24 szep 27, 19:07:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126312 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #465 Dátum: 13 máj 18, 17:14:52 »

Szép és jó az S4, de akkor már az árából hozatok 2db 4,3"-os fullHD kijelzővel-, ugyan ilyen hardverrel szerelt onlíí- és méd in csájná font.
És akkor van rendes support, havonta dobják ki a javításokat. Nem úgy mint a "nagy" cégek, akik 2 évig ülnek egy-egy  hibán és amikor javítják, akkor is csak a csúcskészülékük kapja meg, amik 160k fölött vannak... Kösz inkább nem.

Ha legközelebb telefont veszek (ahhoz még min. 2 év), biztos hogy olyan lesz, amit Kínán kívül máshol nem árulnak "hivatalosan".
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #466 Dátum: 13 máj 19, 19:36:51 »

Lilus Én is így vagyok vele, ha telefont tervezek venni a Samsung-on el sem gondolkozok. Értelmetlen, minden egyes embernek samsung telefonja van, és miért jó ha mindenkinek ugyanolyan?!?! A sony legalább még igyekszik az okos telefonok világában is egyediségeket rakni a termékeire.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #467 Dátum: 13 jún 05, 17:27:14 »

T-Mobilenál akció van. 2 évig havi 1000Ft, 0 kezdővel.
Amit kinéztem az a Nokia Lumia920, másik Samsung Galaxy S 3 LTE.
Eddig még nem volt okos/érintős telefonom (a mostani Nokia E-52), tehát nem vagyok otthon ezekben.
Megnéztem pár oldalt, és sokan a Nokiát tartják jobbnak. Bár mielőtt megveszem, kipróbálnám, megnézném őket Media Marktban vagy a T-Mobilenál.
Adatok alapján talán Nokiát mondanék, de egyik rendszerét se ismerem, és ez (is) számítana nagyon.
Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
Naplózva

....................................................................................................................
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #468 Dátum: 13 jún 05, 21:46:54 »

Szerintem most még jobb a Samsung. Nem azt mondom, hogy Lumia 920 nem jó, sőt jobb, de a WP rendszer eléggé korlátozott, nem tudod testre szabni illetve kevés applikáció van hozzá. A windows rendszer is jó lesz 1-2 éven belül, de addig még van mit dolgozzanak rajta. Ha hasonlítanom kellene, akkor valami iOS és Android közötti valamihez hasonlítanám korlátozottság terén.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #469 Dátum: 13 jún 06, 02:07:24 »

Ha a jelenlegi WP és Androidot nézzük akkor még tényleg a Samu  jobb,de ha tényleg nem tudsz még dönteni nézd meg a tesztjüket és utána gondold meg melyik jönne jobban neked.
Itt is van 2 példa
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_lumia_920_amikor_a_meret_vag_oda/multimedia.html

Galaxy S3 LTE-nél csak a sima S3mat és az LTE 2öt találtam tesztek között. smirksweat
http://mobilarena.hu/hir/galaxy_s_iii_lte_2_gb_ram_es_ketmagos_processzor.html
http://mobilarena.hu/teszt/samsung_galaxy_s_iii_csucstamadas/bevezeto.html
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #470 Dátum: 13 jún 08, 12:37:22 »

Azon gondolkoztam, hogy minek okostelefon??? Veszek egy Ipod touch 5g 16gb-ot (70-80ezer) és mellé egy gyenge kis telót amit hívásra használok, erről mi a véleményetek? Nevet
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #471 Dátum: 13 jún 08, 13:12:26 »

Sztem jó ötlet, én úgy akarom, hogy van egy samsung monte telóm, van rajta wifi, meg minden ami kell, csak nem androidos,így nem mennek rajta jó programok/játékok. Ha e mellé veszek egy ipod touchot, az már kitesz egy igazán jó telefont, viszont ezek árából kijönne egy samsung galaxy ace, ami alapból egy okostelefon, és csak 60-70 ezerbe kerül Mosolyog
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #472 Dátum: 13 júl 25, 20:06:38 »

Gyorsan valaki segítsen pls! Az új androidos telóknál ugyanugy ki kell égetni az aksit? És kb 12 óra elég neki? :DDD Csak mert holnap reggel veszem meg telóm fél3kor érek haza melóból akkor felrakom, de hajnali fél 4kor meg indulok németbe.
Mondjuk ha olyat lehet csinálni, hogy melóban felteszem tőltőre, aztán meg leveszem és otthon ujra fel annak örülnék! Pls segítsen valaki! :DDD
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #473 Dátum: 13 júl 26, 12:34:12 »

Nekem a Lumia 920-asnél (Windows phone), azt mondták, hogy ezeknél már nem kell ezt csinálni, sőt, egyszer, amikor töltöttem, már kész volt, de lusta voltam levenni, kb 20 perccel később vettem le, aztán magától kikapcsolt és csak a spec bekapcsolás segített.
Mikor először ilyen történt, nagyon be voltam szarva, hogy még kb 1 hónapos és máris gond van vele, de aztán nézegettem fórumokat, és mások is írták, hogy előfordul ilyen. (magától kikapcsol random időben)
Naplózva

....................................................................................................................
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #474 Dátum: 13 júl 27, 18:37:38 »

A régi fajta telefonakksikat kelett kiégetni.. Az új lítiumos vagy mittudoménmilyen akksikat már nem kell...
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #475 Dátum: 13 aug 02, 17:52:50 »

De akkor még mondták is... azt hiszem én amikor megvettem a sony ericssonomat két éve már akkor is csak egy éjszakára tettem fel. Iphone-t is, nem hiszem, hogy a mostani sony telót ki kéne... Mosolyog
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #476 Dátum: 13 aug 02, 18:08:57 »

Már nem kell kiégetni az aksikat. Akármikor rájuk lehet tölteni, elvileg egész éjszaka is nyugodtan töltőn lehet hagyni őket.

Az okos telefonok 3%-nál kikapcsolnak, hogy elkerüljék a teljes lemerülést. Ugyanis, a teljes lemerülés elég csúnyán rövidíti az életüket. Viszont az önkikapcsolást se szabad hagyni, mert ez is károsodást okoz. 10-15, de a legjobb az lenne ha 20%-nál már töltőre kerülne.
A másik fontos dolog, hogy nem szabad keveset tölteni. Ilyen 5-10 percekre gondolok. A legjobb ha minimum 1 órát töltőn van. A pár perces töltés, szintén előrébb hozza a halál pillanatát.

Legalábbis én így tudom Mosolyog. Azért érdemes lenne elolvasni egy-két irományt róla.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #477 Dátum: 13 aug 31, 18:37:05 »

Tudnátok mondani ami most egy "jó fajta" telefon ? Mindig csak akkor ismerem a telókat ,ha éppen vásárolni akarok  egyet,de most még ahhoz is lusta vagyok hogy utána nézzek.Ti hátha többet tudtok.Nevet
Megbízható kéne,ha egyszer leesik nem törik össze...stb.Olyan 30-max 40 ezer körüli kéne,drágábbat nem akarok,mert 1-2 év múlva úgyis lecserélem.
Érintőképernyősre gondoltam.(Mi más van már ebben az időben...)
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 31, 18:38:05 írta dreamfolow » Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #478 Dátum: 13 aug 31, 22:10:58 »

mire akarod használi?

Xperia E
Xperia U
Desire C
Galaxy ace

személy szerint az U-t ajánlom. nekem is ez van. egyetlen hátránya az hogy nincs slot SD kártyára 4GB belső memória + 2 GB aplikációkra. amúgy tökéletes. (legalább is nekem)
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #479 Dátum: 13 szep 01, 09:51:53 »

Huawei Y300 (ezt annyira nem ismerem)
Alcatel OT-995 - Sok ismerősömnek van ilyen 1,4ghz-s kétmagos proci, 4,3 col, egész gyors telefon és eléggé karcálló.

De most fog piacra dobni egy telefont a Sony, ami az "M" nevet kapta, kíváncsi vagyok hogy sikerül beárazni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!