24 júl 04, 14:25:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 813791 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2760 Dátum: 13 nov 02, 00:07:02 »

Fizz vs Talon(én) sajnos alul maradtam minden. Bár a Jungelesük is jó volt de 2x gankeltek és feküdtem onnantól visszaút nem volt. Topon jax feedelt tankunk nem volt. Teamfightban engem is kinyírtak végül feladtuk. Rájöttem ha győzni akarok csak Janna support ikszdé Azok a körök általában jól sikerülnek.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2761 Dátum: 13 nov 02, 01:52:17 »

Ahogy elnézem a jungleres kezdő itemeket szépen megvariálták. Eddig sem igazán függött hozzájuk a fogam ,de még ennyire sem fog.
A smite tetszik ,feltéve ha az a early csökkentés nem teszi használhatatlanná ,mert kb az endre (mire eléri az ami most is van) csak dragon és baron szoktam kb használni (max super minikék ellen még).

Az már biztos ,hogy sok buildet lehet majd újratervezni.



Rájöttem ,hogy jungleressel mi a legrosszabb ami történhet ,help nélküli high alap armor mentes champ.
Öröm volt Vi vel lvl 3 ig varjakon és farkasokon élősködni ,hogy egyáltalán le tudjam verni halál nélkül a redet.
Persze a hülye én vok ,hogy nincsenek gankek.
A végére annyira összeszedtem magam ,hogy egy alatomos backdoort visszavertem és megnyertük ,de brutális volt a hátrányom végig ,valami 4:9:27 et csináltam.

Csak érjem el végre 20 at ,hogy vehessek runákat ,azért nem mindegy ,hogy 25 vagy majdnem 40 az armor.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2762 Dátum: 13 nov 02, 02:03:26 »

Életemben most jungeleztem először. szánalmas voltam. csak feedeltem az enemyt. ezt hanyagolni fogom
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2763 Dátum: 13 nov 02, 02:37:56 »

Rájöttem ,hogy jungleressel mi a legrosszabb ami történhet ,help nélküli high alap armor mentes champ.
Öröm volt Vi vel lvl 3 ig varjakon és farkasokon élősködni ,hogy egyáltalán le tudjam verni halál nélkül a redet.
Persze a hülye én vok ,hogy nincsenek gankek.
A végére annyira összeszedtem magam ,hogy egy alatomos backdoort visszavertem és megnyertük ,de brutális volt a hátrányom végig ,valami 4:9:27 et csináltam.

Csak érjem el végre 20 at ,hogy vehessek runákat ,azért nem mindegy ,hogy 25 vagy majdnem 40 az armor.

Dzsungelt általában a Golemnél vagy a Vén Gyíknál kezdik. (Azok az erős buffos monszták)
Az elsőnél segítenek a társaid, a másodikat meg egyedül is el tudod intézni a Smite segítségével.
Ha a társaid mégse segítenek az elsőnél, az akkor is menni fog Smite segítségével.

Meg az igaz, hogy nem egy kegyes poszt a dzsungel, gyakorlatilag azt kell mondjam, inkább vagyok supportal, mint dzsungelessel.

-------
Fiora iz opó.

Belekukkantottam egy videóba, aszoggya Fiorának armor és 5 poti kezdés. (plusz a tank mastery)

Ellenfél szintén Fiora és skines, na mondom ez kemény lesz...


végül 7:1:5-el végeztem
Az az 1 is azért, mert úgy gondoltam felmegyek ölni az elelnfél respawnjára.



Következő meccs 15:11:20

Itt már kissé lazábra vettem a figurát.
Gondolkodás nélkül be torony alá a low hp-s ellenfelek után.
Csak az elején párszor elfelejtettem, hogy nincs cipőm, és így simán lefutnak low hp-val (az a ép hogy nem érem el táv)

Aztén amint megvolt BotRk és a Hidra, már is nyertük a tímfájtokat, pedig egypárszor még fel is akarták adni páran.

Build

Kezdés Cloth Armor 5 poti.

Sárga cipő
BotRK
Hidra
Infy
Infy
Infy

Szóval nagyon opé kis adc.

Már csak megkéne tanulni azt, hogy mi ellen miért gyenge, vagy erős, valmint melyike ellenfél ellen melyik skillel érdemes kezdeni.

Ashe mid-re azt mondtam, hogy csak Fizz veszélyes, na van még egy, Yi.
A Q-ja egy mocsok támadás.

S ami a legjobban bosszant, hogy tiszta opé rankeden kötelezően bannolják, de én még mindig nem tudom használni  Pojén


újabb győzelem
20:12:12
 
Ha már megvan a Hidry és a BotRK és az első Infy onnantól már opé. (már ha rendesen játszunk)

Viszont eddig még nem jutottam tovább a 3. itemnél (cipőt leszámítva)

El nem tudom képzelni, mit produkál majd full builden 2500 dps-el ikszdé

Ja és ezt a meccset is fel akarták adnia  társaim...




« Utoljára szerkesztve: 13 nov 02, 04:34:32 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2764 Dátum: 13 nov 02, 08:29:12 »

Normál körülmények között megy s ,viszont Vi nek alapban elég nagyok a CD-i (mármint 1 es szinten a képességeinek), runáim nincsenek és egy 15 pontos AD buildel mentem ,hogy könnyebben csináljak early ganket és ilyen körülmények között Vi nem képes egyedül leszedni a redet , ha tank masteryvel megyek talán.
Ha megvan a 30 pontom masteryken akkor egy 9:21 es masteryvel fog menni (armor pendig off a maradék def).

Még ha Maoval hagynak ilyen helyzetbe azt megoldom egyedül ,mert a kis bombáiból 3-4 et le tudok dobni ,így mikor a buffos megjelenik rögtön letépnek az életéből 3-400 at ,másik 400 at elvisz a smite a maradék 600 at meg az alap hit leviszi+1 spell még.



Szerk.:
Miért van az ,hogy mostanában senki nem játszik metában így jóval körülményesebb játszani.
Ilyen topot ritkán látni:  Tristana+VI vs Urgot+Fidl

Ez volt az első alkalom ,hogy urgotot láttam játékban (magamon kivül) amikor nem free , egészen jól nyomta Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 02, 10:52:35 írta Verbatimo » Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2765 Dátum: 13 nov 02, 12:22:22 »

Nah akkor 4 ranked eredmény:
Tegnap este vesztettünk. Kiegyenlített meccs volt, de 3 társamat bekebelezték könnyedén, és asszem' egy halt csak meg. Aztán utolértek, és varus egyedül persze nem védte a szupertankos ellenfeleket.

Mai első ranked: Vesztettünk. Jinx afkozni ment, volibear meg flamelt. Kellemes...
Második ranked: Vesztettünk. Itt már én is nooboltam, mert sajnos mindenki rossz lanere került, mert egy diamond 3-as Józskagyerek akart midre menni.
Harmadik: Nyertünk!!! Itt az ellenfél volt nagyon béna, hál isten.

Hát, ebből már nem lesz ebben a seasonban gold. Na mindegy, legalább silverben vagyok már Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2766 Dátum: 13 nov 02, 12:47:57 »

draft pick (főleg ranked)

Úgy érzed, most te játszani fogsz az egyik karaktereddel a hozzá tartozó poszton, és nyerni fogtok...

tévedsz...

A poszt nem lesz a tiéd.
S alegrosszabb esetben olyan posztra kerülsz, ahol nem tudsz játszani.

ha mégis arra a posztra kerülsz...

Az ellenfél ellopja a karaktered.
A társad lopja el.
Hülyén van bannolva, és az ellenfél hoz Yit, Fizz,t Blitzrankot

Ebböl okulva rájöttem mit kell draft picknél csinálnia lobbiban.

nem azt kell írni, hogy hová szeretnél menni, hanem, hogy hová nem.

Az viszont poén, hogyha support posztot lopják el. Pojén

Meg ha én adc vagyok, nem érdekel, hogy a support csézik, vagy öl, csak wardolja be azt a két bokrot, meg vegyen részt a team fightban.


--
Boton voltam Ashe, Kyle "suportolt" alias ks-elt.

Topon Yi 6:0-ás feedet csinált Olafnak, aki fullra armora gyúrt és persze hogy immunins volt minden lövésemre.

Aztán jött oda botra csét lopni

Mivel Akalinak volt komolyabb medzsik demédzse, így ő volt csak esélyes Olaf ellen, magyarán kulcs figura.

Szóval írom team fájt kor Kylenak, hogy jöjjön már és hílelje akalit, na az süket.

Ye végül elfeedelte (ks-elte) magát Vaynen és Sorakán...

De perse ő is a b..szik ott lenni a team fightban kategória.

Meg azt nem értem, hogy akinek full buildje van, mi a f...nak megy el farmolni?

Ilyen esetben szerintem arra kéne játszani, hogy minél több killt adjon a többieknek.


Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2767 Dátum: 13 nov 02, 18:50:36 »

Shiro én erre csak azt tudom mondani ,hogy:
-Yi insta AFK
-Xin feeder aztán AFK
-fizz és lucian troll (30 wardal futkoztak)
-Vi(én) aki próbál helytállni jax és teemo combojában.

A végén még azért kapok bannt ,mert annyiszor küldök reportot mint állat most is repült 3 (yinek nem ,mert tényleg lehet valami gixer ,velem is volt már nem 1x)


Ha full a build én általában oracle vagy elixir miatt szoktam farmolni ,amúgy értelmetlen.
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2768 Dátum: 13 nov 03, 02:10:16 »

Ha holnap valaki ráérne duozni az írjon már légyszi.

Eu West , a nevet elküldöm pü-ben ha jönne valaki meg küldök Ts adresst meg passt is

Minden lane-en jól játszok de a kedvencem a support/adc
Naplózva


Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2769 Dátum: 13 nov 03, 09:29:46 »

Valaki aki jól keni vágja Kha'Zix-t. A passzívjának milyen cdja van? Tehát ha ráugrok ütök, elhasználja, aztán menekül, lassítom megint ütöm az passzív lesz-e? Gondolom úgy érhető el a legnagyobb dmg ha a skillek közbe azért rácsapok.

És mit gondoltok melyiket érdemes digitalizálni ultival melyik skilljét? Általában a slowwal, meg q-val kezdek és ultit hagyom ki, pedig 50%ba csökkenti a sebzést.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #2770 Dátum: 13 nov 03, 10:32:00 »

Sziasztok!
Valaki nem tudja, hogy ha nincs meg Elise, mint champion, de goldban vagyok, akkor megfogom kapni szezon végén a skint?
Naplózva

Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2771 Dátum: 13 nov 03, 12:32:11 »

Ha jól emlékszem Kha zix passzívja azonnal bejön, amint az ellenség nem lát.
Fejleszteni pedig először vagy a Q-t érdemes, illetve ha miden vagy, akkor a W sem elképzelhetetlen.
Másodiknak viszont mindenféleképpen az ugrást evolveold Nevet. 16-os szinten pedig teljesen rád van bízva, hogy mit fejlesztesz.
Eliset megkapod a skinjével együtt akkor is, ha nincs meg a karakter Mosolyog
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2772 Dátum: 13 nov 03, 13:41:51 »

Játszottam luluval aramon, fiora is volt az ellenfélnél. Mókussá változtattam, miközben elkezdett ultizni. Aztán mókusként pattogott az ultijával :d Vicces volt nézni, ahogy fióra megjelenik mókusként a levegőben, és ott cikcakkozza agyon a társaimat Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2773 Dátum: 13 nov 03, 14:14:07 »

Volt ma egy tök jó meccsem. Nem is meccsem, csapattársam. Yorick-kal jött, én meg Soraka-val, boton voltunk. Lucian és Morgana ellen. Úgy gyilkolásztunk ketten Yorickkal, hogy 38 Killben benne voltam. A végén írta mikor lehet honorálni, hogy mindenki honoráljon engem, mert tök jó voltam. Pirul

Amúgy lenne egy kérdésem. Ha normálra megyek, szint szerint osztja be a csapattársakat és ellenségeket vagy, hogy mennyi normál meccset nyomtam kb?
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 03, 14:16:18 írta Minagi » Naplózva


adampatrik98
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 130


Captain Teemo on duty


WWW
« Válasz #2774 Dátum: 13 nov 03, 14:59:10 »

Használjátok ki még ilyen könnyű a Jungle...  Mosolyog .Mivel seson 4 be jön a Summoner's Rift változatás... azaz új bokrok lesznek illetve bokor változtatások, amik sokkal nehezbé teszik majd a jungeles dolgát  Szomorú .
A változtatások már PBE-n bent vannak, érdemes őket megnézni, kitapasztalni mielött jön az s4  Mosolyog

Itt egy videó:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zuRtkHNdq7M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=zuRtkHNdq7M</a>
Naplózva

Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!