24 okt 07, 23:22:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 857546 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #1995 Dátum: 13 aug 11, 19:37:27 »

Igaznak igaz. Bár egy ilyen kicsi bónusznak jó pár karakter örül, például Singed. Ha valaki abból áll, hogy fel-alá futkoss, az örül mindennek! Nevet
Meg egyébként megkönnyíti valamennyire a jungle gank-eket is.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1996 Dátum: 13 aug 12, 03:01:26 »

Gyakoroltam Garennel... Ha az elején nem halsz és okosan armorra hp-ra gyúrsz akkor kegyetlen lesz az endgame-re üthetnek nem érzed meg a pörgésed halálos és az ultival kivégzel Nevet Hülyén megy... ez az egyetlen bajom vele ikszdé
Kezdésnek alapcipő poti
aztán Doran's Shield ezt később eladom a csába
Majd Giants belt amiből -> Sunfire cape (területi sebzés és armor egy pörgéssel kivégzel egy csapat miniont)
Avarice blade a  zseton miatt és lesz belőle az endgame-re Atma's Imapler
The brutalizer -> The black cleaver
Warmogs armor a hp miatt
és a végére még valamit meg lehet venni attől függ mi kell armor magic resist még attack power vagy slowolni az enemit ne futhasson el miután a fél élete oda mert bepörögtem neki Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1997 Dátum: 13 aug 12, 09:19:48 »

Hülyén megy... ez az egyetlen bajom vele ikszdé
Lehet ez az igazi ultija. Meglátod és halálra röhögöd magad, oszt mi re észbe kapsz, már meg is ölt.


Néha van egy olyan képességem, hogy már a karakterválasztó képernyőn meg tudom mondani, hogy veszíteni fogunk.

legújabb eset.
Megyek egyet Shívanával. Ashet úgy is már kiválasztotta valaki más.
Na akkor beírom, hogy megyek topra. Ashe beelőzött.
Igaz, csak ennyi, de sejtettem, hogy rossz vége lesz, és igazam lett.

A másik érdekes jelenség.

Elhatározod, hogy te xy karakterrel akarsz menni s az legyen mondjuk adc.
De valaki megelőzött, oké másik karakter...
Viszont a csapatból már más is választott adc-et, így úgy döntesz, inkább egy meleet, vagy egy tankot választasz és lecsekkolod, miután ez megtörtént az a kettő aki adc-t választott, köztök az áhított karakterrel szintén váltanak meleere, vagy tankra és a csapatban nem lesz adc.

Meta lényeg az én meglátásom szerint. (a szabályait csak felületesen  ismerem és nem olvastam utána)
Minden játékos egyenlő esélyeket kapjon.

Azt vettem észre, hogy azonos kasztba tartozó hősök viszonylag egyenlő eséllyel rontanak egymásnak.
Eltérő kasztok esetén viszont nagyon számít, hogy kivel vagy te és kivel az ellenfeled.

--

És Ashe 22:12:10 Magyarán végre jelentősen többet öltem, mint haltam. ikszdé

A static shiv meg nem tudom...
kb mennyi idő még feltölti a villámokat?

Ja azt majd elfelejtettem, hogy az ellenfél Caitlynje  rácsodálkozott, hogy én tényleg adc vagyok e?, mert hogy annyira jó voltam, és eddig még sose látott magyar játékost.
Szóval ne hozzatok szégyent.  Nyelvesít

Ja egyébként meg vesztettünk. Nyelvesít

--

Egyébként Ashesel kapcsolatban, ha nagyon elhúzódik a meccs, akkor érdemes lehet a cipőt leváltani egy Vérszopó kardra?
Azért kérdem, mert a buildemet tekintve kb további 300-500dps-t adna az atk speed és a crc miatt.
Viszont lassabban fogok futni.
Habár így se nagyon menekülgettem.
Vagy mire eszembe jutott volna, hogy nincs esélyem, már szét szedtek csapatban.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 12, 09:34:00 írta Shiro » Naplózva

Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #1998 Dátum: 13 aug 12, 10:16:03 »

Ha nagyon elhúzódik váltsd le egy Zephyrre, az ad movement speedet és még jó is Nevet De az fontos, hogy gyorsan fuss és ne tudjanak elkapni, szóval ez sem mindig ajánlott, de ha azt érzed, hogy abba a teemoba még pont az az egy cuccnyi kéne, akkor vedd meg a zephyrt Nevet
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1999 Dátum: 13 aug 12, 10:44:23 »

A static shiv asszem akkor tölt ha mozgásba vagy én nem is olyan lassan. Utoljára kb 1 hónapja vettem gangplank nak  azért nem vok már benne biztos , de elég szépet tud csapni és ha elég közel vagy az ellenséghez védhetetlen .
Pl. menekülö ellenségnél minikékre rálövöd és kész a last hit.

Ashenél érdemes e végjátékba cipöt eladni, hát ennek az érmének is két oldala van.
1. Ha menekülni kell jó esélyel igy is így is meghalsz ,mert nagyon max az ulti segít a menekülésben.
2. Ha támadtok ,te vagy jóesélyel a legnagyobb sebző a csapatba ,szóval a többieknek meg kell téged várni ,ami nem túl szerencsés ,ha mondjuk az ellenféltől 2-3 an haltak és jó esély lenne a győzelemre ha gyorsabb lennél.

Szóval én inkább nem cserélnél le ,vagy olyanra ami ad egy kevés movment speedet és segíthet a menkülésben. Perdöntő lehet ,hogy az adc él vagy meghal.
Persze ez csak az én véleményem.


Asszem megvan az új aram,asszit rekordom. Soraka: 3:4:47 , a meccs vége 64:24 lett szóval jól végeztem a munkám.
Olyan idegesek voltak rám már ,hogy az valami . Közeljön 1-2 ,hogy kilöjje az ultiját ,erre silenc és már haltak is ikszdé


Mivel lassan már annyi IP van ,hogy 4 db 6300 ast is meg tudnék venni ,eldöntöttem ,hogy veszek végre valami drágább csampot is ,nem csak a 450 esek közül válogatok. Az már biztos ,hogy range vagy mage lesz.
Így kb ők azok elsőkörben esélyesek :Syndra, ziggs,Viktor,varus

Syndra eléggé érdekel ,mert összesen 1X láttam játékba. Szinte egymaga hozta le a meccset. Viszont pont ezért nem vagyok meggyőződve róla,hogy annyira jó is .

Viktornak van minden ami kellhet egy magenek. Az E je brutális mit tud sebezni , a w je hasznos lene fightban és menekülésben , a q ja ad méni védelmet.

Ziggs csak ugy jellemzem ,hogy kis tűzszerész. Q jával meglepően lehet nagy sebzéseket elérni, w je jó menekürésre , e szintén és még jó a damage is . Az ultijával ha jól és időben használjuk könnyő 2-5 killt is szedni. Hátrány ,hogy a mannát úgy eszi ,hogy az kegyetlen , szóval athene nélkül szinte életképtelen.

Varusról asszem nem kell sokat mondanom.

Szerintetek melyikkel járnél jobban?
Syndran kivül mindegyikkel voltam  és mindegyik meggyőző volt.


Látom beelöztek ,de azért már én is elküldöm .


Szerk.: Most vettem észre ,hogy megvan az első platina kitünteséem Poén az egészbe ,hogy ezen kivül van 5 ezüst ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 12, 10:51:24 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2000 Dátum: 13 aug 12, 11:53:16 »

Hallod Syndra, szerintem nagyon fainul néz ki és a spelljei is tök érdekesek, na emg persze tisztességes AP bónusz is van rajtuk. Mondjuk néhány spelljén kicsit magas a cd, így én a buildbe beépítenék egy Lich Bane-t.

Szóval vedd meg, mert nekem is meg tetszett, de azért még se én járjak rosszul, ha mégse olyan jó. Pojén


Build váltás játék közben.


Shyvanával most így hirtelen gondoltam ki.
Felépítek egy AD Shyvanát areal dps-el. A gyórs futás miatt  örli gémben úgy néz ki a sebzés az  hasznosabb.
Viszont lét gémben, főleg, ha sokáig hózódik, talán lehet nem ártana AP off-tankra váltani.

Viszont ez egy full build csere lenne, ami sok pénz és tényleg csak a nagyon hosszú játékokban működhetne.

A másik kis probléma ezzel, a mastery. AD esetén offenzívet pakolom, AP off tank esetében pedig a defenzívet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 12, 12:48:18 írta Shiro » Naplózva

naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #2001 Dátum: 13 aug 12, 13:53:16 »

Én azt mondom ,ha még nem próbáltad ki ne vedd meg. Jártam már én is úgy,hogy megvettem egy champot és nem tetszett ,de ha mégis megakarnád venni akk várj min. holnapig,mert lehet hogy pont holnap lesz free ikszdé
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2002 Dátum: 13 aug 12, 14:10:13 »

A buildváltásra csak azt tudom mondani ,hogy tényleg a leghosszabb game-ekben lehetséges.

Ugye 2 féle képpesn lehet buildet cserélni:
1. Egyben az egészet ,viszont ekkor akárhogy nézzük egy kis idöre meggyengül a champ.
2.Tárgyanként ,ennek az lesz a veszélye ,hogy egyikben sem lesz igazán jó és ezért hal.

Mindkettőnek megvan maga veszélye és az igazán hosszú játékokban 1 rosszkor jött halál és vége az egésznek.
Masteryí re vagy csinálsz egy hibridet vagy a váltás után fail masteryvel megy.


Syndranak mindenhogyan max CD buildet terveztem , azaz
Deathfire (10)
ion boot(15)
athene (20)
Ez ugye 45% és 40 a max.

Azt nem tudom ,hogy a maxtery által adott cd beleszámítodik e vagy az alapot (100% ot viszi lejjebb). Ettől függően még változhat a cipő magic pend esre

Ez mellé még kinéz:
rabadon
lich bane
Meg egy zuhanyrózsa

Ebben a felállásban a mana és a CD böven jó és 500AP kap ,szóval nem lenne kicsi a sebzés , hátrány ,hogy alig van védelme(50armor,40 resist) és élete.

Kb hasonló szindrómás lenne mint annie , nála is ap,cd ,mana a legfontosabb (pontosabban az nélkül életképtelen).


Hát az elég fun lenne ,ha pont holnaptól lenne free,de hátha.
Viszont ha nemtetszok legfejjebb refundolom ,bár kétlen ,hogy annyira rossz lenne ,hogy egyáltalán ne tudjam kezelni.
Csak idő és gyakorlás kérdése és mindent meg lehet tanulni.
Régen csak mage/rangeket tudam kezelni ,mostanra már megy pár meele,support ,tank is.

Ma is aramon warwickel 7:3 at csináltam full tank buildel ,holott amikor kezdtem coopon 2:2 volt a legjobban.
Naplózva



CiTrOm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


A CiTrOm


« Válasz #2003 Dátum: 13 aug 12, 23:44:53 »

Át buildelni hülyeség a kezdő itemekből kell megmondani, hogy ki mire buildel és ha több az AP-s ellenetek mint az AD-s akkor érdemesebb Armort rakni de ha valaki armor pen.-t pakol akkor inkább több HP-d legyen mert az armor pen ellen semmit nem érsz armorral, AD ellen még megéri a tanknak thormail-t(lehet, hogy rosszul írtam) venni mert add 100 armort és a beérkező damage 30%-át vissza csapja szóval ha ügyes vagy saját magát nyírja ki az enemy ^^
Ha valaki ashe top-ot pickel akkor dodge-olj
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2004 Dátum: 13 aug 13, 08:23:33 »

Ez a lérdés már régót kapisgálja a csőrömet.

A feedelés ellen mit lehet tenni?

Most nem arról van szó, hogy szándékosan mész és meghalsz, hanem hogy az ellenfeled monjuk úgy, hogy jobb nálad.

Egy példa.

Elkezdesz egy játékot egy karakterrel. Látod, hogy az ellenfeled olyan karakterrel van, amiről tapasztalataid alapján meg tudod állapítani, hogy a te karakteredre veszélyes. Viszont a játékos képességeiről nem tudás ugye semmit, így megpróbálod óvatosra venni a figurát, bökdösni az ellenfeled és kipuhatolni a képességeit.
Ha egy egy kicsit is elmés az ellenfeled, észreveszi, hogy ha te kuksolsz állandóan a torony védelme alatt, akkor valószínűleg te vagy a gyengébb és esetleg meg próbál kiszedni onnan, de ha ez neki kockázatos lenne, akkor ezért pl egyszerűen kigenkel onnan egy olyan társával aki tud csáklyázni, oda  a torony védelem, és ugye máris övé az első kill.

Eredmény képen akiről tudtad, hogy erősebb nálad, most még erősebb lett.

Szóval ilyenkor mi a teendő?
Mert ha visszamész a lénedre, valószínű, hogy újra kigenkelnek, aztán a harmadik fűbeharapásod után meg lehet már a torony se fog védelmet nyújtani.



Játékmenetről kialakult egy alap elképzelésem, a lének felbomlása utánra.
Elsőnek öljük meg az ellenség minionjait és  úgy pusholjunk, természetesen a a saját minionjaink mögött maradva, mivel azok nyújtanak kis védelmet a cc-k ellen.

Eheylett azt látom, hogy a társaim rohannak előre mint  az őrült aztán csodálkoznak, hogy nem tudnak mit kezdeni az ez ellenség utolsó tornyával.  Persze közben az ellenség összes (élő és közben újraéledő) tagja odagyűlik a torony alá.
Innen max az adc éri el a tornyot, de ha a torony lőtávolságba lesz, akkor ugye ű is lőtávolba lesz az ellenség adc-jének, és esetleg a stunjának.

Menjen a tank, de lehet neki meg túl korai még a páncélzatát tekintve magára vonni a 5 ellenséget plusz a tornyot
Aztán esetleg egy két stunos silences ellenfél begenkel, ki cc-z, megcsékjáz, ránk ugrik az egész bagázs, és ott hal az egész csapat.

A rohanjunk a bokorba taktika.

Mint a mérgezett egér mennek be a jungelbe, és nem ám valami józsi  a vezér kövessük... Vagyis józsi a vezér, követjük, de minden fele szétszaladunk, majd az ellenség szét cc-z minket és kampeca.
 
Ha meg nem követem őket, akkor meg én vagyok a noob, mert hagyom őket meghalni.
Szóval ezeknél az eseteknél értettem meg  a wardok értékét.
De persze azt se ártana már lassan megtanulni, hiszen hamarosan már rankedezni fogok és ott gondolom elvárt azért egy meta ismeret.

Plusz is extra.

Ha Katarina beugrik közénk, és nincs senki silences, vagy stunos a csapatban, akkor azonnal spuri. ja aztán én vagyok a noob.

Ha Tryndamernek lkevés az élete akkor ő tőle is jobb távol maradni mert ilyenkor Duncan Macleod az öreganyja.
Szóval vele is jobb egy kis távolságot tartani. Persze miután elszámoltál magadban hatig, lehet újra támadni

ui Orianna free, aszem valaki írta, hogy venne. És most olvasom ő is Piltoverből való. Ez eddig négy.

Orianna első próba.

Azt kell mondja, hogy az irányítást nem kezdőknek találták ki. nagyon reális a lila csík hossza.

Supportként már hatásosabb, persze, ha lépést tudsz tartania  társaddal, akinek a gömböt adtad.

Észrevétel: Oriana képességeinek teljes kihasználásához leginkább a tankot érdemes supportolni, az adc helyett.







« Utoljára szerkesztve: 13 aug 13, 09:52:51 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2005 Dátum: 13 aug 13, 09:56:53 »

Gyakran látom én is ezt a távolságtartó taktikát.
Pl mikor annievel megyek early gameben máshogy nem lehet vele ,max akkor ha van valaki még melleted.
Igazából én ebből ugy szeretek elönyt kovácsolni ,hogy megjátszom a kis gyengét és akkor gyorsan lecsapom (persze ez anninál könnyű ,mert stunra játszik ,hátrány ,hogy közel kell lennem).

Ashenél szerintem elengedhetetlen a ward ,mert nincs menekülő képessége.

Amugy meg én azt mondom ,hogy nem kell senkitől sem tartani:
1. mindeki megölhető
2. ha az 1. nem jön be akkor game over ikszdé

Amugy kis érdekesség , a taktikák javában egy mage megy midre , viszont észrevettem ,hogy ha annie botra meg ott 6os szintől egészen jó esélyel szed killeket és utána könnyen viszi tovább midet (feltéve ha addig nem feedelik fel őket )


Most ,hogy így mondod oriana és syndra hasonló nehézségüek ,szóval adott a kihívás ,irány oriana teszt (még a harci stílusuk sem tér el annyira).
Mondjuk urgotnál is ott van az a csík mégis ő volt az első vételem  Ördögi


Amugy végre láttam ,hogy urgot mit tud müvelni full buildel , hát nem volt tank amit ne döntött volna le. Max CD,kevés lifesteal és spell vamp és persze a sok ad. Tankos nézett amikor majdnem full életem volt pedig 1-1 be öltem ikszdé
Ekkor dölt le bennem az a stereotipi ,hogy urgot bad late game.
Naplózva



Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #2006 Dátum: 13 aug 13, 10:14:16 »

Feedelés ellen?

A legfontosabb, hogy ha tudjuk/összecsapások alapján látjuk, hogy az ellenfelünk erősebb nálunk, akkor ahogy mondtad a torony közelében maradni és még kevésbé pusholni a lane-t (na jó megint sok az angol, szóval legyen inkább még kevésbé előretolni a frontvonalat Mosolyog ).
Ha a torony alatt maradunk akkor az első percekben még gank-el is viszonylag nehezen szednek ki, persze  ha olyan ellen megyünk aki beugrik a torony alá (Katarina, Kha Zix stb.) akkor már kicsivel nehezebb a dolog (ward azért segít valamit, de még így is).  A maradék időben lehet ölni wraitheket/kis golemeket, hogy azért mégis kapjunk valami xp-t és aranyat. Meg persze megpróbálni annyit farmolni amennyit lehet.

Legjobb persze a jungler folyamatos segítségét kérni, de azt inkább ismerős junglerrel a jó, és valószínűleg még úgy is sírni fog a csapat, hogy miért nem inkább nekik segítenek (tapasztalat).

Annie supportnak amúgy egész jó, aoe stun az adc legjobb barátja Mosolyog
A közelség hátrányát meg ha magabiztos vagy megoldja egy előre irányuló flasht követő tibbers stun.

Még egy kérdés:
Aniviát miért hívjátok Articuno-nak?
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2007 Dátum: 13 aug 13, 10:47:42 »

A Pokemonban van egy kék színű madár Articuno, aminek ugyanúgy ilyen fagyasztós képességei vannak, mint Aniviűnak. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/bb/Pok%C3%A9mon_Articuno_art.png/200px-Pok%C3%A9mon_Articuno_art.png

Elképzelhetőnek tartom, hogy részben róla mintázták Aniviát.

Darius pedig eléggé hasonlit a Warcraft Orc Grunt-jára.

Persze tudom, a lolban sok ismert hős típust személyesítenek meg a karakterek.



Hullámvasúton született alias Vi.
Egész táp kis kari, ha az ember tudja, hogy mit csináljon. Szóval kell egy újabb próba.




« Utoljára szerkesztve: 13 aug 13, 10:50:50 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2008 Dátum: 13 aug 13, 11:04:44 »

100. aram win pipa, poén ,hogy a töltéskor láttam ,hogy kaptam zöld szalagot ,nah mondom ez meg mi ez.
Aztán utána néztem ,hogy teamworkért jár ,amiből toronymagasan a legtöbb van.

Szóval most jöhetnek újra a riftes gamek.

Amugy ez az anticuno már engem is érdekelt.
Naplózva



naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #2009 Dátum: 13 aug 13, 11:19:48 »

Csak rákellett volna keresni a neten és látjátok a hasonlóságot Nevet
Amúgy vki nem tudja mennyi a legnagyobb damage,amit elértek eddig lolban? Mondjuk Veigarral meg Nasussal lehet infinity dmget nyomni,ja meg persze Sionnal is akár,ha van egy atma xD
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 13, 11:24:46 írta naru05 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!