24 júl 04, 14:08:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 813784 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2745 Dátum: 13 nov 01, 12:54:28 »

Ahhoz képest hogy mostanában 7-et 8-at nyertem zsinórban ranked meccset, most eléggé sokat veszítettem. Egyszer nyerek, egyszer veszítek. Dejó hogy noobokat kapok mindig a csapatba. Bár szerintem tuti azért van, mert egyedül játszok, aztán több a valószínűsége, hogy hülyéket kapok a csapatba >.<
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2746 Dátum: 13 nov 01, 13:07:46 »

Én plat1-ről plat3-ra leestem 2 nap alatt, szóval inkább befejeztem a soloQ-t szezon végéig. x) Viszont haverokkal 3v3 teamozunk, 12 meccsből 12 win. Nevet
Naplózva



Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2747 Dátum: 13 nov 01, 13:24:09 »

Mi is próbálnánk 5öt nyerni 3v3ban, hogy megnézzük, hogy hova dob be, ha a team dia1,dia3, plat1es tagokból áll, és az 5. játékban nem bekaptunk challengeres 3v3 játékosokat? ._.
SoloQ-t szezon végén pedig szörnyű játszani.  >.<#  A régebbi játékosok, akik régóta nem játszottak, most visszajönnek, és megint elkezdenek játszani, hátha feljebb jutnak. Én is abbahagytam most a soloq-t, challengerbe amúgy sem tervezek utat, mert elég hosszú lenne xd
Mit szóltok amúgy a season 4-es változtatásokhoz? Nevet Szerintem eléggé megváltoztatja a játékot Nevet
http://www.reignofgaming.net/news/26226-unofficial-pbe-patch-notes-for-10-31-2013-nasus-vu
http://community.pbe.leagueoflegends.com/c/gameplay/o81eXTWd-new-summoner-spells-masteries-on-the-pbe-10312013
http://imgur.com/a/RZfgb#0
http://www.surrenderat20.net/2013/10/1031-pbe-update-nasus-vu.html
Dióhéjban talán ennyi Nevet
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #2748 Dátum: 13 nov 01, 16:20:11 »

Azt hogy PBE bugol mint állat Nevet Turretnek nem mutatja a lövését, shen dash animáció és még sok spell animáció nincs, mobok HP barja a jungelben el van csúszva, recallnak a karikái eltüntek, a kék Trinket lehetne több mint 1 sec, a Martyr's call megvettem és megmaradt a passívja, és nemértem miért, de amúgy ennyi Nevet A többi tetszik, főleg ez a trapkiszedős dolog, No more caitlyn trap yeeey. A Soraka pici rework is tetszik Nevet
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2749 Dátum: 13 nov 01, 16:40:24 »

Trapkiszedős dolog?  Gondolkozik
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #2750 Dátum: 13 nov 01, 16:52:08 »

Igen, aza piros lézeresd trinket, felfedi awardokat és csapdákat és megsemmisíti http://puu.sh/55Fse.jpg
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2751 Dátum: 13 nov 01, 17:00:30 »

O a csapdákat figyelmen kívül hagytam, úgy tűnik Nevet Viszont azt írja, hogy invisible traps, ami nem caitlyn/nidalee csapda, szóval szerintem inkább teemot fogja befolyásolni ez a változás, de majd meglátjuk Mosolyog
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #2752 Dátum: 13 nov 01, 17:25:42 »

Eu westen játszik valaki? Van egy silver 2-es 3vs3 csapatom, ha valakinek lenne kedve jöhet megpróbálni felhúzni goldra. ^^ Bár nem tudom mennyire jönne össze mivel a társaim nem igazán szoktak ráérni...
Amúgy csak nekem tetszik jobban az alap elise skin mint a victorious? Jó lenne ha ingyen meg tudnám szerezni a hőst (már régóta meg szerettem volna venni), ha nem sikerül akkor mind1, majd összegyűjtöm az IP-t rá.


Season 4-es változásokat várom már nagyon, bár kicsit félek hogy rosszul fognak elsülni. Örülök hogy a supportok helyzetén javítani próbálnak. Remélem több új "meta" is működőképes lesz majd. Igazából ezért szeretem jobban a 3v3-at, mert ott többféle csapatfelállással is könnyen lehet nyerni.
Amiben kicsit csalódott vagyok az Nasus új hangja, bár gondolom meg fogom szokni.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 01, 17:28:32 írta P4ndora » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2753 Dátum: 13 nov 01, 17:53:22 »

Ghost
A hasznossága úgy néz ki csökkenni fog, nem is a bónusz csökkenése miatt, hanem mert nem lehet használni, ha lassítva vagy.

Habár azt nem írja, mi van akkor ha azelőtt használom a ghostot, hogy rám raknak egy lassító cc-t.
Remélem a cc-ék azért utólag nem tudják hatástalanítani, mert akkor már használhatatlan lesz.

Mondjuk igy is már csak a  cc resistes buildes movement speedes tankoknak lehet jó, mint pl Shyvana.

Viszlát Ashe ghost, pedig olyan jó volt ez az üldözésekhez, illetve sokszor a meneküléshez is

A mastery bónusz ok is eltűnnek, róla, így gyakorlatilag 35%-ról és nem 27%-ról nerfelik 20%-ra.

Szóval ez egy lég szép passzív nerf Shyvana számára  Szomorú


------

A Supportoknak viszont úgy nézki elég szépen kedvezni fog.

pl az a 7 rekesz a batyuban.
vagy a Kage Lucky Pick passzívja egész szép arany gyűjtögetést tesz lehetővé, nem csodálkoznék rajta, hogyha supporton kívül mások is előszeretettel vennék.

880 arany.

Willcommen ópé Soraka  Nevet

Q táposabb lesz, és leszedegeti a W-ről a cd-t.
W alap és ap bónuszból származó gyógyítása, valamint az armor bónusz és annak időtartama is csökken, de az ap növelni fogja az armor bónuszt

E ezentul sebzés bónuszt kap a max mana után. Szeráfot neki!  ikszdé

Eddig is kemény volt egy AP soraka 1v1-ben, mivel folyton hílelte magát, és silencelte az enemyt, meg  ha volt spell vampja, akkor akár a csapatharcot is elég jól bírta  akár a front vonalon is.

Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2754 Dátum: 13 nov 01, 17:59:27 »

Pont az elmúlt pár napban kezdtem el picit Sorakazni. Kaptam ajándékba skint (Pirul) és játszogattam vele. Szerintem nagyon jó támogató, de most ez a kis "plusz", kíváncsi leszek rá.
Naplózva


Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2755 Dátum: 13 nov 01, 18:14:55 »

Shiro, szerintem félreolvastad Nevet Ha le vagy rootolva/stunolva, akkor nem fogod tudni elnyomni, mert olyankor csak elhasználnád feleslegesen. Ha csak slowolnak, akkor ugyan úgy fogod tudni használni Nevet
A supporton kívül nem hinném, hogy más is megvenné a kage's-t, mivel a passzívja deaktiválódik, ha lasthitelsz, szóval felesleges lesz. Inkább a ranged harrassoló supportoknak lesz jó, akikkel könnyen meg lehet ütni az ellenfelet Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2756 Dátum: 13 nov 01, 18:21:38 »

Keva köszi, kicsit megnyugodtam, de az a 35%-ról 20%-ra nerf még mindig nem tetszik


Soraka

Az E-vel kapcsolatban kissé félre néztem, mivel az 5%-os manabónusz az AP bónusz nerfjének ellenszolgáltatása.

Eddig 700 Ap-ból sebzett 420-at, most majd csak 280-at fog.

Ha a Szeráf, Rod of Ages és a Leach Bane is megvan, akkor a manánk kb 3200, annak az 5%-160

Szóval így megvan a 440-es bónusz.

Vizsont aza lap sebzése csökken 250-ről 160-ra.

Szóval a régi (mostani) lvl5-ös E 700Ap-val 670-et sebez Az új (a jövőbeni) 700Ap-val és 3200 manával 600.

Az alap 1300-as mana esetén 505.

Szóval nem hogy bónusz lesz ez a mana, hanem inkább kötelezően kell majd manára buildelni.

A mana töltés a társakon meg 200-ról 260-ra növekszik, ha meg van a 3200-as max manánk.

Mondjuk ha belerakjuk a Muramanát is, akkor a sebzése 776-ra a mana töltése meg 310 nő.

Viszont majd elválik, hogy csupán ezen egy spell miatt lesz e értele ennyire a manára gyúrni?

Meg nem tudom a 7 slot az is teljesen szabadon megtöthető, vagy az már korlátozott, hogy milyen tárgy kerülhet oda?

Az első esetén akkor Ashenek nyugodtan lehet attack speedes cipő helyett movemen t speedes cipőt rakni, és akkor a buildem a jövőben.

Spuri cipő
Vérszopó
Vérszopó
Infy
Fantom
Fantom
BotRK/Zephyr 

ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 13 nov 01, 18:26:55 írta Shiro » Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2757 Dátum: 13 nov 01, 19:28:35 »

A játékban csak 6 hely van és nem is lesz másképpen. A 7. helyre csak az új tokenek egyikét lehet majd betenni, így ettől a szép build-től már is elbúcsúzhatsz.

Várom ezt a Season 4-et, csak addig el kéne jutni legalább Silverig.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2758 Dátum: 13 nov 01, 20:58:32 »

Hála istennek én már 20-as vagyok, és ezért szerintem a West-es karimmal nyáron telerankedezem majd magamat. Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2759 Dátum: 13 nov 02, 00:00:53 »

Fiorával kipróbáltam egy kis változtatást.

A Fantom helyett BotRK és az egyik Vérszopó helyett még egy Infy, egész jól bevált.

Tényleg utálok bébiszitterkedni.

Jö az ellenség, há mjondom rájuk jultizok, meg pár csapás két item aktiválás, a többit intézzétek el alapon.

Az ellentétes vektorba szaladás helyett Fizz a nézünk mint a fába szorult féreg taktikát alkalmazta.

Bukta...

Pingelek egy asziszt zászlót Baronhoz, hogy követni engem...

..nem követni én meglátni ők ép ölni meg Baron, én ilyedni meg, nyomni el ulty... eléggé lesebezve őket, hogy bárkia ki engem követ pentát vihet.

Fizz elmen afk-ra... ezután feltámadtam, na rájuk ulty Q- item aktiválás ignite...

gyakoraltilag 3v5-ben kinyirtuk őket.

Pusholunk... jön velem Yi és Rengar.
Lee a bázison táncikál.

Villám gyorsan szedjük az utolsó tornyot, majd az inhibitort.

Látom van még 10 másodperc Fiz feltámadásáig.

Á mondom ennyi idő alatt  leszedünk még egy tornyot, vagy kettőt, a Nexus előtt, meg még a szusit is főzünk..

Gondoltam én...

---

tkrisz2 , ha láttad volna azt a Lee Sint.

Ki üti a kardom alól az ellenséget.

Nem nem nem ks, hanem tudod, az ultyjával, amikor hátra löki...

Az ellenfél Zigs bedob egy W csapdát a bázisunkra, Lee ott futkosik a jobbra balra  a közepén







Naplózva

Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!