24 ápr 27, 22:54:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cipher Pol No.9  (Megtekintve 13235 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 jún 10, 18:27:11 »

Nagyon jó csapat, sztem ez volt az egyik olyan csapat, ami igazán megtudta szorongatni Luffyékat.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #16 Dátum: 11 jún 24, 13:29:25 »

Hmm... Csak én látok hasonlóságok a "Cipher Pol" és az "Interpol" között? Névben és jellegnem is? Nevet

Részemről egész jól elvoltam a CP9-el. Végre olyan ellenfelek, akik nem "csak" démongyümölcsük van, hanem anélkül is erősek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #17 Dátum: 11 jún 24, 13:44:54 »

Igen, voltak olyanok, akik démongyümölcs erő nélküliek voltak, de utána ketten be is nyomtak egyet-egyet Mosolyog Amúgy a legjobb ellenfeleknek tartom őket, mind máig is Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
warshif
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


« Válasz #18 Dátum: 11 okt 11, 17:31:30 »

Szerintem nem voltak olyan rosszak.
csak az nem tetszett hogy Kalifa meg Kaku 1-2 óra után 100% ban ki tudta használni a gyümölcse erejét míg Luffy 10 évig tökéletesítette.

Kaku kockazsiráf-ja nekem is nagyon adta Nevet én is röhögtem annyit mint a farkas
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #19 Dátum: 11 nov 09, 19:12:48 »

Zsiráááf xD meg leopárd, meg farkas, meg a galamb.... Ahogy Zoro megmondotta, ez tényleg egy állatkert xD De am jó kis ellenfelek, démongyümölcs nélkül is jó táposak.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #20 Dátum: 11 nov 09, 19:17:31 »

Démongyümölcs nélkül semmit nem ért volna Lucci Luffy ellen, ahogy a többi CP9 se a többi Szalmakalapos ellen ikszdé ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 11 nov 09, 19:19:18 »

Azért egy kakut aki kardokkal harcol vs zorot megnéztem volna .
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #22 Dátum: 11 nov 09, 19:21:02 »

Putir: Volt olyan rész is, nem volt semmi Nevet 286. rész

Még Water 7ben jól elkalapálták őket, pedig akkor még 2őjüknek nem volt, és Lucci is csak villantásból mutatta meg, hogy menőzzön. De ez a zsiráf mennyire gááz xD Hogy kiröhögte mindenki szegényt xD Még mindig röhögök, most nézem éppen xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #23 Dátum: 11 nov 09, 19:29:08 »

Démongyümölcs nélkül semmit nem ért volna Lucci Luffy ellen, ahogy a többi CP9 se a többi Szalmakalapos ellen ikszdé ikszdé

Lol ez fordítva is igaz. Bár nem mondanám a Rokushikire, hogy semmit sem ér, főleg, hogy mindenképp Luffynak kellett győzni Nevet

És Sabaku, a zsiráf nagyon MENŐ!
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #24 Dátum: 11 nov 09, 19:47:12 »

Zer0: ez így nem igaz, mivel Zorónak nincs démongyümölcs ereje, hanem saját ereje, ami tudjuk, hogy milyen nagy Mosolyog Na és ott van még Nami, meg Sanji, stb... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 09, 19:48:15 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 11 nov 09, 19:59:26 »

Zer0 Nem az egész mugiwara csapatra gondolt hanem csak a luffy vs lucci harcra mert ott luffy vesztett volna ,bár szerintem ha nem lett volna gyümölcse luffynak akkor is nagyon erős lenne csak más ereje lenne.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #26 Dátum: 12 júl 18, 00:04:05 »

Rob Lucci a shounentörténet legjobb, legkeményebb boss típusú gonosza. Páratlan a maga nemében, az biztos.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #27 Dátum: 12 júl 18, 00:27:38 »

csak az nem tetszett hogy Kalifa meg Kaku 1-2 óra után 100% ban ki tudta használni a gyümölcse erejét míg Luffy 10 évig tökéletesítette.

Azért ez tényleg vicces, jó luffy még kicsin kezdte... de akkor is. Ráadásul luffy csak a gomu gomu no pistolt-t tanulta szinte 10 évig.

Sabaku: Azért ez sztem túlzás. Mi lesz szegény buggy-val? ikszdé Na jó ő nem annyira gonosz, de azért a shounentörténetben van nála sztem vagányabb gonosz karakter is.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #28 Dátum: 12 júl 18, 00:45:42 »

Boss típusú nem, én legalább is még nem találkoztam menőbbel. Kegyetlen, hideg és tényleg nagyon erős.

Kakuék el is bénázták párszor valóban, még emlékszem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #29 Dátum: 12 júl 18, 18:22:34 »

Csak Lucci szerintem alapvetően nem gonosz. Ő hisz abban amivel megbízták és mindenáron teljesítik a parancsot. Alapvetően az egész CP9 ilyen tagokból áll. Ha azzal bízták volna meg Lucciékat, hogy védjék meg Luffyékat akkor azt tették volna mindenáron. Azok a gonoszok akik ilyen módon próbálják felhasználni a képességeiket. Lásd a főnöküket vagy annak az apját.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!