24 okt 06, 23:35:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856901 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2295 Dátum: 13 szep 06, 11:54:09 »

Szerintem egy healer supporthoz is kell az időzítés. Sőt.. ebben a játékban minden karival kulcskérdés. Én is egy széteső szar géppel játszottam de nem volt ilyen necces a dolog.. viszont mostanában alapból laggokat érzékel mindenki.

jah és Boldog Születésnapot.

Mellesleg milyen géped van?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 06, 13:07:04 írta Éjfél » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2296 Dátum: 13 szep 06, 22:07:10 »

Intel Core Duo 2x 1,86 géz ->  ez okés
I giga memó -> ez s okés közeli
Intel Gma 945 integrált videókártya-> ez ami ráteszi a z átkot

Remélem a summoner icont vissza lehet váltani Ohh My God
Mert van egy Ahri skin 375-ért

A válasz
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 06, 22:11:47 írta Shiro » Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2297 Dátum: 13 szep 06, 22:50:39 »

Igen. én anno ip boostra csesztem el.

Manapság nem drágák a videokártyák. Miért nem ruházol be egy használtra? ..vagy valami.
Plusz egy giga ram se ártana az is elég olcsón beszerezhető szerintem.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2298 Dátum: 13 szep 06, 23:15:26 »

Integrált a drága. (laptop)

Nami úgy ahogy kipróbálva.

Nami ugye support, de mivel mindegyik skillje képes sebezni az ellenfelet, így akár gondolom mageként is használható.

A másik pedig a passzívja. Ott van neki az a 3% max hp regen.

Szóval tankosra buildelve warmoggal 5000 hp-val, az 200 hp regen p5 (40hprps) plusz az egyéb hp regen. Csak hát ugye nincs aloevera sebzése.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2299 Dátum: 13 szep 07, 09:39:52 »

Namival talán ha 2-3x nyomtam ,de arra emlékszem ,hogy aramon nagyon jó (már csak a heal és az ulti végett is).
Én ott off tank ap ra építettem és supportra játszottam. Egészen hatékony volt ,mert sebzett is azért valamit ,egészen jól healelt és nem is ölték meg 2-3 csapásra.


Olyan durva meccset nyomta ,hogy az már valami (75 perc környékén ért véget). Mikor megláttuk az ellenfél csapatát mindenki elkezdte mondani ,hogy nincs esélyünk, mélyen én is ezt gondoltam ,de azért próbáltam pozitiv maradni.
70. percnél bejumpoltam teemo,graves,kass közé  3vs3 ban ,valahogy levertük őket és végigtankoltam mindet ,ezután már kha egy hátbakerülös csellelet leszedte a nexust és nyertünk.
Az ellenfeleink nem akarták ezt elhinni ,mert 70 percből 55 ben ők domináltak.
Erre a meccsre rámerem mondani ,hogy egy komolyabb rankednek is elmehetett volna(bronz ligába ,talán silverben is).

Még egy pozitívum ,hogy most elöször elértem maoval a full buldet, bár nem egészen úgy ahogy akartam ,de meglett.
(solarit is kellett vennem ,mert nem volt supportunk ,helyére inkább guardot/warmogot akartam ,de a szükség törvényt bont)
Poén ,hogy 10:13:27 el végeztem full tankkal ikszdé
Az ilyen meccseket szeretem, a semmiből visszahozzni és nyerni.

Ellenfél:
top: teemo,blitz
mid: kassadin
bot: graves,syndra

Mi:
top:riven
jungle: mao(én)
mid: nidale
bot: kha,varus
Naplózva



Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2300 Dátum: 13 szep 07, 14:12:04 »

Biztos, hogy nem olvastad félre Nami passzívját?Nyelvesít Véletlenül nem movement speed van odaírva hp regen helyett? Nevet
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2301 Dátum: 13 szep 07, 15:51:23 »

Olyan top combot láttam ,amire tényleg azt mondtam ,hogy nagyon észnél kell lenni ,hogy meg lehessen fogni , tryndra zilean , isten mentsen ,hogy még egyszer lássam ezt.

Köszi a tippet! Lazán megnyertük a meccset! ;D
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2302 Dátum: 13 szep 07, 16:25:54 »

Szívesen.
Tényleg nekem nem is jutott eszembe ,hogy fel is lehetne használni ikszdé

Elég upstopable szaga lenne naminak ha 3% max heath regje lenne , garennek is csak 0,4% ot ad a passzívja ,mundonak meg 0,3 at és mégis milyen durvák tudnak lenni.

Most ,hogy így beugrott mundo topra milyen mondjuk off tank ad nek?
Valahogy ő nálam még kimaradt ,de nem egyszer fordult már elö ,hogy 2-3 tag is nehezen bánt el egy jobb mundoval. Még lassítani is tud ,ami team fightban is nagyon haszos tud lenni.
Kb csak annyit tudok róla ,hogy hpra mindenhogyan rá kell gyúrni és gyakran használnak rajta atma-t (mondjuk 3-4k hp nál értem is miért ikszdé)
Warmog+atma combó már megadná az müködőképességét.

Ha a topot is ki akarom tanulni ,szerintem tryndra és mundo nem lenne rossz választás, de mundot még sosem használtam ,így nem merem biztosra mondani.


Maokaival lassan kezdek rutinosan mozogni. Próbálgatom mindig a itemek comboit ,melyiknél hogy müködök és már egészen jól tudom az ellenfél csapat buildjeit lereagálni.
Azt vettem észre ,hogy a speedes cipővel működik legjobban, legalábbis addig tuti amig nincsenek meg a speedes runáim.
Evelynnál kell valamit modosítanom a builden ,mert full ap nál veszett nagyokat sebez ,de hiába heali magát könnyü leverni. Ő igazán early game végén és mid gameben veszélyel ,latebe csak ha elfeedelödik midben.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2303 Dátum: 13 szep 07, 17:56:08 »

Ja meg van már mit néztem félre. Frissítettek a http://purpleside.net/ -on és belehet rakni a Barom bónuszt,aminek pont a passzív mellett van az ikonja.  Nyelvesít
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2304 Dátum: 13 szep 07, 18:49:00 »

Játszottam párat. Trynda + zilean kombó topon nagyon op :DD
Ja, és játszottam megint egyet yi-vel... eredmény? pentakill...  tényleg nerfelhetnék egy kicsit. Még én is lazán pentát csinálok vele, akkor rankedbe meg milyen lenne a helyzet... Nerfet neki.

Játszottam párat megint tristanával. Megint a halálomat kívánták, ez vicces. Egy gyerek most kivételesen azt mondta, hogy nerfeljék tristanát. Ilyen még sosem volt. Pedig eléggé ritka az ap tris'.

Mentem leblanccal aramba, és ott egy kicsit gyenge. Inkább normál játékba használható.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2305 Dátum: 13 szep 07, 20:59:21 »

Nah most már tudod milyen szörnyű lehetett zilean-trydra ellen nyomni 2vs1 ben ikszdé
Hasonló jó combo blitz és trydra , blitz elkapja felökleli addig try ad neki min 2-4 csapást és utána még ott van a forgó is.
De igazából a dupla stuner top is rettenetesen odaver (csak egy pl: sion és pantheon)

Amúgy elég poén ,hogy mennyi ilyen "halálos" top combot láttam ,de még egyiket sem használtam közüllük.


Én még mindig próbálgatom ,hogy minnél jobb jungler legyek. Kivülről nem tűnik annyira nehéznek a jungler lét ,de nagyon nehéz egyszerre figyelni a junglet ,hol kell segíteni és hol lehet ganket kialakítani , közben még a fontosabb helyeket le kell wardolni is (min baront, ha nincs support még dragont is) és mindeközben próbálni minnél erősebb tankot építeni ,hogy midjátékra hasznos tagja tudjak a csapatnak lenni.
Szóval nem könnyű ,de még mindig hiszek benne ,hogy ha elég jó jungler tudok lenni ,hátrányos csapatfelállásból is tudunk nyerni.
Már rájöttem ,hogy az erő nem minden ,fontos hogy ésszel játszunk ,így egy jóval erősebb csapat ellen is megvan az esély.


Sok videóban látom ,hogy a junglereknek az üzenőablakban az üzenet mellet ott van az idő. Ezt hol lehet beállítani?
Biztos megtalálnám ha elkezdenék keresgélni ,de valahogy az első 1-2 percben mindig elfelejtem ,utána meg nincs ilyenre idő
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2306 Dátum: 13 szep 08, 08:35:19 »

Jah, durva kombó. Próbáltuk még Jarvan + Pantheon kombót. Szintén király. Meg Jarvan + nasust(nasus tankos volt)
Van néhány brutális kombó. De rankedben ezt nem nagyon kéne megcsinálni, mert oda kötelező a jungler Nevet
A jungler eléggé nehéz poszt,de tanulható. Igazából úgy láttam, hogy az ilyen profibb játékosok nem sokat junglereznek, hanem majdnem folyamatosan megy a gank. Meg igazából a csapat minden tagja szokott junglezni, ahogy elnéztem a meccsnél. Ha a bal alsó sarokban van a csapat, akkor az ADC és a support általában leverik a gólemet, aztán mennek a lanejükre.

Egyébként valaki tud véleményt mondani Xin Zhaoról? lehet hogy őt fogom megvenni legközelebb.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2307 Dátum: 13 szep 08, 14:26:01 »

Shacoval szoktam counter Junglert játszani =) Legszemetebb jungle-ös az egész játékban =D Hihetetlen hogy mennyire tönkre tudod vágni az ellenfél jungle-ösét =D

A hátránya hogy late game-ben shaco nem a legjobb ha csak nem kaptál egy kis feedet.

edit: F*szé kell nerfelni Garent >< Így sincs túl nagy dmg-je late game-ben, ha nem buildelsz neki legalább 2-3 ad itemet :S
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 14:31:06 írta Lew » Naplózva


tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2308 Dátum: 13 szep 08, 15:26:21 »

Garent kicsit kevesen használják, meg nem is tudják kezelni többnyire, és még nerfelik is?

De egyébként mi alapján nerfelik a karaktereket? Mert néha meglepődök hogy olyan karaktereket nerfelnek, akikkel eddig semmi baj nem volt, sőt kicsit gyengének is tűntek. A Diamond divisionos rankedben a leggyakrabban használt karaktereket nerfelik, vagy mi ez? Nem igazán értem ezt a karakter erősítés/gyengítés rendszert.



Amúgy az imént mentem pár menetet. Mentem lee sinnel, oké tök simán megnyertük. Mentem megint vele... Beírom hogy jungle, nincs ellenvetés... Bátran pickelem Lee sint, erre kiválasztanak egy rivent, meg egy gangplankot. Oké, később rivent leküldtük botra, havernak segíteni, de többnyire csak hagyta hogy meghaljon a Quinn( vagy hogy írják). Nem segített. Topon meg 2-en voltak az ellenfélnél, ezért többnyire ott segítettem. Kicsit sikerült visszaszorítani a topot, akkor megyek le segíteni botra. Éppen megölném az ellenség ADC-jét, gondoltam 2-en simán megöljük. Erre riven elsétál, és engem ott hagy egyedül, és épp hogy nem tudtam megölni az ellenfelet. Imádom az ilyen társakat ^^

Emiatt inkább mentem néhány aramot. Zileannal egész jó volt trollkodni. Következőre megkaptam Udyrt, hát, azzal aramon... Öltem 10-et, majdnem én öltem a legtöbbet, mert béna társakat kaptam, mint általában szokás Nevet

Jah, egyébként lehet hogy Oriannat fogom megvenni, mert eléggé erős volt, és könnyű volt kezelni miden, amikor ingyenes volt.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2309 Dátum: 13 szep 08, 18:10:42 »

Kicsit rákárestem, a garen nerf párposra, és egypáran nyavalyogtak a közelmúltban, hogy nerfelni kéne, mert túl erős,s leginkább a cc-i miatt.

Oké, hogy a tapasza  szájra képessége miatt veszélyes lehet a mágusokra, a mozgás csökkentése miatt meg az adc-kre, de ezek végső sprpn kijátszhatók, hiszen garen melee,a  másik két osztály, megranged. Meg ne felejtsük, hogy örliben ott vannak a minikék, amik akadályozzák a mozgást, így őket is fellehet használni védelemre.

Topon meg amúgy is más meleek ellen megy akik ugye ad-ből sebezek.

Na jó, talán topon elméletben tényleg túl erős lehet a cc-i miatt, de, ez végül is csak a  metálnak köszönhető, amit meg a játékosok találnak ki.

Meg amúgy is meg lehet ellene tanúlni játszani, (mész és ütüd) hiszen nem tud dasholni, ugrani (jó de azzal nem nyer olimpiai aranyat távolugrásban) , vagy csáklyázni.

Szerintem van egyéb más karakter is, ami sokkal inkább átbillentheti egy lén nyelvét.


Orianna meg vétele:
Aszem te említetted,hogy Syndrára hasonlít. Nos az én meglátásom, hogy igazad van, de kissé nehezebb is irányítani.

Viszont ami igaz mindkét karakterre, hogy ezen a szinten a játszhatóság nehézségét az határozza meg, hogy az ellenfeled mennyire ismeri.
S Orianna akárhogy nézzük, hiába volt nem rég ingyenes, nem sokan kaptak hozzá kedvet, mert fura az irányítása, s így kevesen tudtak,vagy próbáltak rájönni a nyitjára, és az ereje pont ebben rejlik, hogy ritka és szokatlan.

---
Ja találtam olyat is, hogy Ashet is nerfeltetni akarták, hát mondom gyakorlatilag, leggyengébb adc (örliben:P)

Gondoljunk bele. a passzívját a buildje semlegesíteni fogja, így az végül is eltűnik (ha lapból 75%-os crc-dvan kit érdekel egy crc töltő passzív?) A Q-ja tök jó, de örliben ki az aki leáll "üssük egymást ki az aki előbb meghal"-t játszani?
Menekülni, nemigen tud. Támadó skillje, csak egy van.

Néhány gyöngyszem:
AND that Ashe!! Omg... Her 'e' is like a ward on steroids... Your team doesn't need to bother with wards if you have her.
Her slow basically makes her invisible as you can't kill her as she will kite your whole team around the map and back!
wardoskodik a zsidó baglya.


her damage is just too much when she is fed.
She could literally cut a tank like butter with madreds, and lifeteal like an animal with multiple blood thirsts
With exhaust on she could easily 1v1 any physical DPS
To make things worse her ultimate is broken. She just fires her misile and kill people who does not deserve to die.
she also has heaps of hp.
I want to see riot nerf her damage, and change her ultimate to stun only (no damage).

Elfeedelve egy kicsit erős... melyik karakter nem az?
Ultija sebzés nélkül? lol, távstun...

Meg van egypár érdekesség... Pojén



« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 18:42:32 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!