24 ápr 27, 16:26:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cipher Pol No.9  (Megtekintve 13233 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Dátum: 10 aug 14, 20:11:49 »

A Cipher Pol 9 vagy más néven a CP9 csoport tagjainak nyitottam ezt a kis topikot, láttam még nincsen ilyen, szóval miért ne! Nyelvesít
Rob Lucci & Hattori, Kaku, Jabura, Kalifa, Kumadori, Blueno, Fukuro és az idióta főnökük Spandam ( és az ő drága jó apukája, Spandine) témája. Tessék hozzászólni Nevet

Kezdésnek egy sablon kérdés: Kinek ki a kedvence?*w*
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 14, 20:18:08 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #1 Dátum: 10 aug 14, 20:20:01 »

Kakut sajnáltam talán ő volt a legszimpatikusabb közülük, Kalifát meg azért szerettem mert minden szexuális zaklatás volt neki Nevet
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 aug 14, 20:29:21 »

Kaku kocka orrát szerintem mindenki legszívesebben megráncigálná, ő a khmm..legnormálisabb (vagyis nem idióta) karakter a bandából. Az az öregember beszédstílus neki való Nevet Kalifa meg az az igazi szőke nő a lelke mélyén (Nami--->Chopper), de a Spandam leosztása szuper volt |D
Nekem örök szerelmem Lucci marad és Hattori meg egyszerűen imádni való Ámor Most lehet engem elmebetegnek nézni! ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 aug 14, 21:02:36 »

Nekem Kaku meg Lucci a kedvencem. Kaku kocka orra nagyon durva főleg az átváltozásánál, hogy fetreng rajta mindenki ikszdé Lucci meg tök menő Pirul Bár azért elég gonosz is ha a múltját nézzük smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 aug 14, 21:15:22 »

Ahh még egy Lucci fan <D Lucci szerintem maga a Gonoszság, egyszerűen nála romlottabb karakter nincs nála, Még Blackbeard és Spandam sem az. Spandam csak köcsögségben tesz túl rajta. De Lucci a velejéig romlott, és ahogy mondta:"A világ végéig üldözni fogom ezt a nőt, hogy likvidálhassam". Az aláírásomban leírtak meg mindent elmondanak róla. És én ezért imádom őt! xD
Hát Kaku átalakulásán ki nem röhögött volna? (Lucci X) ) Nem minden nap lát egy ember Kocka zsiráfot, aki úgy beszél, mint egy Ossan, kardot forgat, édesen mozgatja a lapát füleit és tényleg kocka lesz belőle xD
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5 Dátum: 10 aug 14, 21:24:11 »

Kockazsiráf Pirul Szeretet
Lucci meg hát gonoszan jó Nevet Gonosz+sexy legjobb párosítás xD
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #6 Dátum: 10 aug 15, 17:09:20 »

Nekem Lucci a kedvenc!  Pirul
Kicsit gonosz, kicsit sunyi de én ezt szeretem benne. Meg azt a röhögést. Nevet
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #7 Dátum: 10 aug 21, 12:42:16 »

Dudujca hát először is Boldog szülinapot! Nevet
Másodszorra: Vááááhh még egy Lucci fan!! Hogy szeretem néha az embereket!! x3
De a kicsit gonosz egy pöppet laza megfogalmazás nem? Nevet Számomra ő maga a gonoszság és egy szexi vadállat egyben!! Ámor Egyszer nevetett, de az is vérfagyasztó szó szerint. Az az elmeroggyant vigyor viszont..áááh~~

Ez most jutott eszembe:




Strong World movieban is ott volt a kis cunci Nevet Hogy kanászodhatott el így ez a gyerek.. Gondolkozik

Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #8 Dátum: 10 aug 23, 08:20:56 »

Kaku,lucci na és ha már szexinél tartunk kalifa  Nevet Ők a Kedvenceim
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
Hiei
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 10 aug 29, 19:48:11 »

Kaku zsiráf formjában akkorát csalódtam, hogy azt leírni nem tudom. Azt hittem, hogy végre lesz egy faja harca Zoronak meg a kardjainak... erre tiszta szánalom.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10 Dátum: 10 szep 03, 19:06:48 »

Nem tudom de nekem Jabura jött be azzal az átlátszó hazugságaival és meséivel az átváltozott kinézetével.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #11 Dátum: 10 nov 09, 22:39:12 »

Most jutottam el oda, hogy Kaku zsiráffá változik. Mikor leestek és Jyabura elkezdett rajta röhögni, fulladoztam. Hatalmas. xD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12 Dátum: 10 nov 09, 22:48:59 »

Akkor nézd tovább mert a java még hátravan az alakításuknak.  Nevet
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #13 Dátum: 10 dec 14, 16:34:18 »

Nekem a rózsaszín haju fószi a best jiraya hangja van meg az a fél lábra álás és az a dob amikor ugrál mint jiraya teljesen ő jött le xD Még a perverzsége is xD de a legeslegjobb a harakiri tekkaival xD
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #14 Dátum: 11 ápr 24, 20:58:21 »

Az én kedvencem Lucci volt, habár egy kicsit gonosz volt...
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:39:43 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!