24 okt 07, 23:17:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 857525 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1965 Dátum: 13 aug 06, 19:14:29 »

Articuno? Ha jól nyomják vele, akkor csapatjátékban nagyon megtolhatja a győzelmi esélyeket, kb mint az kis túlfeedelt kis krípermágus aki azt a stunnoló kőrt csinálja.

Ha viszont rosszul, hát az érdekes dolgokat szül.

1v4 be keveredtem Ashesel. Természetesen Articuno is az ellenség sorait díszíti. Csinált egy jégfalat közém és a társai közé. Magyarán leválasztott minket a társaitól és így 1v4 helyett már 1v1 lett. Nyelvesít
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1966 Dátum: 13 aug 06, 20:39:07 »

micsudi:
Szerintem garen és warwick kb ugyan ott áll.

Warwich abban jó ha 1vs1 van , ha leszedi az ellenség életének a felét ,csak stunnal vagy lassitással kerülheti el a sorsát. Viszont több ellenség ellen nem igazán jó ,mert nincs trületi sebzése. Ott csak akkor állja meg a helyét ha van szép alap attak speedje meg life stealje is.
Még egy kis hátránynak tekinthető ,hogy hibrid építést igényel és mellé még nem árt egy kis hp és armor sem ,szóval olyan mindenből egy kicsit (legalábbis nálam ezt az érzést kelti).
Már early gamben is nagyon jó junglebe ,mert a passzívja lifestealt ad , hátránya ,hogy a 4 ból csak 2 skillje végez sérülést , egyik attack speedet másik movmentet ad.

Garen ahogy én láttam az a tipikus full tank tipus , azaz kegyetlen sok élet ,resist és armor ,minimális (vagy 0) extra sebzés. Igazán akkor érzi jól magát ha van mellette egy ütös kis range. Ebben a felállásban akár 3-4 ellenség ellen is életképes marad.

Nem mondom ,hogy egyik jobb a másiknál attól függ inkább ,melyiknek a harcstílusa tetszik jobban, egy mozgó fal vs egy cikázó húsevő.
Bár én amondó vagyok ,ha tetszik mindkettő akkor vedd meg mindkettőt , összesen 900 ip szerintem pár nap alatt kényelmesen összeszedhető.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1967 Dátum: 13 aug 07, 02:42:08 »

Soraka. Tudom, hogy suportolni kéne vele, de úgy döntöttem, hogy egyenlőre szemét módon killelni fogok vele.

Első próbára. papír, de ahogy nézem egész jól megállja a helyét Fiora vagy Yi ellen. (Meg gondolom Kata és az összes assassin ellen)

A Taricun ej. Komolyan otthagy 1v3-ban miután healeltem. Nem tudom mit tud ez a homár lovag, de szerintem simán hoztuk volna.
Aztán egy 2v4-es csatában egyiket le silencelem, csillagzápor marad 20% élete, a homár lovag elkezdi követni, persze a sebességbeli különbség egyértelmű, mindketten haltunk. Ha Marad, akkor is meghalunk, de jó esélyek egyet kettőt magunkkal viszünk, meg talán úgy több haszna lett volna az ultimnak és a summoner heal-nek, ha nem mind a hárman engem csapkodnak.

A Sejuanink viszont nagyon jó volt.

Ketten csapkodjuk a sárkányt, miközben ránk gankelnek négyen. Eredmény. vittük a sárkáynt, én és az a négy meghalt, Sejuani életben maradt, vagyis elkönyvelhető győzelemnek.

Következtetés: A support team fightban  egyfajta kölcsönös bizalmat is kíván.

S akkor a használt Build.

Bölcsk köve, amit végül cseréltem egy Will of the Ancient-re. (habár lehet jobb lett volna a Szenny Grál)
Rúd of Aggok
Rabandon
Zuhany
Abyssal
Boszi klumpa

Szóval egy ilyen full AP build kis védelemmel. Persze lehetett volna mit tudom én miked venni, de mivel azt láttam, hogy AP-ből jön a heal, így erősen arra gyúrtam.


« Utoljára szerkesztve: 13 aug 07, 04:05:23 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1968 Dátum: 13 aug 07, 07:40:35 »

régebben játszottam sorakával, eléggé sokat. csak meguntam, hogy az a bajuk a társaimnak hogy folyamatosan csak én ölök egyedül Nevet eléggé erős karakter, ad-ban is aláz, de én inkább ap-ra építettem, úgy legalább tudok healelni is, és akkor az E-m sebez.

egyébként Taric is support karakter, lehet azért rohant el. mondjuk vele is eléggé könnyedén lehet ölni. stunnol, lecsap a földre, ultival újra lecsap, közben healel, és már meg van vele az ölés.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1969 Dátum: 13 aug 07, 20:59:50 »

Garen sose volt full tank Nevet Full tank garen 0 dmg és Ks-el az ultijával. Ráadásul össz-vissz van 1 cc-je.


Garen-ről vélemények ? ellenfélnek mindig erős. Mi a titka? ám Egyre jobban érzem az íjjászkislányt Nevet

Garen azért olyan erős, mert az egyik legerősebb champion early game-ben. Nagyon ütös dmg-je van már lvl 2től, aztán kicsit visszaesik ha nem jól buildeled de lvl 6-ig aláz. Erre még rájön az is hogy +20% armor és mr. El tud menekülni a Q movement speed boostjával és az ultijával ha az enemy 20 % alatt van szinte gratantált a kill egy ulti Ignite kombóval.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 07, 21:03:01 írta Lew » Naplózva


Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #1970 Dátum: 13 aug 07, 22:49:04 »

Ja Garen ha korán tud ölni egyet akkor elég erős lesz és még túl sok sebzős cuccot se kell venni neki, szerintem egy brutalizer(vagy ha nagyon jól állunk black cleaver) elég neki, és utána mehet is tankra. Kicsit sajnálom, hogy ygengítették, de ez van .

Soraka vices karakter, habár az ad Sorakát én valahogy nem értem. Ap Soraka miden viszont elég erős, a silence+ starcall kombó egy idő után visszakényszeríti az ellenfelet. Supportnak már kevésbé jó manapság sajnos, de egy folyamatos és nagy hatótávolságú poke-ra (valaki tud valami jó magyar megfelelőt erre?) képes adc-vel (mondjuk Caitlyn, Varus Urgot) még mindig elég erős. Még a tavaszi LCS-ben is megcsinálta a Dragonborns, hogy Ap Nidale-val botra küldte Sorakát supportnak, egyszer be is jött nekik  Mosolyog


Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1971 Dátum: 13 aug 07, 23:59:52 »

poke= szurka-piszka, csesztetés, szurkálódás, bökdösés, basztatás, piszkálódás

Soraka nekem jól működött miden, meg voltam vele solo boton Ashe és Annie ellen. Ott is elég jól ment, sikerült két szintet rájuk vernem, egészen addig, amíg el nem érték a 6-os szintet.

A healje szerintem max arra jó, hogy tovább kint tudj maradni a lénen. Vagy max az adc-et gyógyítgatod, de jobban jársz, ha inkább az enemyt silenceled, az legalább sebez is valamit. A healjének meg szerintem kissé nagy a cd-je, valamint első szinten szinte nem ér semmit se. Kb úgy 3-as szinten használható értelmesen.

Ennek egy kicsit utána kéne néznem, de mist a Summonr Heal-t legyengítetek?
Csak mert azt látom, hogy Soraka az élet pontjai terén elég szűkös juttatásokat kapott, s a S Heal is aránylag alig tölt neki vissza valamit.
Szóvl magyarán úgy néz ki a cuccos használhatatlanná vált, vagy lehet csak én látok rémeket
Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #1972 Dátum: 13 aug 08, 12:00:53 »

Köszönöm a szinonímákat, a szurkálásra én is gondoltam, hogy használom, de mindig az a bajom, hogy ha valamit megszokok angolul, akkor magyarul olyan furán hangzik utána, de lehet cak túl kéne tennem magam rajta.

Azzal én is mindig bajban vagyok mit húzzak sorakának, de a w azért jobb szerintem, mert elég sok armort ad a használata utáni 3 másodpercben (1-es szinten már 25-öt, 5-ös szinten 105-öt, és a thornmail ami a legtöbb armort adja a tárgyak közül az ad 100-at csak). Ezzel mondjuk az a baj, hogy figyelni kell rá nagyon, hogy a megflelő időben használjuk, meg a megfelő időben harcoljunk, amihez én enm avgyok elég jó sajnos.

Az e az meg szerencsére már 1-es szinten is 1,5 másodpercig silencel, ami szerintem kedetnek elég, inkább a mana miatt fontos az e-t húzni.

Összességében úgy vagyok vele, hogy általában felváltva rakok pontokat a w-re és az e-re (support sorakát feltételezve persze), most is játszottam vele egyet, és így elég jól működött.

Én a heal summoner spellről akkor hallottam utoljára, amikor kijött az ARAM játékmód, ott írták, hogy abban a módban csökken a hatékonysága. Ennek ellenére lehet summoners riften is módosították, de annyira nem hiszem, hiszen barrier megjelente óta gyakorlatilag úgy se használja senki.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1973 Dátum: 13 aug 08, 12:36:23 »

hali! már most történt pár érdekesség.
játszottam egyet, ahol twisted fate bement midre folyamatosan feedelni, de haverral 2-en visszatartottuk az ellenségeket az utolsó turreteknél xD bár elvesztettük.
aztán játszottunk együtt 1 magyar gyerekkel, aki kassadinnal be ment midre, és lux ellen semmit se tudott csinálni. reportolni akartuk feedelésért, aztán a játék végén kihívott engem és a társamat egy 2v2-re. elfogadtuk, beléptünk, aztán  látjuk hogy 6 rankedet nyert össz vissz, meg eléggé béna statja volt. erre meghívott egy gyereket, akinek már 160 vagy mennyi winje volt rankedben. gondoltuk hogy ez a hülyegyerek csak úgy mer hogy hoz egy nagyfiút.

én tristanával jöttem, társam pantheonnal, ők meg zed+ teemo kombóval jöttek.
az elején még mondogatták hogy "hú szarrá verünk titeket b......." és végül eléggé könnyen megnyertük.
Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1974 Dátum: 13 aug 08, 13:31:08 »

Néha későn veszem észre a dolgokat, de tényleg. Mondom mi a franc, hogy mostanában ennyi pro Caitlyn rohangászik a játékban? Ja hogy most heti ingyenes. Jól van, akkor ki kell próbálni, mert ahogy nézem elég szép bónuszokat kap AD-ből.

Kb egy Patt helyzetet kialakítottunk boton. én Shyvana a társam Caitlyn. Az ellenségnél szintén Caitlyn és az a tüsketermelő nagy piros melák. Vagy egy Rengar? Aszem váltogatták egymást.
Szóval egész jól tartottuk, mikor is úgy 8-as, 9-es szint környékén 3-an ránk gankelnek, mivel már topot és midet bázisik pusholták.
Egyetlen élethalál 1v1-em lvl9 Shyvana vs lvl12 Wukong 1-0

Aszem Shyvanát lehet félre kéne tennem egy kicsit, mert amelyen jó kezdésem volt vele az elején, most olyan szörnyű a fojtatás.
pedig úgy ki akartam próbálni vele egy ilyen full tank micsodát.

Sunfire
Merkúr
Randuin
Banshee
Spirit Visage
Warmog vagy Iron Solari

de nem nagyon akaródzik összejönni.

szerk
Caitlyn olyan op mint a fene.

A játék elején kimentem hagymát szedni, és kb 6-8 szintes hátránynal indultam. Első ellenfelemet egy lvl5-ös Twisted Fate-et lvl-en intéztem el. A végeredmény így is
3:5:5

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 08, 19:33:15 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1975 Dátum: 13 aug 08, 19:32:40 »

Caitlyn számomra okozott 2 szép meglepit is.

Kivételesen mentem summoneren egy kört. Mielött indul kimentem ahova még a király is gyalog jár. Belibenek erre nézem már csak rám várnak és bot sup post üres ,mondom "roh@dj meg" megyek tarikkal. 10perc alatt jax és yi ellen ugy felfeedeltem caitlynt boton ,hogy 15 perc-re hozta a gamet , poén az egészben 3:3 lett a vége nekem tarikkal full supportal ikszdé
Jó érzés volt ,hogy az általam supportolt 0 halállal fejezte be.

Másik egy már alapból vesztes aram meccsen nagy semmivel csináltam ugy quadrát ,hogy már az csoda volt ,hogy öltem.
Ezt méghozzá ugy értem el ,hogy elötte az egész csapatomnak volt 1 killje ikszdé
Persze elvesztettük ,mert egyes csapattagok nem tudták felfogni mi az a csa-pat-mun-ka.
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1976 Dátum: 13 aug 08, 21:06:29 »

engem meg éppen kinyiratott az egyik meccsen 1 blitzcrank. mint a top fail videókban szokás, odarántott egy éppen ultizó fiddlestickset, és megöletett. semmi bocsánatkérés vagy valami, áh... Nevet kb 30-9 volt az állás amikor megnyertük, az ellenség 1 tornyot sem tudott beütni. DE!!! beírtam az ellenfélnek hogy "why no surr", mert úgy sem lett volna esélyük. erre hülye társam beírta a /surrender parancsot, és 3-an rányomtak az igenre, haver is majdnem rányomott, de mi ketten hál isten nem-re nyomtunk Nevet
egy tökéletesen nyertes meccset majdnem elvesztettünk a társak viccelődése miatt *facepalm*

Verbatimo , mi az a csapatmunka?  Gondolkozik
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1977 Dátum: 13 aug 08, 22:09:01 »

Ezt a szisztémát én is tapasztaltam , ha egy mondatban szerepel a sur szócska (vagy akár csak egy szón belül ez a 2-3 betű egymás után szerepel) ,ha kell ha nem benyögi valaki a surrendet , de bakker 3 "igen" mindig összejön.
Múlt héten aramon megyünk már ütjük az utcsó két tornyot erre ,surr. Elordítom magam ,(idézet) "NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO"
Erre mire ezt kinyögöm 3 igen 2 nem szavaz.

Amugy jogos a kérdésed is, nekem ez jut eszembe erről a ritka ,ámbár annál inkább áhitott fogalomról  Faceg
http://www.vallalkozasguru.hu/vicc5.html


Ha már csapatmunka :
1 órás game ,a két csapat rémisztően hasonloan harcol. Poén az egészben ,hogy 3 db adc volt (abből én ashevel keménykedtem) a mi csapatunkban.
A végén 4 csapattársam üti az ellenséget közben én campelem nexust ,hát épp hogy megnyertük ,mert ha nem akkor kb 70-80s az isteni sugalat ,szóval tuti buko.
 bow
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1978 Dátum: 13 aug 09, 00:14:56 »

Első draft pick szalámim.

Amint sikerült belejönnöm, surrendelnek.  smirksweat

Anno első kipróbált karakterem Ryze volt, de mivel nem ment vele a játék cseréltem Ashe-re.
S most arabon kiadta Articunot, azt rerolloztam lett belőle Sivir, amit pedig elcseréltek velem egy Ryzra.
S baromi jól ment vele a csapat harc.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 09, 11:21:56 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1979 Dátum: 13 aug 09, 11:54:40 »

na épp játszottam egyet. az biztos hogy hiába kéri bárki, én biztos nem fogok többé senkit sem engedni midre. egy Nidalee ellen nem képes nyerni az a szerencsétlen ahri.... nidaleet a legkönnyebb legyőzni mid-en, de helyette elfeedeli, és csak akkor képes megölni ha oda megyek, aztán még engem akar reportolni, mert miatta 2/5 statom lett, mert tristanával nem tudok fejlődni topon. mondjuk neki meg 2/4 statja lett, szal tényleg nem vágom.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!