24 okt 07, 11:14:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 857225 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2145 Dátum: 13 aug 23, 21:28:19 »

Gondoltam kivételesen én is megyek pár gamet, ranked hiánában még aram és sum.
Aramra megkaptam kis teemomat , csapattársnak meg caitlynt és egy sonat.  14 perc alatt lehoztuk a játékot ,mivel nem volt sok idő inkább attack speed felé vittel el ,mert sokszor volt közelharci fight.

Sumra gondoltam kipróbálok egy sonat ,mert még sosem voltam vele. Olyan enemy teamet kaptunk ,hogy az már valami , egyszer próbáltak rám gankelni ,de eredmény az lett ,hogy 3:0 nekünk ikszdé
A végére 6:0 lett pedig nem is volt még igazán sok aps cuccom , cipő + egy item jött össze , a 3. már csak elkezdtem .
A végén 5vs5 ben enemy nexus tornyai alatt 5:0 csináltunk , i love sona's ulti.


Még mindig evelynnen tördelem magam , nem tudom ,hogy érdemes lenne e kipróbálni élesbe (nem olyan pro mint egy lee vagy rengar ,de van benne potenciál erősen).
Annyira még nem vok otthon a jungleben és relativ sokat kell az elején hazamászkálni , ha megvan az a lámpás már egészen jól megy. Jungleben a mobok ellen armor kell csak?
A junglerek általában kicsit tankosra építenek ha jól emlékszem , szóval gondoltam neki is kéne egy 100-100 armor,resist , viszont a többit damage re kéne ,hogy ganknél ne csak mozgó célpont legyen .
A puding probája az evés ,szóval hajrá.
Naplózva



Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #2146 Dátum: 13 aug 23, 22:00:36 »

Evelynn egy tök jó jungler én is megveszem szerintem (meg miden és topon is lehet ha úgy jön). amúgy talán pont az a jó benne, hogy nem egy konvencionális jungler és sebzésre kell építeni tankosság helyett.
Kezdésre egy Spirit of the Elder Lizard és a sebzés meg is van egy időre, utána már mehet jobban a tankosság, de de inkább AP cuccok mint Liandry vagy Zhonya (na jó az még a defenzív statokon is segít).
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2147 Dátum: 13 aug 23, 23:37:25 »

Én álalában egy spirit of spectral warital kezdek a passivja végett,de kb ugyan ott vagyunk bármelyik is legyen.

Amugy gragas miért ennyire ritka (free kivül nem is tudom ,hogy láttam e már ,max 2-3 x) ,pedig kegyetlen képességei vannak.
Maga a Q ja miket képes sebezni full ap nál, jézus. Egy endgamere mageknek összejön kényelmesen 500 AP , aminál 700+ os a q ja , az ultiról nem is beszélve és még nagy a rangeis ezeknek.
Mégis hol van ebben a champban a csapda?

Syndra  és Annie is nagyon durva tud lenni ,pedig kissebb % ot kap AP ból a skilljei és kissebb a távolságuk is.
Igy hirtelen csak tristana ultija ugrik ba ,a 150% ap jával ami még ennél is durvább.

Amugy annyira dicséritek tristanat , ugy is közel állnak hozzám az AP midesek ,szóval én is ráveszem magam. Ezzel mégegy champal közelebb kerülve a vágyott 16 fős létszámhoz.
Amugy miért nézik ennyire le? (még nem próbáltam, csak 1-2x régebben, de nem tünt rossznak és a skilljei alapján elég jónak néz is ki)  


Amugy ranked gamen egy champ szerepelhet mindkét térfélen is ?
Csak azért kérdem ,mert a aktiv ranked gameknél nem láttam még ilyent.


Tristánának így elsőre 4 itemet látok biztosnak:
pentrantos cipő
3 db a 120 as Ap itemekből (rabadon,zuhany,death)
A maradék 2 hely lehet változó  mondjuk abyssal scrapter , az utolsó meg leeht valami védő cucc (guard angel) vagy még egy a 120 as ok közül.

A skill sor e,w,q talán vagy e,q,w.


Szerk.:
tkrisz
Te trisztana manaigényét mivel oldod meg? Athenere gondoltam ,mert ad minden finomságot(+ amikor csak lehet blue).

Első próba coopon , 11 :0 ikszdé sajnos csak egy rabadont tudtam összehozzni ,de már igy is egy adc/support 1 ulti volt , ha kellet még egy jump max.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 24, 06:36:11 írta Verbatimo » Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2148 Dátum: 13 aug 24, 09:57:38 »

Már mindenki az én karimat lopja? :'D
Szóval Tristana:
Egyébként rod of ages-sel oldom meg a manaproblémát. A játék elején mindig egy doran's ringgel kezdek, az ad egy keveset, aztán amikor először haza kell mennem akkor vagy sapphire crystalt veszek, vagy blasting wandot(az az aranyozott pöröly, vagy mi Nevet ) veszek. Ez attól függ hogy mennyi lé gyűlt össze az ellenség szivatásából ^^

Aztán a rod of ages után veszek egy alapcipőt, aztán elkezdek egy rabadont építgetni, közben az AP cipőt is megveszem, majd deathfire, morellonomicon, és rylai. Utána már csak cipő bónusz, és elixírek vannak hátra Mosolyog

A kezeléséről: A játék elején E-vel kell kezdeni, és azzal kell piszkálni az ellenfelet folyamatosan. Ha látod hogy meg van az a bizonyosan kevés élete, akkor nekiugrasz. Ez ellenfélfüggő. Ha látod hogy egy ultrapapír ellenfeled van, és amikor rányomsz egy E-t, akkor nagyon nagy része le megy az életének, akkor akár a felénél is ráugorhatsz. Ha kicsit tankosabb, akkor hosszabb ideig kell piszkálni. Ha ráugrunk, akkor megint E, és ignite. Amikor ilyen combó támadást hajtunk végre, akkor mindig várjuk meg amíg az E-t tudjuk használni, különben nem fog meghalni az ellenség. Ezt egyébként torony alatt is meg lehet csinálni, csak akkor általában ki kell flashelni, vagy ha azonnal belehal akkor szimplán kiugrani.

Ha meg lett az ulti, akkor egyre jobb lesz. Amikor fél élete van az ellenfelünknek, akkor ugrás, és a levegőben először rá kell nyomni az E-t, majd az ultit, és ha van, akkor ignitet még mielőtt elszállna. Persze, hogy az ignitet rátesszük az attól függ hogy mennyire van kevés élete. Ehhez nagyon kell ismerni Tristanát, hogy mikor mennyit sebez. Később amikor már megy a nagy gankelés, akkor lemehetünk botra, ha ott éppen sarokba vannak szorítva a társaink. Ilyenkor az a fontos, hogy az ellenséges adc-nek vagy valamelyiknek az életének kevés kell hogy legyen. A szokásos kombóval meg lehet ölni akkor. Később igazi assassin lesz Tristanából. Ha valahol kb fél élettel védenek egy tornyot, akkor bátran be ugorhatunk, és a kombóval megölhetjük, majd kiugorhatunk. Csak ilyenkor arra kell figyelni, hogy a torony alatt lévőknek ne legyen stunjuk, különben nem nagyon kéne megpróbálni inkább. Még később, tristana még assassinabb. Amikor nagy mid game van, támadnak az ellenfelek, és véletlenül egy ADC, vagy egy másik nagy bruiser van elől, akkor nekiugorhatunk, a szokásos kombóval megöljük, kiflashelünk, majd még ugrunk is egyet.

Tudom, kicsit bizarrul hangzik, hogy beugrunk, ölünk, kiugrunk, és ilyen természetesen mondom, de többnyire én ezt csinálom. Viszont itt is fontos a helyzetfelismerés. Régebben azért jó néhányszor belehaltam az ilyen akcióba, mert sz*rtam rá, hogy tudnak stunnolni ott a közelében 2-en 3-an. Szóval okosan is kell cselekedni, de úgy hogy az ellenséges papírok minél inkább szídjanak minket ^^

Egy vesztett teamfightnál, esetleg egy menekülő társnál meg lehet menteni az ultival. Ha egy tank kergeti, akkor odaugorhatunk, és ellőhetjük a másik irányba, hogy a félholt társunk túlélhesse.Ha több ellenfél kergeti, akkor szintén használhatjuk az ultit, de ilyenkor 2 szituáció van: 1, nagyon közel vannak egymáshoz, és így mindet hátraküldhetjük az ultival. 2, az egyik közel van, így csak azt lőjük hátra, talán megmenekülünk, talán nem.

Védekezésnél tristanával jól be lehet lőni ultival a saját spawnunkra az ellenfelet, hogy sírjon egyet az ellenség.

Még egy tanács: Ha low hp-s társunk van, és nincs egyetlen skillünk se perpillanat, akkor ne támadjunk az ellenségre, mert mivel AP tristana egy üvegágyú, így skillek nélkül csak kilapít minket.

Skillek nélkül 50-nél kevesebb hp-sokat lehet csak lőni, mert különben megjárjuk.

Ennyi tanács jutott eszembe most. Szóval AP tristana egy nagyon erős assassin karakter, főleg late gameban, amikor ráugrok az ellenséges adc-re, és azt se tudja hogy mitől hal meg, úgy, hogy full hpja van Nevet

Remélem tudtam segíteni Mosolyog
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2149 Dátum: 13 aug 24, 14:43:42 »

Törpilla ésa  Minotaurusz sikeresen megszerezve, köszönöm a segítséget.

AP Tristana, sajna eléggé bénáztam, ugyanis ehy kicsit félreértettem a képességeit, de azért így is sikerült beszereznem pár killt.

Katarinával 7:7:8 erre olyan böszke vagyok.  Füligérafeje
Naplózva

naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #2150 Dátum: 13 aug 24, 17:04:45 »

Azért aramon milyen sokat számít már az is,hogy hány tank van a csapatban. Az előbb mentem egyet Garen(én), Rumble,Ezreal,Rammus,Nidalee vs. Gragas,Draven,Viktor,Ryze,Xin Zhao
elég rosszul álltunk az elején kb 2:17 kill  Nevet mégis mi nyertünk ,mert én is meg rammus is full tank volt,az enemynél meg senki,szegénykéket hogy visszaszorítottuk mindig xD annak ellenére,hogy rumble meg nidalee eléggé feedelt,előbbinek 1:18as ,utóbbinak 3:13as statja volt nekem se volt vmi jó 6:9es. Végül is nem is volt olyan hosszú meccs, mindössze 22 perc.
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2151 Dátum: 13 aug 24, 17:28:01 »

22 perc? Egyik nap játszottam egy 50 valahány perces aramot, ma meg egy 10 perceset. 10 perc alatt megvertek minket O_o Kicsit durva eltérés Nevet Nem mindegy hogy 10 perc, vagy majd' egy óra.

Na, még 200 kéne, és akkor megvehetem lee sint. Van itt olyan, aki szokott vele játszani? Vagy én írjak róla majd véleményt? Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2152 Dátum: 13 aug 24, 18:06:16 »

Pedig olyan jó karaktereket osztottak. Pojén Egyébként ha tudom, hogy van ott /Sona akkor arra cserélem Taurost.

Katarina vs Katarina miden első killt én szereztem, aztán ő neki gank kellett a killhez és végül a z ő statja sokkal jobb lett.

Szóval ja, csapatjáték... szóval több objektum szemmel tartása...

Sztrímen láttam, hogy nem szokták bekapcsolni a kamerakövetést. Az okát azt értem, de mennyi idő ezt megszokni?
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2153 Dátum: 13 aug 24, 18:20:44 »

Kamerakövetés? Amikor le van lockolva a nézet? Annak igazából nem tudom mi értelme. Ha folyamatosan én vagyok a középpontban akkor kb. semmit nem látok a játékból, csak magamat. Szerintem jobb ha magam döntöm el, hogy hova nézzen a kamera, mert ha engem néz, akkor nem látom az ellenfelet, főleg akkor zavaró ha távolsági vagyok, meg az ellenség is.

Egyébként megint veszítettem, ez zsinórban a nem tudom hányadik már, de kezd idegesíteni, hogy ennyire laggol a játék. Mostanában vmit nagyon elrontottak a szerveren, mert folyamatosan laggol Szomorú

Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2154 Dátum: 13 aug 25, 12:14:15 »

Hát próbáltam úgy is, hogy nincs le lockolva, de nekem valahogy úgy nem megy...

Ashesel meg többet nem viszek flasht a játékstílusomat tekintve egyszerűen jobban járok egy healel. Minimum háromszor mentette volna meg az életemet. pl Teemo mérgétől.

Meg szerintem Ashe túlélési képessége a futással csökken, egyszerűen akkor tud életben maradni, ha elég gyors és erős a tűzereje.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2155 Dátum: 13 aug 25, 12:21:43 »

Aramhoz annyit hogy mi már vertünk meg full tankos ellenfelet ap-val és adval. Mosolyog

Ez helyzet függő meg hogy mennyire ért az enemy a karaktereihez.

Néha olyan buildeket látsz aramon hogy a hajad kettéáll tőle.

Nekem már volt olyan hogy ütött egy közel harci mögé flashaltem és igy halt meg.. 

Én nem vinném Ashet flash nélkül sehova. A heal később már annyit nem ér.. inkább akkor már használj life stealt és kezd el ütni a minionokat vagy jungleben valamit ha épp a közelben van, de sokszor a poti is segít ilyen helyzetben, teemot meg nem szabad annyira felfeedelni hogy erős legyen a mérge mert akkor esélye sincs az ellennek vagyis neked..

Volt már hogy úgy haltam meg hogy véletlenül lelockoltam a kamerát és nem láttam hogy mi történik körülöttem.. és csak egy pillanat volt amíg visszakapcsoltam. Én sem szeretem, nem tudnék úgy játszani.
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2156 Dátum: 13 aug 25, 19:57:21 »

Aramon úgy vettem észre ,hogy a legkönnyebben nyerhető a meccs , ha 2 tank és 2-3 adc/apc (esetleg egy support) van a csapataban.
Amugy vannak tipikus champok amit az emberek legritkábban akarnak aramon játszani ,mert nem tudnak vele mit kezdeni
pl: warwick,garen stb
Őket valahogy mindig el akaják cseréni ,mert nem távolsági , holott nagyon jó tankosok (csináltam már warwicckel 7:1 full tankként).

Amugy ha valaki sokat aramozik valamennyire megtanul nagyon sok champot kezelni.


Amugy végre egyszer megkaptam Syndrat egy aramon, hát kegyetlen mit tud művelni , ha ulti után lövi ki az E akkor kb olyan mint amumu, stun shotgunXD


Ez csak személyes tapasztalataim , csak 110 győzelmem van aramon , mondjuk normálon meg csak 80+ szóval... ikszdé


Ashenél nálam is alap a flash. Inkább viszek magammal 1-2 potit mint ,hogy egy potenciális menekülő vagy jumpoló képességtől essek el. Ha már van lifestealje ,minikéken fel healelni magát ,ha meg nagyon rágankelnek jóesélyel úgy is hal.

Végre megtanultam becsülni az ignitet. Fight végén elefél menekül boton , rádobom ignitet. Supportja már közel van (sona) éppen dobná rá a healt ,amikor meghal ikszdé
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2157 Dátum: 13 aug 25, 21:46:04 »

Megvettem Lee sint, és kipróbáltam. Nem rossz, de nem is jó. Nagyon jól lehet vele trükközni/funolni, viszont gyenge. A közelharci képességei miatt tankosra kell építeni, de akkor nem sebzek. Az a baj, hogy nekem kicsit túl gyengének tűnik emiatt. Oké, hogy látványos, de nem tudok vele eleget ölni. Valahogy a tankokat sose szerettem. Mészárolni szeretek, és lehozni a gémet. Ezért tetszett a Nocturne jobban.

Szóval: Lee sin inkább trükköző, fun karakter, és tankos. Aki szeret tankos lenni annak nem rossz, de sokat nem lehet vele ölni.

Aki inkább ölni akar, annak ajánlom Nocturnet jungleba.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #2158 Dátum: 13 aug 25, 22:00:46 »

Nem tudom, én másképp látom.  Mosolyog

Nekem is megvan Lee Sin, igaz mostanában hanyagoltam, de régen sokat toltam vele jungle/solo top pozícióban. Szerintem pont az a fajta karakter, akit ha tankosra is építek, akkor is baromi dara, főleg early és mid gameban, később kicsit meggyengül, de ha "elfeedelődsz" akkor ezt lehet kompenzálni.

Nocturne nincs meg, de gold/silverben én azt látom, hogy tankosra szokták építeni, ha meg lenne maga a karakter, akkor én se full damage buildet használnék vele, mivel ugye ultijával kitudod hamar szedni az enemy adc-t, de szerintem az se hátrány, ha ezután a rambó akció után nem halsz meg.

Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2159 Dátum: 13 aug 25, 22:38:47 »

Lee sin nekem nincs meg ,de gyakran kerül be mellém vagy ellenem és gyakran látom ,hogy offtankként elég jól tudja a linejét tartani illetve endgambe , keményen tudja leszedni a sebzésre építőket.
Range vagy mage im ellen olyan kategoriába sorolom ,mint kassadint kb , azaz amíg ott somfordál jobb ha full deffensziven nyomom.

Nocturnénél én azt vettem észre ,hogy nem arra kell vele figyeli ,hogy tudj ölni ,hanem ,hogy a csapattársaidnak is legyenek killjeik, persze ha jól használják.
Ezelött is egy gold rangos,eternal skinnel fellép, 25 percre volt 23:2 je , a csapatnak meg 27:22, aztán mondja a magát mikor nem tudunk semmit csinálni és kikapunk.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!