24 júl 01, 19:23:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik démongyümölcsöt ennéd meg vagy milyen lenne a sajátod?  (Megtekintve 56891 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #75 Dátum: 11 szep 14, 20:07:40 »

Én az eddig meglévő gyümölcsökből a Fény gyümölcsöt választanám. Annak eddig még nem volt gyenge pontja, de tudok egyet: Bármilyen olyan dolog, ami vissza tudja verni a fényt, veszélyes lehet. Ebből adódóan a gyémántgyümölcs erős ellenfele lehet majd Kizarunak. 
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #76 Dátum: 11 szep 18, 13:19:08 »

én a méreg gyümölcsőt csak logiába ami ugyan az mint magelláné csak logia:D
egyébként M. Bogi a hang 360 km/órával megy a fény 1,07925285 × 10a kilencediken km/h környékén mozog:D
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #77 Dátum: 11 szep 18, 13:35:48 »

Dehogy nincs gyenge pontja. Mindegyiknek van valamilyen. Magával a fénnyel szembe állíthatod a sötétséget is ha csak a gyümölcsöt nézzük. Másrészt mindegyik gyümölcshasználó gyenge pontja a haki használó. Márpedig ha valaki hakit használ a gyümölcs erejével szemben akkor az dönt, hogy ki és milyen erősek a haki képességei. Legyen az bármilyen gyümölcs. Éppen ezért én nemigen akarnám egyik gyümölcs erejét sem, de annál inkább szeretnék jó haki használó lenni. Ha pedig mindenképpen kell valami gyümölcs, akkor a haki mellé valami vadállati zoan gyümölcsöt szeretnék.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #78 Dátum: 11 szep 18, 13:42:18 »

a sötétség nem gyözi le a fényt szerintem semmikép mert a sötétség a fény hiánya úgyhogy esélytelen hogy a sötétség a gyengéje
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #79 Dátum: 11 szep 18, 16:26:47 »

Én az agygyümölcsöt enném meg ami az ember telepatikus és telekinetikus képességeit javítja fel.
(gondolatolvasás-manipuláció stb, és tárgymozgatás)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #80 Dátum: 11 szep 18, 17:55:48 »

rini: Igen, a legtöbb ember, aki megnézte a one piece-t, tudja, hogy a sötétséggyümölcs egyik képessége miatt blokkolni tudja a gyümölcsök erejét. Ezzel én is tisztában vagyok. A sötétség minden gyümölcsnek a gyenge pontja, nemcsak a fényé. Én természetes gyengeséget mondtam, mint egy tükör. A hakival ugyanez a helyzet.  kacsint
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #81 Dátum: 11 szep 19, 00:19:41 »

A sötétség gyümölcs amúgy is lehet ellenfele a fény gyümölcsnek, mivel a képessége eléggé hasonlítanak egy fekete lyukhoz, amiről annyit tudni, hogy a fény sem képes szabadulni belőle.
Naplózva

mclood
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #82 Dátum: 11 szep 22, 17:04:46 »

én speciel a Yomi Yomi no Mi gyümit enném meg mert ha minden igaz azzal halhatatlan leszek Nevet
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #83 Dátum: 11 dec 11, 11:57:25 »

én olyant akarok amivel jól tudok uszni ezáltal a démongyümi bénító hatása a vízben megszünik tehát semmire se  jó az ég egyatta világon  de legalább menőzhetek
hogy ettem démongyümölcsöt xD
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 11:58:35 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #84 Dátum: 11 dec 11, 12:13:00 »

Na én döntöttem, Fehérbajusz rengés gyümölcsét enném meg. Igazán kemény, egy olyan erővel megállíthatatlan lennék  Ördögi Nevet
Talán még Marco misztikus Zoan gyümölcsét enném meg. Mosolyog Ezt nagyon nem részletezem, mivel eléggé kemény egy képesség, ami két démongyümölcs erőt is rejt magában kacsint És még menőnek is néz ki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 12:15:06 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #85 Dátum: 11 dec 11, 14:07:46 »

egyébként M. Bogi a hang 360 km/órával megy a fény 1,07925285 × 10a kilencediken km/h környékén mozog:D
Kösszentyű a szaftos kis leírást. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:08:24 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #86 Dátum: 11 dec 11, 17:15:51 »

Én vagy valami jó kis logiát (tűz,füst, esetleg fény), vagy marco főnixét *-* az nagyon bejön, mert repülök is, meg regenerálódik is, szal 2 in 1.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #87 Dátum: 11 dec 12, 01:53:54 »

Én az érzelemgyümölcsöt enném meg, aminek a segítségével másokban kelthetek akármilyen érzelmet akárki felé.
Halálos rettegés, elvakító düh, fájdalom, gyűlölet, depresszió, jókedv. szeretet, szerelem, röhögőgörcs. Ezzel nem kicsit lehet még a tapasztalt harcosokat is összezavarni, főleg ha a társát kezdi el hirtelen ok nélkül utálni, és véletlenszerűen cserélgetem ezeket az érzelmeket hogy azt se tudja hol áll a feje. Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #88 Dátum: 11 dec 12, 12:00:09 »

Ez szépen hagzik, de ha valaki pszihopata esetlegesen eldobta minden érzését. Akkor ellene patt helyzetben lennél. Hiába akarod, hogy féljen Luffy, ha elvből nem ismeri milyen az. A szív és az agy együtt legyőzné a gyümölcsödet. Sőt valszeg akik rendelkeznek a király akaratával immunisak is lennének az erődre.
Szerinted működne ellenük is?Nyelvesít
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #89 Dátum: 11 dec 12, 14:31:35 »

Én is kitaláltam egyet-egyet mindhárom fajtából.
Paramecia: Illúziógyümölcs, ami Itachi-szintű genjutsu használatot biztosít. Az OP világában ez eléggé veszélyes lenne.
Zoan: Kaméleongyümölcs. Láthatatlanság, 360 fokos látás és erős távolsági fegyver.
Logia: Higanygyümölcs. Folyékony, nehéz és még mérgező is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!