24 júl 03, 20:43:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik démongyümölcsöt ennéd meg vagy milyen lenne a sajátod?  (Megtekintve 56997 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #90 Dátum: 11 dec 12, 17:55:30 »

Szerintem éppen az a lényege hogy aki nem érzett még félelmet vagy pánikot és hirtelen megtapasztalja azt duplán megzavarja. A király akarata?  Na ez jó kérdés, mert az önmagában egy hasonló erő mint amit ez a gyümölcs nyújt...  nemtudomXD 
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #91 Dátum: 11 dec 14, 20:01:52 »

Zoan: Bikagyümölcs. Hibrid formája egy kisebbített minotaurusz lenne.
Logia: Deszkagyümölcs.  Kikapnám az ellenfél hajóját maga alól, darabokban.  Ördögi
Paramecia: Szarugyümölcs. Testem szabályosan szaruból lenne. Elég kemény anyag, lebeg a vízen(pá fulladás! Nevet) és tudnám alakítani. Hirtelen kinőne egy szarvam.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #92 Dátum: 11 dec 16, 21:11:00 »

Na én is eljutottam, addig, hogy leírjam, hogy milyen gyümölcsöt ennék/kreálnék én az utóbbit választanám.  Ördögi

Zonan: sárkány gyümölcs de nem akármilyen hanem misztikus (azt hogy miért ide sorolom azt mindjárt meglátjátok)
A gyümölcsöt nem neveztem el, nem is tudom, hogy mi lenne igazán jó név neki Nevet

Átváltozások:
1. ember alak
2. ember és sárkány között. Csak egy sárkány pikkelytől addig míg az csak az arcom emberi. Bármelyik testrészem kedvem szerint alakíthatnám át ( kar 1-2, szárny, farok, épp amire szükség van). Amikor kinn vannak a szárnyaim értelem szerűen akkor repülni is tudok (a sebessége a később említettektől függ, de alapon is gyors)
3. Teljes sárkány alak tetszőleges méretben, normál embertől az óriásig (Thriller Bark-on látott Oars méret) ez csak arra lenne jó, hogy nagyobb területet lehessen támadni (a tűzzel) Illetve bármilyen méretű ellenféllel saját mérete és súlya szerint tudnék küzdeni.

képességek: Gyakorlatilag bármilyen tűz alapú támadás amit csak ki tudok találni testem bármelyik pontjából bármelyik alakban. Persze sárkány alakban jóval erősebb támadó erővel. (Natsu és Ace támadásait is létre tudnám hozni)

Sárkány alakban alapjáraton feketék lennének pikkelyeim, de fel tudnám magam izzítani. Először vörös később narancs aztán sárga és végül fehér színben izzanának a pikkelyek (itt bármelyik szintnél meg tudok állni és csak azt használni ami épp kell)
Ez nem csak látványosság lenne, hanem ez jelezné, hogy milyen erős vagyok (mennyire használom ki a képességeim) mind a sebességem mind a támadások ereje nőne. Fehérben gyorsabb lennék még Kizaru nál is. És nem hiszem, hogy erőben bárki is felül tudna múlni. ( sárgán lennék ugyanolyan gyors mit kizaru (az most ne zavarjon senkit, hogy a fénynél nem lehet gyorsabb semmi  smirksweat)

És lenne még egy scpéci képességem a sárkány pikkelyekből létre tudnék hozni  kardot is amivel tudnék harcolni és amikor nem kell akkor simán "vissza olvasztanám" a testembe. (ez kb úgy nézne ki mint ahogy Guren  növeszti a kristályt, csak itt sárkány pikkelyek állnának össze majd tűnnének el)

A lángok normál esetben piros/ vörös színűek lennének és mivel a fehér lángok ritka hülyén néznének ki. Így a többi az úgy nézne ki, hogy a belseje piros és a külsején egy átlátszó "aura" szerűség lenne.

Egy igazi megállíthatatlan "szörnyeteg" lennék. Bár mivel a sárkányok értelmes lények így nem lennék agresszív attól ha elfogyasztanám.

Ja és még valami tudnám használni a megfigyelés és fegyverzet színét. Utóbbira szükség is lenne, ha izzó állapotban szeretnék pl hajóra szállni, hisz nélküle a forró testemtől egyszerűen meggyulladna a hajó és ugyebár az nem praktikus. Nevet Persze ezeket az állapotokat a másodperc tört része alatt tudnám változtatni, de fő a biztonság Nevet

Ha van véleményetek róla akkor szívesen olvasom Nevet

Ui : bocs a regény miatt  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 16, 21:35:17 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #93 Dátum: 11 dec 19, 14:26:56 »

Szerintem fasza, Gery Sue  Kúl
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #94 Dátum: 11 dec 19, 15:27:59 »

Nekem tetszik a gyümölcs amit kreáltál (amugy már találtak olyan fotonokat amik gyorsabbak az általunk ismert fénysebességnél de az most hosszu  Kúl2 ) Részemről nekem a gumi teljesen megfelelne először nagy hülyeségnek hittem de a leg sokoldalubb paramencia gyümölcs szerintem. Logia: eggyértelműen a fény Nevet a legsokoldalubb részecske erről is rengeteget tudnék beszélni... Nevet Zoanból pedig egy mitikus Zoan jólenne Nevet
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #95 Dátum: 11 dec 22, 22:59:22 »

na, elvetettem az uszós gyümit, ujjat akarok  Ördögi
Para: Bunshi Bunshi no Mi/Molekula gyümölcs
          átom alakitani a testem molekulátit ezáltal anyagát, képességeit és alakját is

Zoan:Pengin Pengin no Mi/Pingvin gyümölcs
          a pingvin uszik, a gyümi miatt különleges szőre lessz a pingvin formanak és azon nem hatol át a víz szóval juppi

Logia: Yōso Yōso no Mi /Elem gyümölcs
           az összes elemet tudja alkalmazni, a hátrány: az elemváltás 15 másodpercbe kerül és ezután 30(gearokban 1p) mp-ig nem
válthat elemet. Gear Second:2 elemet használhat 1szerre Gear Third:3 at Gear Foruth:4 , Gear Fifth: 5 öt..
Final Gear: akármennyit



Hülyeség(besorolhatatlan xD): Saiya Saiya no Mi/Csillagharcos gyümölcs
                                                 Saiyan-á alakít, felruház képességeikkel

                                                                                                                                                                ennyi lenn  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 22, 23:00:18 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #96 Dátum: 11 dec 23, 05:37:21 »

Oké akkor nagyon a Sci-fi gyümölcsök talajára lépekXD

Első a Graviton gyümölcsXD

A lényege hogy Gravitációs mezőt lehet vele létrehozni anyagtól függően mindent még a fényt is vonzza (ez elég extrém eset és a pusztítás nagyXD) illetve taszítja a dolgokatXD.

A másik a Kronoton gyümölcs, amivel a testedet fázison kívül helyezheted (láthatatlanság vagy/és átmennek rajtad a dolgok (mint Tobinál kb)), illetve 1-2 percre előreugorhatsz az időben olyan 1-2 percel előre.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #97 Dátum: 12 jan 29, 22:18:20 »

nos nekem
Zoan:Pók gyümölcs:Alap ember alakban:Olyan pókemberes cucc Pókember.(hálóvetéssel szövéssel együtt. ikszdé)
                               -Hibrid alak:Kinő három csáp a hátamból amikkel akár gyémántott is át lehet vágni.(plusz ilyenkor a hálóm acélnál 10X keményebb és kedvem szerint formálható(óriás háló kar ikszdé)
                               -állat alak:Óriás pók      Semmi extra

Paramecia:Villám harcos gyümölcs.Enel képességei és 100x-os sebessége.Anélkül a folyékonyság nélkül.Plusz Sanji féle rugó erő.Gear second:Villám bajnok :eddigi sebesség duplázódik(KB fénysebesség Kúl) és erő triplázódik.Gear Third:Dupla Villám szablya.(kell részleteznem?) 

Logia:szél gyümölcs.Széllé tudok válni,ergó némi láthatatlanság (NŐI FÜRDŐ Nyelvesít),tornádót kelteni és orkánnal támadni. 
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #98 Dátum: 12 feb 16, 17:34:56 »

Én egy olyan gyümölcsöt találtam ki ami olyan hogy : Miután megettem bármennyi démon gyümit megehetek.  Faceg És a neve az lenne hogy : Bármennyi Bármennyi no Mi xD
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #99 Dátum: 12 feb 17, 15:08:01 »

tooomi.És mi van akkor ha már elettek előled minden gyümölcsöt? ikszdé
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #100 Dátum: 12 feb 17, 15:17:35 »

Na az egy kritikus helyzet lenne. xD De talán megtudnám beszélni BB-vel hogy kinyirjunk minden démon gyümivel rendelkezõ embert. Majd aztán át rakja azoknak a gyümiknek egy részét belém. Nyelvesít
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
BoRi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 11

Lovass


« Válasz #101 Dátum: 12 feb 18, 21:39:25 »

Enyém a Tűz-sárkány csümölcs mint Chopperé:D persze nem olyan nyomi mint a Punk Hazard-on kecses édesen forró gyík Nevet elfogadnám Law vagy Kid gyümijét is
Naplózva
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #102 Dátum: 12 feb 19, 10:19:03 »

Kis gondolkozás után kitaláltam (remélem még nem létezik) a súly gyümölcs rokonát a hő gyümit. Ezzel a gyümölccsel a testhődet bármilyen magasra-alacsonyra viheted, és az neked nem ártana. Akár + 1200 C fokra felvihetnéd a tenyered egy ütés erejéig meg ilyesmik. Szerintem jó ötlet.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #103 Dátum: 12 feb 19, 12:54:10 »

Ötletnek tényleg jó csak valamelyik fillerben már szerepelt a hőség gyümölcs. Mosolyog
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #104 Dátum: 12 feb 19, 12:56:10 »

Már van ilyen a történetben, ugyan csak filler, de van. 326-335. rész között találod.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!