés élete.

Aztán volt megint egy dupla halál, aztán utána már csak ő ölt.

A tanulság kb ugyan az, mint akali ellen.
Ismerd ellenséged, mert különben megjárod.
Nem arról van szó, hogy megnézed az adatlapján, hogy mi sebeznek a spelljei, meg mennyi rajtuk a cd, hanem arról, hogy ne,m árt, ha játszottál vele párat.

Párat, az egy nem elég. Az egy az olyan hogy jé ez ilyet tud.
A kettő már kezdem kapisgálni.
Három, már értem de nem árt még némi gyakorlás.

Mert lehet p Brand ellen tök jól megálltam a helyem, pedig csak annyit tudtam róla, hogy low hp, de brutál a sebzése. S igazából így érthetetlenné vált számomra a Bannolgatása.

De ez ugye nem mindig lesz így.
Ha nem ismerném Syndra képességeit és a hozzá tartozó taktikát, akkor valószínű, hogy nem nyerek ellene lént, mert agyoncsap.

Szóval ismerd ellenséged, mert különben bemutatkoznak.






« Utoljára szerkesztve: 13 szep 03, 12:45:02 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2285 Dátum: 13 szep 03, 14:51:05 »

Na ja, van hogy csapatmunkát össze kell tartani valahogy, nem szidni a másikat. De azzal már nem lehet mit kezdeni, ha valaki mondjuk boton meghal 3x, aztán kilép, szó nélkül. Ha valaki kilép a csapatból, akkor lehet bármilyen teamwork, 5 nagyjából normálisan játszó ellenfél ellen esélytelen az egész. Volt már olyan, hogy 4 emberrel annyira király csapatot alkottunk, hogy mindig ace-re megöltük őket, de az emberhiány miatt a pusholás nem jött össze. Végül hiába volt több ölésünk, mi elértük a maximális szintet, max cuccokat, akkor már nincs hova erősödni, ők meg szintén elérték, tankosítottak, és agyonvertek minket végül. Hiába volt nálunk ap tristana, nunu, amumu, fiddlestick hiperszuper wombo-combó, az az 1 ember nagyon kell mindenképp.

Meg ugye, elég gyakran volt, hogy egymást szídják a társak, azzal meg nem lehet mit kezdeni. Kedves szó nem segít, azok csak egymást utálják. Viszont, ha az ellenség utál minket, akkor az jó! Nevet Csak már néha sajnálom az ellenfeleket, mint a múltkori leblancot, aki szétspammelte a chatet, mert AP tristanával a játék elején folyamatosan megöltem, pedig az elején milyen önbizalommal írta be hogy easy. A játék végére meg már 1 ultival megtudtam ölni.

A másik hasonló twisted fate volt nem rég. Önbizalommal beírja a játék elején hogy easy, a végén meg szidott ezerrel.
Egy karma ellen is játszottam, mondjuk ő nagyon profi volt, nem is értem hogy miért ritka a karma mid. Ő szerint AP tristana=instadefeat neki.
Imádni való ez a karakter, még mindig Nevet Nagyon kevés ember tudja hogyan kell játszani ellene. Nem rég egy katarina tudta hogy mit kell csinálni ellenem, de bárhogy próbálkozott, könnyedén megöltem.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2286 Dátum: 13 szep 04, 01:15:09 »

Sikeres Syndra support.

Egyszer már próbáltam ilyen posztra, de akkor még nem teljesen ismertem a supportolás dolgot.
na jó most se, de legalább egy kicsit jobban.

Varusal mentem Doki és Gangbang ellen.

Mármint Varus egy kicsi túl gyorsan ment a lénre és megölette magát, szerencsére én utána elvittem a Mundot.

A Varusunk egy picit gyengus volt, ezt pont azért mondom, mert multok a mikor szembe találtam amgem vele az ellenség oldalán, akkor nagyon kemény ellenfélnek bizonyult.

Mundo és Ganbank kb 3x menekültek el alig pár élettel. S valahogy nem volt szívem megkérdezni Varustol, hogy mi van a messzi lövésével.

Csak wardokat vettem (meg egy bölcsekkövét, meg potikat) és bewardoltam az ellenfél mid és bot közé eső dzsungelét.

Mi a feltétele, hogy Syndra ultija ellője mind a 7 golyót?





« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 22:48:39 írta Shiro » Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2287 Dátum: 13 szep 04, 16:39:22 »

Varust miért nem Darusnak hívod? Komolyan, sokszor nem értem mire gondolsz amikor írod ezeket a dolgokat.. és így nem szívesen olvasom el a hszeidet, néha vicces de egy idő után már zavaró.. de te tudod, nem szólok bele, legfeljebb téged átugorlak ha írsz valamit.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2288 Dátum: 13 szep 04, 17:17:57 »

Mi? Varus a böcsületes neve, nem pedig Darus. Ami meg helytelen,mert helyesen Darvas.

Szóval ennek a csórikának Varus a neve:
http://riot-web-static.s3.amazonaws.com/images/news/May_2012/2012_05_03_varus_reveal/varus-base.jpg

Vagy most kevered Dariussal? Pojén

---
Aszem amíg nem találok valami hacket, amivel ronthatom a grafikai minőséget, addig úgy hiszem szüneten lesz nálam a lol.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 18:27:15 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2289 Dátum: 13 szep 04, 19:44:34 »

Syndra ultijának a kövi a feltétele:
-min 30 ,de inkább max CD
- Q ,Q ,Q W vel felveszed az első letett golyót, még egy Q és rögtön ellövöd az ultit ,így lesz az ulti alap 3 a ,3 a földön és egy a W d ből amig elötte el is dobhadsz.
-jah meg asszem valamekkora távolságon belül kell lenniük ,de ebben nem vok tuti ,mivel amikor használom ritkán mozgulok el messzebb.

A gáz ebben a comboban ,hogy ha az ellenség ismeri az ultid erejét akkor a 3. golyó ledobása után már füstöl is messze tőled.
Inkább jungleben lehet ezt jól előkészíteni mikor látod ,hogy csapattársaid feléd terelnek egy menekülő ellenfelet. Előkészíted rálövöd ultid majd rögtön E és akkor már mehet a QW cvombo ,addigra jóesélyel ultolérik a csapattársaid.
Ha nem full hp akkor tiéd a kill ,de ha tankosabb és full hp akkor is jó esélyel veszedi valaki a csapatodból.

Ezzel a taktikával már nem egy full tankot küldtem pihenőre, 1 vagy 2 társammal ,persze tény ,hogy mázli is kell hozzá ,hogy ne csak 5-6 os it je legyen.


Amúgy elég fun ,hogy pont akkor kapod a leszólást amikor kivételesen ,jól írtad a nevet Faceg
Nekem tetszenek az egyedi megoldásaid ,színt visznek a monoton mindennapokban , jó néha filózni ,hogy nah most meg mégis kiről/miről van szó?
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2290 Dátum: 13 szep 04, 22:04:30 »

Most ment el a kedvem az élettől -.-

" Let me mid pls! I am smurf ! I am pro! "

Luxot pickel Kassadin ellen megöli level 4en és veri e mellét hogy milyen pro.

Aztán Kassadin level 6 lesz és szétveri... De úgy hogy már 20. percben valami 7-2-5-ben volt -.- Aztán akadályozd meg hogy 2 hitelje az adc-t. Én meg Singed-del voltam. Hiába dobom hátra elugrik vár 6 sec-et aztán ugrik újra a carryre -.-

Az eszem megáll :S
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2291 Dátum: 13 szep 04, 22:36:24 »

Én nem mondtam hogy rosszul írta Varust csak gondoltam lehetett volna ehelyett inkább Darus, mennyivel jobb és már majdnem Darius erre nem is gondoltam.

Persze, lehet hogy én vagyok begyöpösödött de nincs energiám kibogarászni, hogy éppen mire gondolhatott

Diki? Melyik lehet diki.. várj gyorsan átnézem a hőslistát.

Bölcsekköve?

Pinky? Sasor protkó?

Mindegy, nem kötekedni akartam, csak szólni, hogy bocs de nem mindig van erőm értelmezni Shirot.

Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2292 Dátum: 13 szep 04, 22:52:33 »

Milyen Diki? Az ott Doki!  Faceg

Az bölcsek köve magyarul. (FMA, Harry Potter)

Pinky úgy tudom általános megnevezés a vizsőn wardra.

Nasor -> Sasorr

---
El se tudom képzelni,hogy anno hogyan tudtam játszani ilyen körülmények közt...

Minden csupa low,felraktam a low res skineket (majdnem minden karakter csupa kék) 13fps Teemfájt 6fps.
Ha fapados körülmények közt megtanulok rendesen játszani, az gyakorlatilag hatalmas teljesítmény.

« Utoljára szerkesztve: 13 szep 05, 17:59:11 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2293 Dátum: 13 szep 05, 22:06:40 »

Az én vasam sem valami kemény cucc ,de azért nem tudom elképzelni ,hogy 6fps vel egyáltalán hogyan lehet valamit csinálni , minden tiszteletem.

Maokaival lassan ,de kezdek ráérezni az ízére. Szinte killek nélkül is tudtam építeni a buildem , közben ment a jungle és a gank is. Azthiszem erre a statra már rálehet fogni ,hogy jungler produkálta : 4:4:24
Amugy durva ,hogy akár 1vs5 be is mennyi ideig fel tudja az enemyt tartani , valamit ha egy kis hp ju assasin ráugrik eredményezhet meglepetéseket.
Yi vs én 2/3 os buildeknél és én nyertem ,szeressük a tudatlanokat.
Utána rájött ,hogy nem biztos ,hogy megéri az ultimban fightolni velem.

Sajnos ugy vettem észre ,hogy maoval akkor vagyok igazán bajban ,ha nincs kinek adni a killt, ekkor vagy elmenekül vagy nálam köt ki a kill.
Viszont ha nálam van a csapat killjeinek már számottevő killje ,nem építhetem a full tankot ,mert nem fog érni semmit ha nincs sebző a csapatba.
Ekkor szoktam azt csinálni ,hogy ap-s cuccoakt is keverek a tank buildbe (pl abs , zuhany) ,hátrány ha ezek szerepelnek  még a védelmem annyira nem is ,de a hp m lecsökken szóval játékba kell hozznom egy warmogot is ,hogy ezt pótoljam.

Szóval kapok egy off tank AP -t ,ami jelentősebbeket is sebez ,relativ jól védekezik , hátránya ,hogy pont azt vesziti ezzel el ,ami talán a legfontosabb ,hogy akár az egész enemy teamet feltartsa a csapat számára (ehhez sajna kell a full tank).

Ebben kérnék tanácsot ,szerintetek ilyen helyzetben mi lenen a megfelelő build?
Tartsak ki a full tanknál és bizzak benne ,hogy 1-2 csapattársam feltudja magát feedelni (akár általam is) , vagy váltsak az off tankra ,hogy végső esetben én tudjam lehozni a gamet.

Látom galio és kassadin is heti ,mindkettőt már ki szerettem volna próbálni a hétvégén remélhetőleg ez be fog következni.


Valószínűleg a topot fogom még jelentősebben kitanulni ,oda az egyik kiszemeltem tryndra lenne.
Elönye ,hogy nagyon durva sebző és ultival combozva megállíthatatlan (egy ideig) , hátránya szerintem igazából csak annyi ,hogy late gameben ha elesik nagyon könnyen bukhat a csapat is ,mert a killek jelentős hányada náha halmozodik fel (normál esetben).

Olyan top combot láttam ,amire tényleg azt mondtam ,hogy nagyon észnél kell lenni ,hogy meg lehessen fogni , tryndra zilean , isten mentsen ,hogy még egyszer lássam ezt.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2294 Dátum: 13 szep 05, 23:54:12 »

A 6fps csak 5v5-nél van, a lénen még 13. Sőt akár van hogy felmegy 17-re is, csak ugye az egész nagyon instabil.

Magyarán az 1v1 még nem akkora probléma, szóval ott még nyerhetek, de utána már csak fídelek.

Talán ezért is át kéne állnom a gyakori supportra, annak igazából nem akkora hátrány a low ps,mint egy adc-nek,vagy főleg egy hasismajszolónak. Vagy tank,de az se, ha belegondolok Leona miket csinál, ahhoz is kell a jó időzítés.

Majd valamikor holnap linkelek egy képet.

Naplózva

Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!