24 okt 08, 07:34:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 857808 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #1860 Dátum: 13 júl 22, 00:15:13 »

Hát ezzel tudnék vitatkozni. Vaynel late gameben nem tudod felvenni a versenyt. Nem várhatod el egy másik adctől, hogy le 1v1ezze a vaynet. Ettől függetlenül kék builddel(vagy vannak még variánsok attól függően, hogy melyik lanere mész) nagyon erős tud lenni. Kiszedhet egy unpositiont, ha egy assasin ugrik rá egyedül kevesebb followuppal akkor azt mozgásképtelenné teszi, vagy épp egy embert nem sikerült elkapni ott az ulti cc. Ha a jungler gankel és ki tudsz valakit targetelni az ultival ott a kill jóesetben, de legalább egy summonert elégetnek ^^ Nem azt mondom, hogy Urgot a legjobb champion, csak azt, hogy elhamarkodottság lenne azt mondani rá, hogy useless late gameben, mert egyáltalán nem az.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1861 Dátum: 13 júl 22, 18:58:04 »

Tutira sikerül kiválasztanom azt az itemet ami nem működik a riften.
Gondoltam kipróbál mi van, ha Ashenek azt a 3 íjat adom. Hát ugye a legjobbat pont nem tudtam használni.

Két meccs tapasztalata után inkább úgy döntök, hogy lemondok arrol, hogy az atk speedel kezdjem és maradok az ad-nál.

Na meg találtam egy tök jót.
Így tudok kalkulálni a buildokkal.
http://purpleside.net/


Egy surrenderes vereség.
A statokból nézve szerintem nem volt olyan nagy hátrányunk amit ne lehetett volna behozni.
http://www.kepfeltoltes.hu/130723/surrend_www.kepfeltoltes.hu_.png

Mármint egy ilyen együtt megyünk és üssük aki nem velünk van féle csapatmunkára gondoltam, semmi taktika vagy hasonló.

Hogy is kezdődött.
1. Elve veszekedéssel, hogy legyen e jungeles, vagy ne.
Hárman indultak bot felé, nekem maradt a top. Hát persze, hogy 1v2. Aztán nooboznak (Teemo) ha meghalok
Átálltama  z óvatosan torony alól farmolok taktikára. Azán jön Udyr a dzsumbujból és persze hogy előre tolja lénemet a veszélyzónába, aztán lelép.

Aztán olyan 17:15 lehetett az állás az ellenség javára amikor hirtelen felkapta a fejét a surrend mánia.
Szerencsére voltunk ketten, akik elutasítottuk.
Eleve két pont nem a világ. Ha meg már elkezdtük csináljuk is végig.
Jó ha mondjuk 30:4-re vernek minket, akkor persze, hogy surrend, de ilyen esetben csak gyávaság.

Aztán felvetettem, hogy try teamwork in mid.
Nagyjábol sikerült. nagyjából ment mindenki kétszer annyi irányba, mint ahányan vagyunk.

Azt megtanultam Ashe papír, ne kalandozzak vele egyedül. De egyszerűen lehetetlen volt a társaimat követni, mert köztük néhányat meg értelmetlen is.

Ellenséges torony közelében, de még hatótávon kívül. Le stunnolok egy ellenséget volt kb 25% hp-ja.

Ott mellette Udyr meg még másik három társam. nem hogy ráugranának, hogy nesztek free kill, nem mennek a varjakra. Hárman. Miért?

Aztán amikor ugyanezt csinálták a farkasoknál, hát csak azét is is letaroltam előlük egy W-vel
Azt megértem, hogy a gyíkra vagy a gólemre mennek a buff miatt, de a varjakra minek, ha van ott elég minike?

Szóval egy lényegében nyerhető meccs lett volna.


Közben a moviet megtaláltam feliratosan is.
http://www.youtube.com/watch?v=ossHOUTeL2A


------szerk---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


A hosszasan gyűjtögetett influenzánkat elköltöttük és megvettük Ahri-t

Kezdeti Buildnak valami ilyesmit gondoltam ki.

Ez a 3 alap.

Rúd of Égisz
Rabandon Deathcap
Lich Bane (Ez ugye hasznos, gondolom én a leírásból, na meg remélem használható is)
----

Változók.
Cipő
Swiftness/Sorceress/Ionina
Első prior a sorcin, de ha nincs mágikus védelmük akkor lehet a másik kettőből.


-------
Ez a kettő és/vagy alapon nagyobb prioritást élveznek az 5. (és a 6.) helyre

Ha sok az ellenzéknél sok az AD
Zuhany óra

AP és Magic resistek ellen.
Abyssal Scepter


----------------
Ha még van hely a 6. kockában:

Ha kell életszívás
Will of Ancients

Ha kevés az élet vagy a mana
Ohmwrecker
Rylai's Crystal Scepter

Vagy ha még kell sebzés
Deathfire Grasp

---------
Ami szerintem nagyon kell Ahrinak az a Lich Bane (lényegében kompenzálja a magas cd-t), és a Will of the Ancients. (Ahogy láttam a z utóbbinál többszöröződik az aurahatás).

Ami még így első használatra jónak tűnik a Liandry's Torment.

Seraph's Embrace. Ezt lényegében a Zuhany óra helyére szemeltem ki.
Gondolom a manapajzsot érdemes inkább a csata kezdetén használni?


Ahri szerintem inkább team fightban jo, mint 1v1-ben lényegében egy kissé assisstos is.

Már csak a E és az R használatát kéne egy kissé javítanom. Habár az E-nél nincs olyan nagy gondom.












« Utoljára szerkesztve: 13 júl 26, 03:53:06 írta Shiro » Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1862 Dátum: 13 júl 26, 10:44:58 »

Szerintem a statok nem mondanak semmit win kapcsán, max egy keveset. ÉN már kaptam ki 30/7/7-es stattal és nyertem már úgy, hogy -10ben voltam..
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1863 Dátum: 13 júl 26, 13:51:06 »

én egyszer rankedben kaptam ki  úgy, hogy 36/9 volt kb. a statom(a halál az +-2, nem emlékszak arra pontosan). egy ideig ez volt az ölési rekordom, de az eléggé illúzióromboló hogy hiába lett rekordom ha vesztettünk.
túl sok múlik a csapatmunkán. az előbb játszottam 1 rankedet, a jungleres persze hogy afkozott. aztán vissza jön és benyögi hogy "bocsi az afkért lánykák, már itt vagyok"... aztán megint elment 2 perc múlva Nevet
az volt a szerencsénk hogy az ellenségnél is bénák voltak az ellenfelek, így valahogy lehoztam a gémet a kicsit retard csapattársaimmal.

tegnap este 1 barátommal rankedeztem, na akkor meg az volt a baj, hogy hiába van nálunk tank, mindig az fut először, ha egy picit nekünk jönnek. persze ez nem egyszeri alkalom. üvegágyúval voltam mint mindig (AP tristana személyében), beugrok közéjük, megölök 1-et, a többi ellenfélnek fél élete van a "detonációmtól", de a többiek hátul maradtak, éés hagyták hogy meghaljak. vesztettünk Mosolyog

ja és ti is hallottátok ezt a "lengyel noob" sztereotípiát? a játék tele van lengyelekkel, és az én csapatomban ha van egy "PL" akkor általában mindig feedel, de nem vágom miért "-.-


Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #1864 Dátum: 13 júl 26, 14:19:38 »

Ahrinak első itemnek, mivel 1v1 kari a deathfire graspet érdemes megvenni, aztán ha nincs sok ad damage a másik csapatban, akkor rabadon egyből, ha van, akkor zhonya. Utána void staff, rylai abyssal, guardian.
2xDorans ring-> Deathfire grasp->Mpen cipő->rabadon->void staff->zhonya(lehet hamarabb is)->rylai/abyssal/guardian
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1865 Dátum: 13 júl 26, 23:51:09 »

Lehet nem is annyira item függő, minthogy megtanuljak vele rendesen játszani. (minél kevesebbet hibázni)

Két meccs erejéig visszatértem Ashez.

Az elsőt rövid idő alatt nyertük.

A második már kicsit húzosabb volt.

A Dariusunk egyből afk, én meg egyedül maradtam boton.
Na mondom miattam fogunk veszteni, ha nem bírok 1v2 Nidalee és Diana ellen.

De azért majdnem egy óra alatt de megnyertük.  ikszdé

Rég volt már ilyen szép eredményem: Nyelvesít
mi
Ashe   33:23:14
Zyra   19:12:19
Amumu   11:13:25
Master Yi   14:10:16
Darius   0:0:0

ellenfél
Teemo   5:18:13
katarina   14:14:21
Diana   17:17:13
Nidalee 20:11:13
Master Yi 2:18:14


---
Ashel egyébként ezt a buldet használtam:

The Bloodthister
The Bloodthister
Infinity Edge
Phantom Dancer
Phantom Dancer
Berserker papucsa (+15 movement enchi)

Úgy durván több mint 1300 dps, ha nem számolom a rúnákat és a masterit

---
A spell blade-nek van fordítottja?
Mármint olyan tárgy, hogy alap támadás után a következő spell megkapja az alap támadás x%-át?


Aszem elkezdek gyűjteni Dianára. ikszdé
S megjegyzem ezt a buildet magamnak Rúd of Égisz, Lich Bane, Sasórr Protkó, Berserker Papucsa, Rabandon és Athéné Szenny Grállja. (Ez utóbbi helyére eredetileg egy Szeráf botot, akartam, de Akali és Kata miatt kellett a magic resist, és talán lehet amúgy is jobb választás a cd miatt.)

« Utoljára szerkesztve: 13 júl 27, 17:12:16 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1866 Dátum: 13 júl 27, 21:32:30 »

nah, éppen az előbb játszottam párat haverokkal ,és legutóbb volt 1 penta killem megint, de tökjó volt. tristanaként még 1 penta killem lett volna, és nem kapcsoltam be a  league of legends recordert "-.-

egyébként akik szeretnének felvenni azoknak ajánlom ezt a linket: http://www.leaguereplays.com/download_latest/

ez pár megabájtnyi fájlként eltárolja a felvételeket, ha el van indítva a program. sajnos én pont az imént nem kapcsoltam be, amikor lett volna 1 jó kis pentakill felvételem :'D
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1867 Dátum: 13 júl 27, 22:00:24 »

Mármint úgy érted, hogy nem egy 20 gigás videót generál neked?  Nevet Zsíroskenyér uborka. Hümm-hümm

Kissé kéne javítanom a játékstílusom örli gémben. Az okés, hogy lét gémben Asheből egy szuper csillagharcos lesz, de azért kissé érdekes dolog így kezdeni:

0:1:0, 0:2:0 1:3:0 1:4:1...2:8:4...
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1868 Dátum: 13 júl 27, 23:02:00 »

Ha még meg tudod fordítani az a kissebb gond ha igy kezdesz ,ha nem akkor van az igazi bibi.
Én Annie vel vagyok hasonló cipöben ,amig nincs meg a kis macija csak a bénák(és túl bátrak) ellen van ölési esélyem, szóval olyan 6 os szintig 1-2 halál alap hogy bekap (ha nem ,már félek ,hogy valami nem jó), utána viszont könnyen visszahozza (feltéve ha a csapat nem noob annyira ,vagy nem ks elnek mindig ki).

Amugy Diana tényleg eléggé tud kaszálni, ma is csak ö tudott egy játékban megfogni teemoval , távolról rámcsap és nincs idöm kilöni (sőt még megmoccani sem).

Teemot probálgatom egy kicsit, hát több kevesebb sikerrel ,de végre kezd alakulni. Még meg kell szoknom ,hogy nem lehetek vele annyira bátor mint Annie vel ,sajna sokkal papirabb és ez valahogy mindig kimegy a fejemből. Nah mindegy még pár game aztán csak megszokom. Amugy teemo-nál azt vettem észre ,csak éles gamben lehet megtanulni , a coop oknál a champok nem bujnak ,így a gombákat alig lehet kihasználni , pedig ARAM ba nem 1-2 killt hoztak nekem csak azok(olyan szép volt egy triple kill amikor már rég hulla vok ikszdé)


Csak kiváncsiságból gondoltam kipróbálok egy közelharcos típust , már rég óta fáj a fejem ,hogy nem tudok jól bánni velük. Lehet ugy hirtelen nagy fába vágtam a fejszém ,warwick jungle , pöppet eltér az ad/ap rangek használatától.
sorcerer cipő , wriggle, wit's end ,zeke, hexteck, sunfire

1 gamet nyomtam vele ,de ahogy láttam az alap képességei elég jó junglerré teszik. A dragont mid gamben ugy kaszálta le ,hogy max életen maradt és csak 1 képességet használt 1x.

Ti mit változtatnátok ebben az összeállításban? Azt vettem észre ,hogy ha nagyon benne van a harcban a manát relativ gyorsan feléli, lehet ezen problémán kéne gondolkoznom még.


Amugy ugy gondoltam ,hogy megpróbálok 1-1 buildet csinálni minden 450 es kis chamhoz , abban a pakkban van minden típus és olcsoak. Ha megtanulom őket használni saját szerepükben már nem járhatok annyira rosszul.
2 napja is 5vs5 ös gambe elvitték elölem teemot ,anniet meg urgotot (amikor őt is majdnem lefordultam a székről ilyen még 1x sem volt ) is ,szóval maradt master vagy egy olyan akire nincs buildem, hát mit ne mondjak nem volt az igazi (épp csak hogy megnyertük). A pénz tuti nem lesz akadály , több mint 15k IP-m van.


Shiro ha már ebben vagyok, nagyon bunkó lennék ,ha elkérném az ashe buildedet és masteridet? Csak ,mert te nagyon pró vagy benne ,legalább a buildel nem kéne szenvednem.


Master yi nél mire érdemes inkább ráhajtani wuju vagy alpha? Mindkettőt próbáltam 1x ,de egy sem votl az igazi , tudjátok nem egyszerű áttérni egy folyton távolságtartó range taktikáról egy frontális közelharcira.

Nah ez kicsit több és kuszább lett mint amit akartam  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 27, 23:02:32 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1869 Dátum: 13 júl 28, 00:45:31 »

Persze miért ne.

(fejből írom az itemeket, néhányat kissé magyarul, remélem tudod mi az, mert nincs kedvem folyton kinézegetni)
Kezdés.

Kard és két málnaszörp.

ha  sikerül összegyűjteni úgy ezeröccáz akkor
Nagy kard

ha kevesebbet,  Kasza és ha marad akkor saru maradékból poti.

ha már van nagy Kardod és kaszád meg cipőd.
Eldöntheted, hogy előbb fejlesztesz egy Berzerker papucsát, vagy a nagy Vérszopó kardot.

Ha ez  a kettá megvan, akkor ráálsz egy Fantom Dencörre és mellékesen fejlesztesz egy Infinity Edge-t.
(Ezt értem úgy, ha netán 1500+-od van, akkor nagy kard.) Szóval ha van pénzed, akkor mindig előbb a drágább részeket vedd meg. Aztán az olcsóbbakat.
Én általában a Fantomon elül a Zeált fejlesztem elsőre.

Eddig kábé a következőid vannak.

Vérszopó kard, Berzerker Papucsa, Infy Edge, és Fantom.
Ha van még potid, akkor az már csak a helyet foglalja.
Ja meg a cipőre tegyél egy +15-ös movement speedet

Add el és kezd el vásárolgatni a második fantom részeit.

Aztán ha hosszú a játék akkor az utosó slotba egy Nagy kard, amit majd vérszopóvé fejlesztesz.
---

Papír leszel, még mindig, de nagyot fogsz csípni.  

Alapból lesz kb 300-360 sebzésed Amihez hozzájön egy alap 85%-os crit chanse. A crited 250+%-ot fog sebezni.
Valamint másodpercenként kb 2 lövést fogsz leadni.
Szóval lesz egy olyan min 1300-as dps-ed.

Defenzív ellenfelek.
Tudom 100 páncél már felezi 200 harmadolja és 300 már negyedeli.
Tankokon kívül ritkán láttam 200 as páncélban rohangáló ellenfeleket, de még 100-as páncélt is ritkán.
Nem mellesleg, ha miattad úgy döntenek, hogy a sebzésüket páncélra cserélik, akkor végeredményben örülhetnek a csapattársaid, hiszen az ellenfélnek kisebb a sebzése. Az Ap-s karik meg méginkább, ha az ellenfél főleg csak armorra gyúrt.

Ugyanakkor még mindig lecsérélheted az egyik Vérszop kardot egy last whisperre, ami igaz már csak 40-et sebez a 70-100 heylett, de a 35% magic pennetratin ellensúlyozza a dolgot (+ami a masteryből jön, meg esetleg a rúnából)

Egyébként 6 darab thornmaillal le tudják vinni kb 200-250-re a dps-ed, de akkor az övééké meg lemegy úgy 50-re.


Skillek.

lvl1 W aztán lvl6-ig elsődlegesen W másodlagosan Q (de mostanában lvl4-en benyomok egyet a bagojra is.)


Azán ha köcsög akarsz lenni szedd el a kéket és folyamatosan bekapcsolva lehet a Q.



S akkor még részben ehhez a buildhoz is tartozik.

Egyik játék lobbyban le nooboztak, mert nem cseréltem summoner spellt.
Igen, a Healt- és a Claricy-t használom.

Most ez szerintetek noobság? Mondjuk ha igen, akkor is maradok ennél.

1. a heal nagyon jön az elején. 2 Claricy 40%-ot tölt a manán, mer ha még az én nem spórolós használom a Q-t csak az effektjét a W-n módszeremet nézzük, az akkor is könnyen kifogyhat.

Nem mellesleg mindkét spell hatását megkapják a közeli csapattársaid is talán egynéhányat pont az a kis heal ment meg.

2. A többi spellt nekem túl bonyolult használni.

Ghost: hiába futsz lestunnolnak, Healel talán mentezs  1-2 társat.
Revive: azt néztem baromi nagy rajta a CD, ha elsőre meghalok, akkor tán másodjára is. na meg 1 fecske nem csinál nyarat.
Smite: még nem jungeleztem.
Cleanse: ez talán jó lenne, de úgy lennék vele, mint a Zuhany órával, mire eszembe jut, hogy van, már rég a földet nyalom.
Teleport: gyorsabban odaérek, de ha gyalog megyek akkor addigra lejárhat az ulti cd-je. S jobb egy ultival csatába szállni, mint nélküle.
Barrier kb min a Heal, csak ideiglenes hatással (2 sec)

Exhaust: ezt most olvasom érdekes.

Ignite: 410 true dameg 5 sec alatt, ami 82 tru dps. Gondoljátok egy ilyen kis nátha eszembe jut egy full tápolt Ashe, vagy Annie esetében? Pojén
Nem mellesleg, ha plusz 1 nagy sebzés kellene Annienek akkor adok neki inkább egy spell bladet.

Clairvoyance: team fight-ban együtt megyünk, aki a bokorba bújik annak szorulása van, akár látjuk akár nem megöljük. 2 van bagjom az majd huhog róla. 3 ward.

Flash. a ghost pepitája. Ha menekülsz tarkón lőnek.

szóval ennyi.

----------

ja meg hogy jártam ma.
Támadjuka  báziukat én meg mondom foglalkozik a fene a toronnyal, bementem killelni.

A társaim megülték a kintieket én meg  a bentieket.
na eztán ekkor jött a hideg zuhany. Ellenség újraéledt és jön. Nézek jobbra: torony. Nézek balra: torony.   smirksweat

egyébként akik szeretnének felvenni azoknak ajánlom ezt a linket: http://www.leaguereplays.com/download_latest/
Egy kissé problémás a feltöltés, ugyanis hibát jelez.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 28, 01:38:03 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1870 Dátum: 13 júl 28, 07:30:23 »

Értem és köszi

Szóval lényegében a végére ez lessz:
2 phantom dancer
infiniy edge
berserk cipő
2 bloodthirster

Ha jól sejtem a masterid ,lényegében offensive bal oldala ,legalábbis én ezt látom jónak hozzá.


Amugy vicces ,de én anninek flash és ignite combot használok. Ignite azért kell ,mert annie csak a spelekre épít aminek ugye idő kell és az alap sebzése pont semmi, és igy early gamben is van esélye ölni. Flasht menekülésre elég ritkán használom ,inkább támadásra  :
flash ,stun és full spel sor.
Ashenél is jó lehet(ne) a flash ,ha mindjuk menekülés van ,bár a q-ja ugy is lassit szóval ,max akkor ha out of mana van és jó alap damage.

Szerk.:
első körben 6:6 ot nyomtam ashevel ,de tény az is ,hogy 24 perces kis minigamenek sikerül.
Az a visszajátszó nálam is kicsit bugos, nem igazán játsza le sem (lehet ,hogy a közbeni áramszünet a hiba oka ,ugyhogy nyomok még egy próbát).
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 28, 08:58:13 írta Verbatimo » Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1871 Dátum: 13 júl 28, 09:05:46 »

Master yi nél mire érdemes inkább ráhajtani wuju vagy alpha? Mindkettőt próbáltam 1x ,de egy sem votl az igazi , tudjátok nem egyszerű áttérni egy folyton távolságtartó range taktikáról egy frontális közelharcira.

a wuju attack damaget ad, az alpha strike magic damaget.
a kérdés az, hogy AD-nek, vagy AP-nek építed. én általában AP-nek építettem, meg hát múltkor rankedben az ellenfél már pickelte Tristanat, ezért kellett 1 másik mid karakter Nevet .

az ap-ban kicsit tudok segíteni: leginkább az alpha striket kell fejleszteni, és a meditatet. az E-t csak egyszer, egyszer benyomod ha véletlenül közelharcra kerül a sor, kicsivel több szerencséd lesz.
na és akkor pár trükk: ha ölni akarsz AP master yi-vel, valahol, akkor előbb gyengítsed az ellenfeledet úgy, hogy  rányomod nagyjából a középső minionra az alpha striket. ezt úgy kell megcsinálnod hogy az ellenfél mindig a 3.-4.-ként sérüljön. ez azért kell ,mert közelharcban nincs túl sok esélyed, először zavarnod kell. ha eléggé lesérült, és úgy érzed hogy már megtudod ölni, akkor benyomod az ultit, alpha strike az ellenfélre + E, ignite, ütöd,ütöd, és ha meg tudtad ölni, akkor újra tudod használni az összes képességedet. ezért könnyű ap master yi-vel penta killezni.

kiszúrod a leggyengébb láncszemet, ulti be, alpha strike rá, meghal, még egy alpha strike vmelyik gyengébre, megint elnyomod az ultit, megint alpha, majd még egyszer, aztán megint 1 ulti, megint 1 alpha, és láss csodát: penta kill Nevet


Shiro, egyébként azt tanácsolják ahhoz a programhoz, hogy ha van 1 rögzített videód, és fel szeretnéd tölteni, akkor sajnos fel kell venni külön frapssel, úgy hogy elindítod a visszajátszást, és fraps be. ezért érdemes inkább csak a legjobb pillanatokat felvenni a frapsel.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Thunderhawk
Kínzás specialista
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 603


Ember vagyok, se több, se kevesebb!


WWW
« Válasz #1872 Dátum: 13 júl 28, 10:10:55 »

AD Yi: E-t érdemes az elején kimaxolni, de alpha Strikkal kezdeni. De amúgy nálam a sorrend:R- E-Q-W (azért érdemes W-re earlyben 2-őt rakni, mert akkor ér is vmit)
Cipő + 3 poti, én így szoktam kezdeni
Aztán -->ATk speedes cipő---->Zeal---->Vampier---->Infinity Edge---->Phatom Dancer----->Bloodshirter----->Bloodshirter/Phantom dancer (mind2, csak ellenféltől függ meiket a végére.)
Lényegében az Ashe build:
ATK cipő:
Infinity Edge
Phantom Dancer
Phantom Dancer
Bloodshirter
Bloodshirter

Earlyben: Az ATK speedes cipő és a Zeal megadja az alap atk Speedet ami kell a Yi-nek, eből meg megkapja hozzá Earlyben az ATK damanget is. 9-es szinten az 5-ös E ad alapból 30 ATK damanget, ha csata van benyomod, és van +60 ATK damanget, mintha lenne egy B.F. Swordod. (kérdés persze, hogy 9. szintnél van-e már zs-d egy rendes B.F. Swordra Mosolyog)
Infinity húzósabb összehozni, de azt kell minél előbb, mert a Zeallel együtt már van egy alap kritje is, és az ultijával együtt már megvan hozzá a Mid gamhez való ATK speedje is.
Yi nagyon üt AD-san lateben, de ehhez kell egy jó early feedelés.
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1873 Dátum: 13 júl 28, 11:02:45 »

Köszönöm mindkettőtöknek .
Akkor kiprobálom ashe buildjét nála is.
Amugy igaz ,hogy clarity nélkül ashe szinte müködés képtelen ,még igy is sokszor kell potért menni ,hát még nélküle.
Ashenek tényleg észrevehően sincsen semmi escape skillje (nagyon max a ulti ha éppen van ,de az is csak 1vs1-2 3 nál már kevés). Ha nagyon speedes támad rám és közel torony nem is próbálok elfutni ,inkább lövök párat rá.

Sajna ashe 2. próbakörét elszurtam (4 perc afk val kezdtem  smirksweat) , utána már nem volt sok visszaút . viszont egy 3:10:20 at csak összekotortam . A poén az egészben ,hogy kb 5 honort kaptam ,mert jól campeltem ultival ikszdé A végére nagynehezen 4vs5 ben megnyertük ,kb ez is egy jó ultimon mult (triple stun and all mid push )
Amugy ashenek az ultija elég fun , fight után volnulnak vissza én meg lazán hátbakenem öket vele, kár hogy inkább a stunja mintsem a damage az igazi.

Tényleg a visszajátszónak az áramszünet volt a baja, elég tanulságos volt visszanézni a fightot ,így nem csak a saját hibáimat ,hanem buildeket és taktikákat is elleshetek 1-1 champhoz.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 28, 11:06:13 írta Verbatimo » Naplózva



naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #1874 Dátum: 13 júl 28, 21:26:37 »

ha olyan nagy baj van a manával,akkor vesztek egy Tear of Goddess-t és kész pl. asheval q bevan kapcsolva mindig  és sose megy le a mana Nevet még tovább is lehet fejleszteni
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 28, 21:28:45 írta naru05 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!